Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111051) ittakary válasza (#111048) üzenetére


ittakary
nagyúr

Here ingyenes, a világvégén Albániában 100% sikerrel elnavigált minket a legújabb utakon is, magyar nyelven.

Nem látom értelmét most már 2016 hajnalán többezer forintot, FŐLEG nem 5-6ezer forintot kiadni ilyen sygic meg igo térképekre

(#111052) madgie válasza ittakary (#111051) üzenetére


madgie
titán

+1, csak minket Szlovénián keresztül, össze-vissza, meg Lengyelországban is, gyalog is, erdőben. A franc se fog ilyen mellett fizetős navit használni.

(#111053) Gsx-rr válasza madgie (#111052) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ha mar kelet, nalam is Ukrajnaban jol vizsgazott.

(#111054) válasza vans? (#111044) üzenetére



őstag

Most nézem. Világ térkép 37€ 116-ról meg is veszem. Igaz BlackBerry -n meg ott a Mireo Európa

Igo-t soha senki se vegyen.

[ Szerkesztve ]

(#111055) Cyberpunk válasza gabormgp (#111035) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Na és milyen? :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#111056) icecave válasza Gsx-rr (#111045) üzenetére


icecave
nagyúr

Azt hittem azt akarod írni, hogy ott az ingyenes te Here :D

(#111057) válasza Cyberpunk (#111055) üzenetére



őstag

Rengeteg hibát javítottak, ami nem is jeletkezett nálam, viszont Safari stabilitás az jól jön.
Ami jó, drop mail, nagyméretű fájlok küldése is megoldott. IBooks támogatja a hangos könyveket.

[ Szerkesztve ]

(#111058) Blaise


Blaise
veterán

Házimozi szakértők és B-L-A-C-K, akinek ugyanilyen cucca van :D

Adott az alábbi rendszer:
Sony 55W805C TV
Sony CT-380 2.1 soundbar
Xbox ONE
PS4
Raspberry PI 2 (openELEC) médialejátszó.

Jelenleg a cuccok a tv-re vannak kötve hdmi kábellel, míg a tv a soundbarra optikai kábelen keresztül. Profitálhatok bármit abból, hogyha konzolokat és a médialejátszót a soundbar HDMI bemeneteire kötöm, és a HDMI Out csatlakozót pedig a TV HDMI ARC bemenetére, az optikait meg kihagyom?

(#111059) Cyberpunk válasza (#111057) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Akkor felrakjuk még ma. :)

Apropó Strava még mindig nem megy BB OS10-en? :D Izgat a Priv, de még is csak Android, meg nem olcsó. Szal az kimarad valószínűleg.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#111060) válasza Cyberpunk (#111059) üzenetére



őstag

Nem. Még az is lehet, hogy a BlackBerry os-re nem lesz több támogatás :(

(#111061) Ragnar95 válasza Blaise (#111058) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Profitálni nehezen, max azt éred el, hogy nem lesz képed.
A HDMI ARC bemenet arra jó, hogy a TV-be másik HDMI porton bejövő hangot továbbítja az ARC porton rákötött hangszóró felé, így nem csak a TV hangját tudod kiküldeni a hangszóróra, hanem bármely a TV-re HDMI-n csatlakoztatott eszközét.
Rosszak a kapcsolatok az elképzelésedben. Minden eszköz marad HDMI-n a TV-re kötve, csak a soundbart HDMI-vel a HDMI ARC portra kötöd az optikai helyett.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#111062) Cyberpunk válasza (#111060) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Sajnálnám, noha nincs ilyen készülékem, de a rendszerben van potenciál. Akkor ez is csak egy Androidos gyártó lesz.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#111063) gabormgp válasza Cyberpunk (#111055) üzenetére


gabormgp
senior tag

Jónak tűnik 5S-sen.Picit gyorsabb lett szerintem.
Akadásokkal nem találkoztam még.
Dfu-ból shift+restorral tettem fel úgy kb 3-szori nekifutásra,mert az itunes nem akarta felismerni a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#111064) Blaise válasza Ragnar95 (#111061) üzenetére


Blaise
veterán

De akkor minek van 3 HDMI bemenet a soundbaron?

(#111065) B-L-A-C-K válasza Blaise (#111058) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Soundbar-t a TV HDMI ARC portjával kösd össze, eleve az az előnye hogy kapsz így egy külön kezelő felületet Soundbar-nak (ne kérdezd hol érhető el 805C-n, fejből nem tudom, nekem 829B van, tavalyi), egyszerre kapcsolható így be a TV távirányítójával, + a hangerőszabályzás, némítás is a TV távirányítójával megy (nem kell külön a projektoré), tudtommal ezek optikai kábel összeköttetése esetén nincsenek. Plusz nekem az Xbox is a TV-vel van összekötve, nem értem mivel lenne jobb ha a hangprojektorról menne.

