Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62551) BBéci válasza bnorci71 (#62549) üzenetére


BBéci
titán

Ha a membrán nem feléd néz, akkor csak visszavert hangok jutnak el hozzád, direkt egy szál sem. Ez nem jelent feltétlenül problémát, vannak kiváló hangú szubládák, amik visszavert hangokkal is embertelen jól szólnak, például ELAC SUB 2070/2090. Részben azért is, mert ott nem a padló a visszaverő felület.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#62552) hcs57 válasza ada19 (#62550) üzenetére


hcs57
őstag

Van DTS licensz, nem HD a hang... ez esetben mi az értendő? Mégsem romlik a hang?

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#62553) ctrlaltdel13 válasza BBéci (#62551) üzenetére


ctrlaltdel13
őstag

A mélyvfrekvenciéás hang nem gömb alakba terjed🤔?
Nálam egyik membrán se felém néz, akkor csak verődött hangot hallok🤔?
Nem hinném.

(#62554) VoidXs válasza hcs57 (#62552) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

A sima DTS átengedéséhez is kell licensz. Ha semmi támogatott formátum nincs, akkor lejátszótól függően PCM sztereó vagy teljes csend, de ezek szinte lehetetlenül ritkák, valami fallback mindig van.

ctrlaltdel13: De, a mélyek gömbként terjednek, ezért lehet a membránt bármilyen irányba beépíteni. Az azért elég meredek lenne, ha nem jutna ki egy subból a közvetlen hullám, ilyet állítani elég komoly képzetlenségre vall, és aki ilyet mond, valószínűleg nem ebben az életben lesz tisztában Huygens és Fresnel munkásságával. Lényegében az irány állításával a visszaverődések formáját valamennyire lehet kontrollálni.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#62555) hcs57 válasza VoidXs (#62554) üzenetére


hcs57
őstag

Nekem átengedi a DTS-t, akkor gondolom a licenszelés rendben van. Nyilván más tv esetében ez lehet nem így, s ott más lesz a hang. Azért írtam konkrét tv-t, amelynél én nem tapasztalok licensz problémát, lehet e hang romlás?

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#62556) ada19 válasza hcs57 (#62552) üzenetére


ada19
senior tag

Egyre kevesebb esetben van DTS licensz, és elég nehéz nem HD hangot találni és igény is van rá - nem értem a "mégsem" részét emlékeim senki nem mondta, hogy romlani fog. Arról volt szó eredetileg, hogy AVR-en jobb keresztülvezetni a hangot mint TV-n. Nem látom az ellentmondást.

Mégsenem

(#62557) VoidXs válasza hcs57 (#62555) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Ha átmegy rajta 1:1-ben a jel, és azt mutatja az AVR, ami a forrás, akkor garantáltan nem. Digitális, mi változna? Nincs egy olyan opció sem, esetleg 1-2 modellben külön kérésre egy kompresszor. Van pár nagyon hifis szemléletű csodaember, aki úgy hiszi, hogy a füle mindennél szentebb, és mindig van magyarázata a bukott tesztekre, de ebből a magasabb síkon zajló jelenségből mi, földi halandók garantáltan nem fogunk észlelni semmit.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#62558) hcs57 válasza ada19 (#62556) üzenetére


hcs57
őstag

A HD hang a szinkronizált filmeknél ritka, bár igény lenne rá.
Az alábbi hozzászólás miatt kérdeztem, valaki mégis csak mondta, hogy romlani fog:
Ahogy már "elhangzott", a tévén átvezetés egyértelműen rontja a jel hangminőségét. Aki ezt nem veszi észre, az szerencsés ember, annak tök mindegy, hogy mit hallgat, olcsón megússza az egészet.

#62557VoidXs
:R

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#62559) Dorian válasza hcs57 (#62558) üzenetére


Dorian
félisten

Aki minőségi hangot akar hallani, az úgysem szinkront hallgat.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#62560) ada19 válasza hcs57 (#62558) üzenetére


ada19
senior tag

Bocsánat ezt észre sem vettem.

#62559 Dorian: +1, javaslom mindenkinek aki még szinkronosan néz filmeket hogy hasonlítson össze pár jelenetet eredeti és szinkronizált hangsávval is.

