Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:03

LOGOUT.hu

Gitáros topic ♪♫ eddig összegyűjtött tapasztalataink itt.
(gitár-, erősítő-, effekt- és húrválasztásról, hangkártyákról)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3148) kaoszpapja válasza cucka (#3147) üzenetére


kaoszpapja
aktív tag

persze, lehet zúzást csinálni passzívval is, de oda fa is kell, nekem meg nemigazán jó minőségű.

az a helyzet hogy nincs pénzem egybegitárt venni, de szerintem még anyagilag is jobban járok, mivel a hidat 12k-ért vettem ami a boltban 2Xk és csak egy hónapot volt használva, amíg a csávó políroztatta az eredeti floyd rose-át, a töbszászezres kramer-jébe. ilyeneket asszem a 100k feletti vorson gitárokba raknak. EMG 81-es pu-t meg legolcsóbban cort-ban 150k -ért láttam. szóval híd 12.000, pu 24.000, a mostani Dimarzio pu 8.000, a gitár volt kb 20.000. ez összesen 64.000, szereléssel együtt kb 74.000 és megkapom azt a floyd rose-t ami egy 100k-es vorsonban van, meg egy olyan pu-t amit Kirk Hammet is használ. 74k-ért szerintem nem kapok ilyet :N, faanyagban biztosan lenne sokkal jobb, de aktív pu-nál nem olyan lényeges mint passzívnál. jah és amikor pénzhez jutok mindíg tudok egy kicsit fejleszteni rajta és nem az van hogy hónapokig nincs gitárom, mert azt nem bírnám ki. meg ezt a gitárt nem fogom eladni :N ez megmarad örökre :)

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.