Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48351) BBéci válasza LML (#48350) üzenetére


BBéci
titán

Amennyiben a hangszórókat a plafonra szereled, soha büdös életben nem lesz élvezhető, valamirevaló surround (körülölelő) hangzásban részed. Ráadásul a képpel sem lesz összhangban, fölülről fog minden szólni, nem onnan, ahol a kép alapján kellene.
Hogy jutott eszedbe ez a csacskaság?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#48352) Jegesmaci81 válasza BBéci (#48349) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Köszi a választ! Te látod értelmét akár egy sr6xxx akár egy denon 4xxx (ezek azt hiszem 1 kategória) egy belépő Dali zensorhoz? Ha eladom az x1300-ast akkor a melody árát hozzádobva igen komoly hm erősítő kijön! Kérdés van-e értelme ennyit költeni ha hangfalakat nem akarom lecserélni. Az pedig érdekes hogy ha a melody sztereó képessége sr6xxx akkor miért spektor meg belépő cantonnal árulják szettben.

(#48353) I'am Dony válasza Jegesmaci81 (#48333) üzenetére


I'am Dony
őstag

Lehet bizony. Pont ilyen szettel kezdem, majd egy 3300-ra cseréltem. Nagyon nagy volt a különbség, minden forintot megért a javulás uh. hajrá. :)
Utána volt 4500H is, bár ez már nem a Zensorokkal. Hát az is agyonverte a 3300-ast, bár azt nem tudom, hogy a Zensornak van-e feljebb. Előbb utóbb úgy is elindul a mókus a hangfalak ügyében is... :DD Én egy 4xxx-es szériát választanék.

[ Szerkesztve ]

(#48354) Jegesmaci81 válasza I'am Dony (#48353) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Én azt gondoltam az x1300-tól nem vágyom jobbra. Sajnos már érzem a hiányosságokat.

(#48355) evitiguF válasza zsoika (#48338) üzenetére


evitiguF
senior tag

Szia!
köszönöm a válaszodat!
Ennek fényében sikerült meggyőznöm az asszonyt, hogy élvezhetőbb lenne egy másik szobában a teljes rendszer.
Jelenlegi helyzet így módosul, egy 4,2m x 4,6m-es szobában lesz elhelyezve. Jelen pillanatban üres a szoba.
Ide a következőt gondoltam, erősítsetek meg, hogy helyesen-e!

[link] Jamo S 809 HCS 5.0 hangfalszett
+ hozzá erősítő (de melyik?)
[link] - Denon AVR-X1500H
[link] - Denon AVR-X2500H
[link] - Onkyo TX-NR 686

Ennyire még nyúlik a takaró, és van benne fejlesztési potenciál.
(sub + atmos)

Előre is köszönöm, ha segítetek, remélem így révbe érek, és a reszkessetek betörők már az új rendszeren düböröghet... :DDD

(#48356) I'am Dony válasza Jegesmaci81 (#48354) üzenetére


I'am Dony
őstag

Így indul sajnos...
Azért javasoltam az x4xxx sorozatot, mert bár igaz már a Focal dobozokon, de eszméletlenül kinyílt a tér és rengeteg részlettel gazdagabb az x3xxx képest. Ha belefér egy új és külföld, privátban segítek szivesen.

(#48357) #09634560 válasza I'am Dony (#48356) üzenetére


#09634560
törölt tag

Ezt én is tanusíthatom. a 4 ezres széria sokal jobb a 3-nál: ott kezd el "élni" a denon.

(#48358) Jegesmaci81 válasza I'am Dony (#48356) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Köszi! A 4xxxx árát azért még magamnak is meg kell magyarázni és akkor még hol van az asszony! 😀 A kiinduló az volt hogy veszek egy sztereó erősítőt 90ért az x1300 mellé.