[ Szerkesztve ]

Mégsenem

(#62561) VoidXs válasza hcs57 (#62558) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Az idézett kijelentésből teljesen hiányzik a szakmaiság minden nyoma, annál több benne az elfogultság és a burkolt személyeskedés.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#62562) ctrlaltdel13 válasza ada19 (#62560) üzenetére


ctrlaltdel13
őstag

Hasonlítsd.

Furry-Brad Pitt
Na jó ez ezerből egy.

(#62563) hcs57 válasza ada19 (#62560) üzenetére


hcs57
őstag

Vajon hányan beszélik, értik anyanyelvi szinten az angol, francia, spanyol, német... nyelveket? Nekem nem megy annyira az angol, hogy szinkronizálatlanul nézzem, szerintem többen vagyunk, aki szinronnal nézi a filmeket, mint eredeti nyelvvel, itt ott sejtve, mit is mondanak.
Te annyira tudsz angolul?

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#62564) ctrlaltdel13 válasza hcs57 (#62563) üzenetére


ctrlaltdel13
őstag

Felirat?
Olvasni mindenki tud, vagy csak gondolom?
Én a szinész hangjára, szinészi játékára is kiváncsi vagyok.
Azt meg csak eredetivel kapod meg.

(#62565) Smiley válasza hcs57 (#62563) üzenetére


Smiley
őstag

Én pl a sorozatokból tanultam meg angolul. Az eleje szívás, mint minden új dolognak, de utána egy hatalmas világ nyílik ki előtted. Napi fél óra angol tanulás nem a világ vége, sőt nincs korhoz kötve... és pár hónap múlva már csak a felét kell olvasnod.

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#62566) VoidXs válasza hcs57 (#62563) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Ez egyéni preferencia, de sajnos a szinkronipari generációs veszteség túl nagy, ez tény. Demóra viszont jó a felirat, vagy ha kényelmetlen, akkor az se, olyankor úgysem a film a lényeg.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#62567) #52221184


#52221184
törölt tag

Házimozi erősítőt keresnék. Kis méretűt, hangminősége legyen az átlag felett. Tudom ezek csak régiek, vagy az újak közül csak nagyon drága kategóriába vannak, de hátha lenne valakinek tapasztalata valamelyikkel. Csak a HDMI lenne fontos, egyébb hálózati stb. funkciók nem. Csak 5.0 lenne.

(#62568) Dorian válasza hcs57 (#62563) üzenetére


Dorian
félisten

Olvasni azért remélem tudsz. (Nem, az nem olvasni tudás, ha folyamatosan a feliratot kell nézned). Nem kell ezt amúgy angolra kihegyezni, rengeteg jó filmet csinálnak franciák, a különböző skandinávok, spanyolok.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#62569) VoidXs válasza #52221184 (#62567) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Mennyiért?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#62570) gab1ka válasza #52221184 (#62567) üzenetére


gab1ka
aktív tag

Azt hiszem van fent egy 4000-es Denon az aprón, illetve egy BT520 mint a nagyon alja belépő kb olcsónak mondható áron.

(#62571) VoidXs válasza VoidXs (#62569) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Kihagytam egy fontos kérdést, hogy mégis mit értesz kicsi alatt? Vannak minőségi 6-7 centi magas erősítők, de azok cserébe nagyon szélesek.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#62572) #52221184 válasza VoidXs (#62569) üzenetére


#52221184
törölt tag

Sokáig használtam ilyet. Hangminőségben ez alá nem mennék, de ma már sajnos elengedhetetlen a HDMI.
Nem az ár lenne az elsődleges, de 300.000 alatt kéne,hogy maradjon.

(#62573) spe88 válasza mpo (#62521) üzenetére


spe88
senior tag

Ahova ez menne, ott csak ez a TV az úgymond modern. :D
Internet csak mobilnet, router nincs, PC nincs. :)

Nem úszom meg a HDD-t :D

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#62574) #52221184 válasza VoidXs (#62571) üzenetére


#52221184
törölt tag

A Marantz keskenyen is gondolkodtam. De olyan ajánlást várnék,aki használja(ta) is.

