Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89901) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Nagyon felidegesített ez a r.banc játék. Nálatok is csinál olyat, hogy sokszor pont, amikor üldöznek és fontos lenne, hogy Motorosklubba lépj kiírja, hogy most nem lehet, mert túl sokan vannak? Vagy pl Opressorral vagyok, hallom bemértek és leugrom róla, már rég nem vagyok a motoron és mellette sem mégis, ha eltalálják a motort, akkor meghalok és kiírja, hogy xy megölt? Arról nem beszélve, hogy Deathmatch-ek közben szinte alig jelzi piros ponttal hol az ellenség, csak simán megjelenik mellettem. ..és még sorolhatnám mennyi igazságtalanság van. Annyira jól bemutatja a játékot ez a videó, ami pár hete lett itt is megosztva.

(#89902) Krystal_s válasza Krystal_s (#89901) üzenetére


Krystal_s
addikt

Egyszerűen imádom ezt a videót. Nincs olyan pillanata, amit ne éltem volna át. Igazságtalan kis köcsög gta. 🙃
Ma sem tudtam játszani, mert mindenhol az autóversenyeket nyomatják és érezhetően nem az emberek, hanem a GTA fejlesztői erőltetik. Ősz óta sokszor még Deathmatch-et, vagy LTS-t kérve telefonon (Quick Job) is valami Remix sumo gyagyás autós indul el, de sokszor egy Cayo P. Heistet kérve is. Amikor véletlenül csatlakoztat valami DM-hez az fullon van, tehát sokan játsszák. "Kedvencem", amikor én indítanék valamit és kiírja, hogy jelenleg nem elérhető, nem tud a szerverhez kapcsolódni. Hát persze. Ez is kb ősz óta van. Igazán én télen a hóesés ideje alatt tudtam pár napig folyamatosan nagyon jókat játszani. Nagyon hiányzik az a feeling, In and Out Adversary-k.

(#89903) Kiss_R válasza Krystal_s (#89901) üzenetére


Kiss_R
tag

Jó a videó, de még elfért volna benne jópár szemétség :DDD
Ha opiról leugrasz, és úgy kapja be a rakétát, még simán meghalhatsz a blast radius miatt. A PvP olyan amilyen, a közösség teszi sokszor idegesítővé. Nyilván egy eladás felrobbantása bosszantó, vagy egy random fejbelövés, de ez még a játék része. A godmodeos, teleportos szivatás már más kérdés; ezeket sajnos eltűri a r*.
Én a játéknak a PvE részét tartom nagyon unfairnek. Mivel egy idő után mocsok tápos a karaktered, így a küldetések nehezítését elég mocsok oldják meg a rockstarnál: 100% pontosság kispisztollyal 300m-ről (+ növelt tűzgyorsaság, sebzés), melléd/mögéd spawnol az enemy (főleg az utóbbi DLC-k küldetéseiben lett divat), spawn+lövés egyszerre történik, tehát eleve úgy teszi le az ellent a játék, hogy már lő rád, nyilván perfect célzással. Vagy a sűrű bokros területeken történő harc: semmit sem látsz, de az npc nyilván átlát a köztetek lévő 10 bokron is, és természetesen úgy is kilő, ha csak egy pixel lóg ki a karakteredből valami átlőhetetlen objektum mögül. Vagy ott van az, ha menekülsz egy gyors kocsival (pl Toreador boosttal), de kis túlzással egy faggioval is tartja a távolságot az üldöző npc, közben pedig szitává lő.
De amiken már csak röhögni szoktam az az E/I: helikopterről bármilyen távolságból, bármilyen szögből eltalálnak, a forgalom is érezhetően ellened kezd dolgozni (autópályán keresztben jön a random npc csak azért, hogy a kocsidba csapódjon), vagy büntetőfékeznek, random eléd spawnol egy kocsi úgy, hogy esélyed se legyen kikerülni vagy megállni, ha előznél, jó eséllyel akit előzöl, be fogja húzni eléd a kocsiját.
Azért ha sokat játszol, belefutsz minden disznóságba, és így tudni fogod legközelebb, mire számíts.

(#89904) Don.Corleone válasza Plata (#89897) üzenetére


Don.Corleone
aktív tag

én is detto, de cseszhetem mert kb. 1-2 embert szoktam látni a klánból. Mc eladásokat hagyom is a francba, így esélytelen, inkább ha haverok ráérnek akkor pericoval baromkodunk. Most az agencyt próbálgatom, eddig ez a kettő leköt, jó újítások voltak.

