Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48951) FerNandor


FerNandor
őstag

Ehhez mondjuk mit szóltok?
[link] Mondjuk ez sem éppen a kisebb fajta, de helyben van és csak egy sub kell hozzá még majd.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#48952) BBéci válasza evitiguF (#48938) üzenetére


BBéci
titán

Máshol még tesztelésre sem tartották érdemesnek. ;]

(#48951) FerNandor
4 db 20 centis mélysugárzó sok lenne a szobádba. Valami karcsú állódobozt, vagy állványost keress, ezt már mások is tanácsolták.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#48953) BBéci válasza bokarcsi71 (#48949) üzenetére


BBéci
titán

Pont olyan lejátszót használok bő egy hónapja, de nem kapott internet kapcsolatot. Itt érdeklődj: [link]
Úgy rémlik, valami spéci firmware kell hozzá.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#48954) mbaker


mbaker
tag

Sziasztok!Szerintetek melyiket érdemesebb venni használtan?
Onkyo TX-NR616 60000ft
Harman Kardon avr255 50000ft
Pioneer vsx-520 30000ft

Mozi,zene szólna.köszi a válaszokat!

(#48955) BBéci válasza mbaker (#48954) üzenetére


BBéci
titán

Ha nincs más lehetőség, csak ez a három, akkor az Onkyót.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#48956) #09634560 válasza mbaker (#48954) üzenetére


#09634560
törölt tag

Onkyo

(#48957) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Hetek óta bútorokat keresek a centerhez meg az eszközeimhez. Nézegettem tömörfa vagy csak vastagabb préselt fa dohányzó és kisasztalokat is, de eléggé egyedi a méret, ami nekem jó lenne, abból is a magasság inkább a fix.
Hol érdemes nézelődni vagy esetleg gyártatni?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#48958) zsoika válasza mbaker (#48954) üzenetére


zsoika
addikt

Az Onkyo 616 még a HDMI panelhibás korszakból való, de egyértelműen az a legjobb/újabb.
A HK255 drága...annyiból már a 355 is megvehető.
A pio meg kicsi és nincs HDMI átengedés készenléti állapotban.

(#48959) BBéci válasza Real_Necro (#48957) üzenetére


BBéci
titán

Az állványok is hatással vannak a rájuk helyezett készülékek hangjára, nem csak a centersugárzóéra, ezért a préselt hulladékokat messziről kerüld el!
Gyártatni érdemes, én is úgy tettem. Ajánlom Dorian állványát, kérdezd meg, hogy készíttette. Egy angol cég termékének koppintása, ha én akarnék mostanában ilyesmit, tutira azt választanám. Az avx-en van ennek topikja.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#48960) KoNZoLik@ válasza mbaker (#48954) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Onkyot

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#48961) boroskarcsi válasza Real_Necro (#48957) üzenetére


boroskarcsi
tag

ment privát, szerintem ugyanaz, amit BBéci is ajánlott.

[ Szerkesztve ]

(#48962) makoss


makoss
addikt

Üdv!
A számítógépem és a Denon házimozi erősítőmet összekötő HDMI kábelét szeretném kicserélni, mert azt gyanítom, hogy nem ad megfelelő képminőséget.
Tudnátok ajánlani olyan 3 méteres kábelt ami megfelelne e célra?
Úgy tudom Premium High Speed HDMI Cables jelölésű kell. :R
Ha lehetne 10000Ft-ig.

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#48963) ctrlaltdel13 válasza Real_Necro (#48957) üzenetére


ctrlaltdel13
őstag

Én ilyet dobtam össze.
4cm-es kemény fa.
A polc magasságok egyedi méretre csinálva.

(#48964) Real_Necro válasza BBéci (#48959) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mindenképpen valami masszívat keresek, néztem rönkből, gerendából is, de találtam akácot, rózsafa borítással Favin. Őket mondjuk nem ismerem.

Boroskarcsi, Ctraltdel13:

Köszi, néztem a topicját, ráírok, csak gyanítom 6 számjegy lesz...

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#48965) bokarcsi71 válasza BBéci (#48953) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Köszi szépen.

