Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4951) Puma K válasza #81556480 (#4950) üzenetére


Puma K
veterán

Pedig igen csak érdemes írni az általad használt programok készítőinek az észrevételeiddel, mert lehet annyira jó egy adott felvetésed, hogy te magad egyedül elég vagy ahhoz, hogy beletegyék egy frissítésbe.

"Majd a multit megöltik, meg esetleg ahhoz adnak patchet töréshez vagy valamihez, nekem már jó"

Ezt nem értem. Mit szeretnél ezzel mondani?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#4952) bibi55


bibi55
tag

Nekem ez a pontszerű célkereszt nem tetszik annyira. Amikor járműből kell lőni, elveszik a képen.

(#4953) CJ3 válasza vatoteam (#4943) üzenetére


CJ3
senior tag

Én sem bírtam egyenlőre pedig sikerült ellopnom a pénzszállítót:) De a video-ban úgy mutatják ugye hogy időzített detonátorral pattintják ki az ajtaját. Nekem már van olyan bombácskám feloldva:) (20%).De tegnap jutottam ide pont, és már feküdtem. Majd nemsokára letesztelem és megírom mire jutottam.

Próbáltam gránáttal amivel az egész kocsi robbant és nem volt körülötte pénz mint anno a San Andreas-ben:)

Amúgy nem is a pénzszállító a lényeg hanem mikor meglátod a faszikat hogy viszik a pénzt a kocsihoz akkor kell lecsapni rájuk nekem elsőnek sikerült meg is szereztem a lovét csak a zsernyákok elkaptak, de mikor elvettem a faszitól a pénzt kb 170 000 $ volt nála :DDD szóval elég jó pénzkeresési dolog:)
Egy dolgot nagyon hiányolok, hogy miért nem lehet pl lopott verdákat eladni feketén valakinek az jó lenne nagyon:)

bibi55:Igen a célkereszt cefet rossz :O Nem lehet valahol a formáját megváltoztatni vagy valami?

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#4954) bognar110 válasza Puma K (#4951) üzenetére


bognar110
őstag

Pcn jobb lesz játszani két fatal error között :DDD

(#4955) anorche1 válasza gyetvai19 (#4939) üzenetére


anorche1
őstag

Véletlenül nem szürke a fejük? Mert akkor ezért nem tudsz átváltani.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#4956) Def26


Def26
félisten

Pár srácnak küldtem rockstar social club barát meghívót. attila4go

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4957) gyuszaa válasza mijos (#4948) üzenetére


gyuszaa
őstag

"Egyből belecsapunk a lecsóba, semmilyen lassú felvezetés vagy lassú adagolás..."

Jogos, de ezt mondták pár hónapja, hogy sokkal intenzívebb lesz az elődöknél ilyen téren :

"Benzies a következőket mondta pontosan:

"Már az elején nagyon intenzív küldetésekkel akarjuk meglepni a játékosokat. A játék tempója sokkal gyorsabb az elődöknél. [...]

Fontos megjegyezni, hogy a három karakter már régóta Los Santos lakosai, tehát nem újonnan érkeztek, mint Niko és Tommy Vercetti, vagy CJ aki hosszabb szünet után tért vissza városába. Emiatt már megvannak a kapcsolataik, ismerik a környéket és elfoglalt az életük - ezek a tulajdonságok azonnal rabul ejtik majd a játékost."
via

Ha belegondolsz van alapja.

(#4958) Def26


Def26
félisten

Sportlövészetben volt már valaki? Megcsináltátok mindet aranyra? :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4959) gyuszaa válasza Def26 (#4956) üzenetére


gyuszaa
őstag

Felvettelek, amúgy social club-os kérdésedre válaszolva :

Aki még nem hallott róla, ingame előnyök : GTA V: Mi jár akkor, ha Social Club tag vagy?

Itt is hasonlóan pontoznak minden egyes küldetést, mint ahogy a gay tony-ba behozták már.
Statisztikákkal nyomon követheted a játékosokat, lehet létrehozni csapatokat és közös célokat kitűzni, például összecsapni más crewokkal.

