Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89851) satee76 válasza Morris (#89849) üzenetére


satee76
aktív tag

Ha rámész a cayo-s pénzszerzésre gyorsan kiégsz....Nekem is ahogy a többieknek szinte mindenem meg van, nem is nagyon játszok vele...Nekem a legnagyobb fun akkor volt, amikor mindenféle ingyen küldikkel szedtem össze 600 k-t az első olyan verdára, amit nagyon akartam...Eltartott vagy 1 hétig :DD

[ Szerkesztve ]

(#89852) Morris válasza ledgeri (#89850) üzenetére


Morris
veterán

ok, akkor lassítok. Kiélvezem! :)

(#89853) ledgeri válasza Morris (#89852) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#89854) Plata válasza satee76 (#89851) üzenetére


Plata
félisten

Cayo perico-val nem igazán lehet kiégni mert eleve az egy szórakoztató heist.

(#89855) Ace owner válasza Plata (#89854) üzenetére


Ace owner
addikt

Zsigerbol gyulolom.. Csak akkor csinalom ha nagyon kell a penz. Inkabb sokkolok masokat a gagyi mc eladasaimmal. :O

Galaxy Fold 4

(#89856) Plata válasza Ace owner (#89855) üzenetére


Plata
félisten

Én meg mc-vel vagyok úgy hogy nem adom el,van ami legalább 2 éve várja hogy eladjam.
Másnak eladni szívesen megyek bármikor mert az poén,sajátot eladni az nem poén. :D
A diszkóból bármikor eladok egyedül,mert az megint poén.
Cayo perico-t meg szeretem,egyedül a scope gázos.
Tovább tart a scope mint az összes prep meg heist,mert el marháskodom az időt. ;]
Volt hogy egy este két cayo-t is le toltam,de csak azért volt kettő mert a scope-al elcsesztem vagy egy órát.

(#89857) ledgeri válasza Ace owner (#89855) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Engem a nem válaszható zene taszít benne...belőle...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#89858) satee76 válasza Plata (#89854) üzenetére


satee76
aktív tag

ki lehet be mész scop, prepp ahol minden szinte ugyanott van, küldi amit behunyt szemmel is megcsinálsz, mert az őrök elhelyezésén sem változtat a játék, kimész

(#89859) Plata válasza satee76 (#89858) üzenetére


Plata
félisten

De olyan szép a sziget hogy kötelező a búvárkodás,motoros őrültködés,na és mindenféle őr bosszantás.

(#89860) homerhamm válasza Plata (#89859) üzenetére


homerhamm
addikt

Már csak egy El Rubio meghal dlc-t hiányolok a játékból.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#89861) Plata válasza homerhamm (#89860) üzenetére


Plata
félisten

Helyette jön El rubio beszáll a felnőttfilmes bizniszbe DLC. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#89862) Morris


Morris
veterán

Van egy vortex-em és az istenért nem tudom megcsinálni a time trial challenge-eket

(#89863) Plata válasza Morris (#89862) üzenetére


Plata
félisten

Gondolom ez a vortex valamiféle kocsi lehet és nem khitomer amire én gondolok. :B
Ami azt illeti én nagyon keveset versenyeztem mert nem izgat,bár a sumo jó poén de ott nem a sebesség a lényeg hanem hogy a másikat kitoljuk a pályáról. :D
Másik kocsival nem lehet meg próbálni?

[ Szerkesztve ]

(#89864) Gawamatsu válasza Plata (#89863) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Motor. A nevén kívül semmire nem jó. Kb az alap hakicsikumiku túra motor forma gyorsabb.

(#89865) Plata válasza Gawamatsu (#89864) üzenetére


Plata
félisten

Aha,akkor jó hogy nem mond semmit.
Motorozni nem szoktam,max bringázni. :DDD

(#89866) Plata válasza Gawamatsu (#89864) üzenetére


Plata
félisten

A hakicsikumiku csak poén gondolom. :D
Ha nem akkor kell,mert ilyen hülye nevű járgányom még nem vót. :DDD
Vortexről nekem ez jut eszembe.Ez is vortex.Csak khitomer vortex. :B

(#89867) Gawamatsu válasza Plata (#89866) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Mivel nem emlékeztem teljesen rá, jött a toldalék.

A neve Shitzu Hakuchou.

[ Szerkesztve ]

(#89868) Plata válasza Gawamatsu (#89867) üzenetére


Plata
félisten

Kár,azt hittem már tényleg van ilyen. :DDD
Ez a sicu randa.