(#48966) mettek válasza Real_Necro (#48964) üzenetére


mettek
addikt

Én bútorüzletben rakattam össze egy saját tervezésű tv állványt mert én sem találtam mehfelelőt. Hogy van e negatív hatása a hangra, nem tudom... :)) bár ha van akkor lehet nekem is csak kamerán keresztül kellene néznem a mozimat mert a testem is hatással van a hangra :DDD
[kép]

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#48967) Real_Necro válasza mettek (#48966) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ahogy néztem a legrosszabb nem is a bútorlap, mert még abból is van 25 meg 38mm vastagságú, esetleg rétegelt lemez, hanem pl az Ikea kartonnal kitömött habkönnyű lapjai, persze ők is dolgoznak préselttel, de ahol nagyobb anyagvastagságot látni, ott megkocogtatva általában kong az egész lap...
Egyébként használtban találtam nagyon masszív dió bútort is, csak a mérete nem passzol sajnos, valamint nekem inkább a zsámolyok kellenek mint szekrény vagy állvány.

AVX-en nekem ez az elgondolás tetszik, max 35cm magasságban:
[link]

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#48968) I'am Dony válasza makoss (#48962) üzenetére


I'am Dony
őstag

Kép és hang van? Megy minden formátum?
Ezen a szinten ennyi böven elég, mert ha ezek meg vannak pont 0 változás lesz :DDD

(#48969) FerNandor válasza BBéci (#48952) üzenetére


FerNandor
őstag

Egy ilyen esetleg? [link]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#48970) zsoika válasza FerNandor (#48969) üzenetére


zsoika
addikt

:N

(#48971) FerNandor válasza zsoika (#48970) üzenetére


FerNandor
őstag

:DDD
fu, feladom :DDD

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#48972) #09634560 válasza FerNandor (#48969) üzenetére


#09634560
törölt tag

Még az Onkyo jobb volt, azt hallgasd meg, az volt idáig az általad linkeltek közül a legéletképesebb de hallgatás nélkül ne vedd meg!

(#48973) FerNandor válasza #09634560 (#48972) üzenetére


FerNandor
őstag

Onkyot nem is linkeltem , de majd most:
Ez pl? [link] de mondjuk ez azért olcsóbban lenne jó, bár nem tudom, hogy ezek a hangfalak hogyan tartják az árukat, de neten 159 ezer az új.
Mondjuk a német Mediamarktban meg 335 Euro... még jó, hogy mi élünk jobban.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#48974) embe válasza FerNandor (#48971) üzenetére


embe
nagyúr

Ez nem olyan egyszerű mint egy Corsair ház vásárlás. :DD

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#48975) evitiguF válasza #09634560 (#48972) üzenetére


evitiguF
senior tag

Azt az Onkyot nem én linkeltem véletlenül?

(#48976) #09634560 válasza evitiguF (#48975) üzenetére


#09634560
törölt tag

de lehet, :)

(#48977) #09634560 válasza FerNandor (#48973) üzenetére


#09634560
törölt tag

Én is azt mondom alkudni kell erősen.. -bár kettőn áll a vásár. De tényleg megérné kimenni, annyiért én is elfogadnám kezdőnek mint a német mediamarktban nem tudom mennyi most az euro hirtelen de lehet ~20-25k benzinköltség és ujat garisat kapsz olcsóbban.

(#48978) FerNandor válasza evitiguF (#48975) üzenetére


FerNandor
őstag

Az, amit linkeltél, sks-978thx hol 150 újonnan?

------

És erről mi a véleményetek?
[link]

(#48977) Sanci38, ja kb 110ezer forint lenne. De nem érné meg kimenni, meg Pécsről messzebb, plusz annyi időm sincs most. Szombaton megyünk BP-re, jó lenne addig találni valamit, akkor max el tudnám hozni. Mennyi lehet vajon a reális ára, annak amit linkeltem és használt, de még garis? Mert akkor kéne még egy erősítő és jónpot.

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#48979) Lacielvtárs válasza #09634560 (#48977) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

332,26 Ft otp bank

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#48980) evitiguF válasza FerNandor (#48978) üzenetére


evitiguF
senior tag

[kép]

[link] - a másikat is megkapod olcsóbban!

[ Szerkesztve ]

(#48981) Formaster válasza ctrlaltdel13 (#48963) üzenetére


Formaster
addikt

A Denon neked hogy kapcsolódik Tidalhoz? Nálam a 2500 nem akarja látni, azt gondoltam nem is támogatott. Spotify megy gond nélkül.

(#48982) FerNandor válasza evitiguF (#48980) üzenetére


FerNandor
őstag

Ja, csak ez is külföld és nem vagyok vele előrébb. :(
De azért köszi.