(#89905) Plata válasza Don.Corleone (#89904) üzenetére


Plata
félisten

Agency sztorija nagyon jó.
Mind a kettő.
A Lamar és Franklin sztorit duplán kell letolni.
Egyszer mint host és egyszer mint melós.

(#89906) Morris


Morris
veterán

Valami nem oké a szerverekkel. Állandóan átdob spectatornak.

(#89907) Plata válasza Morris (#89906) üzenetére


Plata
félisten

Honnan dob át spectatornak?
Sima sessionból vagy valami verseny?

(#89908) Morris válasza Plata (#89907) üzenetére


Morris
veterán

Sima session-ből.
Már jó talán.
De most meg azzal nyaggat állandóan hogy party session-t nem tud betölteni

(#89909) Plata válasza Morris (#89908) üzenetére


Plata
félisten

Én még ilyet sosem láttam.
Olyat láttam hogy ha át akartam menni valakihez akkor nem engedett be mert az a valaki épp melóban volt és felajánlotta hogy spectatorként bekerülhetek.
De hogy csak úgy kidobna spectatornak,soha.

[ Szerkesztve ]

(#89910) Morris válasza Plata (#89909) üzenetére


Morris
veterán

Én sem láttam még ilyet. De olyat is csinált, kb 30 embert spectatorba rakott be abba a session-be amelyikben én voltam.

(#89911) Plata válasza Morris (#89910) üzenetére


Plata
félisten

Modder?

(#89912) Morris válasza Plata (#89911) üzenetére


Morris
veterán

Fogalmam sincs

(#89913) Mbru válasza Morris (#89906) üzenetére


Mbru
tag

Ma reggel engem is többször töltött spectorba :( :(
Remélem mire délutánosból hazajövök este már nem lesz ilyen kellemetlenség

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#89914) Ace owner válasza Mbru (#89913) üzenetére


Ace owner
addikt

Szerintem ez megint valami random modder hülyeség. Már hetek óta spammelnek random game invite-okkal. Sokszor twitch hirdetés meg random hülyeségek. Nagyon idegesítő most ez a spectatorba dobás is mert semmit nem tudsz tenni ellene és tönkreteszi a játékot :W

Galaxy Fold 4

(#89915) Morris válasza Ace owner (#89914) üzenetére


Morris
veterán

Mi ez a modder baromság?

(#89916) Plata válasza Ace owner (#89914) üzenetére


Plata
félisten

Invite onlyban is csinálja?
Mert én még ne láttam ezt a spectator dolgot.

(#89917) negyven2 válasza Morris (#89906) üzenetére


negyven2
veterán

Itt a Tweet szövege

Ez a cucc amiről ír mint ideiglenes megoldás (konzolon nincs ilyen probléma így nem tudom, hogy mit művel valójában ez)

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#89918) ledgeri válasza Morris (#89915) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha neked ez új akkor tényleg új vagy :R

Ha rákeresel youtubon, hogy gta 5 mod menu, vagy modder in session, megtudod, hogy mik a ráutaló jelek, gyorsabban, mint it bármelyik szöveg le tudná írni :)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#89919) Mbru válasza Ace owner (#89914) üzenetére


Mbru
tag

Jah igen meg hívnak állandóan. Nem tudom, hogyan mikor a személyt már egy ideje blokkoltam. Kicsit idegesítő.
Én nem szoktam Invite only-ba lenni. Inkább gyorsan pucolom az embereket és inkább vagyok egyedül publicba.
Invite only-ba egyébként lehet mindent ugyan úgy csinálni mint Publicba?

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#89920) Plata válasza Mbru (#89919) üzenetére


Plata
félisten

Invite onlyban sok mindent lehet de MC CEO eladást nem,kivéve ha nagyon ritkán valamiért engedi.
De cayo perico-zni és agency küldiket tolni lehet,az auto shop eladások is mennek.
Nem tudom mitől függ,de ritkán lehet eladni nightclub-ot is invite-ben.
Meg volt már láda eladásom is,gondolom bugos volt a session vagy a franc tudja.

