Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:03

LOGOUT.hu

Gitáros topic ♪♫ eddig összegyűjtött tapasztalataink itt.
(gitár-, erősítő-, effekt- és húrválasztásról, hangkártyákról)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) _seth_


_seth_
veterán

Van aki falon függesztve tárolja a gitárját? Én egy ilyen tartót néztem ki magamnak mivel helyhiányban küszködöm így mezei gitár állványon nem tudom hol tárolni ellenben a falon még jól is mutat. Fény nem sok érné sem hőhatás. Megfelelő tárolási módja ez egy gitárnak? Amit még kinéztem, jack-jack kábel az ugye kelleni fog a multieffekt miatt, egy nagy jack kis jack adapter azzal akár gépre is rá tudom kötni a gitárt elvileg a mic portra bár ez még annyira nem foglalkoztat. A pengetőket sem tudom hirtelen hova tenni ezért kapnak egy dunlop pengető tartót amit a gitárra lehet felragasztani így az is megoldott lesz, jövőhétre össze is áll minden :) Für elise, o tannenbaum és hasonlókkal gyakoroltam tegnap gagyinak tűnik még nekem is de már annak is örülök ha 10-20 hangot egymás után eltalálok a megfelelő ütemben :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#8002) izomhod


izomhod
senior tag

voltam ma dobtanárnál, mellettem 1 méterre szemben egy fender strato volt a próbateremben.
nehéz volt koncentrálnom, mit ne mondjak :D

(#8003) Enton válasza Atticus85 (#8000) üzenetére


Enton
addikt

Na persze hülyeség nem mindig hangolok, hanem mindig adott hangolásban ha már első pengetésekkor nem ugy cseng az az adott hang.
Akkor egy gombnyomás a hangolón pár pengetés.
Ha pl hosszabb ideig volt letéve, 2-3 nap vagy épp a tremolóval jácogattam előzőleg és lusta voltam akkor megnézni, hogy mennyit hangolódott, na akkor általában megvan a félhangnyi eltérés 2-3 húrnál.
Azt utánállítom és aztán megint szépen csengő hangja lesz az a hangoknak.
De úgy hasraütésre kb 1 hétig tuti a beállított hangolás normál pengetési stílussal.
Az már más kérdés néha egy hétig nem bírja egy adott hangolás mert én magam váltok rajta.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#8004) X2N válasza _seth_ (#8001) üzenetére


X2N
senior tag

Nekem állandóan a falon van. Gitárt meg közvetlen nem lehet a gépre kötni mert nem arra van tervezve, kellene egy DI box az impedancia illesztés miatt.Amúgy az alaplapi hangkártyáknak jellemzően elég sok zajuk van. Jack-jack kábelt azt tudok küldeni., amivel rátudod kötni a line in-ra az effektpedált.

Launch code for russian nukes: 97 99 116 105 118 97 116 101 32 100 101 97 100 32 104 97 110 100

(#8005) _seth_ válasza X2N (#8004) üzenetére


_seth_
veterán

Akkor jó helyen lesz a falon :)

Néztem is ilyen usb-s gitár adaptereket de akkor idővel egy olyat is be kell szereznem :)

Írtam üzit :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#8006) Atticus85 válasza Enton (#8003) üzenetére


Atticus85
tag

Milyen gitárod van amúgy?Az nem egy normális dolog ha néha egy hétig se bírja a hangolást,ennél jóval huzamosabb ideig tartania kell.

(#8007) Womb válasza Atticus85 (#8006) üzenetére


Womb
senior tag

Már miért ne lenne normális dolog?
Tremolós gitároknál meg pláne. Új húroknál, aktív vibrato használatnál stb. akár naponta lehet utánaállítani, még fixhídas gitároknál is.

(#8008) Atticus85 válasza Womb (#8007) üzenetére


Atticus85
tag

Ha sűrűn tremolózik abba az esetbe talán,de amúgy nem szabadna semmilyen más esetben

(#8009) Womb válasza Atticus85 (#8008) üzenetére


Womb
senior tag

Dehogynem. Most írtam, hogy intenzív vibrato esetén akár naponta többször is utána kell állítani a gitárt.A satus kulcs sem 100%-os megoldás, hisz a húr attól fogva fárad, miután feltetted a gitárra.