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#48983) I'am Dony válasza Formaster (#48981) üzenetére


I'am Dony
őstag

Heos app mobilra és megy is.

(#48984) BBéci válasza FerNandor (#48969) üzenetére


BBéci
titán

:(

(#48966) mettek
Nálad az asztal üveglapját látom leginkább hangzásrontónak. Valamelyik hangdoboz kezelési füzetében találkoztam ajánlással, miszerint feltétlenül kerülendő a hallgatói hely előtti asztal, különösen az üveg, mert brutálisan, tükörként visszaveri a hangot.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#48985) Zebu válasza #09634560 (#48977) üzenetére


Zebu
addikt

én kimentem Bécsbe az X3500H eőrsítőért, 549 EUR volt.... itthon nem láttam 250e alatt...

(#48986) ctrlaltdel13 válasza Formaster (#48981) üzenetére


ctrlaltdel13
őstag

Heos app-on keresztül.
Be is kapcsolja😉

(#48987) FerNandor válasza Zebu (#48985) üzenetére


FerNandor
őstag

Milyen üzleteket érdemes nézni ausztriában? Az még talán beleférne... ha megérné.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#48988) evitiguF válasza FerNandor (#48987) üzenetére


evitiguF
senior tag

*.at ;]

én a cyberportban vettem. de ott is van media, és saturn is

(#48989) embe válasza FerNandor (#48987) üzenetére


embe
nagyúr

Bocs nem személyeskedni akartam!
De nem te vetted meg vagy 5-6-7 éve a Corsair házamat? Csak akkor más volt az avatarod?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#48990) FerNandor válasza embe (#48989) üzenetére


FerNandor
őstag

Nem, nem vettem corsair házat :DDD no problem :DDD

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#48991) mettek válasza BBéci (#48984) üzenetére


mettek
addikt

Ezt aláírom...nekem sem igazán jön be de az asszony szereti. Lehet kellene egy szebbet találnom neki amibe beleszeret :DDD

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#48992) embe válasza FerNandor (#48990) üzenetére


embe
nagyúr

Akkor bocsi! :DDD

...lehet kevertelek gazsi-val

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#48993) BBéci válasza mettek (#48991) üzenetére


BBéci
titán

Szebb asszonyt? ;]
Több lehetőséged van: elfogadod, hogy olyan a hang, amilyen; amikor filmet nézel vagy zenét hallgatsz, kiviszed a szobából; ráterítesz valami vastag pokrócot. Ez utóbbit sztereó zene zenehallgatásakor a tévével is érdemes megtenni, jelentős mértékben tudja javítani a hangzást.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#48994) mettek válasza BBéci (#48993) üzenetére


mettek
addikt

Már nincs tv. Az egy régo fotó volt. A hangfalak is platinumok lettek, az avr proci végfok és projektor. De köszi a tippet

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#48995) Real_Necro válasza Real_Necro (#48967) üzenetére


Real_Necro
veterán

Megvannak a méretek, este leülök megtervezni sketchuppal.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#48996) Lacielvtárs válasza BBéci (#48993) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

a "harmadik" lehetőséget kihagytad!? ;] :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#48997) kanyol válasza Zebu (#48985) üzenetére


kanyol
csendes tag

Ha határközelben laksz, akkor még Bécsbe esetleg megérheti, ha megjárod 4-5 ezer forintból. Nekem németből 14 euroért hozta a posta az RZ 1100-at, akáhogy számolom kevesebb, mint 5000ft. :Y

Sony Bravia 55XD7005, Onkyo TX-RZ 1100, Canton Chrono 509.2/505.2/502.2, SVS SB12-NSD, Dune HD Homatics Box R 4K PIus, Logitech Harmony One, Synology DS420+ NAS

(#48998) Gendi83


Gendi83
csendes tag

Denon avr-x2300 erősitot használ valaki?
Mennyire jók?
jo döntés lehet?
hasznaltan milyen árban mozognak?

(#48999) #09634560 válasza Gendi83 (#48998) üzenetére


#09634560
törölt tag

Jó döntés..
Denon egy évvel régebbi modellje, X2200 megy kb 110-ért, ujabb, X2400 megy 135-ért, e kettő közé kell tenni kb. kinézet, doboz/táv kellékek megléte, stb. súgok: 2400 ennyiért nagyon jó vétel lehet

(#49000) FerNandor


FerNandor
őstag

Egy ilyen [link] milyen lehet?

Vagy ez? [link]
Nem kapható :O

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.