Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83648) Plata válasza szTotyy (#83647) üzenetére


Plata
félisten

Nekem steamről fut,mert azzal egyszerű képeket lőni,alapból tök fekete kockákat csinál a játék.
Nvidia vagy xbox mi a szarral meg tök idióta billentyű kombókat kell leütni egy képhez,mire leütöm rég vége annak amit le akartam kapni.
RDR Online-ban is ez a bajom,alapból nem csinál képet a játék,stemtől errort kap. :D
Kénytelen vagyok nvidia meg xbox istenverésével képet csinálni.
Múltkor is akkora tuti bugba futottam,de nem tudtam le fényképezni,mert mire lenyomtam azt a hülye bill kombót vége volt.
Köcsög szellemet ezért szalasztottam el Online-ban,na meg a repkedést sem tudtam le fényképezni,a karim akárhányszor egy medvét meg akart nyúzni folyton felrepült a levegőbe.Tök hecc volt. :D
RDR Online-ban ahhoz hogy le kapjam azt hogy kijátszottam a játékot és felmentem csónakkal olyan helyre ahova nem engedne el és le ugratom a vízesésen,kénytelen voltam videót csinálni.
Egyébként imásom a Star trek-et,most épp a Star Trek Enterprise sorozatot nézem,azt amikor először találkoznak a temporális ügynökkel.
Ami azért jó,mert én is ezzel az ügynökkel tudok játszani,a temporális háborúban,csak Enterprise után kb 300 évvel.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.