A játék menüjében, a barátok rész alatt láthatod az ismerősöket egy karakterlap formájában különböző adatokkal.

Okt.1-után még nagyobb szerepet fog kapni, mivel a gta online erre fog támaszkodni, account nélkül nem férhetsz hozzá.

Játékmenetre :

Irreális a rövid féktáv, és a városban szélesebb utakon láthatóan beesik az fps, ami engem zavar már.
Nem értem miért ekkora a látótáv a részletgazdagabb területeken is, ha nem bírja. Viszont PS3-on egyáltalán nem pop up-ol, nem tudom másik fronton mi a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#4960) bognar110


bognar110
őstag

Engem is fel vehettek socialclub id : Bognar1HUN

[ Szerkesztve ]

(#4961) bibi55 válasza gyuszaa (#4959) üzenetére


bibi55
tag

Én boxon nyomom, és pop-up -ot én sem tapasztaltam.

(#4962) Def26 válasza bognar110 (#4960) üzenetére


Def26
félisten

Csak akkor ha nem szidod a terhes anyákat megint. :(((

;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4963) bognar110 válasza Def26 (#4962) üzenetére


bognar110
őstag

Meg próbálom :DDD

(#4964) goldnarmz válasza Def26 (#4958) üzenetére


goldnarmz
aktív tag

Shooting range odab*sz, tegnap majdnem repült a kontroller a tévébe. :DDD Célkereszt katasztrófa...
Még pár észrevétel:

- Sajnos az akadásmentes játék nem jött össze, sokszor majdnem elsírtam magam az akadozásoktól. Gondolom, ezzel sok mindent nem fognak tudni kezdeni a jövőben sem... :((
- nekem volt pop-up bokszon. Egy kerítés került elő későn, amibe belerongyoltam... :(((
- Autók irányítása valóban sokkal arcade-ebb, mint a 4-ben, de abszolút szokható a dolog
- hülyét kapok attól, hogy a karakter kisebb ugrás közben is neki tud ütközni pl. egy falnak, akkor összeesik, és veszít az életerejéből. Ez minek? :F
- CÉLKERESZT :O
- Social club (ezáltal az iFruit) nem működik, gondolom, túlterheltek a szerverek
- idegesítő a sok töltés, miután meghalsz vagy lecsuknak
- valahogy nem tetszik ez a "nyomd hosszan a D-Pad-et aztán a jobb analóg karral válassz" dolog, de ez nyilván szokás kérdése, idővel menni fog
- feliratok mérete - mint a IV-ben- most sem állítható, és kb. 2 méterre kell ülni a tévétől, hogy kényelmesen olvasható legyen. Rohadt idegesítő. (tudom-tudom, vegyek nagyobb tévét, ne fáradj)

- kegyetlen nagy világ, iszonyat részletességgel. Felszálltam a léghajóval, körbenéztem, és :Y :Y Brutális...
- törésmodellen nem akadtam fenn, olyan, amilyen. Nekem bejön, egyedül az nem tetszik, amikor totál váratlanul robban fel az autó, de biztos megvan annak is az oka... :U
- NPC-k valóban élnek. Elkaptam pl. egy beszélgetést, amiben az egyik járókelő hiányolta a másikat a fitness edzésről, és ezzel kapcsolatban elegyedtek beszélgetésbe. Az is komoly, hogy csinálsz valamit, és látod, hogy veszik elő a telefont, majd hívják a zsarukat :DDD Végre kikerülnek az autóikkal, ha beállsz eléjük. Az is jó, maikor belemész egy NPC kocsijába, és jön utánad, tol le az útról :K
- autókhoz kapcsolható utánfutók nagyon komolyak, ezt már régóta vártam. Csakúgy, mint a nyergesvontatót :)
- biciklik jópofa "újítás" (tudom, hogy nem teljesen, SA), de sokat nem adnak a játékhoz szerintem
- rendőrök látóterének kijelzése nagyon jó ötlet, tetszik az is, hogy nehezebb lerázni őket. Kimondottan élvezetes végignézni az autós üldözéseket, rengeteget lehet röhögni rajta :D
- Ad-Hoc biciklilopásban volt részem, ahol visszavittem a tulajnak a mountain bike-ját, amit ő szépen megköszönt. Zseniális
- a város minden egyes részének meg van a maga hangulata, tökéletesen átjön az atmoszféra, abszolút bele tudod magad élni a karakter szerepébe
- hangokról is pozitívan lehet beszélni, minden a helyén van, sokat hozzáad az összhangulathoz
- rádióadók változatosak, jó muzsikákkal, és a reklámok szövegeit is érdemes hallgatni, sokszor behaltam a hülyeségeken :)
- tetszik, hogy a térképről eltűnik a "köd", miután bejártad a területet
- küldetésekből asszem, kettőt csináltam meg, azokról nem tudok nyilatkozni