Ragnar95 közbe látom megelőzött, bár így remélem részletesebben megértetted...:D

[ Szerkesztve ]

(#111066) Blaise válasza B-L-A-C-K (#111065) üzenetére


Blaise
veterán

Ok, de továbbra se értem, hogy minek van 3 HDMI bemenet a soundbaron? :D

(#111067) B-L-A-C-K válasza Blaise (#111066) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Biztos gondolják mi van ha elfogy a TV-n...:D Amúgy én se tudom.

(#111068) kali válasza Blaise (#111066) üzenetére


kali
legenda

nincs esetleg több eszközöd is, aminek a hangját azon szeretnéd tudni?
játékkonzol, blu-ray/dvd/cd lejátszó, multimédialejátszó, médiabox...stb?

(#111069) B-L-A-C-K válasza kali (#111068) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De ezeket TV-re is rákötheted.

(#111070) kali válasza B-L-A-C-K (#111069) üzenetére


kali
legenda

egyrészt azon is kevés lehet a hdmi, másrészt a hang kezelése egyszerűbb lehet az erősítőn keresztül.
nekünk például a régebbi ue40f6100aw-n csak 2 darab hdmi csati van.

(#111071) B-L-A-C-K válasza kali (#111070) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jó, ha már elfogy akkor oké, de alap esetben nekem sokkal könnyebb a TV-től kezelni mindent, mint a projektorról. Házi mozit is úgy utáltam, ha TV-t bekapcsoltam nem kapcsolt be vele együtt, ki már igen, de be nem, így mindig 2 távirányítót kellett basztatni.

(#111072) kali válasza B-L-A-C-K (#111071) üzenetére


kali
legenda

a házimozi távirányítójára rányomtam a tévét is, így azzal nincs problémám, többlet csak a med600x3d távja néha.
igaz, esetemben játék nincs, de ha lenne valamilyen konzolom is, akkor ilyen szinten gondban lennék, mert a tv hdmi csatlakozói pont mind foglaltak már.

(#111074) agabe


agabe
addikt

Hoki koriban valaki otthon van ?
Vennem kellene valami egyszerut amivel nem szenvedes par orat korizgatni, mert mult heten kiprobaltam a kolcsonozhetot a mujegen, es baromi kenyelmetlen foleg bokanal.
Bauer-eket neztem, abbol is [supreme one.4] es [supreme 140-et]... ketto,kb ugyanaz csak a 140-es ujabb kiadas.
20ezer koruli osszegnel tobbert folosleges vennem arra az evi par alkalomra, de nagyon gagyit sem akarok.
Valakinek tapasztalat, esetleg javaslat ?

[ Szerkesztve ]

(#111075) kali


kali
legenda

gif :DD

(#111076) Ragnar95 válasza kali (#111068) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Viszont ezen eszközök nagy részéből ugye kép is jön és csak 1 HDMI kimenetük van, ergo semmire nem mész vele, ha ezeket a soundbarra kötöd.
Blaise: gondolom arra vannak, hogyha olyan eszközöd van, amiből csak hang jön, kép nem, viszont ki szeretnéd kötni a soundbarra, akkor ezt meg tudd tenni HDMI-vel is és ne csak optikával.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#111077) kali válasza Ragnar95 (#111076) üzenetére


kali
legenda

a jobb erősítőknek pont az a lényege, hogy a hangot kinyerik, de attól még továbbítják is a képi és hangi jelet a hdmi kimenetükön.

(#111078) madgie válasza Ragnar95 (#111076) üzenetére


madgie
titán

Én értem félre, vagy el vagytok tévedve?

Hogy a jó máriába ne lenne kép, ha úgy köti össze, ahogy a használati szerint is javasolt? Az összes HDMI-s cucc be az erősítőbe/soundbarba, onnan egy szem hdmi out-on át a tv-be.

Nekem is így van évek óta, minden szirsz@r az erőlködőbe megy, nem fogok 3-4 HDMI-t külön felvezetni a tévéig, szépen is nézne ki egy átlag kábelcsatorna is...

(#111079) bobooo válasza agabe (#111074) üzenetére


bobooo
addikt

Bauerek jók. Nekem is az van évek óta :)

(#111080) vans? válasza agabe (#111074) üzenetére


vans?
őstag

Jok ezek, en is Bauerrel nyomulok regota.

koszi a valaszokat mindenkinek, lehet, hogy a Here-vel fogok probalkozni akkor, ha azt mondjatok, hogy up-to-date...

