Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62801) I'am Dony válasza SPEA (#62798) üzenetére


I'am Dony
őstag

[link] [link] :)

[ Szerkesztve ]

(#62802) Krilehor válasza VoidXs (#62779) üzenetére


Krilehor
tag

Köszi a tippet

(#62803) SPEA válasza b. (#62799) üzenetére


SPEA
aktív tag

Ok, csak ha rákeresel erre: 0040212, akkor ez bizony ezüstös. És ez a gyártói szám. :B

(#62804) SPEA válasza I'am Dony (#62801) üzenetére


SPEA
aktív tag

Úgy úgy ;)

(#62805) b. válasza SPEA (#62803) üzenetére


b.
félisten

Hát úgy látszik náluk nem, ez az én rendelésem. Vagy elírták még ezt is :DDD

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#62806) zack válasza Teal'C (#62790) üzenetére


zack
nagyúr

Nem jó. Szar a fregoli. Fel kell újítani. Még a végén a prémium kábelen fognak száradni a ruhák. :DDD Utána meg az lesz, hogy "te mondtad".
Tegnap este rendeltem. Nekem is még csak az automata jött, semmi más. Mennyi idő után igazolják vissza kb?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#62807) SPEA válasza b. (#62805) üzenetére


SPEA
aktív tag

ok, de még nem érkezett meg, így nem tudhatod :)) Mondjuk ennyiért nem mintha számítana..

(#62808) b. válasza SPEA (#62807) üzenetére


b.
félisten

na ja ,de nem hinném, hogy lesz ebből valami . Amúgy igen, mindenhol Silvert hoz erre valóban. :K
Ha azt küldenek visszaküldöm és kárpótlást követelek :DDD

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#62809) zack


zack
nagyúr

Egy Sony MDR CD-780-hoz milyen 3,5mm jack- jack kábelt vegyek? 6-7m hosszúságban gondolkodok, mivel tévéhez illetve erősítőre lenne rákötve.
Szóba jöhet még 3,5mm-6.35mm verzió is, és akkor nem kellene átalakító. Nem akarok feleslegesen nagy pénzeket kiadni olyan kábelre, amit esetleg ez a fejes nem használna ki, mert nyilván nem mai darab. Minőségi kábelt szeretnék, de nem akarok úgy járni hogy túlgondolom, és elég lett volna egy olcsóbb is.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#62810) Teal'C válasza zack (#62809) üzenetére


Teal'C
addikt

Én ezt javaslom ha elég az 5méter [link]
Nagy megelégedéssel használom az Ugreen kábeleket minden téren.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#62811) BBéci válasza b. (#62782) üzenetére


BBéci
titán

Ne becsüld alá, az nem belépő kategóriás hangdobozszett! :N

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#62812) zack válasza Teal'C (#62810) üzenetére


zack
nagyúr

Nem elég az 5m. A gyárija (3,5mm jack-jack) 5m, ezt szeretném cserélni.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#62813) zack


zack
nagyúr

Amúgy megjött a visszaigazoló.

Tisztelt Vásárlónk! Köszönettel vettük megtisztelő megrendelését. A megrendelésének azonosító száma xxxxxxxxx. Kérjük tekintse meg a mellékelt szállítási információkat. Bármilyen kérdése van a rendeléssel kapcsolatban, kérjük keressen minket telefonon vagy e-mailen.

