Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#24025) RM007 válasza Medocsabi (#24024) üzenetére


RM007
addikt

Ezt ne nekem mondjad hanem annak aki elkezdte. Szerinted jó szántamból próbáltam ki a fenti tesztet?

"Tolj már rá maxon egy furmark prime testet, úgy fél órán át, én megtettem anno 0 thrtottling volt alulfeszelés nélkül. Tényleg kíváncsi vagyok rá mit produkál a géped ;) No offense ha tévedek így jártam benne van a pakliban."
aztán....ügye hiányzott a szőrös fánk többektől....
Majd a kritika úgy hogy szerintem nem volt mire, mert nem kértem, de ha már van akkor mutatkozzon be a másik fél is......Muerte is egy régi belinkelt tesztet osztott meg. És ügye biztos nem nyári melegben készült. Egyébként nekem aztán édes mindegy kinek hogy, én elégedett vagyok azzal ami van.

De azt gondolom ha már belekötünk valakibe és végigvisszük, akkor mi magunk sem maradjunk ki belőle.
Észrevételnek meg, inkább mondtad volna hogy hagyjam a fenébe.....

A torrent cuccokról annyit hogy sok egyéb mellett mivel nem nézek tévét, onnan szedem a filmjeimet, sorozataimat és ezért egy picit sem szégyellem magam.

Mikor fent vagyok online és a gpu folyamatos 97% a cpu 30-70% terhelést kap az mi?

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.