Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26437) pendre54 válasza rup1u5 (#26434) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Nálam is ez történt amikor befejeztem a story módot. Egyik napról a másikra engem is ez a látvány fogadott, újra el kellett mennem azokra a területekre, ha minden objektumot látni szeretnék. Másik gond meg az nálam, hogy bizonyos félbenhagyott küldetések nem érhetőek el. Pl. Trevorral megvettem a külterületen lévő repteret, és onnantól kezdve, elérhetővé váltak repülős mellékküldik, ahol több féle célpontokat kellett bombázni. Egy párat megcsináltam még korábban, a story mód végigjátszása alatt, most viszont hiába megyek oda, ülök be a repülőbe nem kapok küldit.
A story mód befejezése után nálam a tőzsdézésnek is vége van. Vásárolni ugyan tudok részvényeket, de azoknak az ára nem mozdul sehová, gyakorlatilag úgy tudom eladni, ahogy vettem. A végigjátszás alatt úgy is működött a tőzsde, hogy megnéztem a grafikonon, hogy melyik részvény ára kezd emelkedni éppen, bevásároltam, majd azon melegében el is adtam mindet, és rögtön kaszáltam több tízezer, vagy még nagyobb összeget. Most ennek is vége, amikor lenne pénzem, és nem tudom, hogy a fenti problémák ezek valami bugok nálam, vagy így van a játék megírva.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.