Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89051) hegti


hegti
aktív tag

A mai frissítéssel számos évek óta esedékes dolgot optimalizáltak a játékon. Kevesebb hívást és üzenetet kapunk az új játékmódokkal kapcsolatban. Továbbfejlesztették a térképet is, mostantól több információt kapunk a térképen megjelenő feladatokról, vagy akár el is indíthatjuk onnan őket. Érkeztek új award-ok és napi feladatok (Daily Objectives) is, valamint csökkentették az ingatlanok és vállakozások után fizetendő napi járulékok összegét is. Mától az Auto Shop Contracts, Customer Deliveries és Exotic Exports Deliveries feladatokért is jár LS Car Meet RP, továbbá növelték a diszkóban és játékteremben található széf kapacitását.

Hamarosan érkezik az ünnepi frissítés, egy új Adversary módot is kapunk, ahol ismerős arcokkal találkozhatunk, új autókkal bővül a játék és a Records A Studios is tartogat még meglepetéseket.
Forrás: gtaplace.hu

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#89052) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Tipikus R* DLC ez is. Rögtön bebugolt ez első küldetés. Itt megállt és se előre, se hátra menni, se kiszállni nem tudtam.

Ennyi elég is volt ismét ebből. Megyek vissza Wildlands-ezni. :DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#89053) negyven2 válasza Nagus (#89043) üzenetére


negyven2
veterán

Kivétel a Franklin/Lamar küldetések, mert azt csak ketten lehet (egyik játékos Franklin a másik meg Lamar lesz).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#89054) #81556480


#81556480
törölt tag

Ebben az apartmanban megvásárolható fegyver sarok nem csak egy egyszerű gun locker, hanem egy jó kis rendszerező szoba ahol a fegyverválasztó kört is meg lehet tekinteni, meg tudod nézni mit akarsz eltenni és mit megtartani. Van MK2 szekció, kedvezményes fegyver és lőszer vásárlás és health csomag.

Egy mini ammunation, mert mindent meg is lehet venni itt helyben.

Armort is !!

[ Szerkesztve ]

(#89055) Plata válasza Mbru (#89048) üzenetére


Plata
félisten

A Kocsi neve Pegassi Toros.

[ Szerkesztve ]

(#89056) Plata


Plata
félisten

Az autó shopban már nem csak eladni lehet,de az autót amin dolgozol meg is veheted.

(#89057) Plata


Plata
félisten

Gondoltam heccből feldobom az eladást,kocsi mellé viszek a vásárlónak valami mást is. :D



Nem kaptam plusz pénzt a plussz áruért. :DDD

(#89058) AxelKing válasza Plata (#89055) üzenetére


AxelKing
csendes újonc

Cseppet hasonlít a családunkban lévő CHR-hez. Ezért megvettem a GTA-ban is. :))

(#89059) negyven2 válasza Plata (#89036) üzenetére


negyven2
veterán

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#89060) homerhamm válasza hegti (#89051) üzenetére


homerhamm
addikt

Nekem nem volt kevesebb hívás. Inkább a töltési időkkel csináltal volna valamit :(((

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#89061) Wiz Khalifa válasza negyven2 (#89059) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Na ott már dúl a láv. Vigyázz mert Chop a story elején is kanos! :C

Smoke some weed nigga!

(#89062) Nagus válasza negyven2 (#89053) üzenetére


Nagus
senior tag

Én nem futottam olyanba bele amit csak ketten lehetett volna. Letoltam egyedül a 2+9+2 küldetést.

(#89063) Nagus


Nagus
senior tag

Ez áll a garázsom legalján. Nem lehet felpattanni rá és kivinni egy körre. Tudja valaki, hogy mi a neve, mennyibe fog kerülni, és mikor kerül be?

(#89064) Plata válasza Nagus (#89063) üzenetére


Plata
félisten

Ez valamelyik melós mocija szerintem.
Néha Franklin zöld mocija is bent van.
Időről időre az ügynökség garázsában más és más jármű jelenik meg.
Van hogy motorok van hogy autó.

(#89065) Plata


Plata
félisten

Tegnap mikor felmentem Ph-s sessionban sajnos kaptam egy kihagyhatatéan videót,gondolom akkor jön elő ha publicba megy valaki,vagy nem tudom miért akkor jött elő.
De a videóban a karim keze egyszer igen furán ált,olyan volt mintha ki lett volna törve a keze és vissza fele fordult volna.
De az új golfos ruha is furákat csinál egyik másik járművön.