(#62575) #52221184 válasza #52221184 (#62572) üzenetére


#52221184
törölt tag

(#62576) hcs57 válasza VoidXs (#62566) üzenetére


hcs57
őstag

Demózni már eredeti hanggal és felirattal próbálkoztam, de vagy a felirat kötött le, vagy a cselekmény, vagy a hang... együtt egy egész filmet nem néznék végig, akkor inkább a rossz szinkron.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#62577) bnorci71 válasza ada19 (#62560) üzenetére


bnorci71
addikt

cserébe ha nem beszélsz olvashatsz ami a vizuális élményt veri agyon

az akció filmek akció jelenetein kívül a hang "sokad rangú"
juj mit kapok ezért :U
szerencsére a fiam generációjából sokan beszélnek angolul így ők eredeti nyelven néznek sokszor filmet, divat lett ma fikázni a magyar szinkron tény vannak elcseszetek meg az újraszinkronizáltak amik nem lettek jók, de azért a magyar szinkron jó. Az én korosztályom még emlékszik a VHS hang alámondásos filmekre :) és sajnos nekünk oroszt tanítottak angolra középiskolába volt némi esély

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#62578) ctrlaltdel13 válasza bnorci71 (#62577) üzenetére


ctrlaltdel13
őstag

Nem csak a szinkron minőségével van baj.
Olyan pocsék a hang formátum maga, hogy élvezhetetlen.
Én speciel nem azért fejlesztettem, hogy mindent bukjak forrás oldalon.

(#62579) b. válasza hcs57 (#62563) üzenetére


b.
félisten

Mi felirattal nézünk sok filmet még szinkron esetén is. Netflixen borzalmas szinkronok kerekednek néha, Ilyen például a a Lost in Space ...Recseg, és ez nem vicc. !

Vannak jól sikerült szinkronok, pl Gyűrük ura, Blöff, Rózsaszín párduc, de itt meg a jobb minőségről kell lemondani, mert a magyar D.D. 5.1 az angol DTS-HD Master Audio 6.1 -gyel áll szemben például .

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#62580) bnorci71 válasza ctrlaltdel13 (#62564) üzenetére


bnorci71
addikt

Blacklist
Raymond Redington magyar hangja Bede-Fazekas Szabolcs nekem pl rengeteget tesz hozzá a karakterhez. Ő játszotta a Drága Örökösökbe Misit az erdészt, de teljesen más a hang karaktere a 2 szerepben.
Nem tudom milyen az eredeti hang egyébként.

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#62581) bnorci71 válasza ctrlaltdel13 (#62578) üzenetére


bnorci71
addikt

ez viszont jogos, de mint írtam évi 1-2 jó esetben film van ami nekem hang terén is fontos
én megvallom inkább zenét hallgatok HD minőségben
Lehet nekiállok azt a pár kedvenc filmet végignézni eredeti hanggal.

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#62582) b. válasza BBéci (#62547) üzenetére


b.
félisten

nekem most elég furcsa helyzet állt elő. FHD BR lejátszó amin át megy a filmnézés és ez az új Pio 4 K felskálázással tolja ki a filmeket.
Most a filmeknél a bejövő kép 4 K a Tv re, egyelőre elég szép az eredmény. :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#62583) spiky03 válasza bnorci71 (#62580) üzenetére


spiky03
veterán

Hehe
Mi épp most nézzük az asszonnyal.
Jelenleg a 3.evadbol van hátra 3 rész.
Mi a Netflixen nézzük eredeti nyelven magyar felirattal.
De szerintem Red eredeti hangja nagyon jó, nem tudom azokat a hangsúlyokat, hogy adja vissza a szinkron.
De majd bele nézek abba szinkronban.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#62584) Nyugis


Nyugis
senior tag

Sziasztok!

az után érdeklődök, hogy egy ismerőstől kaphatnék nagyon baráti áron egy végfokot.
az én erősitöm hátoldala ilyen:

a végfoké meg ilyen:

össze lehet kötni a kettőt?
a terv: kaptam egy autós mélyládát ami ugyebár nem aktív, és azt szeretném rákötni erre a vég fokra.
már ha van értelme.
ha megéri.
mi a véleményetek, illetve mi a megoldás?