1205735 Hangszórókábel 2 x 2.5 mm² 120 m átlátsz 1 csg várható beérkezés: 03.05.2021

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#62814) Teal'C válasza zack (#62812) üzenetére


Teal'C
addikt

Hosszabbat csak gagyiban találtam vagy átalakítóval.
Esetleg ez [link]

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#62815) Gino20 válasza zack (#62812) üzenetére


Gino20
őstag

Csak egy tipp: Kácsa audio-val [link] olyat gyárttatsz és olyan minőségben, amilyet csak akarsz. Nekem 2db 0,5m-es 3.5-es jack-rca kellett és ez volt ~8e Ft, amiből a kábel volt a legolcsóbb [link] és a csatik meg x ezer Ft [kép]

[ Szerkesztve ]

(#62816) zack válasza Teal'C (#62814) üzenetére


zack
nagyúr

Köszi! Olcsó, de inkább belföldi rendelés érdekelne. Amúgy a 7.5m elég lenne.
Gino20 ötlete lehet kézenfekvőbb. Kácsával csináltatok egy 7m kábelt, azt meg majd kitalálom, hogy milyen legyen, és milyen végekkel. Ez az MDR CD-780 milyen szintet képvisel? Gondolom túl drága kábel felesleges lenne hozzá.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#62817) Gino20 válasza zack (#62816) üzenetére


Gino20
őstag

Oohh Én a topikhoz híven messze belépő, vagyis újonc vagyok, így nem tudnék és nem is akarnék állást foglalni a kábel minőségét illetően (ahogy látom ez örök vita téma lesz/marad a hifisek között), de maga a kácsa nekem nem tűnik rossz opciónak (amit kaptam kábelt az bőven minőséginek hat, de a lényleg, hogy meg is szűnt a korábbi valószínűleg kontaktból adódó problémám). Az ügyintézés számomra meg pazar volt, szóval nem csak mail-ben, de fel is hívtak és egyeztettünk arról, hogy pontosan mit is akarok / mik az opciók / mi - mennyibe kerül, ...mindezt egy 9e Ft-os rendelés miatt

(#62818) Borzika


Borzika
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.
Tvre film nézéshez szeretnék minimum 2.1 -es rendszert venni.
A keret max 200 ezer lenne, erősítővel mindennel együtt.
Bármilyen jó ár/érték arányú, vagy valakinél bevált megoldás érdekelne.
Köszi!

(#62819) Daffni2 válasza Borzika (#62818) üzenetére


Daffni2
addikt

[Polk Audio PSW-10E aktív mélynyomó] 67 990 Ft
[TOPPING MX3 - Asztali DAC és sztereó erősítő - Silver 51 990 Ft
[Dali Spektor 1 pár házimozi/hifi hangfal] 75 990 Ft

195 970 Ft.

Ezzel szerintem igen elégedett leszel.

[ Szerkesztve ]

"Aki ad,az nyer"

(#62820) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok! Adott egy Denon AVR X2700H olyan gondom lenne hogy a 10bit bemenő jel csak 8bit megy ki. Mi lehet a gond? Ha a 4k/8k signal format standard akkor van ez. Ha át állítom enhanced -re akkor akkor ha elinditom a filmet,nincs kép csak hang🤷 Valaki tud ebben segíteni nekem akinek esetleg ilyen avr van?Köszönöm szépen. A tv egy sony ke75 xh9005 azzal elvileg nincs baj a média lejátszó pedig x96max :R

(#62821) mr. bryan válasza Daffni2 (#62819) üzenetére


mr. bryan
tag

Azt hozzatennem, hogy hasznaltan jobb rendszert is ossze tud rakni. :)

En is nemreg raktam ossze egy 2.1 rendszert, talan 220 korul volt a vege.
Monitor audio bronze 100 (ujonnan, 40% akcioval az extreme-nel)
Denon x2000 hasznaltan
Dali concept sub hasznaltan

A subra ment egy ontapados folia, valaki itt a forumon javasolta (nem nekem, de a tanacs bejott, neki utolag is koszonom :) ), igy lett egysegesen dio szinu az egesz.

(#62822) Borzika válasza Daffni2 (#62819) üzenetére


Borzika
csendes tag

köszi a tippet :R

(#62823) Daffni2 válasza mr. bryan (#62821) üzenetére


Daffni2
addikt

Nézted mostanában a használt piacot? Teljesen lehalt.