(#89066) #81556480 válasza Nagus (#89062) üzenetére


#81556480
törölt tag

Szerintem nem értetted.
Egyedül vagy játékos, de a küldetés" Franklinnel vagy lamarral indul tehát ketten vagytok

(#89067) negyven2 válasza Nagus (#89062) üzenetére


negyven2
veterán

Miután megcsináltad a teljes Dr.Dre-s küldetést (megkaptad érte az 2 milliót), azután Franklin hív téged, hogy találkozhattok a stúdióban (F betű lesz a térképen). Ezt a küldetést (és az ezt követő még kettő hasonlót) nem lehet egyedül (solo-ban) megcsinálni. Mindenféleképpen kell hozzá egy másik játékos. Aki indítja az irányítja Franklin-t, aki becsatlakozik az Lamar-t.

Amúgy az első ilyen küldetés után már bármikor be lehet menni a stúdióba.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#89068) homerhamm


homerhamm
addikt

Vége a GTA Onlinenak PS3 és Xbox 360 konzolokon.

Béke poraira.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#89069) Nagus válasza negyven2 (#89067) üzenetére


Nagus
senior tag

Ilyen nem volt. Az 3x3 utolsó hármasa bandaháború, majd ezután kétszer van F az irodában. Ennél Dr.Dre-t kell kiszabadítani majd befoglalni a stúdiót. Nyom egy bulit és elrepül. A piros kocsi amivel kivittem a golf clubhoz a helikopterhez még az sem vásárolható. 1 millát adott rá nem 2-t. Ez után az LD újra aktív sárga lett de ugyan azt akarja menjek a Benny's-be. Nem volt olyan küldi és a teljes 2+9+2 küldetést ismételni tudom amiért 1 misit ad ugyan úgy.

Meg lett a motor neve, Reever.

[ Szerkesztve ]

(#89070) Nagus válasza Nagus (#89069) üzenetére


Nagus
senior tag

A stúdió nem jelent meg a mapon. Belenéztem a youtubeon, hogy másnál mi van és ugyan az. Nem volt olyan küldi amit ketten kellett volna és Lamar+Franklin bőrében, és másnál sem rakta ki a stúdiót a mapra.

(#89071) #81556480 válasza Nagus (#89069) üzenetére


#81556480
törölt tag

ezek UTÁN lesz amit mondd. a kettő csak elírás szerintem, 1 milliót ad.

Ami engem felcsesz ( ami miatt neked sem történt még meg amiről beszélünk) ez az állandó hosszú cooldown. Semmit nem lehet folytatni azonnal. Legalább lehet közbe Franklint hívni telefonon security contractért és telefonos payphone-ért ami olyan kis gta 3 hangulatú, és ha jól csinálod nagyon jól fizet. 75-85.000$ és pár perc alatt megvan

Azt az elején kitárgyaltuk hogy a Benny-s Lamar ikon csak bug miatt jelenik meg, az a lowrider téma része..

(#89072) negyven2 válasza Nagus (#89070) üzenetére


negyven2
veterán

Itt kell, hogy megjelenjen a F betű...

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#89073) rasotamas válasza Hunor27 (#88981) üzenetére


rasotamas
veterán

A játék motorjának a sajátossága,hogy ha eléri a 180-190 fps környékét, nagyon durván beszaggat, menüben is, játékban is. Ha erős procid van korlátozd le RTSS-sel vagy driverből a monitorod képfrissítésének megfelelő vagy annak többszöröse fps-re vagy max 175-180-ra. Ha 144hz monitorod van akkor 144-re. Ha 60-as akkor 120-ra vagy 180-ra. Ha 75-ös akkor 150-re. Ha 175 fölötti akkor 175-re.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#89074) #81556480 válasza negyven2 (#89072) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nekem se jön a folytatás órák óta.

(#89075) Ace owner válasza #81556480 (#89071) üzenetére


Ace owner
addikt

Security contractnal nem ertem a cooldownt mintha barki grindolni akarna a 33k-s feladatot :W

Galaxy Fold 4

(#89076) negyven2 válasza #81556480 (#89074) üzenetére


negyven2
veterán

Nekem megjelent, de nem akkor nem volt fent ismerős. Kiléptem, aztán eltűnt és vagy egy óra múlva jelent meg újra.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#89077) Plata válasza negyven2 (#89076) üzenetére


Plata
félisten

Srácok adnak ezek a küldik valami érdekeset?
Én még csak a golfost csináltam meg és valami FIB épületbe betörést.
Mivel a golf ruha megvan így nem is érdekelt tovább,de mostmár érdekelne hogy mit ad ami miatt ennyire tolni akarjátok?
Én ma is csak költöttem a pénzt,meg eladtam a nighclub raktárat mert bebugolt és idegesített hogy több cucc van benne mint amennyi belefér.
Meg autókat adtam el shop-ban.
Na és Szabiékkal autóztunk,ennyi.

(#89078) Plata


Plata
félisten

El is felejtettem.
Public sessionban a lakás előtt az ajtóban volt egy rakás újság.
Ez valami új dolog?