[ Szerkesztve ]

(#89921) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Engem ma 3x hívtak el... nem annyira nagy gond, és még mindig jobb, mint az eclipse toweres variáció!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#89922) Mbru válasza ledgeri (#89921) üzenetére


Mbru
tag

Engem délelőtt 2x. Pont freemode event volt , szépen haladtam is benne. Másodjára meg tuning kocsit kellett leszállítanom. Még 2km volt vissza aztán már csatlakozott is :( :(

[ Szerkesztve ]

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#89923) ledgeri


ledgeri
nagyúr

[link] Mostmár nem érzem magamat egyedül... az inv. spamra gondolok...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#89924) Krystal_s válasza ledgeri (#89923) üzenetére


Krystal_s
addikt

Idegesítő a sok csaló és jelenteni sem érdemes őket, mert aki profibb, az a jelentést is látja hamarabb, mint a R*.
PS3-on is durva volt a sok m*ddolt gépes csaló miatt. Még játékon kívül is, ha valakire rászálltak 1 perc alatt az egész házban elérhetetlenné tették a netet. (ezt nekem is megmutatták, csak lestem) Ilyenkor jó a dinamikus IP, de akinek fix érdemes VPN-en keresztül játszani.
Olyan is volt, aki a Sony által bannolt gépeket, accot is visszatudta aktiválni.
Sokáig jó volt a PS4, mert hogy az védett nincs modder, hát ha még nem is olyan durva mint PC-n, de egyre több állat csaló van nálunk is. A világban már minden ilyen, egy igazságtalan korrupt sz.....

(#89925) homerhamm válasza Krystal_s (#89924) üzenetére


homerhamm
addikt

Xboxonnagy ritkán / néha találkozok csendes 6000-essel, meg yanktoni rendszámossal, de azok se csinálnak semmi rosszat, csak elvannak magukkal.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#89926) Balcsix válasza Krystal_s (#89924) üzenetére


Balcsix
senior tag

Szia!

No offense, de ha ekkora frusztrációt okoz a játék, ami elvileg pont a feszültség levezetésére, szórakozásra van kihegyezve, akkor miért kínzod magad vele?
Igen nem tökéletes, tény hogy vannak modderek és hibák is bőven, stb... De ez egyik sem mostanában került bele.
Crew sessionban, barátokkal, vagy akár invite onlyban szerintem egész jól el lehet vele lenni, ha ezeken a hibákon túllépünk.

Tényleg nem sértésnek szánom, csak kíváncsi vagyok, ha ennyire negatív véleménnyel vagy a játékról miért játszol vele?

Peace. :)

[ Szerkesztve ]

(#89927) Krystal_s válasza Balcsix (#89926) üzenetére


Krystal_s
addikt

Feszültséglevezetésre használom és függő lettem. Régebben és most télen is nagyon jókat játszottam és mindig bízom benne, hogy ma újra sikerül. Mivel idegenekkel játszom a szerencsén múlik kikhez dob be a játék és vannak jó pillantok is, de sajnos egyre több a negatív is, ami miatt elmegy a kedvem kikapcsolom, hogy na elég soha többet... de pár nap múlva kezdődik elölről. :))
Más játék egyáltalán nem érdekel.

ui: Szóval a játékot nagyon szeretem, csak a sok szemétkedés, lassú csatlakozás, bugok, amik felhúznak állandóan és többnyire ezek nem a játékosok hibái, hanem a fejlesztőké. Azt csak megjegyeztem mennyi aberrált állat van, de ez igaz itt kint a valóságra is. :)

[ Szerkesztve ]

(#89928) Balcsix válasza Krystal_s (#89927) üzenetére


Balcsix
senior tag

Értem. Szerintem ha nem veszed nagyon komolyan a játékot, akkor kevésbé fog felidegesíteni. Nekem legalább is segített ez a felfogás. Azóta sokkal jobban élvezek bármilyen gamet. :)
Ha szívatnak a modderek vagy csak az RNG nem áll az oldaladra, akkor csinálj mást egy kicsit. Ezért is tetszik a GTA, mert van lehetőség bőven. :)

(#89929) Krystal_s válasza Balcsix (#89928) üzenetére


Krystal_s
addikt

Nem veszem komolyan és elismerem az ügyes játékosokat is. :) Komolyabb modderek PS4-en nincsenek, pár halhatatlan, nehezen megölhető furcsa egyén.
Az idegességet a bugok okozzák. A lassú szerverek, felesleges csatlakozások, amit elindít, de nem tud befejezni és sok idő megy el ilyenekkel. Csatlakoznék Quick Job-okba és nem azokhoz tesz be, amit beállítok, hanem autóversenyekbe, vagy meghívást kapok - elkezd csatlakozni, majd kiírja fullon, lelépett a Leader stb., de azért már kidobott a szerverről az újhoz meg lassan, vagy nem csatlakozik, csak a felhőben maradsz x ideig.
Rendszeresen kicked-et ír pl Cayo Periconál is, meg hogy lelépett a Leader, de ez nem igaz, mert ő hív meg. Vagy végre elkezdődik a Heist akármi és betöltés után azonnal kidob mindenkit, mintha valaki kilépett volna pedig senki sem lépett ki. Az új feladatokban egyre több az időhúzás, a fél térképet át kell autózni sokszor valami lassú járművel.
Most, hogy itt írok kidobott a szerverről inaktivitás miatt. Ok, tenne át máshova, de már percek óta csak a felhőben szöszöl. (140-es net)

(#89930) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Ezt most kínomban fotóztam nektek sok szeretettel. 😀

(#89931) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Így jobban látszik.