[ Szerkesztve ]

hábm bábm

(#111081) Blaise válasza madgie (#111078) üzenetére


Blaise
veterán

Na, pont erre gondoltam, kösz :R

Boxot és PS4-et sima hozzájuk adott HDMI kábellel dugnám rá, a médiaplayert illetve a soundbar tv összekötéshez meg KáCsa KCS-HH1 - 1,4 kábelt használnék.

(#111082) madgie válasza Blaise (#111081) üzenetére


madgie
titán

Szerintem simán menni fog, miért ne menne? A soundbar távján ott az input gomb, azzal tudsz majd az eszközök között váltani.

(#111083) agabe válasza vans? (#111080) üzenetére


agabe
addikt

Ok köszi (és neked is BoboDJ)... csak azt gondoltam van ezek között a Bauerek között is olyan ami valamiért jobb (gyorsacél penge helyett mondjuk szerszámacél), és nem a 60-80ezres kategóriában :)

(#111084) vans? válasza agabe (#111083) üzenetére


vans?
őstag

Ennyire nem ertek hozza, szerintem 6-7 szezon mar benne van, de semmi baja nincs.

Mas: ki mit szokott enni szenteste? mi hidegtalas - husos - salatasok vagyunk, viszont kene valami uj impulzus. Otlet esetleg?

hábm bábm

(#111085) Hunt3r22 válasza vans? (#111084) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Nálunk mióta az eszemet tudom.. húsleves + vadas kombó szokott lenni, egyszerűen megunhatatlan. :B :K

Xr

(#111086) BeastMode válasza vans? (#111084) üzenetére


BeastMode
őstag

Nálunk halászlé és utána bármi jöhet, abból úgyis annyit zabálok, hogy felállni sem bírok az asztal mellől:D
De utána vannak saláták, sült/rántott/töltött húsok, ezerféle sütemény. Szóval ami szem-szájnak ingere:)

(#111087) -secret- válasza vans? (#111084) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Valami rántott hal szokott lenni... talán ponty? Nem vagyok oda a halért ellenben bajom sincs vele, évi 1x elmegy. :D

Más: Szilveszterkor merre mentek?

[ Szerkesztve ]

(#111088) Rage47 válasza -secret- (#111087) üzenetére


Rage47
veterán

melóba

(#111089) B-L-A-C-K válasza -secret- (#111087) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mi szerintem otthon leszünk, már jó pár éve nem érdekel ez a szilveszter téma.

(#111090) -secret- válasza B-L-A-C-K (#111089) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Te már kinőttél belőle. :D

Én szokásos társasággal házibuli Siófokon..12 fő.

Aznap én is fél 6-kor kelés, 6-kor meló, este 5 vége.. zuhany aztán indulás Siófokra.. jó nap lesz megint, remélem kidőlök este 10-kor. :D

(#111091) Gsx-rr válasza B-L-A-C-K (#111089) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nalam evek ota ugyanaz a program. 26-tol Kint leszek. Ott dec 31-en mindenki otthon van es 1-en vannak az Ujevi partyk.

Amugy most a Karacsony is mas lesz, nem otthon ulos hanem megyunk valami buliba.

(#111092) Cyberpunk válasza -secret- (#111087) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az ágyba. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#111093) Gsx-rr válasza Cyberpunk (#111092) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Volt hogy csak en csak 1-en utaztam akkor begyujtottem az ismerosoktol sz osszes kutyat es kutyaovoda volt. Mindenki hagy bulizzon es a kutyak se otthon rettegjenek!

[ Szerkesztve ]

(#111094) BeastMode válasza Gsx-rr (#111093) üzenetére


BeastMode
őstag

Dicséretes hozzáállás, nagy pacsi!:R

(#111095) Ragnar95 válasza kali (#111077) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem tudtam,h fel tudják dolgozni a HDMI jelet ilyen módon, jó tudni :R

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#111096) Gsx-rr válasza BeastMode (#111094) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nalunk ez barati korben sot meg az ismerosoket is belevesszuk akkor nagyon megoldott dolog. Nyaralasoknal ,vagy hetvegi kiruccanasoknal mindig van kire bizni az allatokat! :) nagy allatbarat tarsasag! Most is megy a gyujtes a Budaorsi Allatmenhelynek.
Tegnapi siker 116 lada csirkefarhat! :)

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#111097) BeastMode válasza Gsx-rr (#111096) üzenetére


BeastMode
őstag

Minden elismerésem, én is nagyon kutyapárti vagyok:)

(#111098) -secret- válasza Gsx-rr (#111096) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Milyen kutty van?

(#111099) Gsx-rr válasza BeastMode (#111097) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Képeket kicsit később linkeltem.

Secret: Van minden! :) Angol bulldog ,keverék ,csivava,meg 2 tróger macska! :)

(#111100) -secret- válasza Gsx-rr (#111099) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én is angol bulldogot szeretnék. Majd..

Meg egy mosómedvét. :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.