Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111251) icecave válasza radi8tor (#111249) üzenetére


icecave
nagyúr

Ezzel én is teljesen egyetértek. Aki nem tesz érte semmit, ne rinyáljon. Sőt, elméletben mindenki annyira,de annyira tudta, mit kell csinálni, csak épp rohadtul nem csinálja. :D

Az étel tipikusan olyan dolog, hogy több időnek kell eltelnie, míg széjjelb*ssza a szervezetet a szemét kaja. Ezt sokan nem fogják fel. Főleg azok, akik évek alatt híztak 30 kilót, de azt hiszik, 2 hét alatt le fogják adni pl. :D

[ Szerkesztve ]

(#111252) Gergőke88 válasza icecave (#111251) üzenetére


Gergőke88
addikt

Valakinek van innen cetelem kartyaja?

(#111253) ittakary válasza Gergőke88 (#111252) üzenetére


ittakary
nagyúr

nekem csak american express

(#111248) icecave : jaj öreg, csak pálinkát ne :D 1) nem szeretem 2) ha mégis rámerőszakolják, általában hangos sóhajtás a vége :D

[ Szerkesztve ]

(#111254) madgie válasza ittakary (#111253) üzenetére


madgie
titán

Ajánlhatok neked egy aláírást? :D

"Kínai telefont használok, nem szeretem a pálinkát és én ne legyek kemény?"

(#111255) icecave válasza ittakary (#111253) üzenetére


icecave
nagyúr

Akkor mit iszol? Koktélkákat szürcsölgetsz? ;]

Gergőke88: Nekem nincs, nem tudom, hitelkártyára gondolsz,vagy simára, de sokszor akartak már rámsózni, de mindig hárítok. Kell a fenének, nem költök olyan pénzt, amivel nem rendelkezem.

(#111256) Gergőke88 válasza icecave (#111255) üzenetére


Gergőke88
addikt

10% kedvezmeny miatt kene. Kpban odaadnam, csak jo lenne az a 10%...

(#111257) icecave válasza Gergőke88 (#111256) üzenetére


icecave
nagyúr

Jaja, csak nézd meg a feltételeket. Az ilyenek mindig sz*patósak. Nem kicsit, nagyon. Hitelkártya az is, az a 10% kedvezmény lehet összességében sokkal cumibb, mert kártyadíj, havidíj, kamat (még akkor is,ha nem mész minuszban vele), stb.-nél vonnak le mindenféléért.

radi8tor1: Hjaaaa, az más. :D Egyébként általában pont ott jár jól a cetelem, hogy olyanok vannak többségben, akiknek nincs elég pénze, mégis megveszik azt is, amire nincs, és nem tudják időben visszarakni a pénzt rá, hisz miből. Adósságcsapda feoreva'. Közvetlen baráti körömben is volt ilyen ember sajnos. Még most is nyögi. Hitelt fett fel arra,hogy törlesszen másik hitelt, stb.

[ Szerkesztve ]

(#111258) radi8tor válasza icecave (#111257) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Félreértetted.
Ő olyan embert keres, akinek van Cetelem kártyája, mert azzal 10% kedvezményt adnak egyes boltok. (pl Edigital is)
Ha pár napon belül visszarakod a kártyára nincsen extra költség. Sőt, asszem' fordulónapig kell visszatenni, akkor free.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#111259) snooze válasza icecave (#111257) üzenetére


snooze
veterán

Ha a cetelemkarival vásárolsz,akkor ha 40napon belül visszafizeted,nem számit fel kamatot..

GO Gunners!!!

(#111260) -secret- válasza ittakary (#111253) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

+1, egy "belépő kör" pálinkát iszok mindig... nem bírom sajna azt. :D

(#111261) B-L-A-C-K válasza radi8tor (#111249) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Erről most ez a cikk jutott eszembe... ;]

(#111262) BeastMode


BeastMode
őstag

Rossz olvasni titeket:D
Jó, én se sűrűn eszem junk food-ot, de amúgy húsimádó vagyok:D
Na meg a másik! Falusi gyerek vagyok, nekem senki ne szidja a pálinkát!:D ájulásig tudom inni:D

(#111263) -secret- válasza BeastMode (#111262) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Csináld meg ugyanezt egy üveg pálinkával, és elhiszem!