Nemrégiben gondoltam egyet, mi lenne ha lecserélném a Dalit MA Bronzra, igen széleskörben lebeszéltek róla.

"Aki ad,az nyer"

(#62824) jambiyya válasza Daffni2 (#62823) üzenetére


jambiyya
őstag

Mik voltak az ellenérvek?

(#62825) mr. bryan válasza Daffni2 (#62823) üzenetére


mr. bryan
tag

Igen, mint irtam en is hasznaltan vettem a rendszerem ketharmadat a kozelmultban :) Vannak jo vetelek, ha figyel az ember.

Dalirol attol fuggoen, hogy milyen szeria, en se valtanek bronze-ra. Viszont kezdo cuccnak nem rossz szerintem, foleg hogy a bronze 100 akciosan 90 ezer volt :)

[ Szerkesztve ]

(#62826) mr. bryan válasza Daffni2 (#62823) üzenetére


mr. bryan
tag

Van most egy klipsch sub 65 ezerert, frontoknak r15m 50ert, ehhez egy passzolo erosito es meg is van boven 200 alatt, csak hogy konstruktiv legyek. Kezdo rendszernek tokeletes, persze a nagyok le fogjak fikazni, de kesobb minimalis bukoval tovabb lehet rajta adni feljebb lepeskor / ha nem tetszik a hangja :)

(#62827) V!ck


V!ck
aktív tag

Sziasztok srácok!

Szeretnék tőletek segítséget kérni, egy kicsit eltévedtem és fogalmam sincs mit vegyek, annyi mindent olvastam már ebben a topicban...

Szeretnék venni egy aktív szubot. naná, hogy paraméterek alapján pl egy Klipsch SPL-150 tetszene :DDD de árban sem fér bele, meg na...

Egy Edifier R2750DB mellé szeretnék venni, hogy "testesebb" mélyet kapjak, ha épp elszáll az agyam és kopp hangerőn akarok zenebonázni :B
Filmre és elektronikus zenére ("tücctücc", dnb, dubstep, trap, de egyébként mindenre IS)
Illetve szeretném, ha maradnának tartalékai, nem akarom csúcsközelben járatni.
Továbbá: Van egy SAL 20 Active remekbeszabott csodacuccom, szándékozom megtartani kiegészítésnek, ha épp a hangerő lenne a lényeg.
Tehát a 2 meglévő páros mellé keresnék ésszerű kereteken belül szubot...
Mennyi lenne a keret? Mondjuk egy 100-as. Az se baj, ha kevesebből megvan, de ha több, és érdemes lenne rászánni, akkor oké.
Nem akarok elmenni a nagyon audiophile kategóriába, az nem az én pénztárcámnak való...

Ja, kb 15m2 a szoba (később sem lesz 20-nál nagyobb szerintem)

-Klipsch R-10SW használtan? (Az R-100SW miért sokkal drágább? Paraméterekben ugyanaz...)
-Polk Audio PSW10? (baráti az ára, asszem 67.900,- de papíron fele annyit tud, mint az R-10SW, viszont neten úgy látom dícsérik)
-Magnat SUB 302A? (nem tudok róla semmit, csak az ára ami "belefér" kategória, egy helyen 74.990,- )

Esetleg ezektől érdemesebb erősebbet?
Bármi ötlet, javaslat?

Néztem a TAGA szubokat is, de valahogy nem szimpi egyik sem...

Nagyon szépen köszönöm előre is :R

Üdv: Viktor

[ Szerkesztve ]

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#62828) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
HDMI ARC összekötés esetén a tv hdmi bemenetébe kötött hdmi-t a házimozi erősítő hdmi bemenetébe kell kötni?

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#62829) mpo válasza V!ck (#62827) üzenetére


mpo
veterán

Most megnéztem a R-100SW 90000-ért van az aprón.

Ha érted, akkor már elavult.

(#62830) mpo válasza Pöttön (#62828) üzenetére


mpo
veterán

Igen, a HDMI-ARC feliratúba.

