Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61601) VoidXs válasza Jimmy8 (#61600) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Mindegyik D vagy BASH, ezeknek a hatásfoka az anyagtól függ, 70-99% közt mozog. A Klipsch nem vesz fel 2 A-t, a sokkal nagyobb modelljeik is max. 1.5 körül járnak. Higyj a gyári specifikációknak, teljesítményről nagyon kis határok (10%) közt lehet hazudni. Ettől még az érzékenység lehet más, és a teljesítménnyel együtt jelenti a maximális hangnyomást, amit néhány gyártó le is ír, ha ez a cél.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#61602) Jimmy8 válasza VoidXs (#61601) üzenetére


Jimmy8
senior tag

Igaz, a beépített hangszóró érzékenysége is egy változó a sok közül :B
Nos, ha arra gondolok, hogy lehet egyszer el is kell adni a sub-ot, akkor marad a Klipsch vagy a Polk, mert a többi márkát annyira nem respektálják a vásárlók :) Nem akartam feketét, de hát ez van.

(#61603) Morris válasza Jimmy8 (#61602) üzenetére


Morris
veterán

Fóliázd át!
Nálam is kapott egy fehér köntöst a sub.
Plusz felkerült a falra a tévé is. Így már nincs beszorítva a center.

[ Szerkesztve ]

(#61604) -KP- válasza Morris (#61603) üzenetére


-KP-
addikt

Húzd ki a centert a szekrény síkjáig mozizáskor. Meg fogja hálálni szvsz.

(#61605) arcitec válasza -KP- (#61604) üzenetére


arcitec
addikt

Ráadásul megsüti a TV. :Y No meg a hátsó fal nem hogy fehér, pláne mint a tükör. :Y
U.I: Jó akkor nem szóltam ...

[ Szerkesztve ]

(#61606) Morris válasza -KP- (#61604) üzenetére


Morris
veterán

Ki van húzva. Ez akkor pár napja készült, amikor végeztünk az összerakással/szereléssel.

arcitec: mit szeretnél megsütni?

(#61607) Jimmy8 válasza Morris (#61603) üzenetére


Jimmy8
senior tag

Köszi, jó ötlet :R
Jól néz ki így összeségben. Sajna nekem nem lesznek ennyire ideálisan elrendezve a dolgok. Az amerikai konyhás nappaliban igen sok kompromisszumot kell kötnöm :)

(#61608) BBéci válasza -KP- (#61604) üzenetére


BBéci
titán

Egyetértek.
Bár a szoba akusztikai állapotát elnézve - tükörfényes felület a frontsugárzók mögött, csupasz falak - szinte mindegy, hogy hol van a centersugárzó.
Kinézetre szép, de hangzás szempontjából erősen hendikepes.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#61609) Quetz válasza BBéci (#61597) üzenetére


Quetz
őstag

Csak egy egyszerű kérdésem lenne. Ha 2dB beszakadás szerinted gyakorlatilag észrevehetetlen, akkor hogy a csudába hallasz különbséget kábel és kábel között? Ott kevesebb mint 1dB-kről beszélünk.

Tessék, egy "no name" és egy neves kábel "különbsége":

(#61610) VoidXs válasza Jimmy8 (#61602) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Morris megelőzött, de a megoldás a fólia. Akkor még úgy is kikerülhet apróra, hogy fekete vagy fehér, ahogy a vevő kéri.

Quetz: "Reality can be whatever I want", avagy van különbség kábelek közt, kivéve, ha tesztelik és túl rövid, de ha hosszúval tesztelik, akkor a cucc szar, de ha a cucc nem szar, akkor a szoba, ha pedig a szoba se, akkor fárad az ember füle. Persze másnap ugyanolyan isteni lesz a méteres drága kábel a tulaj kezeletlen, be sem állított szobájában.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#61611) BBéci válasza Quetz (#61609) üzenetére


BBéci
titán

Ez annyira butácska és provokatív kérdés, hogy válaszra sem méltatom.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#61612) Morris válasza BBéci (#61608) üzenetére


Morris
veterán

Pedig nagyon jó a hang! Élmény mozizni! :K

(#61613) VoidXs válasza VoidXs (#61610) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Kicsit hiányos, most jutott csak eszembe, hogy létezik egy utolsó fázis, amikor elfogynak az észérvek, és "kihátrálok, de ettől még nekem van igazam, mert csak". :DDD

