Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#24701) echterion válasza Tigerclaw (#24699) üzenetére


echterion
nagyúr

"...you need to unscrew 19 screws, one of which is hidden beneath a sticker about warranty" - bukod a garit ezze a művelettel...

**********

(#24702) kentucky válasza echterion (#24700) üzenetére


kentucky
őstag

Használd egészséggel! Aprón vetted ennyiért?

(#24703) RM007 válasza Raymond (#24697) üzenetére


RM007
addikt

Kis rápakolás.....

A gpu keveset eszik, vagyis ugyanannyit mint a korábbi alap órajelen, de itt már húzva volt a cpu gpu páros a korábbihoz képest. Na most fentebb egy korábbi linkemen a HWINFO játék alatt mérve egészen más adatokat adott gpu szempontból. Olyan mintha itt meg lenne húzva egy határ. [link]

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#24704) Raymond válasza echterion (#24701) üzenetére


Raymond
félisten

Erre mar parszor ra volt kerdezve a gyartoknal (warranty sticker) es pl. az MSI mar nyilatkozta azt hogy nem bukod a garit. Ezeknel ahol leveszed a hatuljat hogy a lathato slot-ba berakd a RAM-ot vagy egy M.2 SSD peldaul vegkepp nem problema. Persze egy flipped motherboard-os gepnel ahol ki kell az egeszt belezni (pl. GS65) mar azert elgondolkodnak es rakerdenek naluk. Mondjuk rakerdezni ra lehet meg egyszer, azert ulnek ott a mokusok :)

(#24703) RM007

Tenyleg nagyon kis difi a ketto kozott, az asztali GF1070-em siman hozza a 20K folotti ertekeket ilyen orajeleken.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24705) echterion válasza Raymond (#24704) üzenetére


echterion
nagyúr

Ha ott a matrica, azért én nem buzgerálnám, mert az egy dolog, hogy ki mit mond, de mikor ott vagy a szervízben, csak a szervizesen fog múlni, hogy benyalod-e vagy nem. Én ezért nem kockáztatnék, de persze nem vagyunk egyformák.

(#24702) kentucky: Igen, itt vettem. Alapvetően ezt a típust nem akartam, de ennyiért úgy vagyok vele, ha nagyon nem jön be, akkor is el fogom tudni adni, így sokat nem veszíthetek vele. Még vennem kell bele egy m2-es ssd-t, mert azért nem vagyok a hdd "sebességéhez" szokva. De semmi kedvem teljesen szétborítani ezért, úgyhogy megpróbálom megszokni ezt, ha nem megy, akkor veszek valamit.

**********

(#24706) gyemipapa


gyemipapa
senior tag

Én két garis gépemnél is úgy oldottam meg, hogy biztosra menjek, mailban kértem gyári szám alapján megbontási engedélyt a garis szervíztől bővítés céljából.
Mindkét esetben visszaigazolták és engedélyezték.
Így bebiztosítottam magam, hisz nyoma maradt, mert egy szóbeli rábólintás később már semmit sem ér.
Szerencsére nem volt szükség a gari igénybevételére, de jobb az óvatosság.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#24707) Raymond válasza gyemipapa (#24706) üzenetére


Raymond
félisten

Erre gondoltam "rakerdezes" alatt. Az enyemnel is rakerdezek a heten mielott kinyitom a hetvegen pedig ott csak sima matrica alatt van par csavar nem "warranty void" feliratosak.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24708) czitro


czitro
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék gépet vásárolni de még nem jutottam döntésre.
A fórum megtalálása előtt nagyon rá voltam hangolódva a Lenovo Y520-ra, de nincs kedvem ilyen támogatással és géppel szívni rájöttem. (Imádom a Dell garanciáját, most is olyan gépem van) Azóta nézegetem a használt gépeket inkább meg az MSI, DELL notikat.
Találtam egy régebbi Alienwaret ami ki is szolgálná az igényeimet, csak véleményt szeretnék kérni róla, hogy megéri-e ez még 2018-ban is, valamint volt-e valami hibája ami miatt nem lenne ajánlott.
Specs:
Alienware 15
i7 4720 HQ
2x4 GB 1600 MHz DDR3 RAM
1 TB HDD
250 GB WD SSD
Intel HD 4600 / AMD Radeon R9 M390X 4GB