Ha érted, akkor már elavult.

(#62831) V!ck válasza mpo (#62829) üzenetére


V!ck
aktív tag

Oké, de R-10SW meg 65-ért :DDD
Mitől jobb az R-100SW? Sehol nem találok róla semmi konkrét infót, csak azt látom, hogy teljesítményben ugyanaz...

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#62832) Pöttön válasza mpo (#62830) üzenetére


Pöttön
őstag

Köszi!
És a HDMI-nél van esetleg valami szabvány, ami képes arra, hogy ha pl egy házimozi erősítőre rá kötök egy tv-t, és bekapcsolom a házimozi erősítőt, akkor akutomatán bekapcsol a tv is?
(Mint anno a dvd korszakban a scart csatlakozó)
Ha van ilyen akkor ennek mi a neve? :B

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#62833) VoidXs válasza V!ck (#62831) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

A dizájn szinte ugyanaz (elvégre ezek az ideális méretek a driver és BASH panel mellé), de az anyaghasználaton dobtak egy picit. Nem tudom, hogy ér-e ennyit, ugyanis csak a 10-est hallottam, de onnan bőven van hova fejlődni.

Pöttön: Ez a CEC, de eszköztől függ, hogy ki tud kit bekapcsolni.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#62834) b. válasza V!ck (#62831) üzenetére


b.
félisten

Én TAGA-t hallottam , azt szerintem zárd ki :).

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#62835) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Sziasztok,

Van egy Yamaha RX V4A erősítőm, amihez egy Jamo SUB210-et vásároltam.
A Jamo-n van jobb és bal bemenet is, de csak egy szimpla RCA kábelt adtak hozzá. Ilyenkor mindegy, hogy a balba, vagy a jobba kötöm be a Jamo-n a kábelt? Vagy jobban működne egy Y elágazású kábellel?

https://utdetailing.hu/

(#62836) VoidXs válasza tibcsi0407 (#62835) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Ha nincs jelölve, hogy melyik az LFE, akkor mindegy, melyikbe kötöd, úgyis lekapcsolja a másikat. A tiéden nincs ilyen, szóval ahogy tetszik.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#62837) tibcsi0407 válasza VoidXs (#62836) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Akkor jó, köszi. Csak Ragadozó cikkében olvastam, hogy pár decibelt lehet nyerni, ha y kábellel kötjük be. Nem is igazán értem, hogy miért kell két bemenet egy ilyen kütyüre. :)

https://utdetailing.hu/

(#62838) a347 válasza tibcsi0407 (#62837) üzenetére


a347
aktív tag

Ezt lehet kipróbálom. Ugyanilyen erősítőm van és ki kell maxolnom sub felé a decibeleket, hogy AUTO állásban észrevegye magát a mélynyomó és bekapcsoljon.

(#62839) tibcsi0407 válasza a347 (#62838) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nekem sem kapcsol be automatikusan, de még nem állítottam be rendesen, csak összedugtam.

https://utdetailing.hu/

(#62840) VoidXs válasza tibcsi0407 (#62837) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

+#62838 a347: Nem lehet ezzel decibelt nyerni. Ha mindkét kimenetet rákötitek, akkor a feszültség osztozik a két bemenet közt, mindkettő veszít 3 dB-t, amit az összeadásban visszakap a sub. Csak akkor lehet hangerőt nyerni, ha az AVR-ből magasabb feszültség vagy több jel jön ki. Hasonlóan, ahogy párhuzamos erősítésnél is az impedancia lesz duplája, nem pedig a feszültség, ugyanaz történik itt is.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#62841) mpo válasza tibcsi0407 (#62839) üzenetére


mpo
veterán

Azért ezt nem árt elolvasni:
[link]
Nálam a Klipsch R-120SW 9 óra állásban van, bemérés után.

Ha érted, akkor már elavult.