;]

(#111264) Bling95 válasza -secret- (#111263) üzenetére


Bling95
őstag

haveromnak ment egyszer félliteres vodkával :DDD

(#111265) madgie válasza -secret- (#111263) üzenetére


madgie
titán

Cimborám korsóval itta a várda keserűt :)

(#111266) gyuromoj válasza -secret- (#111263) üzenetére


gyuromoj
veterán

Anno szerenádon 3-4 decivel csináltam hasonlót, de már a sokadik tanárnál. Utána se kép/se hang és egy enyhébb alkoholmérgezés lett az eredménye. :B

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#111267) BeastMode válasza -secret- (#111263) üzenetére


BeastMode
őstag

Azt nem mondtam, hogy úgy nyelem, mint a kacsa:D csak azt, hogy bírom:D
Ellenben egy feles vodka szinte azonnal visszaköszön, annyira nem csípi a belem:(

(#111268) icecave válasza gyuromoj (#111266) üzenetére


icecave
nagyúr

Nekem is volt elég érdekes húzásom fiatal koromban, de így 30 után már bölcs lettem, okosan iszom magam totálra. :D

(#111269) Ragnar95 válasza B-L-A-C-K (#111229) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Bécsiszeletből nem szabad rendelni sajna, én ugyanígy jártam, csak netpincér nélkül, direktbe tőlük rendeltem, volt vagy 2 óra, mire kihozták az ígért 1 helyett és nyilván addigra ki is hűlt a kaja...
Nagyon finomak az ételek náluk, de sajna a kiszállítással már 2x megszívtam így, úgyhogy arról le is mondtam, meg az áraik is elszálltak eléggé az utóbbi pár évben.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#111270) icecave válasza Ragnar95 (#111269) üzenetére


icecave
nagyúr

Aranyhíd az rosszabb, ott a kaja necces. Többször hoztak középen nyers húst, valamint megsavanyodott kajákat.

(#111271) Ragnar95 válasza icecave (#111270) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ezt a helyet nem is ismertem eddig, de akkor ezek szerint nem hagytam ki sok mindent :DDD
Az étel minőségével semmi probléma nincs amúgy a Bécsiszeletnél, nagyon finomak az ételeik és kinézetre is látszik,h jó alapanyagokból dolgoznak, csak a kiszállítási időn kéne erősen faragni, főleg ilyen árak mellett...

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#111272) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Gondolta lepihen picit.

(#111273) GALARDO válasza B-L-A-C-K (#111272) üzenetére


GALARDO
addikt

Jó, hát aki hülye...

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#111274) madgie


madgie
titán

:DD

(#111275) whitezo88


whitezo88
nagyúr

(#111276) B-L-A-C-K válasza whitezo88 (#111275) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

(#111278) #48828160


#48828160
törölt tag

Kérlek segítsetek!
Apple musicot használ valaki? Mik a tapasztalatok?

(#111279) legiaap


legiaap
nagyúr

Valaki meglesné nekem, hogy a Play Box HD és a Movie Box működik-e nála?
Nálam eddig ment, de ma nem indul el. Letöröltem, de most meg nem engedi telepíteni.
Youtube-on DinoZambas2 videóinál felülről a 8-ban beszél róla. Érdemes amúgy követni a csávót. Sok jó dolgot szokott mutatni. (a videót inkább direkt nem teszem be...:) )

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#111280) icecave


icecave
nagyúr

Android alatt tud valaki egy olyan böngészőt, ami jól jeleníti meg a prohardvert (asztali, nem mobil nézet)?

Chrome befagy állandóan, firefox meg minden hozzászólást más betűmérettel jelenít meg, UC browser néha nem tölti be a jobb oldali menüt, Maxhton meg lassú, mint a p*csa és szintén befagy (chrome alap miatt gondolom). Csak a ph-val van para egyébként.

(#111281) snooze válasza icecave (#111280) üzenetére


snooze
veterán

alapértelmezett beépitett böngészö?

GO Gunners!!!

(#111282) joey04 válasza icecave (#111280) üzenetére


joey04
titán

nekem chrome megy rendesen, nem fagy.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#111283) icecave válasza joey04 (#111282) üzenetére


icecave
nagyúr

Hm....

Akkor valamivel összeakad? Nekem eddig minden androidos eszközön fagyott, ha asztali nézetben ph-ztam. G2, Sony compactok.... most egy Lenovo 7"-os tabon is. Nem is értem. Leszedek minden böngészőt és csak a chrome-t hagyom, hátha.