Ára: 200k

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
1 hónapon belül
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
max 250-300k de inkább maradnék a 200 körüli árban, tudom ez a belépő szint
(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
játék, programozás
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
Nem feltétlen a legújabb játékokra, ultrán. Menjen a Dying light, ha pedig a GTA5, Rainbow six Siege, FarCry5 is elfut az már csak ráadás : :DD
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
Lehetőleg matt
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Havi pár alkalom
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
semmi
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
optikai biztos nem kell, 8GB ram 256 SSD
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…)
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Használt is.

[ Szerkesztve ]

MSI Z390, i7 9700K, MSI Gaming X 1070 Ti 8Gb, 16Gb DDR4 3200Mhz, 1TB Kingston NVMe SSD

(#24709) Bluesummers válasza echterion (#24705) üzenetére


Bluesummers
őstag

Eredeti konfignak (RAM/SSD/HDD) meg kell lennie, ha gariba visszaküldöd, akkor nem lehet baj, bár érdemes rákérdezni előtte.

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#24710) echterion válasza Bluesummers (#24709) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi, észben tartom ezt. Ramot biztos nem cserélek, 8GB nekem bőven elég.

**********

(#24711) consono válasza echterion (#24700) üzenetére


consono
nagyúr

Gratula, ez egy elég jó üzlet volt! Ilyenre én is rárepülnék!

"In God we trust. All others must bring data"

(#24712) zzztripzzz


zzztripzzz
csendes tag

Sziasztok!

A segítségetekre lenne szükségem: (1-2 héten belül tervezem a vásárlást)

Volna egyszer ez: ASUS ROG ZEPHYRUS GM501GM (GM501GM-EI005T) boltban találtam: 600 ezer HUF.

és ez: ASUS ROG GL703VM (GL703VM-BA015) boltban: 460 ezer huf, aprón viszont találtam egyet 380ért, elvileg új, bontatlan. Nem is szeretnék használt gépet, bár 1-2 hónapos, szinte csak kipróbált gép szóba jöhet, a fullos garancia fontos.

A zephy jobban tetszik és sokat is fogom hurcolni, tehát ilyen tekintetben jobb döntés lenne, illetve a teljesítmémnye is jobb valamivel, viszont mivel nagyon vékony lehet a szellőzése nem megfelelő, mit gondoltok erről? Továbbá itt most 220 ezer HUF árkülönbségről beszélünk és nem érzem ennyivel jobbnak. A kijelző méretei itt eltérnek, igazából mindegy is, bár a 17,3 az plusz pont.

- Photoshop (napi 8-12 óra), egy kevés cinema 4d és egy nagyon minimális pubg lesz a felhasználás. A pubg fhd felbontás, lehetőleg minél nagyobb beállítások mellett (high-on megy most az asztalimon, ezt nagyjából szeretném is)

Továbbá ebben a 380 - 600 ezres árkategóriában esetleg valami jobb? 2 évente cserélni szoktam a gépeimet, tehát bőven elég ha a középkategória közép-felső határát súrolgatja.

Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#24713) kentucky válasza zzztripzzz (#24712) üzenetére


kentucky
őstag

Azt vedd figyelembe, hogy a zephyrusnak az alja kijön, van plusz forgáspont ami tönremehet, de a medianal 520-ért van az i7 8750h 1060 6gb változat, ami máshol 600-ba fáj.

(#24714) szabonorbkk


szabonorbkk
csendes tag

Sziasztok!

Szerintetek megéri most befektetni 7. generációs (proci) gamer laptopba vagy érdemesebb várni a 8. genesekre?