(#62585) bnorci71 válasza spiky03 (#62583) üzenetére


bnorci71
addikt

én az első évadot nézem újra ATV Spiriten, inkább háttérnek mert már láttam
neki kellene feküdni a többinek
majd írd meg milyen a szinkron szerinted az eredetihez képest

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#62586) b.


b.
félisten

Mit gondoltok az Atmoshoz kell nekem direkt atmos hangfal vagy elég lehet egy sima spektor 1 aa képen látható elrendezésben a frontok fölé? Van az Atmos hangkeltőknek a külső kialakításon kívül egyéb eltérése a sima polcsugárzókhoz képest?

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#62587) csinibá


csinibá
tag

Sziasztok!

Csak annyi kérdésem lenne, hogy általában képesek e a televíziók vezérelni a házimozis erősítőket. (ki-bekapcs, hangerő) más nem lenne lényeg. Mi hozzá a rendszerigény?
Mit kell tudnia az erősítőnek? HDMI, vagy optikai?

Előre is köszi a segedelmet.

(#62588) Gino20 válasza b. (#62586) üzenetére


Gino20
őstag

Szerintem az ég világon semmi különbség csak függőleges falra szerelés esetén is ,,döntött" pozícióban lesznek a hangszórók, így ,,irányba" állnak, de ezt ha nagyon akarod, akkor polcsugárzóval is meg tudod tenni, viszont ennek a megoldásnak, vagyis, hogy sok-sok méterre előtted ~2.5m magasságban van a hangszóró szerintem nem sok értelme van atmos szempontjából. 1 fokkal lehet jobb mintha a front tetején lenne és úgy pattogna a menyóról a hang, de akkor már jó eséllyel sokkal jobban jársz ha maradsz az 5.1-nél és a talán jóval közelebbi surround-okat rakod a hallgatási pozíció fölé 50-100cm-el majd azokat megdöntöd. 2db hangsugárzó/doboz esetén dolby ajánlása alapján valahogy így kellene kinéznie az 5.1.2-nek [link] és szerintem a ,,valódi" atmos-nak csak így van létjogosultsága (volt pattogós atmosom, de nem dobtam magam hanyatt tőle).
Sokaknak valószínűleg abszolút releváns, de számomra csak az atmos kiépítését követően vált azzá, hogy az ,,atmos" hang alapvetően 5.1 esetén a surround-okba van ,,belepréselve", így ha maradsz ennél, akkor annak a közelsége miatt a leírt megoldással minden bizonnyal jobb eredményt tudsz elérni és még nem kevés pénzt is megspóroltál, vagy ha abszolút cél a .2 kiépítése és nincs lehetőség menyóba szerelt hangsugárzókra, akkor Én a hallgatási pozícióhoz a valószínűleg jóval közelebbi ,,hátsó" falfelületben gondolkoznék egy komolyabb döntéssel :)

(#62589) Gino20 válasza csinibá (#62587) üzenetére


Gino20
őstag

Alapvetően igen. Ehhez HDMI kell CEC támogatással. Nem mernék pontos évet írni, de talán már 2015-től, 16-tól ezt jellemzően tudják a házimozi erősítők.

(#62590) Zlcsi


Zlcsi
senior tag

sziasztok, nem vagyok egy nagy szakértő, némi leírás bújás után kérdeznék.

arra gondoltam hogy veszek egy sonos arc-ot meg majd egy két sonos hangfalat és szét szórom őket a szoba adottságainak megfelelően.
Egyrészt mennyire gondolom jól, hogy ez jó lesz?

Az atmos fog működik úgy hogy média lejátszónak a synology serveren futó plex szerver szolgál, illetve a samsung tv-n futó plex app.
Forumokon azt írták, hogy valamiért kell hozzá egy nvidia shild, de nem értem, hogy miért...

előre is köszi a segítséget, remélem nem kérdeztem nagy hülyeséget

[ Szerkesztve ]

(#62591) b. válasza Gino20 (#62588) üzenetére


b.
félisten

Sajnos nem ideális a nappalim a házimozihoz. A kanapé amin ülünk teljesen a falhoz van tolva, szinte a fejem felett vannak( oldalt állványon fejmagasság fölött valamivel) a hátsó surroundok, oda sajnos nem tudnám tenni az atmost. A dali oldalán láttam ezt a megoldást vázlatosan, több fórumozótól is olvastam, hogy így tették fel. szerintük jól szól, jobb hatást nyújt mint ha a front tetején lenne és pattanva érne a hang. fene tudja.de akkor meg minek vegyek drága atmos sugárzót?