Sanci38: óránként ránézek a hirdetésedre! :D

[ Szerkesztve ]

(#48359) makoss válasza BBéci (#48349) üzenetére


makoss
addikt

Volt ott több féle, de megoszlanak a vélemények.... Van előnye meg hátránya.... nem tudom mi legyen....
Mert azon agyalok, mi van ha rosszul kötöttem be.... Meg az a bizonyos plusz toldalék....hátha jön még ide valaki és mond valami okosat :)

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#48360) LML válasza BBéci (#48351) üzenetére


LML
tag

Megnéztem egy bose fórumot, ahol be volt szúrva egy kép. Oldalfalra volt felszerelve a plafontól 30 centire egy acoustimass szett konzolra, kanapéra irányítva. Gondoltam az én hangszóróim is akkorák mint egy bose cube. A többi történelem. :(

(#48361) BBéci válasza LML (#48360) üzenetére


BBéci
titán

Elrettentő példákat mindenre lehet találni, de nem kell utánozni. Annak a Bose elrendezésnek tutira nem minőségi házimozi hangzás megteremtése volt a célja.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#48362) SeatZola


SeatZola
őstag

Srácok! Ma megjött a 3 hónapos Onkyo TX-NR676. Ténylegesen makulátlan.
Beüzemeltem, beállítottam az alapokat. Tudom, hogy ettől a szinttől még nem kell és illik elájulni, de nekem nagyon tetszik a hangja. Nagyon jól szól mozin. Ami eddig volt Sony STR-DB790 is tetszett, de ez jóval izmosabb hang. Nagyon megérte az árát, tekintve, hogy nagyon jól is vettem.

Más: magyar nyelvű használati pdf-ben van valahol hozzá?

[ Szerkesztve ]

Rappi

(#48363) LML válasza BBéci (#48361) üzenetére


LML
tag

Szóval, akkor a jelenlegi lehetőségeim: vagy találok valami olyan megoldást amivel át tudom hidalni a bútortól a kanapéig eső kb 2m es szakaszt a lábazaton Asszonykompatibilisen (dekor csatorna, valami szálcsiszolt lábazattakaró etc amiben viszek jelet a két hátsó surroundnak), vagy nézek valami rádiós/bluetoothos/wifis akármilyen jeltovábbítót a surroundoknak (konnektor van a kanapé mögött), vagy lemondok az 5.1 ről és maradok a 2.1 nél, esetleg veszek egy komolyabb hangprojektort a meglévő subom mellé és elfogadom amit az tud nyújtani.

(#48364) BBéci válasza LML (#48363) üzenetére


BBéci
titán

Ha nagyon nehezen megoldható a háttérsugárzók optimális magasságba helyezése, akkor ne kínlódj velük, de amennyire lehetséges, hozd lejjebb! Gondolom nem a Logitech részlettelen, fahangú bögréit akarod felszerelni!
Az előzőekkel ellentétben, a frontsugárzók mindenképpen fülmagasságban legyenek, itt a magassugárzók pozíciója a mérvadó. A centersugárzó pedig kerüljön a tv alá.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#48365) zsoika válasza evitiguF (#48355) üzenetére


zsoika
addikt

x2500 at vagy a 686-ot választanám... amelyik kinézetre szimpatikusabb, jobban belefér a keretbe, szolgáltatásokban megfelelőt nyújt, stb.
Hangban van egy kis eltérés.... ha zenére is akkor egy kicsit jobban a Denon , ha csak mozira akkor meg inkább az Onkyo ,de ez ízlés kérdése is.

(#48366) evitiguF válasza zsoika (#48365) üzenetére


evitiguF
senior tag

Köszi!
ennek fényében olvasok akkor teszteket, és utánajárok a dolgoknak!
[link] - ez a szett a Jamo-hoz képest milyen lenne? Azonos szint? Jobb/rosszabb?
pont egy 686os Onkyoval van hirdetve, árban is benne lenne.