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#61614) jambiyya válasza Morris (#61612) üzenetére


jambiyya
őstag

Végső soron pont ez a lényeg. ;)

(#61615) Mikisys válasza Jimmy8 (#61598) üzenetére


Mikisys
őstag

60W a teljesítmény igénye, a hálózatból. Ebből egyszerű hatásfok-kalkulációval is sejthető, hogy nem jöhet ki belőle több, mint 60W, ha 100%-os lenne a hatásfoka, de nem, legfeljebb 30W jön ki belőle, mert sok egyéb is fogyasztja az áramot, nem csak a végfok magában. Kijelző, hangszín-szabályozó-szűrő áramkör, egyéb. Az a 300W reklám-adat, semmire sem használható, megtévesztése a vásárlóknak, még rövid időre sem képes semmilyen áramkör ekkora teljesítményt leadni, miközben csak 60W-ot fogyaszt. Lehet abban bármekkora kondenzátor, akkor sem, - ez egyszerű fizika-elektronika. :K

Üdv!

(#61616) bnorci71 válasza mpo (#61261) üzenetére


bnorci71
addikt

hát menten felrobbanok :W
amikor linkelted a passtrough beállítást meg is csináltam működött is
most még sincs hang ha a HTPC-t néznénk a kép átjön a hang nem

HTPC>HDMI>Sony HDR-590 >TV>optika Soundbar

A HTPC-n ha megy az AVR akkor a Sony van kijelölve alapértelmezett hangeszköznek, ha ki van kapcsolva akkor a hangszórók a másik lehetőség a TV.

MI a franc állítódhatott el magától?

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#61617) pazirezz


pazirezz
tag

Sziasztok!

Pár hete használom az első szettem, amit végülis sikerült beszereznem.
(Pioneer vsx-ax3 + MA 202)

Eddig tetszik, minden rendben .. viszont néhány kérdés felmerült, hátha valaki tudja a lehetséges választ.

Optikai kábelről kapja a jelet Samsung ue43ru7452u okostévéről (Netflix, Plex)
DTS/DD hang .. de valamiért sokkal halkabb, jobban fel kell tekerni a hangerőt, mintha "simán" zenét hallgatnék .. lehetséges, hogy valami beállítás az oka, vagy a több csatornát keveri sima sztereóra és azért halkabb?

Kaptam a hangfalakhoz tüskéket.. még időm nem volt kipróbálni, h van e érdembeni különbség, ha azokon áll.. érdemes vele vesződnöm? a paketta nem hiszem, hogy hosszú távon szeretné (illetve az asszony se, ha összekaristolnám a pakettát vele :DDD )

Azt hiszem volt itt már téma, ventilátor ügyben .. az erősítő felső rácsos része menet közben kellemes kézmeleg, nem forró .. de a venti láthatóan nem forog (soha)?! ha ismeri valaki a típust, állandóan kellene forognia, vagy csak bizonyos hőmérséklet felett?

A hangfalakat small-ra állítottam, sw kimeneten 80 / 100Hz vágást állítottam .. viszont az aktív mélynyomón is van vágás állításra lehetőség.. ott is hasonló értéket érdemes beállítani, vagy annál magasabbat? (alacsonyabbat gondolom nem, hisz nem lenne értelme az erősítő beállításának)

bocsi, hogy ilyen hosszú lett :DDD
Köszönöm az infókat :R

[ Szerkesztve ]

https://m.facebook.com/paZirez

(#61618) Quqesz válasza pazirezz (#61617) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Tüske:
Lehet kapni a tüske alá alátétet pl a kácsa audionál, akkor nem karcolja fel a parkettát. [link]
Mélyláda:
Ha jól emlékszem 120hz az ajánlott nála.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#61619) Gino20