A Spektor polc 45- 50 K körül megvehető, Alteco meg nem igazán van fent
Arra gondoltam, hogy elérjem ezt a hatást :

tennék fel ilyeneket.: [link] vagy valami igényesebbet. és így megdönteném, már ha nincs közte igazán különbség. nem gazán látom hogy lenne a formán kívül specialitása azoknak a sugárzóknak a sima polcsugárzókhoz képest, aztán lehet tévedek.
Surroundnak kell nekem amúgy Spektor 2 vagy elég az 1? már mint sima hátsónak, nem Atmosnak.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#62592) Gino20 válasza b. (#62591) üzenetére


Gino20
őstag

Ez esetben végképp azt feltételezném, hogy a front tényleg 2-3 vagy akár még több méterre van szóval, így abszolút maradnék első körben az 5.1-nél a leírt módszerrel. Nálam is messze nem ideális a hallgatási pozíció és közel vagyok a surround-okhoz, amit szerencsére a mikrofonos kalibrálás igen jól orvosol :) , de a fekvő pozícióhoz képest atmos nélkül a ~90-100cm magasságban levő surround-nál is már megvolt az az érzés, főleg atmos forrás esetén, hogy ,,felettem" is zajlik az esemény szóval ha nincs lehetőséged ,,tényleges" atmos kiépítésre, akkor első körben hanyagolnám a frontra elhelyezett megoldást.
Amit linkeltél konzolt, arra sosem merném rácsavarozni a dobozt. Tudom nem konkrét konzol, de rémlett, hogy volt itt Dali hirdetés [link] .Én valami ilyesmire tenném a surround-okat.

Jelen esetben szerintem semmi értelme surround miatt spektor 2-öt venni. Az effekt hang ugyan nem csak durrogás, puffogás szóval lehet az hangszeres hang is, de ha nem tévedek, akkor ehhez bőven elég a spektor 1 is. Én monitor 300-at használok és ,,hátul" monitor 100 van, de ez szó szerint bőségesen elegendő (hangszeres ,,dolby-nál" is bőven libabőr) szerintem

(#62593) Saughassy válasza #52221184 (#62574) üzenetére


Saughassy
aktív tag

Nekem évekig volt egy Marantz Nr 1504, bár a frontokat a sztereó erősítővel hajtottam vegfokkent.
Használtan megéri az árát, most egy Denon 3700h-ra váltottam. Ha az új áruk különbségét nézzük és csak a hangminőséget, akkor is pont annyival jobb a Denon, mint amennyivel drágább.
Szellősebb, és sokkal dinamikusabb. Ezzel együtt szerintem használtan jó vétel egy ilyen slim Marantz, érzékeny hangfalakkal bőven van benne kakaó.

(#62594) hunaqua válasza b. (#62591) üzenetére


hunaqua
addikt

:) Ilyen lett. Sokat dolgoztunk vele

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#62595) #52221184 válasza Saughassy (#62593) üzenetére


#52221184
törölt tag

Köszönöm szépen.

(#62596) b. válasza Gino20 (#62592) üzenetére


b.
félisten

Köszi a részletes választ. Közben találtam itt az apron Vogel tartót jó áron.olyan mint amit belinkeltel,koszi az ötletet. :R
Meglatom mit tudok kihozni ebből a dologból. :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#62597) b. válasza hunaqua (#62594) üzenetére


b.
félisten

Gyönyörű :) Ez igen

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#62598) Teal'C válasza Rp526 (#62540) üzenetére


Teal'C
addikt

Megrendeltem végül, holnap hozzák. Nagyon kiváncsi leszek csak aztán nehogy beleszeressek mert akkor Após csak a 620 ast kapja :DDD

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#62599) Rp526 válasza Teal'C (#62598) üzenetére


Rp526
aktív tag

Gondolkodás nélkül adnám neki oda a 620-at. :D
Majd referálj. Mivel fogjátok hajtani?

(#62600) Teal'C válasza Rp526 (#62599) üzenetére


Teal'C
addikt

Első körben egy Technics SU-VZ320 as lesz aztán ha nem elég veszek valamit használtan.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.