(#48367) BBéci válasza evitiguF (#48366) üzenetére


BBéci
titán

Egyértelműen jobb választás az a Canton szett.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#48368) sargaj


sargaj
csendes tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni.
Volt (van) egy régi Thomson 5.1 rendszerem, passzív subbal (de a Thomson erősítőnek van erősített sub kimenete). Vettem most egy onkyo-t, annak viszont csak sub pre-outja van. Úgy gondoltam, hogy a régi Thomsont fogom használni meghajtani a passzív subot.
Az onyko sub preoutjat rakotottem a Thomson CD line in - jere, majd a subwoofert a front left csatornára. Ennek elviekben mennie kéne, nem? Egy kumma hang nem jön ki belőle...

(#48369) BBéci válasza sargaj (#48368) üzenetére


BBéci
titán

Egyik fórumtársunk, makkai a neve, ugyanígy használja a rendszerét, ameddig gyűjt normális szubládára, vedd fel vele a kapcsolatot.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#48370) zsoika válasza evitiguF (#48366) üzenetére


zsoika
addikt

Jobb a Canton és még egy kis alkuval az általa árult sub is beleférhet a keretbe.
Én 656-al látom hírdetve az pár évvel régebbi de azonos kategória.

[ Szerkesztve ]

(#48371) evitiguF válasza zsoika (#48370) üzenetére


evitiguF
senior tag

Igen, az erősítőt én néztem el!

köszönöm szépen a segítséget!
BBéci, Neked is! :R

(#48372) zsoika


zsoika
addikt

jó árban van [link]

(#48373) Formaster válasza ctrlaltdel13 (#48348) üzenetére


Formaster
addikt

Köszönet :R Jelenleg egy Denon X2500-as van a háznál, de ha jól sejtem ehhez jobban passzolna egy X3500-as szintű AVR?

(#48374) #98221312 válasza BBéci (#48351) üzenetére


#98221312
törölt tag

Soha nem értettem miért probléma a 60-90cm hallgatói pozició feletti elhelyezése a sourrondok-nak?!

Az olyan állványos hangfalak esetében ahol nincs akasztó, simán lehet rá szerelni, 15 perc.
Ezt követően már csak egy tiplis csavar, amire fel lehet akasztani, és kész is.

Igaz így a falra kerül, ami nem a legszerencsésebb akusztikailag, viszont még így is sokkal jobb a hangzás, mint fülmagasságban állványon, vagy bármilyen más bútoron.

48373) Formaster

Hagyd a 3000-et, ha 2500-ról érdemben feljebb szeretnél lépni, akkor minimum X4000! :K

[ Szerkesztve ]

(#48375) Formaster válasza #98221312 (#48374) üzenetére


Formaster
addikt

Egy Dali Zensor/Oberon, vagy Q Acoustics 30xx szettből képes többet kihozni az X4000 széria, mint az X2000? (vagyis megéri váltani?)

[ Szerkesztve ]

(#48376) #98221312 válasza Formaster (#48375) üzenetére


#98221312
törölt tag

A 4000-es széria 400000ft-os vas volt a megjelenésekor.
Ami azt jelenti, hogy minimum 5-600000-ért érdemes venni hozzá szettet. (Itt már az 1:2 arány nincs kőbe vésve)

Nem tudom, hogy az említett hangfalakból mit hozna ki, de az biztos, hogy erősítőből szerintem nem érdemes fél, vagy egy kategóriát ugrani, ha a hangminőség javítása, és nem a szolgáltatás a prioritás.

Többször volt szó, hogy inkább a hangsugárzók legyenek jobbak, mint az erősítő.

(#48377) Jegesmaci81 válasza #98221312 (#48376) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Ez most erősen ellent mond annak amit tegnap nekem tanácsoltak. Én jobb hangfalakkal nem hiszem hogy előrébb lennék. A Zensor/Spektor/oberon triónál az x1300/2000 a gyenge pont. Legalább is én tegnap erre jutottam amikor többen a Denon X4xxx-es/Marantz 6xxx erősítőt javasolták.