[ Szerkesztve ]

(#89869) Morris válasza Gawamatsu (#89864) üzenetére


Morris
veterán

Mit érdemes megvenni ami jó is?

(#89870) Gawamatsu válasza Morris (#89869) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Ez elég gyors, ha gyorsabb kell ott a shicumicza Tron verda, de az nem fordul.
Egykerekezni kell, azzól mind begyorsul.

[ Szerkesztve ]

(#89871) negyven2 válasza Krystal_s (#89829) üzenetére


negyven2
veterán

Ha a Standard FPS kiosztást választod ki a menüből, akkor a bal analóg kar nyomva tartásával tudsz gyorsan futni, úszni. Illetve van egy másik ahol talán az R1-re (jobb ravasz fölötti gomb) lehet rápakolni a futást. Úszás esetén lehet kicsit zavaró, de én akkor átkapcsolok FPS nézetre.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#89872) ledgeri válasza Morris (#89869) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha versenyezni akarsz, és nem úgy végezni, hogy te megtettél mindent, csak az autód lassabb, akkor itt a listád: [link] kiegészítőként meg [link] [link] (persze gyakorlás, meg szórakozás végett bármikor bármit!!! Pici megkötés, hogy milyen az aktuális pálya. És ajánlom, hogy amíg nincs "veszem amint akarom" tőkéd, hátfőtől csütörtökig ne vegyél kocsit ;] , hátha az lesz akciós.
És ha teheted, nézd át az online rész beállításait, mert van benne egy opció hogy maradj a verseny host, be tudod állítani, hogy kövi versenynél nálad maradjon a host-ság. Ez azért jó, mert ha még jó saját autó nélkül akarnál egy osztályban versenyezni, akkor fixálni tudod, hogy más se használhassa a tuningolt verzióját.

Egyébként meg vedd ami tetszik!
én is csak olyan autókat adtam el eddig, amikkel véletleg mentem garázsba :) van 250-280 hely összesen a játékban! Nem kell sajnálni :) Az utóbbi 2 update során is jött 30 helynyi garázs... hetente egy esik a carmeet-en (fenti beállítással és jó vezetéssel mindegyik megszerezhető) :R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#89873) Krystal_s válasza negyven2 (#89871) üzenetére


Krystal_s
addikt

Köszönöm, kipróbáltam a többi beállítást is. Nem emlékeztem, hogy ilyen sok van. :) Sajnos egyik sem kényelmesebb nekem. R1, R2-nél is csak gyors nyomkodásnál fut, egy nyomásnál kocog.

(#89874) Morris


Morris
veterán

Na lassan csak kiismerem a játékot. Köszi mindenkinek a hasznos tanácsokat.
Sikerült összegyűjteni a zsetont az agency-re.
Minden ok. Már ott tartok, hogy csinálnám a vip contract-ot.

El is kezdtem az utolsóval. (south central leak)
De ahogy menekültünk a furgonnal, valamelyik nyomorult kilőtte a kocsit. Kezdeném újra a mission-t de nem tudom.
Jelenleg Pending státuszban van, de a térkép nem mutat semmit, hogy esetleg hova kéne menni vagy ilyesmi. Ilyenkor hogyan tovább?

[ Szerkesztve ]

(#89875) Plata válasza Morris (#89874) üzenetére


Plata
félisten

Várni kell kb 15 percet.
De az agency sztorit ne egyedül told.
Sőt egyrésze csak ketten tolható.

(#89876) Kiskokó válasza Morris (#89874) üzenetére


Kiskokó
veterán

A vip-ek is duplásak? mert ha nem akkor ráér, addig Contractokat csináld az duplás.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#89877) Morris válasza Plata (#89875) üzenetére


Morris
veterán

Sikerült újra indítani. Kicsit bugos a játék, mert állandóan elugrált a start gombról.

Kiskokó: Én nem vettem észre, hogy duplás. Solo-ban megyek. És sikerült is a mission.

[ Szerkesztve ]

(#89878) ledgeri válasza szTotyy (#89836) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Erre felbuzdulva átnézem a barátlistámat, és 5-6 emberke volt benne IGN-es... ami már :Y 6.9 Milliósra :Y duzzadt.

Kérdezném a jogosultaktól: ti mikor néztétek át a PH tag listát? (csak érdekel.)

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#89879) CactuS válasza ledgeri (#89878) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én őszintén megmondom elég régen. Nekem jelenleg IRL elfoglaltságok miatt játszani kevés időm marad. Engem jelenleg az köt a GTAhoz inkább, hogy próbálom az autós nevezős topikot naprakészen tartani, meg itt olvasom a hozzászólásokat. És kb. ennyi.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#89880) Morris


Morris
veterán

Érdemes megvenni a mobile op centert vagy inkább vegyem a kosatka-t?