Gino20
őstag

Ugyan óva intettetek atmos esetén az 1 réteg kartontól, de egyéb turpisággal tegnap elkészült :) . Mivel fából, kartonból nem tudtam kiépíteni fix kabinetet, így az jutott eszembe, hogy orvosoljam az 1 réteg kartonban rejlő gyengeséget, hogy konkrétan ,,összeragasztottam" a kartont és a födémet :D , vagyis kiszedtem a gyapot egy részét, kivágtam a fóliát, kitakarítottam, befújtam mindent ragasztóspével, majd a menyó kapott 2cm nikecelt, hogy maradjon hőszigetelés is + 2 réteg rezonanciacsökkentő szivacsot majd alaposan (40-50cm sugarú körben) kifújtam az egészet purhabbal, majd az is kapott 1 réteg rezonanciacsökkentő szivacsot :DDD. Kíváncsiságból bekötöttem a frontok helyére sztereó zenéhez. Meglepően jó volt és még pure módban is nagyobb teljesítménnyel 40Hz-en is szinte alig-alig volt érezhető bármiféle rezonancia a kartonból, de persze atmosként közel sem fog ilyen jelet kapni. Még csak keveset tudtam használni (tegnap készült el), de egyenlőre elég tetszetős :B [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] aztán persze lehet azt mondjátok, hogy óriási örültség volt, mert xy okból a felhasznált anyagok ilyen - olyan rossz hatással vannak a hangokra...

(#61620) fecke78


fecke78
senior tag

Erösitőt pre out másik erősitővel coaxal vagy rca val kell összekötni?

(#61621) Julot


Julot
aktív tag

Sziasztok!

Meg tudnátok mondani, hogy mi a különbség az alábbi három erősítő között?

Denon AVR-S650H
Denon AVR-X1600H
Denon AVR-S750H

Nyilván az 5.2 - 7.2 különbség egyértelmű, de ezen felül...? Melyik érdemes megvenni? A 750 és az x1600 egy árban is van...? Nem tudom, melyik lenne jobb?

Köszönöm!

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

(#61622) bnorci71 válasza bnorci71 (#61616) üzenetére


bnorci71
addikt

A HTPC-n ha megy az AVR akkor a Sony van kijelölve alapértelmezett hangeszköznek, ha ki van kapcsolva akkor a hangszórók a másik lehetőség a TV.

átállítottam TV-re és már van is hang :Y

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#61623) mpo válasza Julot (#61621) üzenetére


mpo
veterán

Itt a specifikációnál nem választható az S650 és az S750 az összehasonlításhoz, ezért azokat egyesével kell nézegetni.
[link]
[link]
[link]

Ha érted, akkor már elavult.

(#61624) Julot válasza mpo (#61623) üzenetére


Julot
aktív tag

Igen, köszönöm! Idáig eljutottam én is, de pl az s750H és az X1600H között a különbség - számomra - olyan jelentéktelen, hogy nem értem miért van egyáltalán a két típus?

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

(#61625) Teal'C válasza Julot (#61624) üzenetére


Teal'C
addikt

Lehet évjárat vagy akár alkatrészminőség beli eltérés is pl kondenzátorok terén.
[link]
De jobb a bt kapcsolat, cserélhető táp kábel, kivezethető ir érzékelő és egy hangyányit erősebb az x1600

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#61626) mpo válasza Julot (#61621) üzenetére


mpo
veterán

A Denon AVR-X1600H drágább és többet is tud.

Ha érted, akkor már elavult.

(#61627) Teal'C


Teal'C
addikt

Mi a véleményeter erről a csatlakoztatási módszerről?

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#61628) Flowtation válasza Teal'C (#61627) üzenetére


Flowtation
őstag

Nem rossz, esztétikus, feltéve hogy a végpontok biztosan ott lesznek hosszabb ideig (nem áthelyezhető), illetve azt szokták mondani, minél több csatlakozási pont, annál több hibalehetőség és/vagy minőségromlás. Persze ezt én sem megerősíteni, sem megcáfolni nem tudom. Mondjuk úgy, hogy feleségkompatibilis. :DDD

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#61629) VoidXs válasza Teal'C (#61627) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Nagyon jó ötlet. Én az egész PC-t szomszéd szobába tenném, hogy a bányászatot ne kelljen halk zene vagy hasonló közben lelőni.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#61630) gab1ka válasza Teal'C (#61627) üzenetére


gab1ka
aktív tag

Lehet én nem értem ezt jól, ez lényegében az amúgy is falban elvezett kábelekhez egy esztétikus panel? Mi pluszt ad ez így ahhoz képest, hogy ha az amúgy is ugyanott végigfutó kábelek a falból egyenesen az amúgy is fix helyre rakott hangfalakba mennének?