(#89932) ledgeri válasza Krystal_s (#89924) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Én ott engedtem el a Rockstar supportot, amikor azzal, hogy videóval bizonyítva becrashelte valaki a játékomat, és kérdeztem, hogy mi van ha tovább is jutnak, mint a game exe azt válaszolták, hogy "ha nem érzem magam biztonságban, akkor forduljak a rendőrséghez". Ott az volt, hogy akkor ez ilyen, és azóta anyázok egyet ha ilyen van (volt azóta kb 5*), és ha nem olyat csinálok ami nap függő (pl prize ride) akkor arra a napra, hétre elég is volt, hagyom.

Képeidhez csatolva: egyébként bennem nagyon érik egy olyan széria, amikor körbe járom a térképet, csak kéne kontroller hozzá, mert tényleg gyalogtempóval, minden utcát, minden háznak minden oldalát végignézném. Nem együltős lenne...

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#89933) Plata válasza Krystal_s (#89927) üzenetére


Plata
félisten

Én szeretem a GTA-t,szoktam is játszani Online,de csak este mikor ráérek rendesen,mert GTA-ban nem lehet afkolni.Vagy veszélyes.
Ha játszom is este akkor is invite onlyban,ott nem bánt senki.
Ami gubanc GTA-ban a sok idióta idegbeteg játékos,meg a sok modder.
Public sessionban még paszívban is veszélyes a játék.
Ezért is szeretem még mindig a STO-t,online vagyok órákig és senki nem bánt,az hogy most vagy félórája dekkol a karakterem a flottánk épülő űrbázisa felett afkolva az sem gond,játék nem dob ki még félóra után sem,játékos meg modder nem bánthat.
GTA-ból úgy ki vág a játék afkolásért mint a fene. :D
Na meg nem is merném a karim otthagyni,ki tudja mikor talál meg egy modder.

(#89934) Kiskokó válasza Krystal_s (#89927) üzenetére


Kiskokó
veterán

Neked PC-re kellene jönnöd játszani. igaz innen is alig vagyunk már meg sokkal ritkábban.
De azért itt néha ha összejövünk akkor aztán mennek a jó kis Funolások.

Mint az utolsó videó amit linkeltem, ahol PP közben egymás ellen PVP zünk.
Vagy épp megyünk a publicba mindenkit ölni. Vagy Sumo remix, roncsderby, esetleg heistezések, DLC-s küldik stb

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#89935) Kiskokó válasza ledgeri (#89932) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ilyen akciókra én is vevő vagyok meg szerintem szotyi is.
mi is szoktunk felfedezőset játszani, miközben rocket volticcal repkedünk össze vissza közben :D
Én a játék mechanizmust is szoktam "tesztelgetni" Insuval autó törések, ellőt felfüggesztések.. gyorsulások tesztelgetése autók között stb.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#89936) Plata válasza Kiskokó (#89935) üzenetére


Plata
félisten

Én szoktam bringával körbejárni a térképet.
Ha jól emlékszem mikor végig bringáztam a hegyeket azt mondtátok hogy dilis vagyok. :K

Gta-s hír. ;]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#89937) elder troll


elder troll
senior tag

Konzolon vannak modderek?
Nemsokára megjelenik a sokadik next gen kiadás (ps5, SX, SS), és erősen dilemmázok a megvételén.
Pc-n sokat nyomtam ph-sokkal, de elegem lett abból, hogy betöltés után netkábelt ki kell húzni 5-6 másodpercre, hogy ledobjon mindenkit a szerverről. Más opció nem volt a modderek elkerülésére, bár olyan emlékképem is van, hogy töltőképernyőn kaptam pénzesőt, amit ki sem lehetett kerülni....

#89938 Plata:
Köszönöm a választ, azért megvárnám egy konzolon játszó fórumtársunk válaszát is ezzel kapcsolatban. 30 fps miatt nem vettem a konzolos verziót...