(#89079) negyven2


negyven2
veterán

Most már Invite/Crew/Friends Only lobby-ba is működik az Agency-ben a számítógép. Vagyis nem kell public lobby az új küldetésekhez!

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#89080) Plata válasza negyven2 (#89079) üzenetére


Plata
félisten

Köszi az infót,ez klassz hír.
Golf kocsit nem tudod mikortól lehet majd esetleg megvenni?

(#89081) Plata válasza negyven2 (#89059) üzenetére


Plata
félisten

Nálam is ott volt.

Hegyi ahogy elment a karaktere nagyon kemény járással elindult. :D

Képen nem látszik,de hol lopakodva hol meg kemény csávó stílusban ment. :D

[ Szerkesztve ]

(#89082) Nagus válasza #81556480 (#89071) üzenetére


Nagus
senior tag

Én szerdán végigtoltam, azóta sok órát voltam fönt és azóta sem. Majd egyszer... :DD Újra nem fogom letolni a 13 küldit mivel túl sok idő és csak a fele volt élvezetes számomra.

(#89083) #81556480 válasza Nagus (#89082) üzenetére


#81556480
törölt tag

2-3 óra is kell neki

(#89084) Plata


Plata
félisten

Szerintetek azzal hogy az új DLC-ben felhozták Michael-t lehet hogy ő is kap saját DLC-t?

(#89085) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Tudtátok hogy ha Security Contracts csináltok, nem kell mindig vissza menni az irodában hogy elindítsátok, elég felhívni Franklint.

(#89086) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Ma jött egy kis bónusz :

(#89087) ProgenXL válasza Plata (#89078) üzenetére


ProgenXL
őstag

nekem volt egy csávó is mellette aki olvasta az újságot

Gunner for life

(#89088) #81556480 válasza hegyipapa (#89085) üzenetére


#81556480
törölt tag

igen tudtam mivel a telefonost csak onnan lehet indítani ( ha jól tudom?) ezért én már elég sokszor felhívtam.

(#89089) hegyipapa válasza #81556480 (#89088) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Erre gondoltam, így elvileg nem kell vissza menni az irodai számítógéphez.

(#89090) #81556480 válasza hegyipapa (#89089) üzenetére


#81556480
törölt tag

Igen én is, ha nem lettem volna érthető. csak arra utaltam hogy a payphone hívása miatt fedeztem fel.

Nekem az volt nemrég ujdonság hogy a ceo assist elhozza a lefoglalt járművet a rendőrségről, nem kell érte menni. - bár ez jó régóta benne van a játékban.

(#89091) negyven2 válasza hegyipapa (#89089) üzenetére


negyven2
veterán

Tényleg nem kell visszamenni, viszont akkor random adja a küldetést, és nem te választod ki. Pedig van olyan is ami ennyit fizet.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#89092) #81556480 válasza negyven2 (#89091) üzenetére


#81556480
törölt tag

Arra van ötleted host-ként lehet e Lamarral lenni? vagy a host mindig Franklin? már kétszer végigmentem de mindig franklint adta be.

(#89093) negyven2 válasza #81556480 (#89092) üzenetére


negyven2
veterán

Ha te vagy a Host csak Franklin lehetsz. Alternatív megoldás, hogy ha bent van a másik játékos (ismerős), akkor kilépsz és visszacsatlakozol. Illetve én rendszeresen kapok random játékosoktól meghívót.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#89094) Plata


Plata
félisten

Ezt most találtam.
[link]

(#89095) negyven2


negyven2
veterán

Az Agnecy széfjébe $250 000 fér el. A napi bevétel minden 5. sikeresen megcsinált Security Contract után $500-al nő. Így 500 ilyen küldetés utána érjük el a maximális napi bevételt ami $50 000/játékbeli nap (48 perc). Ha csak átlagban $30 000-et fizet egy küldetés (ennél akár többet is szokott), akkor mire elérjük ezt a max. limitet, kb. $15 millió többet kerestünk csak ezzel.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#89096) homerhamm


homerhamm
addikt

Sztorimódba is bekerült a Motomami rádió. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#89097) ledgeri válasza negyven2 (#89095) üzenetére


ledgeri
nagyúr

...és aki nem őrül bele addigra kap egy sütit...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#89098) Plata válasza ledgeri (#89097) üzenetére


Plata
félisten

Engem ma nagyon felhúzott a játék.
Szabiékkal hesiteltünk mikor ledobott,tök felcseszte az agyam.

(#89099) Plata


Plata
félisten

Ezt most találtam,szerintem vicces. :D
[link]
Jujtúb link,nem gémsztár.

(#89100) #81556480


#81556480
törölt tag

OFF

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.