Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75754) the_mad válasza Plata (#75751) üzenetére


the_mad
aktív tag

Ezt az autólopkodásos dolgot annyira nem értem. Öreg motoros (autós :DD ) vagyok a GTAO-ban, láttam már kismillió egyenletet az elméleti részéből levezetve, hogy mennyit is lehet vele elvileg keresni. A baj, hogy a matek sosem működött a valóságban, legalábbis nekem. Most ne mennyünk bele, hogy mennyi szívás az elején feltámasztani a bizniszt a kellő számú járgánnyal, csak a top range autókra koncentrálok. Egy autó ellopása alsó hangon 10 perc, természetesen a leggyorsabb módon az Opp. MK2-vel. Mert visszafelé kocsikázni kell és mert játék küldi rám az NPC-ket akiket ki kell csinálni ha azt akarom, hogy a kocsiból maradjon valami a végére. Ideális esetben beviszem sértetlenül, de ez tudjuk ritka és nyugodtan ki lehet átalgolni egy 1-2 ezres buktát. Aztán ugyanezt a kocsit rögtön el is adom Special Dealernek 100 ezerért, ami tulajdonképpen csak 80 mert 20 ezret elvisz a tuning. Az eladás további 4-8 perc körül van, függően attól, hogy milyen messzire kell vinni és vannek-e mások is a session-ban (kell-e NPC-vel harcolni és ez az átlag vonatkozik a cargo bob-os megoldásra is). Ha minden frankó, akkor 80-ért elkelt a verda, de rendszerint be szokott csúszni egy-egy "karc" vagy géppisztoly sorozat, szintén párezres értékvesztést okozva. Aztán innentől indul 20 perc pihi a cooldown miatt. Most a fentieket összeszámolva kijelenthető, hogy körülbelül háromnegyed óra alatt lehet kihúzni belőle átlag 75, maximum 80 ezret, amennyiben megvan az MK2 vagy legalább valami helikopter. Ez szerintem baromi kevés. Ezt VIP workból, PVP lövöldéből, 2x szorzós eventekből, akár Contact missionből is ki lehet húzni nagyjából 100x szórakoztatóbban, 10x kevesebb energia befektetéssel. Aki pedig igényli a végtelen farmolást az a CEO ládákkal sokkal obban jár.

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.