(#62842) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Köszi mindkettőtöknek. Elmélyülök a témában. Azt nem szeretném, ha Always on lennel, mert annak sok értelme nincsen.

https://utdetailing.hu/

(#62843) VoidXs válasza tibcsi0407 (#62842) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Igazából tranzisztoros erősítő van benne, tehát ha nem kap hangot, nem fogyaszt áramot, így nem gond, ha bekapcsolva marad. A zaj minimális, <5 mW módon szokták megadni. A kijelzők/LED-ek miatt szoktak ilyen dolgokat adni subokhoz, no meg persze mert sokan azt hiszik, hogy ilyenkor is zabálja az áramot.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#62844) VoidXs


VoidXs
Topikgazda

Tisztelt Ügyfelünk!

Az ön által rendelt kábel ára tévesen került fel honlapunkra.
A visszaigazolt áron rendelését sajnos nem tudjuk teljesíteni.

Az okozott kellemetlenségért szíves elnézését kérjük.

rip occó kábel

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#62845) bnorci71 válasza VoidXs (#62844) üzenetére


bnorci71
addikt

nekem is most jött a star kábelre hasonló levél
a premium rendelésre még semmi, de mivel 5perc eltérés volt a kettő között gyanítom arra is jön hamarosan,
illetve már az árakat is javították
a visszafizetésről viszont egy szó se esik a levélben...

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#62846) VoidXs válasza bnorci71 (#62845) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Ami cikket korábban linkeltem, az alapján ez várható volt. Az viszont szerintem is gáz, hogy a pénzem bent maradt.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#62847) Dorian válasza VoidXs (#62843) üzenetére


Dorian
félisten

Klipsch-nél úgy olvastam létező jelenség, hogy folyamatos bekapcsolás mellett gyakran megadja magát az erősítő-rész, valami áramköri melegedés talán a magyarázat.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#62848) bnorci71 válasza VoidXs (#62846) üzenetére


bnorci71
addikt

igen azt végig olvastam, csak érdekes, hogy ezen az áron küldtek ki kábelt és akkor nem javították az árat....
na mindegy legalább nem kel majd kerülgetni otthon a gurigát :) a teszt meg elmarad
gondolom a pénzt majd utalják csak az 2-3 nap gondolom mire átjut a pénzügyre a dolog

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#62849) sarasota123


sarasota123
aktív tag

üdv, remélem nem túl off. tudnátok ajánlani 55-ös tv-hez fali konzolt? van esetleg valami sokaknál bevált/ajánlott típus? itthon venném vagy német amazon játszana. köszönöm :R

He scales the mountain because he's not afraid of it. He slays the dragon because he's not afraid of him. And he walks through hellfire because Broomhilda's worth it.

(#62850) Pöttön válasza VoidXs (#62833) üzenetére


Pöttön
őstag

Köszi!
Tegnap addig mókóltam a rendszert, hogy fél sikert elértem.
Ha a tv-t kapcsolom be, akkor a hm erősítő bekapcsol, viszont ha a hm erősítőt akkor a tv meg se nyikkan.
Ellenben legalább most már a tv távirányítójával tudom állítani a hangerőt, és nem kötelező 2 távirányítóval szórakoznom.

Viszont jobb lenne ha fordítva is működne, mert a tv szolgáltatásait nem nagyon akarom a jövőben használni, csak megjelenítőként funkcionálna.
És így köthetnék mindent a hm erősítőre hdmi-n, a tv meg automatán ki-be kapcsolna a hm erősítő irányításában.

Esetleg van tapasztalat itt a fórumon újabb onkyo hm erősítőkkel, és lg okos tv-kkel?
Ebben a párosításban működik normálisan a CEC?

A tv-m egy LG 43uk6300lmb, a jelenlegi erősítőm egy Onkyo TX-SR608, de ezt tervezem a jövőben cserélni egy újabb hdmi 2.0-s típusra a 4k miatt. Az eddigi kiszemelt egy Onkyo TX-NR646

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.