(#89881) Plata válasza Morris (#89880) üzenetére


Plata
félisten

Ha kell egy rohadt nagy porfogó és sok a lóvéd vedd meg,egyébként meg egy rakás ló citrom. :D
Elavult cucc,jöttek ki jobbak nála.MOC mk 2 az kb az Avenger,ugyanazt tudja mint MOC,csak nem egy szarkupac,hanem egy klassz repülő és helikopter,ráadásul van benne robotpilóta,plusz ha lezuhansz nem robban fel. :DDD
De pénzt egyikkel sem tudsz keresni rendesen,Kosatka-val viszont igen.
Kosatka az MOC sokkal fejlettebb változata.Na és lóvét is lehet keresni vele.
Csak Kosatka-ban van hárommásik jármű is,egy kocsi,egy tengeralattjáró egy helikopter,plusz ballisztikus rakéta.Na meg van benne lakás is.
Ui:nekem már ballisztikus rakétával is sikerült lezuhanni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#89882) homerhamm válasza Plata (#89881) üzenetére


homerhamm
addikt

Ui:nekem már ballisztikus rakétával is sikerült lezuhanni.

Ahhoz gratulálok. :P

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#89883) Plata válasza homerhamm (#89882) üzenetére


Plata
félisten

Köszi. :D

[ Szerkesztve ]

(#89884) Morris válasza Plata (#89881) üzenetére


Morris
veterán

Ok. Akkor veszem a kosatka-t.
:R

[ Szerkesztve ]

(#89885) Gawamatsu válasza Morris (#89884) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Mindenképp vegyél Kalendzsit (lehet Decathlon cipő vagy GTA tank) és megnyered Platát öribarinak

(#89886) Plata válasza Gawamatsu (#89885) üzenetére


Plata
félisten

Nem jól írtad a nevét.
Az kancsalít mint te. :DDD
Hogy hogy cipő? :F

[ Szerkesztve ]

(#89887) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Weekly Bonuses and Discounts 3/3 to 3/9
Podium Vehicle - Vapid Flash GT
Prize Ride Challenge - Place Top 3 In Pursuit Series Race 5 Days In A Row
Prize Ride Vehicle - Dinka Sugoi

Discounts:
- Free Supply Stash from Franklin
30% Off
- Heavy Rifle ($315,000)
- Grenades (+Smoke)
- Sticky Bombs - Pipe Bomb
- Proximity Mines
- The Contract Weapons Finishes
- Ammo (+Mk II)
- Armor
25% Off
- Compact EMP Launcher ($298,125)
- Stun Gun ($281,250)

Bonuses:
3x GTA$ & RP
- Business Battles
- Criminal Damage Freemode Event
2x GTA$ & RP
- Running Back (Remix)
- Last Play Contact Missions
1.5x GTA$ & RP
- Payphone Hits
Prime Gaming:
$100k login bonus

(#89888) Gawamatsu válasza Plata (#89886) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

(#89889) Plata válasza Gawamatsu (#89888) üzenetére


Plata
félisten

Mi a sz.r?
Miféle kungfu országbú gyütt márka ez?

(#89890) homerhamm válasza Plata (#89889) üzenetére


homerhamm
addikt

Szoktál kimenni az utcára egyáltalán? ;] Esetleg bemenni egy plázába? :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#89891) Plata válasza homerhamm (#89890) üzenetére


Plata
félisten

Tudod ez vicces.
Kint vagyok az erdőben a hegyen.
Lábamon decathlon-os túrabakancs. :D
Szoktam menni plázába.
De nem tökölök.Főleg nem ruha boltban.
Ez kell oszt csókolom
Inkább vadász vagy pecás boltban tudok el nézelődni,vagy könyvesboltban.

[ Szerkesztve ]

(#89892) ledgeri válasza CactuS (#89879) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha senki más sem vállalja, én előre egyeztetett, vállalt megkötésekkel, és kapott, egy hónapig (vagy amíg türelmiidőt kapnak, ha kapnak) élő alkalmi alkalmas crew-jog ellenében megcsinálom! ;) (Kb 2 óra végigmenni mindenkin egyszer, kiszűrni a nem szabályszerűeket, figyelmeztetést ctrl+v-zni, feljegyezni nevet a későbbi ellenőrzés végett, vagy kidobni búcsúüzivel...)