(#8010) Atticus85 válasza Womb (#8009) üzenetére


Atticus85
tag

Mondjuk nem sűrűn vibrato-tozok,de ha csak szimplán el akkordozok a gitáromon és úgyis hetente kéne hangolnom,igen tökön szúrnám magam :)

(#8011) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Megnéztem. Alig volt elhangolva a gitár, amiken én játszottam, azok pl pont nem. :D

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#8012) Plazmacucci válasza Atticus85 (#8010) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Talán izomból meg kéne pengetni, nem csak simogatni. Ha egy olcsóbb gitáron játszok amin noname kulcsok vannak, valami Zakk Wylde vibrátós témát akkor azt eléggé utána kell hangolni. :) Akkordozás és prüntyögés teljesen más mint kőkemény riffeket tépni... Egyébként vicces mert a riff tükörfordításban belet, belsőséget jelent :DDD

Gitár tartóra rátérve, én nem örülnék ha a 4 és fél kilós LP-m a nyakánál fogva lógna. Sima földi állvány 2e Forintért a legjobb.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8013) _seth_ válasza Plazmacucci (#8012) üzenetére


_seth_
veterán

Gitár tartóra rátérve, én nem örülnék ha a 4 és fél kilós LP-m a nyakánál fogva lógna. Sima földi állvány 2e Forintért a legjobb.

Az lehet, de ha nincs hely kiállítani...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#8014) Plazmacucci válasza _seth_ (#8013) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Na msot ha valakinek nincs ennyi hely a szobájában vagy akárhol,

az, hogy akar erősítőt meg mittudomén még mit tartani...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8015) Bencsizy


Bencsizy
csendes tag

Beta Aivin NG-100 zajzárat használt már valaki? Mi a véleményetek róla?
Vacak, vagy tényleg jó?
5k-ért megérné?
Bántja a hangkaraktert?

http://www.google.hu/url?sa=t&rct=j&q=beta+aivin+ng-100+noise+gate&source=web&cd=1&ved=0CCYQFjAA&url=http%3A%2F%2Fmuziker.hu%2Feffektpedalok%2Fnoise-gate-suppressor-gitar-pedalok%2Fbeta-aivin_ng-100.html&ei=inRwT_PRBMzItAa-y_jmAQ&usg=AFQjCNG7dQ8HyIKyPIX8TSfFUil2J2Th_Q

[ Szerkesztve ]

(#8016) Womb válasza _seth_ (#8013) üzenetére


Womb
senior tag

Nyugodtan rakhatod villás fali tartóra, semmi baja nem lesz a gitárodnak. Mi a gitár súlya, a húrok húzó erejéhez képest...vajh az hány kiló lehet? :)

(#8017) _seth_ válasza Plazmacucci (#8014) üzenetére


_seth_
veterán

Más dolog az erősítőt betenni a szekrénybe mint valahol a gitárt tárolni, én pedig nem szeretem ha mindent a földön tárolok.

Womb: egy rockstand tartóra esett a választás, még ma fel is teszem :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#8018) izomhod válasza _seth_ (#8017) üzenetére


izomhod
senior tag

be a tokba, azt meg a szekrénybe

(#8019) _seth_ válasza izomhod (#8018) üzenetére


_seth_
veterán

De azt sem szeretem mert akkor meg meló mindig elővenni...

Lehet, hogy egy kicsit problémás vagyok.... :F ;]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#8020) Eastman válasza _seth_ (#8019) üzenetére


Eastman
őstag

A legkevésbé. ...olvass vissza 300-at... ;]

Mehet a falra a gitár.
Ja, és csekkold a hangolást ahányszor az öledbe (nyakadba) veszed a gitárt!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#8021) izomhod válasza _seth_ (#8019) üzenetére


izomhod
senior tag

meg kel azt gondolni, végülis nem egy fadarab az, hanem egy hangszer ;)

én megoldottam, odaadtam a haveromnak, mostanában úgyse használom. szépen megtakarította, a bundok is tiszták mostmár:)

miket gyakorolsz mostanában?