(#48378) Formaster válasza #98221312 (#48376) üzenetére


Formaster
addikt

A Dalinál futottam bele az AVOnline cikkbe, ahol megemlítik, hogy ők sem gondolták, de egy komolyabb vas még többet tudott kihozni belőle, mint amit eredetileg mellé szántak. Azt gondolom az igazsághoz hozzá tartozik, hogy az utóbbi időben a konkurencia harc, egyre több esetben szül a kategóriáját meghazudtoló hangfalakat. PL az Oberon és a Q Acoustic 30xx szériáról is úgy beszélnek, hogy simán megállja a helyét az árához képest egy ligával felette, apróbb hibákat leszámítva. Szóval nem tudom mikori ez az 1:2 ökölszabály, de a piac eléggé felborult az elmúlt néhány évben (szvsz) amit az AVR-ek inkább funkcionalitásban követnek, mint hangminőségben.

(#48379) carr válasza carr (#48305) üzenetére


carr
őstag

Erre valaki? ;))

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#48380) #98221312 válasza Jegesmaci81 (#48377) üzenetére


#98221312
törölt tag

Úgy értettem, hogy két rossz közül, a kevésbé rossz, ha a hangfalak erősebbek mint az erősítő! ;)
Jó a 4000-es Denon én is ajánlom!

(#48378) Formaster

Nem ökölszabály az 1:2 arány. :N

Nem tudom mennyire fontosak a legújabb szabványok, de pl egy 2015-ös csúcsmodellt 150 körül használtan tudsz venni.
Akkor inkább azt, mint 130-ért olyat, ami csak egy félkategóriával jobb.

Erősítőnél úgy tapasztaltam, hogy viszonylag nagyot érdemes felfelé ugrani, hogy tényleges hallható javulás legyen, nem csak "más" jellegű hang.

(#48381) Zigi válasza carr (#48379) üzenetére


Zigi
senior tag

Feltehetően pc-ről van szó. A dvi-d képes 4k-t átvinni és a hdmi-n menni fog a hang, de kiterjesztett képernyőt kell majd használni, mert ott be tudod állítani mindkét 'képernyő' felbontását külön. Az avr-t is kijelzőnek érzékeli. Ha ez megvan a hangbeállításoknál kiválasztod kimenetnek a hdmi-t és kész is. Displayport is jó ugyanígy.

Szerintem belépőszinten, vagy talán középkategóriáig többet számít egy jobb erősítő, mint a nagyobb kategóriás hangfalszett. Igaza van Formaster-nek, szerintem is elbillent a mérleg az avr-eknél inkább a szolgáltatás irányba. Minél többet tudjon azzal lehet eladni, aztán a hang majd csak a drágább kategóriákban kezd fontos lenni.

[ Szerkesztve ]

(#48382) Destroyer91


Destroyer91
tag

Sziasztok!

Egy cimborán házimozi rendszerével akadtak gondok, ebben kérnék segítséget. :) Egy Philips HTS5310S/12 5.1-ről lenne szó, aminek bedöglött a jeladó dvd system része, rádugva a hangfalakat és a mélynyomót csak ciripelés zúgás hallatszik, tv-re dugva abszolút semmi hang, a kijelzője is kuka már. Na most ez a rendszer nem egy mai darab, van lehetőség ennek a pótlására erősítő/egyéb formában nem horror áron, vagy felejtős inkább a dolog :F
Előre is köszönöm a segítséget! :R

(#48383) #09634560 válasza Destroyer91 (#48382) üzenetére


#09634560
törölt tag

Ilyennel pótolhatja..

(#48373) Formaster : 1000x inkább egy használt 4 ezres széria mint egy uj 3 ezres.. a 4-es nagyléptékben jobb a 3-nál, nem is értem miért a 3 ezres kat.. olyan mint az onkyóknál a 7-es volt: akkor inkább 6 vagy ujabban RZ..