(#61631) Teal'C válasza gab1ka (#61630) üzenetére


Teal'C
addikt

Nekem most olyan bútorom van ami takar mindent, da a szekrények mögött van ám kábel bőven hisz a felesleg oda van beeresztve mindenből. Ha viszont egy egyedi edzett üveg berendezésem lenne amit szeretnék akkor ott jól jönne egy ilyen rendszer. Mivel vill szerelő vagyok meg tudom csinálni és a kábeleket is le tudom gyártani akár centire is.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#61632) Ragadozó válasza fecke78 (#61620) üzenetére


Ragadozó
Ármester

RCA (interconnect)
Ajánlanám ezt a cikket és többit is és az összefoglalót...

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#61633) BBéci válasza Flowtation (#61628) üzenetére


BBéci
titán

"azt szokták mondani, minél több csatlakozási pont, annál több hibalehetőség és/vagy minőségromlás"
Ez a véleményem.
Más kérdés, hogy adott rendszerben meghallani-e az esetleges romlást, vagy nem. Semmi szín alatt nem szakítanám meg a vezetékeket, de ez az én mániám.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#61634) gab1ka válasza Teal'C (#61631) üzenetére


gab1ka
aktív tag

Ja, így már érthetőbb.Ugyanakkor még most is azt gondolom hogy ezek a plusz fali csatlakozók nem oldják meg a kábelköteg problémát, azaz az AVR-től a falig ugyanúgy jut el a kábel akár van plusz banándugós csatlakozó, akár csak fut tovább egy erre kitalált aljaztban a kábel.Nem néz ki rosszul amúgy.

(#61635) Teal'C válasza gab1ka (#61634) üzenetére


Teal'C
addikt

Pont itt jön képbe a méretre készült kábel. Már utána néztem van kifejezetten audio rendszerekhez forrasztó ón és gyanta nem is drága. Hdmi kábelt találtam egész jót fél méteres hosszléptékkel.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#61636) fecke78 válasza Ragadozó (#61632) üzenetére


fecke78
senior tag

Köszönöm
Néztem , bújtam a qva netet de sehol sem volt leírva konkrétan . De én is rca -ra tippeltem .
Még egyszer Köszi

(#61637) BBéci válasza fecke78 (#61636) üzenetére


BBéci
titán

Analóg hangátvitelre hifiben és házimoziban nem szokás koaxiális kábelt használni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#61638) Dorian válasza BBéci (#61637) üzenetére


Dorian
félisten

Dehogynem szokás, nagyon sokan használunk ilyen kábeleket.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#61639) BBéci válasza Dorian (#61638) üzenetére


BBéci
titán

Még soha, senkitől nem hallottam, nem olvastam ilyesmit.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#61640) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Köszönöm, hogy ajánlotta itt valaki az Edge of tomorrow című filmet. Most már tudom, hogy van az a freki, ami képes az egyik ajtónál a folyosó végén rezonanciát gerjeszteni... szóval lett egy kis pluszmunka vele. :U :DDD :D

Egyébként meg vagy 10 percig vigyorogtam az elején. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#61641) BBéci válasza Real_Necro (#61640) üzenetére


BBéci
titán

Már bánom, hogy amint lehetett kukáztam. Ritkán teszek ilyet, de rettentően idegesített, felbosszantott a cselekmény.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#61642) Dorian válasza BBéci (#61639) üzenetére


Dorian
félisten

Pedig van csomò koaxiális kábel, amit sokan előszeretettel használnak (ebből párt) analòg IC-nek. Ilyent használok mozinál front pre outra, nemrèggel ezelőttig koaxiális párt használtam a sztereò rendszerben is analòg IC-nek, meg előtte is többször, többfèlèt.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#61643) Real_Necro válasza BBéci (#61641) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ajánlom helyette a Jancsi és Juliska Netflixes adaptációjának elejét.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#61644) NoX válasza Real_Necro (#61640) üzenetére


NoX
senior tag

Én a Ready Player One-t köszönöm, hogy valaki ajánlotta tesztelésre. Az első autóversenyző jelenetben minden van, ami kell. Nyilván rendes forrásból játszottam, a YouTube nem adja vissza, de erről van szó:
https://www.youtube.com/watch?v=73hZ2L9aMSc

Úgy szólalt meg a kis Monitor Audio MASS 5.1, ahogy nem is hallottam még.
És arra kellett rájönnöm, hogy nagyon sok a szar hangminőségű film, és kevés az igazán jó, ami ki tudja hozni a házimozi rendszerekből a rendelkezésére álló erőt.