Plusz a gyári böngészőt is megpróbálom, mert nem próbáltam még :D

(#111284) madgie válasza icecave (#111283) üzenetére


madgie
titán

Nekem minden ződrobotnál jó volt a Chrome, PH alatt is.

(#111285) ittakary válasza icecave (#111280) üzenetére


ittakary
nagyúr

csak chrome-ot használok minden telómon, és nem 2 percet PHzok naponta, sosem volt még crash

(#111286) icecave válasza ittakary (#111285) üzenetére


icecave
nagyúr

Akkor tutker valami programmal akad össze.

(#111287) marsu.


marsu.
senior tag

Ha egy aktiválatlan iphone szériaszámát írom be az apple csekkolós oldalán, mit kell kiírnia?

(#111288) icecave


icecave
nagyúr

Hehh, azért iPhone elég rendesen eszi a netet...ugyanazokat a progikat használom, mint droidon, nem változtak a netezési szokásaim, 2 hónapja jöttem visza iOS-re, de mindkétszer kaptam sms-t,hogy lassan elfogy a mobil adatkeretem. Droidon sosem kaptam ilyet. Mondjuk ezt eddig is tudtam, hogy iOS-es appok szeretnek többször mászkálni a netre, nade na :D

(#111289) madgie válasza icecave (#111288) üzenetére


madgie
titán

Nekem ugyanúgy, ugyanakkor fogy el a netem.

(#111290) Gsx-rr válasza icecave (#111288) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Miert nem tiltod le a mobil adatforgalom hozzaferest az alkalmazasoknal? Csak azoknal engedelyezed ahol szukseges es problema megoldva.

(#111291) icecave válasza Gsx-rr (#111290) üzenetére


icecave
nagyúr

Mondjuk érdekesség, hogy a calendar, meg a contacts ketten megettek 50 mega mobilnetet. Mi a f*szért? :D Nem is használom a naptárat, jó, ha egy hónapban 2szer megnézem. Emlékeztetők, stb-k más appban vannak.

(#111292) madgie válasza icecave (#111291) üzenetére


madgie
titán

3 megát evett meg nálam a naptár, a kontaktok meg 1,1-et. Ha jól értelmezem, október 20 óta.

Nemtom, mit csinál a te szifonod :D

[ Szerkesztve ]

(#111293) Gsx-rr válasza madgie (#111292) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nakam is 69,2 es 110 kb 1 honap alatt.

[ Szerkesztve ]

(#111294) kali válasza icecave (#111291) üzenetére


kali
legenda

a naptár nálam rendszeresen használva van, mert abba kerül minden teendőm, de még így is alig eszik néhány megát egy hónap alatt.
a névjegyzéket ritkán frissítem, csak akkor, ha felviszek bele új adatot, így említésre sem méltó a forgalma.

(#111295) icecave


icecave
nagyúr

Nem tudom, miért ehetnek ennyit, ha nem is igen használom őket. Ki sem tudom deríteni. Max. kikapcsolom iCloud sync-ből őket. Akkor viszont pl. új kontakt nem fog felkerülni.

(#111296) ittakary válasza marsu. (#111287) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ezt

(#111297) válasza madgie (#111289) üzenetére



őstag

Kizárt! A Safari már egy back-nel is újra tölt, de a megnyitott taboknál is, ha csak vissza nézel egyikre. Vagy nem használod a böngészőt.

[ Szerkesztve ]

(#111298) madgie válasza (#111297) üzenetére


madgie
titán

Hát persze, te onnan jobban tudod, mint én.

(#111299) kali válasza (#111297) üzenetére


kali
legenda

nekem is nagyjából annyi adatmennyiség fogy, mint korábban a note 4-gyel, a felhasználói szokásaim nem változtak.

(#111300) icecave


icecave
nagyúr

B*sszátok meg azonnal a falnak megyek :D

Amióta újra itthon dolgozom, rádiót hallgatok. Erre most volt valami magyar zene, és ilyen szöveg benne, hogy "Kellesz mint kintnek a bent".

Komolyan, idáig süllyedünk? :D ...és az előadó megél b+, lehet jobban, mint itt bármelyikünk. Mostmár tényleg nekem is kellene csinálnom egy ilyen szintű valami sz*rt, ha ez kell a népnek.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.