(#8022) _seth_ válasza Eastman (#8020) üzenetére


_seth_
veterán

Akkor oké :D Egyébként szépen mutat, dísznek sem utolsó ez a fender utánzat és ha látom talán többször az ölembe veszem :) Hangoló is megvan így azzal sem lesz gond :)

izomhod: Nevetni fogsz: o tannenbaum, für elise és társaik :D Pár napra öntapadós lapra ráírtam a boundok számát és a hangok nevét, hogy rögzüljön, működött :) De nincs annyi időm rá mint amennyit szeretnék, jó ha 1,5 órám volt rá a napokban ami nagyon kevés, mindig mire belejönnék már más dolgom van, na de itt a gitár most már a falon így ha kedvem van csak leveszem és lehet is pengetni :)

Debrecenben melyik a legjobb hangszerbolt? A miklós utcait azt leírtam, a szent annán ami van nem rossz de az áraik kicsit borsosak valamint bosszantó, hogy egy 4-500 forintos öntapadós pengető tartót nem kapni sehol sem :(

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#8023) Plazmacucci válasza _seth_ (#8022) üzenetére


Plazmacucci
félisten

4-500 forintos öntapadós pengető tartó
Ne haragudj barátom de mi a francnak? :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8024) Eastman válasza Plazmacucci (#8023) üzenetére


Eastman
őstag

+ 1

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#8025) _seth_ válasza Plazmacucci (#8023) üzenetére


_seth_
veterán

Praktikus :) Ahol a gitár ott a pengető :D

Ilyenre gondoltam:

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#8026) Plazmacucci válasza _seth_ (#8025) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ez olyan mint a hevederek. Felesleges a Satriani-s meg a bőr meg a mittudomén, mikor a leg olcsóbb egyszerű [link] Planet Wawes a legjobb, még a Megadeth-es Broderick-en is ilyet láttam :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8027) Atticus85


Atticus85
tag

Bátyám Squier stratocasterje több mint fél évig nem volt használva,és amikor elkezdtem nyúzni ugyanolyan szépen szólt,csak minimálisat kellett tekerni egy-két húrnál.

(#8028) Atticus85 válasza _seth_ (#8022) üzenetére


Atticus85
tag

Egy páran a koptató alá préselik be a pengetőket :D
Végre egy debreceni kolléga :)

A Fejesre mondod,hogy drága?Az valóban az,a Szent Anna utcai hangszerbolt már batáribb árakba van,ott nagyrészt Cort gitárok vannak,náluk az a favorit,szinte csak az van,meg olcsó gitárok

(#8029) _seth_ válasza Atticus85 (#8028) üzenetére


_seth_
veterán

Igen, a fejes volt az. Fali gitártartót kerestem, hozott egyet ami poros is, koszos is volt de a legjobb, hogy kb olyan mint amin 1 napig kamionok hajtottak át minden irányból, a szivacsa szétszakadva stb... az volt 2e és se csomagolás se semmi, a másik egy jó cucc volt már de nem akartam olyat ami nagyon kitartja a faltól. Ilyen lett egyébként: Rockstand

Koptató alá? Áh még sajnálnám, ez gyakorlatilag új, a koptatón még a fólia sincs megkarcolva :D

Egyébként ami van nekem ez a c.giant ahogy látom 1:1 utánzata ibanez, fender gitároknak, legalább az arányai rendben vannak, így elsőre a hangja és használata is jónak tűnik aztán majd kiderül :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#8030) Atticus85 válasza _seth_ (#8029) üzenetére


Atticus85
tag

Értem.Nem ismersz amúgy debreceni dobosokat akiknek nincsen zenekara,de zenélne?

(#8031) _seth_ válasza Atticus85 (#8030) üzenetére


_seth_
veterán

Sajnos nem.

Van még a két említetten kívül debrecenben használható hangszerbolt? :)

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#8032) Atticus85 válasza _seth_ (#8031) üzenetére


Atticus85
tag

A Honvéd utcán van még amit biztosra tudok

(#8033) izomhod válasza _seth_ (#8031) üzenetére


izomhod
senior tag

pl a nádor utcán a classic akusztik, vagy a honvéd utcán az említett cornett

(#8034) izomhod válasza Atticus85 (#8030) üzenetére


izomhod
senior tag

szólj, ha találsz, lassan nekünk is kéne:)

ti hol próbáltok?

(#8035) Atticus85 válasza izomhod (#8034) üzenetére


Atticus85
tag

Emiatt csak próbálnánk,nem próbálunk sajnos,pedig nagyon akarnám :(
A Cornettbe vannak jó használt gitárok,erősítők?Pl: line 6-osok?

[ Szerkesztve ]

(#8036) izomhod válasza Atticus85 (#8035) üzenetére


izomhod
senior tag

használtak, hmm a fene tudja...

