Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4964) goldnarmz válasza Def26 (#4958) üzenetére


goldnarmz
aktív tag

Shooting range odab*sz, tegnap majdnem repült a kontroller a tévébe. :DDD Célkereszt katasztrófa...
Még pár észrevétel:

- Sajnos az akadásmentes játék nem jött össze, sokszor majdnem elsírtam magam az akadozásoktól. Gondolom, ezzel sok mindent nem fognak tudni kezdeni a jövőben sem... :((
- nekem volt pop-up bokszon. Egy kerítés került elő későn, amibe belerongyoltam... :(((
- Autók irányítása valóban sokkal arcade-ebb, mint a 4-ben, de abszolút szokható a dolog
- hülyét kapok attól, hogy a karakter kisebb ugrás közben is neki tud ütközni pl. egy falnak, akkor összeesik, és veszít az életerejéből. Ez minek? :F
- CÉLKERESZT :O
- Social club (ezáltal az iFruit) nem működik, gondolom, túlterheltek a szerverek
- idegesítő a sok töltés, miután meghalsz vagy lecsuknak
- valahogy nem tetszik ez a "nyomd hosszan a D-Pad-et aztán a jobb analóg karral válassz" dolog, de ez nyilván szokás kérdése, idővel menni fog
- feliratok mérete - mint a IV-ben- most sem állítható, és kb. 2 méterre kell ülni a tévétől, hogy kényelmesen olvasható legyen. Rohadt idegesítő. (tudom-tudom, vegyek nagyobb tévét, ne fáradj)

- kegyetlen nagy világ, iszonyat részletességgel. Felszálltam a léghajóval, körbenéztem, és :Y :Y Brutális...
- törésmodellen nem akadtam fenn, olyan, amilyen. Nekem bejön, egyedül az nem tetszik, amikor totál váratlanul robban fel az autó, de biztos megvan annak is az oka... :U
- NPC-k valóban élnek. Elkaptam pl. egy beszélgetést, amiben az egyik járókelő hiányolta a másikat a fitness edzésről, és ezzel kapcsolatban elegyedtek beszélgetésbe. Az is komoly, hogy csinálsz valamit, és látod, hogy veszik elő a telefont, majd hívják a zsarukat :DDD Végre kikerülnek az autóikkal, ha beállsz eléjük. Az is jó, maikor belemész egy NPC kocsijába, és jön utánad, tol le az útról :K
- autókhoz kapcsolható utánfutók nagyon komolyak, ezt már régóta vártam. Csakúgy, mint a nyergesvontatót :)
- biciklik jópofa "újítás" (tudom, hogy nem teljesen, SA), de sokat nem adnak a játékhoz szerintem
- rendőrök látóterének kijelzése nagyon jó ötlet, tetszik az is, hogy nehezebb lerázni őket. Kimondottan élvezetes végignézni az autós üldözéseket, rengeteget lehet röhögni rajta :D
- Ad-Hoc biciklilopásban volt részem, ahol visszavittem a tulajnak a mountain bike-ját, amit ő szépen megköszönt. Zseniális
- a város minden egyes részének meg van a maga hangulata, tökéletesen átjön az atmoszféra, abszolút bele tudod magad élni a karakter szerepébe
- hangokról is pozitívan lehet beszélni, minden a helyén van, sokat hozzáad az összhangulathoz
- rádióadók változatosak, jó muzsikákkal, és a reklámok szövegeit is érdemes hallgatni, sokszor behaltam a hülyeségeken :)
- tetszik, hogy a térképről eltűnik a "köd", miután bejártad a területet
- küldetésekből asszem, kettőt csináltam meg, azokról nem tudok nyilatkozni

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.