Van még valami jó válogatás, amik a házimozi tudását hivatottak bemutatni, és nem a határait feszegetni?

(#61645) ada19 válasza NoX (#61644) üzenetére


ada19
senior tag

Itt találsz még párat, nemrég beszéltünk róla: https://prohardver.hu/tema/hazimozi_beleposzinten/hsz_60863-60869.html

Mégsenem

(#61646) jambiyya válasza NoX (#61644) üzenetére


jambiyya
őstag

Ingyen tölthető sok atmos és dts-x demo. Térhangzás és sub "tesztelésre" is jók, illetve ha vendég jön, akkor demozásra. :)

(#61647) mpo válasza Real_Necro (#61640) üzenetére


mpo
veterán

Tom Cruise kizárja, hogy megnézzem.
Nem bírom a buta ábrázatát, erre még rájött a szcientológia.

Ha érted, akkor már elavult.

(#61648) I'am Dony válasza NoX (#61644) üzenetére


I'am Dony
őstag

Csillagok között első pár perc pl.,
A fegyvertelen katona kb. 1 óra 10 től,
Vadászat a Vörös Októberre pl.

(#61649) VoidXs válasza ada19 (#61645) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Akkor már én is bedobom a demólistám:
=============================================================
Aquaman (2018): 5:30 - 7:30
Deadpool (2016): 6:25 - 9:12, 10:00 - 13:18
Monster Hunter (2020): 0:00 - 4:45
Overwatch - Alive, Honor and Glory, Reunion, Shooting Star
Transformers (2007): 39:00 - 44:50
-------------------------------------------------------------
Baby Driver (2017): 0:00 - 6:26
Bolt (2008): 0:00 - 10:24
Gravity (2013): 0:00 - 13:09
Serenity (2005): 8:00 - 14:50
The LEGO Batman Movie (2017): 0:00 - ameddig akarod
=============================================================
Main sub (chest slam):
Alita: Battle Angel (2019): 42:00 - 43:25
Iron Man (2008): 1:18:30 - 1:24:40
=============================================================
Crossover sub (LFE mute):
Point Break (2015): 56:10 - 57:24
Venom (2018): 50:30 - 53:15
-------------------------------------------------------------
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017): bármi
The Scorch Trials (2015): utolsó néhány chapteres balhé
=============================================================
Dinamika:
Death Race (2008): 37:15 - ameddig van füled
John Wick: Chapter 3 - Parabellum (2019) - 1:38:00 - 1:40:00
Knowing (2005): 38:23 - 41:13
Ready Player One (2018): teljes chapter 2
-------------------------------------------------------------
Mad Max: Fury Road (2015): 0:00 - 3:26 (Atmos Demo 00013)
Resident Evil: The Final Chapter (2016): 1:16:40 - 1:18:30
The Book of Eli (2010): 49:25 - 53:15
=============================================================
Cavernize:
How to Train Your Dragon 2 (2014): 0:00 - 5:20
Oblivion (2013): 4:00 - 8:40
-------------------------------------------------------------
Clash of The Titans (2010): 1:26:00 - csata végéig
Godzilla (1998) Remastered: bármi, ahol repkednek
Gladiator (2000): eleje, de bármi, ahol atmoszféra van
Monsters vs. Aliens (2009): bármi, és sima surround demó is
The Equalizer (2014): bármi, de főleg a finálé, surround demó
=============================================================
A vonal alattiak nem érdemeltek annyit, hogy a gépemen hagyjam őket, de ettől még jók.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#61650) Rp526 válasza VoidXs (#61649) üzenetére


Rp526
aktív tag

Ezt hallottátok már? The Accountant. (Ilyet találtam csak sajnos.. de mind1 úgy sem yt kell.)
Amikor átlövi a szobát.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.