(#48384) zsoika válasza Destroyer91 (#48382) üzenetére


zsoika
addikt

Szia. Pioneer Vsx S510, 520 , vagy Onkyo HT-S , HT-R sorozat.....de sz Ohm-okra figyelni!

[ Szerkesztve ]

(#48385) BBéci válasza Jegesmaci81 (#48377) üzenetére


BBéci
titán

Igen, az a két erősítő gyenge pont, ha hangzásban előre akarsz lépni, feljebb lévőt kell választanod.

Az 1:2 arányt olyankor szoktuk emlegetni, amikor valaki 150000 forintos erősítőhöz 100-15000-ért keres hangdobozszettet.
Vagy megvett használtan valamilyen pár éve 5-600000-ért árult erősítőt és ahhoz venne 2-300000-ért új hangdobozokat. Számos ilyen fordult elő a házimozis topikokban.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#48386) Destroyer91 válasza zsoika (#48384) üzenetére


Destroyer91
tag

Köszi a tippeket, megfontoljuk! :) :R

(#48387) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Megérkezett délelőtt a Jamo S809 5.0 HCS. Hát mit mondjak, ég és föld a HKTS5-höz képest :D
Dió színben pedig elég barón mutat a nappaliban.

Az mondjuk fura, hogy amikor megjött bekötöttem a régi helyére és még az ahhoz kalibrált beállítással hallgattam meg először. Akkor sokkal jobb mélye volt, mint mikrofonos bemérés után. Most akkor érem el ugyan ezt, ha a telefonos távvezérlő appban a Tone Controlnál a Bass-t feltolom 5-6 dB-el.
Így viszont filmek alatt jobb mélyeket produkál, mint a HKTS5 szubládája.. :DDD

Még meg kell oldanom a center elhelyezését, illetve el kellene készüljön a hátsók álványa. Ezzel kapcsolatban kérdés:
115cm magasakat kértem, az úgy kb 1 fejjel magasabb helyzetet ad, ha a kanapén ülök. Megfelel az, vagy esetleg túl magas?

Everybody lies.

(#48388) ctrlaltdel13 válasza Barthezz2 (#48387) üzenetére


ctrlaltdel13
őstag

Nálam jelenleg a hátsók magasai 60cm-rel vannak magasabban mint a fülem.

(#48389) Formaster válasza Barthezz2 (#48387) üzenetére


Formaster
addikt

A Jamokhoz ajánlom a bejárató lemezt. Drámaian megváltoztatta a hangképet nálam, a nyersből egy sokkal kellemesebb irányba.

(#48390) Barthezz2 válasza Formaster (#48389) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

És azt hol, milyen néven találom?

ctrlaltdel13:
Akkor nálam sem lesz magas :)

Everybody lies.

(#48391) guppy_83 válasza BBéci (#48385) üzenetére


guppy_83
tag

Ezt az 1:2 analógiát csak alátámasztani tudom... Marantz & JBL kombóval. Korábban egy olcsóbb HK hajtotta ugyan azt a hangfal szettett, kevés volt hozzá....

...olyan még sohasem volt hogy semmi sincs...

(#48392) carr válasza Zigi (#48381) üzenetére


carr
őstag

Köszi. Holnap megpróbálom.

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#48393) sargaj


sargaj
csendes tag

Ismét segítséget szeretnék kérni. Mi illene egy onkyo nr414-hez?
Leginkább jóárasított használt 5.0-t szeretnék hozzá (esetleg amennyiben szükséges és nem képes a front lekezelni, akkor egy mélyet is hozzá).
Nem vagyok audiophil, nem hallgatok jazzt, sokkal inkább elektronikust,esetleg pop-rockot.
Jelenleg két kis jamo polchangfal a front, a surroundok meg kis műanyag dobozos Thomson vackok.
Tetszene egy Jamo 606-os rendszer pl, csak nem találok most jó vételt. Egyéb ötlet esetleg? Merre induljak el? Árban (természetesen) minél olcsóbban szeretném megúszni, nincs sajnos keret a 100+os setekre.