[ Szerkesztve ]

(#4965) Agaba


Agaba
csendes tag

Engem is fel lehet venni: AgabaHUN

(#4966) gyuszaa


gyuszaa
őstag

Most volt meg az első rablás, tökéletesen sikeredett. Hatalmas játékélmény! Micsoda alagútrendszer van, készül a 4-es metró.
:C :C

Célkereszt nekem nagyon bejön, emlékszem régen cs source-ban is ez a pont mánia volt, nem véletlenül. :K

[ Szerkesztve ]

(#4967) #81556480 válasza Puma K (#4951) üzenetére


#81556480
törölt tag

A multi folyamatosan lesz fejlesztve, ezért gondoltam ha lesz javítás majd abba megkapjuk.Plusz esetleg olyan tartalmakat amik most nem a legjobbak majd ott kijavítják.

Amugy sosem volt még ilyen aktív az RGSC-m :D Friend request-ek folyamatosan :C

Írják többen is ezt az akadást. Hát én SEMMIT nem vettem ebből észre. Igaz sose voltam ilyen FPS megszállott, nekem a játék futása tökéletes.

Amikor nagy robbantások vannak akkor mintha leesne, de ugyan már :F gondoljatok vissza a 4-re meg a multijára :C

(#4968) Def26 válasza goldnarmz (#4964) üzenetére


Def26
félisten

Célkereszt engem nem zavar, célzás sem, habár egy kicsit nagy az aim, de ezen lehet állítani. :D Én monitoron játszom, ígya szöveg sem baj. A többivel egyet értek, nagyon vége fele járunk már ennek a generációnak, ennyi fért bele. fps baromira zavar, ezen már nem tudnak változtatni. Én a kocsik textúráján spóroltam volna az fps javára, szerintem jobban megérte volna, ha fixen 30 felett tartják az fps -t.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4969) #81556480


#81556480
törölt tag

beírtam a reedem kódot. letöltöttem és ennyi?
Vagy valahol telepíteni kell?

A különleges képességeket amugy melyik gombal lehet aktiválni? :F

(#4970) ETOM


ETOM
addikt

Felrakom az eflc-t mert ezt nem lehet kibírni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4971) Def26


Def26
félisten

Nekem ezt a zeppelin kódot adták a játékhoz. Még nem írtam be, de ha beírom mit lehet ezzel kezdeni? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4972) #81556480 válasza Def26 (#4971) üzenetére


#81556480
törölt tag

Atomic BLIMP? Elvileg kapsz léghajót.

Szerintem telefonnal lehet hívni. De ez nem biztos. ;]

(#4973) goldnarmz válasza #81556480 (#4969) üzenetére


goldnarmz
aktív tag

Elég, ha beírod a kódot, a box letöltni. Egy kicsi fájl csak egyébként... Telefonon, kontaktokból hívd az Atomic-ot, és szólnak, hová menj a léghajóért.
Két analóg kar együttes lenyomásával tudod aktiválni a képességeket.

(#4974) mfranky


mfranky
őstag

Sziasztok!