#89880 Morris Ami MOC exclusive, az a régebbi speciális járművek olcsóbb megvételének lehetősége, és az MOC hardver része (kamion, utánfutó, azoknak az ellenállása [30 lockos rakétát kibír a vontató), és fegyverezhetősége) ellenben a Kosatka kell a Cayo-hoz, ha megvan akkor meht bele a sparrow (heli egyből melléd spawnol), és opció a cruising missle, ami még jól jöhet. Ha MOC-n gondolkozol akkor annak a valósabb ellenfele az Avanger, bár azzal nem kapsz későbbi kedvezményt. Mindháromban van opcióként a speciális fegyverpult, vagy mifene, MK2- fegyókhoz, de az a legjobb, ha az agency-ben van, a többiben felejtős! Terrorbite is megemlítendő: az meg az Opressor mk2 tuning miatt lesz hasznos.

(oké mióta új desing van itt ph-n utálom a válaszhsz-szerkesztési lehetőségeket [nem láttam, hogy minden le lett írva már... de marad]) :R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#89893) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Na gondoltam megnézem mi az akuális kezdőképes-mód...
1. kör : azt sem tudom hova menjek, majdnem leesek a lyukba, emiatt megelőznek a társak, ők blokkolnak, és később érek oda, jön a futó, rólam bepattan a lyukba.
1.kör kontrája: én vagyok a futó, kicselezem a blokkolókat, nem tudnának befogni, modderesen kifagy a game...

Ha a "next GTA" is ilyen hálózatos lesz, akkor abból is lehúzom a story-t, amint lehet, utána meg amikor ingyen adják, jó lesz a multi...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#89894) Plata válasza ledgeri (#89893) üzenetére


Plata
félisten

Ezt fejtsd ki bővebben,mert ez nekem így kínai.
Vagy átmentél valami online biliárd játékba vagy fifázol vagy nem értem mi a szösz van.
Azt értem hogy van valami lik,meg blokkolás meg futó,szal az is lehet hogy ez valami akadályfutó sakk? :D

[ Szerkesztve ]

(#89895) homerhamm válasza Plata (#89894) üzenetére


homerhamm
addikt

Hmm, valami adversary mód?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#89896) bluuzia válasza ledgeri (#89892) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Az a baj, hogy kevesen vagyunk, akik még játszanak. Főleg publikban.
Én szinte minden reggel fent vagyok kb. fél órát, de kizárólag invite onlyban. Ez a Perico óta jellemző szinte mindenkire.
Francnak sincs kedve harcolni mindenféle vérpistikével.
Sajnos már nincs az a régi csoportosulás, amikor nem tudtunk csatlakozni ismerősre, mert fullos volt a szerver. Ennek a régi videonak az elején látható egy 28-as lista :)
Szóval felesleges ebbe időt ölni, mert nincs már jelentősége.
Ettől függetlenül, az aktívak megnézhetik a listájukat és jelezhetik, hogy ki az aki átment IGN-be. Simán ki kell tenni PH-ból.
Ez benne van a szabályzatban: ”A rossz Social Club szabályozhatóság miatt mostantól a crew tagok NEM lehetnek IGN crew tagok, illetve a barát listán NEM lehet IGN crew tag, ezt ellenőrizzük. Ennek megszegése kizárást jelent. Nem szeretjük a több ezres létszámú crew-kat.”
Én átnéztem a listámat, nem volt benne IGN-es.


Hegyipapa fotója :)

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#89897) Plata válasza bluuzia (#89896) üzenetére


Plata
félisten

Én meg este szoktam fent lenni 8 vagy 10 után.

(#89898) Mbru


Mbru
tag

Nekem is nagyban függ, hogy délelőttös vagy délutános vagyok. Na meg asszony és a gyerek, hogy enged a gép elé. Bár ha bent is vagyok és nincsenek ismerősök, akkor mindig csinálok üreset és ott szoktam tevékenykedni

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#89899) Plata válasza Mbru (#89898) üzenetére


Plata
félisten

GTA-ban nem lehet afkolni,mert vagy ki vág a játék vagy modder be talál.
Így nappal a játék felejtős,mert valaki úgyis akar valamit és megzavarna.
Ha még egyedül vagyok nem nagy gáz,de más eladása közben az már ciki.
Így én csak este GTA-zom ha már nagyjából nyugi van,napközben max olyannal ami közben lehet félórákat afkolni.Mert nem gond.

(#89900) Plata válasza bluuzia (#89896) üzenetére


Plata
félisten

Még két éve is sokszor volt PH-s szerver.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.