(#48394) BBéci válasza Barthezz2 (#48390) üzenetére


BBéci
titán

Audioengineers néven keresd, nemrég linkelte valaki.

A Jamo szettedhez van szubláda? Ha emeled a frontsugárzók basszus szintjét, akkor csak hangosodik, jobb nem lesz.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#48395) BBéci válasza sargaj (#48393) üzenetére


BBéci
titán

Nem a frontsugárzók képessége határozza meg, hogy kell-e szubláda egy házimozi rendszerbe, vagy nem kell. Kötelező, mert az LFE csatorna, ami a .1 neve, teljesen önálló információkat hordoz, tehát annak megszólaltatáshoz különálló hangsugárzó kell.
Ezen kívül a házimozi erősítőket, különösen a belépő- és alsó-középkategóriásokat rendkívüli mértékben megterheli a szubbasszushoz szükséges teljesítmény elszipkázása. Nem marad elegendő a 80 Hz fölötti frekvencia-tartomány számára. Nem véletlenül 500-3000 watt közöttiek a komolyabb szubládák.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#48396) zsoika válasza Barthezz2 (#48387) üzenetére


zsoika
addikt

Örülök hogy tetszik! :C
"Akkor sokkal jobb mélye volt, mint mikrofonos bemérés után" Nem kötelező a bemérés utáni EQ t használni.... akár ki is kapcsolhatod. A bejáratás után mérj egy újat.
"Így viszont filmek alatt jobb mélyeket produkál, mint a HKTS5 szubládája." Sajnos a nagyobb hkts szetteknek sem megy elég mélyre a subja :(((

(#48397) sargaj válasza BBéci (#48395) üzenetére


sargaj
csendes tag

Így már világos, köszi 🙂
Lenne esetleg valami ötleted, hogy merre indulhatnek el?

(#48398) Barthezz2 válasza BBéci (#48394) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nincs, 5.0-t vettem.

zsoika:
Mindenképp újramérek majd. Még a a center sincs a helyén egyelőre. EQ-ra ránézek, kösz a tippet :R

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#48399) hakos1987


hakos1987
őstag

Hali!

Egy olyan problémába futottam bele, hogy egy Zidoo Z9s-t kötöttem hdmi-vel az Onky TX-NR686-ra, azt a tv-re pedig. Ami az érdekes, hogy a TV automatikusan ki-be tudja kapcsolni az erősítőt, rátolja a hangot, stb... Azaz működik az arc, cec. De csak addig, amíg a Zidoo be van kapcsolva! Amint kikapcsolom, nem megy hdmi-n hang a TV-ről az erősítőre és nem is vezérli... Amint visszakapcsolom a Zidoo-t, a TV kiírja, hogy Audiorendszer csatlakoztatva. Vagyis csak a Zidoo bekapcsoltságának függvényében működik :F

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#48400) #98221312 válasza BBéci (#48395) üzenetére


#98221312
törölt tag

" Ezen kívül a házimozi erősítőket, különösen a belépő- és alsó-középkategóriásokat rendkívüli mértékben megterheli a szubbasszushoz szükséges teljesítmény elszipkázása."

A napokban próbálgattam, hogy még egy felsőkategóriás erősítőnél is ki lehet hallani bizonyos filmeknél a dinamika csökkenését, ha csak 60hz-en vannak vágva a frontok.
Nem azt mondom, hogy radikálisan, de hallható mértékben.

Bele sem merek gondolni mi történik egy belépő vasnál, ha mélynyomó hiánya miatt, mind az 5 csatornára terhelődik a teljes frekvencia tartomány! :Y

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.