2 kérdésem lenne, hátha tudtok segíteni:

1., azt olvastam egy tesztben, hogy ha pendrive-ra telepítem a "game disc"-et, akkor kikerülhető, hogy állandóan pörgesse a lemezt...ennek elég egy 8GB-os pendrive, vagy nagyobb kell?

2., Ez egy kicsit kapcsolódik az előző kérdésemhez, megoldható, hogy saját mp3 zenéket rakjak be a rádióadók helyett? Mert akkor nem vacakolok 8GB-os pendrive-al, veszek egy 16-ost.

Köszi :R

ja, XBOX360 változat!

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#4975) #81556480 válasza mfranky (#4974) üzenetére


#81556480
törölt tag

Kötelező az első lemezt telepíteni ami 8 giga.

(#4976) gyuszaa válasza ETOM (#4970) üzenetére


gyuszaa
őstag

Reméljük nemsokára bejelentik a portot.

Vegyetek fel social-on : gyuszaa
Küldtem pár friend req-t.

(#4974) mfranky
Első lemezt kötelezően kell telepíteni (8,1 gb) így alapból 16-ost kell venned.
Az optimális működés érdekében a R* azt javasolta a második lemezt nem szabad.

[ Szerkesztve ]

(#4977) mfranky válasza #81556480 (#4975) üzenetére


mfranky
őstag

Ezzel tisztában vagyok, az első lemez fent is van, az "install disc" települt... ezek után olvastam azt, hogy a "play disc"-et ha feltelepítem egy külső pendrive-ra, nem az xboxra, mert akkor akad, ahogy írták is, hanem egy külső pendrive-ra, akkor nem zakatol a box folyamatosan... erre kérdeztem rá, hogy ez mekkora helyet foglal...

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#4978) mijos


mijos
senior tag

Franklinnel voltam és betámadtam a házam előtt lévő négereket. Lecsaptam hármat, erre az egész minimapon piros pontok voltak, mindenki ellenem fordult :DD

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#4979) #81556480 válasza mfranky (#4977) üzenetére


#81556480
törölt tag

Akkor félreértettem Bocsi :R

Amugy eddig majdnem az összes "Official Gameplay" videóban szereplő rész visszaköszönt a játékban :C

(#4980) bibi55 válasza mfranky (#4977) üzenetére


bibi55
tag

ugyan úgy 7 giga körüli a play. es fentebb linkeltem egy videot ami megerositi hogy ugyan olyan jo pendriverol, mintha a lemezt porgetne. en épp most installalom pendrivera, majd megosztom mit tapasztalok.

(#4981) mfranky válasza bibi55 (#4980) üzenetére


mfranky
őstag

rendben, köszi! Egyébként ez a saját mp3-as zenék megoldható lesz, vagy felejtős és marad a rádió?...

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#4982) zzeN


zzeN
aktív tag

Felvettem 1-2 embert, ti is felvehettek: kitabacsi

(#4983) bibi55 válasza mfranky (#4981) üzenetére


bibi55
tag

A radiora szerintem nincs lehetőség. a felinstallalt game jonak tűnik. nem tűnt fel kulonosebb popup, de meg tesztelem.

[ Szerkesztve ]

(#4984) goldnarmz


goldnarmz
aktív tag

Skacok! Vizet néztétek? Eszméletlen, milyen élethűen van megvalósítva! :K

(#4985) negyven2


negyven2
veterán

Amugy lehet, hogy faraszto amit irok, de ha lehet, akkor irjatok mar ki a jatek sztorihoz kapcsolodo informaciokat, spoiler elotaggal ellatni (en meg nem futtotam ilyenbe, de lehet mas belefog, es ne legyen hiszti belole).

SPOILER

azert az ekszerabals elott, Lester altal tett Nico Belic utalas jo volt :DDD.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#4986) anorche1 válasza mfranky (#4981) üzenetére


anorche1
őstag

Az xbox zenelejátszó használatával lehetséges.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#4987) plejik


plejik
addikt

Tegnap megvettem... feltettem.. és nagyon bejött!! :))) Szerintem sokkal jobb lett mint a IV.... , mind grafika, fizika, stb..révén... megérte az árát. :))

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#4988) gyuszaa válasza negyven2 (#4985) üzenetére


gyuszaa
őstag

SPOILER

Eastern europian guy Azaz :D. Johhny Klebitz-en meglepődtem, a lost mc se most éli a fénykorát, Trevor hozza a formáját.