én azt Bercinél a Nádor uccán szoktam nézegetni, ott vannak. nem 1000 darab, de van néhány

mi úgy toljuk, hogy gitár+basszgitár+ keverőbe betoljuk a dob alapot

1-2 próba úgy és egyből nagygázra lesz téve a dobos keresés, hidd el:)

(#8037) _seth_ válasza izomhod (#8033) üzenetére


_seth_
veterán

Értem, na ha majd ismét kell valami megnézem ezeket is :)

A szentannába amit adtak jack kábel hát nah... zúg mint a fene na de 990-ért mit is lehet várni? Azért épp nem ezt de mint kiderült vennem kell majd egy igazán jó jack kábelt, amit a gitárhoz kaptam nem rossz de abban is van egy minimális zúgás ez az új ellenben kiifejezetten hangos.

X2N-től meg is érkezett a digitech rp80-as, tuti kis cucc, így már végre szépen is tud szólni a gitárom :)

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#8038) Eastman válasza _seth_ (#8037) üzenetére


Eastman
őstag

Inkább jó kábel mint az öntapadós sikatartó cucc. ;)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#8039) _seth_ válasza Eastman (#8038) üzenetére


_seth_
veterán

Nem függ össze a kettő de rendelni kell majd ez tuti valami jó kábelt, ajánlani tudnátok?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#8040) Eastman válasza _seth_ (#8039) üzenetére


Eastman
őstag

Nem függ össze, de ha a trató árát jobb (még jobb) kábelre, dugókra költöd azzal jócskán beljebb vagy. Én csináltattam egyet a Dohány utcában (Bp.). Méterre vettem és forrasztott rá az ember két jack dugót. Perfekt azóta is (2-3 éve). Annyi, hogy nekem 5 méter kevés lett a 20nm-es szobában, mert járkálok git. közben. 7-et vennék most.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#8041) _seth_ válasza Eastman (#8040) üzenetére


_seth_
veterán

Igen de a tartó ára mellett is tudok venni kábelt :)

Akkor lehet én is veszek pár méter jó minőségű kábelt + valami jófajta csatlakozót és összeforrasztom.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#8042) Eastman válasza _seth_ (#8041) üzenetére


Eastman
őstag

Nem vonom kétségbe, hogy tudsz. Csak azt vettem ki a kérdéseidből, hogy bele akarsz kóstolni a gitározásba. Felesleges felesleges dolgokra költened a pénzed. Költsd hasznos és jó minőségű kiegészítőkre.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#8043) _seth_ válasza Eastman (#8042) üzenetére


_seth_
veterán

A kábel az valóban fontos, kb arra jöttem rá, hogy sz@rt sem ér a többi cucc ha az amin a hang megy semmire sem való. Tömören :) Így gitárkábel fog kelleni. Már csak az a kérdés, hogy hol kapok jó minőségű kábelt amit használni tudnék. Átlag boltokban tuti lesz ilyen de csak valami vacak bár lehet, hogy jóminőségű hangszórókábel lesz a tuti befutó abból van kellően vastag is. Milyet érdemes keresni?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#8044) Plazmacucci válasza _seth_ (#8043) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Menj be a boltba, és vegyél 3m neutrik csatlakozóval ellátott kábelt, kb 3000Ft. És nem kell forrasztással bohóckodni, emellett tönkretenni sem könnyű. (nem kell h feltétlenül rajta legyen a márka neve, a noname kopik is tartósak)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8045) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Ha valaki még nem ismerné:
[link] :R

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#8046) izomhod


izomhod
senior tag

most komolyan, ez hogy a csába kerülhet ki netre?! :)
[link]

(#8047) Plazmacucci válasza izomhod (#8046) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Megírod és felteszed :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8048) Enton válasza Brutális eb (#8045) üzenetére


Enton
addikt

Van ehhez a valamihez használhatóbb akármi mint ennek a kubézs 6.5 nek a 30 naposa?
Ez a 1.8 GB egy trial miatt pláne mobilnettel, mert most csak az van, nem valami frankó.

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#8049) mikulas95


mikulas95
csendes tag

Hali gitáros barátaim egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok hogy nincs e nektek vagy nem tudtok e valakit akinek van eladó ilyenje ?kép
Előre is köszi :) mindenki csapjon a húrok közé! ;) :DD :DD

(#8050) Womb válasza mikulas95 (#8049) üzenetére


Womb
senior tag

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.