[ Szerkesztve ]

(#89938) Plata válasza elder troll (#89937) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem csak old gen konzolon,mert azzal már nem foglalkoznak úgy.
Next genen biztos nem lesznek még.

(#89939) elder troll


elder troll
senior tag

Közben megtaláltam ms store-ban, és 3545 forintért meg is vettem.
Már csak az a kérdés, hogy milyen módon tudom feltápolni anyagilag a karakterem, mert csak pc-s mentésem van, és az ottani 100 milliós egyenlegem (plusz gyárak, bunker, stb) nem tudom átvinni.

(#89940) Plata válasza elder troll (#89939) üzenetére


Plata
félisten

Nem kell.
Next genen van egy új mód online,nem jut eszembe fejből a neve,de egyből kapsz egy rakás lóvét.
Jah úgyrémlik career builder.

[ Szerkesztve ]

(#89941) negyven2 válasza elder troll (#89937) üzenetére


negyven2
veterán

Olyan csalók mint PC-n konzolon már nincsenek (az X360/PS3-as Online már nem működik).
PS4 és elvileg PS5 esetében jelenleg nincsenek. De mivel a PS4-es konzolt már sikerült feltörni (és elviekben az ezt végrehajtó csapat azt mondta, hogy a módszerük PS5-ön is működhet), így elképzelhető, hogy a jövőben megjelenhetnek. Igaz PS4 esetén még csak a korábbi fw. esetén működnek ami miatt a tört konzol még nem tud Online lenni.

Xbox One/X|S estén jelenleg semmi hasonló előjel nincs.

Viszont olyan csalók mint PC-n nincsenek, viszont vannak glitch-erek mindkét konzolon (és lesznek az új kiadásban is). Ők in-game hibákat használnak ki amikkel akár halhatatlanok, láthatatlanok is lehetnek. De a legtöbb esetben ennyiben merül ki maximum az előnyük.

Series X/PS5-ön három garafikai opció (PC max grafika+HDR+RT 4K/30fps, egy dinamikus 4K/60fps és egy kvázi hibrid amiben lesz RT is meg dinamikus 4K/60fps)

Series S esetén csak 1440p/30fps és 1080p/60fps mód lesz

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#89942) negyven2


negyven2
veterán

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#89943) Ace owner válasza negyven2 (#89942) üzenetére


Ace owner
addikt

Remenykedtem hogy holnapra a szabadnapomra megcsinaljak :DDD

Galaxy Fold 4

(#89944) negyven2


negyven2
veterán

Amúgy bár ez a "PC-s" topic, de:

A PS5/Series X|S kiadása a GTA V-nek és különálló GTAO már előrendelhető, ráadásul akciós árakon június 14-ig:

A GTA Online Series X|S-re 3545 Ft, PS5-re ingyenes június 14-ig (PS5 konzolon kell beszerezni, és a tiéd is marad örökre, persze)

A GTA V (bár sztori mód néven van fent de ez teljes csomag), Series X|S-re 6995 Ft, PS5-re 3490 Ft

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#89945) homerhamm válasza negyven2 (#89944) üzenetére


homerhamm
addikt

Azt lehet tudni mi lesz az előző generaciós GTA-k sorsa?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#89946) negyven2 válasza homerhamm (#89945) üzenetére


negyven2
veterán

Betiltják a használatát! És aki nem vált az új kiadásokra azokat gendersemleges támadóhelikopterré operálnak át :D

Amúgy még egy ideig támogatva lesz új tartalommal is, hogy meddig azt nem tudni még. De szerintem ha még szeretnél vele foglalkozni akkor érdemes beszerezni egy PS5/Series X/S konzolt. Bár nekem még nincs egyik attól függetlenül június 14-ig megveszem valamelyik kiadást (valószínűleg a full pack-ot)

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#89947) ledgeri válasza homerhamm (#89945) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha a x360-as érásokat csak most nyírták ki, akkor számolhatsz ennyivel ...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#89948) Plata válasza ledgeri (#89947) üzenetére


Plata
félisten

Le kapcsolni most kapcsolták,de tartalom már sok éve nem jött.
Jó pár éve nem jött ki rá dlc.Anélkül meg sok értelme nincs.

(#89949) ledgeri válasza Plata (#89948) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R Az kimaradt!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#89950) Plata válasza ledgeri (#89949) üzenetére


Plata
félisten

Ha jólemlékszem a CEO-s dlc-nél szűnt meg a támogatás.
De lehet nem jól emlékszem.De így rémlik.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.