[ Szerkesztve ]

(#4989) gyetvai19


gyetvai19
tag

Ez a social klubbos dolog mi lenne és hol kell megcsinálni ? :D

(#4990) mijos válasza gyuszaa (#4988) üzenetére


mijos
senior tag

Trevor nagyon beteg :DD Hatalmas figura!

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#4991) goldnarmz válasza gyetvai19 (#4989) üzenetére


goldnarmz
aktív tag

Itt regisztrálsz, és hozzá tudod rendelni az xboxlive-os (vagy PSN-es) felhasználódat a SC accountotdhoz.

(#4992) Puma K válasza bognar110 (#4954) üzenetére


Puma K
veterán

Nagy móka mester vagy te. :P

Miről beszélsz megint? :U :DDD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#4993) bognar110 válasza Puma K (#4992) üzenetére


bognar110
őstag

Vegyél egy konzolt add el a pc-d jobb hidd el :) Én mindenkit rá beszélek a konzolra én is régen pc-s voltam. Next gen még jobb lesz.

(#4994) alfa20 válasza bognar110 (#4993) üzenetére


alfa20
senior tag

az emberek elfelejthetnék végre ezt a dobd el a PC-t és vegyél valami konzolt, de majd szólj ha lesz office, meg SAP konzolon, meg lehet majd rajta flash játékokkal játszani, online filmt/stream-et nézni stb, és akkor majd el is dobom, addig viszont a PC egy nagyon jó gép. - persze ha csaj játszani akarsz és semmi másra nem kell akkor hajrá - Ettől függetlenül elég nagy a GTA PC-s tábora. Az SA nekem gyári lemezen van meg, persze ahogy kell szét is van mod-olva, és sokkal szebb tőle a game. Azt hiszem a mod egyik konzolon sem támogatott, így szerintem elég fapadosak a PC-s verzióhoz képest.
Lehet az V-öst is megvenném (ha lehetne kapni!), mert az eddig nézett videók nagyon ígéretesek, és ezzel nem csak én vagyok így mert mostani állás szerint 430,760-an írták alá a petíciót.

"Az agy olyan, mint az ejtőernyő: csak akkor működik, ha nyitott." (Thomas Dewar)

(#4995) Def26 válasza alfa20 (#4994) üzenetére


Def26
félisten

Pont annyian törölhetitek ki vele a valagatokat. :D Mégis mit reméltek tőle, hogy majd ez miatt adja ki a rockstar, ugyan már... :U

Mindjárt indítok én is egyet, hogy mondjon le a fidesz... hátha. :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4996) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Basszus, most néztem meg, hogy a GTA IV konzolos és PC-s verziója között 8!!! hónap telt el :O Annyit nem bírok ki :P Bár egyelőre annak örülnék ha egyáltalán bejelentenék végre :P
Tudom Troll vagyok!

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#4997) bognar110 válasza alfa20 (#4994) üzenetére


bognar110
őstag

Félre értesz persze hogy a pc nekem van is csak kifejezett gamer pcm nincs, volt régebben amit el adtam és konzolra váltottam, sokat modoltam gta4 el pcn, és hát mindig meg halt a játék kábé.. szóval sokat nem ért..

[ Szerkesztve ]

(#4998) djdaniel válasza alfa20 (#4994) üzenetére


djdaniel
senior tag

xboxon is lehet moddolni a gta san andreas-t és a gta iv-ét, csak elég bonyolult.

(#4999) negyven2 válasza djdaniel (#4998) üzenetére


negyven2
veterán

És elégé illegális :U

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#5000) vg válasza alfa20 (#4994) üzenetére


vg
addikt

Bele van írva minden PC-s eula-ba, hogy tilos mod-olni a programot. Ez a kifogás nem jött be.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.