(#24715) Bluesummers


Bluesummers
őstag

Most csütörtökön jövök Lengyelországból. Akinek kell valami kisebb cucc, szóljon. Budapesten keresztül megyek át, Kaposvár irányába megyek. ;)

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#24716) Medocsabi válasza Bluesummers (#24715) üzenetére


Medocsabi
addikt

Én szeretnék egy aprócska 17-es alient :D Nem vagyok telhetetlen, elég egy 970m-es példány :))

(#24717) Bluesummers válasza Medocsabi (#24716) üzenetére


Bluesummers
őstag

Ránéztem a kedvedért, de még az outletes ár is pofátlan 8599 PLN-ért (644925 HUF). Szerintem hülyét keresnek. [link]

szerk: Poén, de ALIENWARE 17 R4 i7-7700HQ 16GB 512SSD+1TB GTX1070-es kerül ugyanennyibe!!!!

[ Szerkesztve ]

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#24718) Medocsabi válasza Bluesummers (#24717) üzenetére


Medocsabi
addikt

Ja, Én arra gondoltam hogy ajiba! ;] ;] :DDD
szerk: egyébként átlagban a kinti árak mennyivel barátságosabbak?

[ Szerkesztve ]

(#24719) Bluesummers válasza Medocsabi (#24718) üzenetére


Bluesummers
őstag

Néha ugyanaz, de általában olcsóbb itt. :O Majdnem minden téren. Ami 20 éve volt, hogy a lengyelek néztek a magyarok kínálatán és árain, most fordítva van.

[ Szerkesztve ]

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#24720) frail77


frail77
újonc

Sziasztok!
https://www.usanotebook.hu/laptop/x-x-gamer-i760-notebook-gj5kn6e-8m120s2h/P56920

Erről a gyártóról, notiról hallott már valaki bármit is?

(#24721) Bedepi válasza frail77 (#24720) üzenetére


Bedepi
tag

Hát én láttam róla közeliket, anyag használat terén engem nem nyert meg. Gagyinak tűnik. De még csak most vágtak bele a témába, eddig asztali gépeket pakoltak össze. Szóval a későbbiekben még fejlődhet. Mindenesetre laptop-ból nem vennék olyan márkát, ami ismeretlen. Itt ha szar a hűtés, az szivacs. Ahhoz meg drága. Sokszor a márkásabb gyártók sem tudják jól megcsinálni a hűtést. Nekem most a predator helios 500 keltette fel a figyelmem. A hűtésről eddig mindenhol jókat írtak. De majd megnézem élőben is. Sajnos az előző 17 es modell hűtésben nem győzött meg, amúgy a gép nagyon patent volt. Főleg a hangzása.

Amúgy itt egy magyar nyelvű, nézd meg

https://www.youtube.com/watch?v=H2VIdiIca9g

(#24722) echterion


echterion
nagyúr

Budget gamer lapos, csak a szokásos prime+furmark kombó alatt vérzett el, játékok alatt bírja a hűtés. A 3GB vram meg fullHD-n elég: Asus FX503VM.

**********

(#24723) Raymond válasza frail77 (#24720) üzenetére


Raymond
félisten

Gondolom valamilyen Clevo vagy tarsai rebadge, szerintem az ilyen arkategoriaban maradj a standard bevalt markaknal es eladoknal.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24724) Jocikablack válasza zzztripzzz (#24712) üzenetére


Jocikablack
tag

Szia. Nekem elég nagy csalódás a 703vm. SSD nélkül használhatatlan ( egy 5200 rpm-es hitvány hdd van benne, szinte folyamatosan dolgozik). Én is holnap rakok bele. A játékteljesítmény sem túl meggyőző. Bf1 multiba korlátozni kell az fps-t 50-re (low-medium minőség, vsync kikapcsolva) , mert lefagy. Bár nem értem miért. Hőmérséklet kontrollal. Cpu max 90c, gpu max 70c. Holnap este nyilatkozom, hogy az ssd javít-e valamit a helyzeten.

[ Szerkesztve ]

(#24725) KillHates


KillHates
nagyúr

Hogy mára se maradjatok modding nélkül egy újabb élmény:

Kirjak járt nálam egy Chimera-val, újrapasztázás végett. Akkora volt az izgalom, hogy -sajnos- jól elfelejtettem képeket lőni. A lényeg, hogy brutál a hűtése, levéve kb. olyan nehéz mint egy egyszerűbb noti! Találkoztam már ilyennel nagy Clevoban, de itt azért látszik a mérnöki átgondoltság, nem csak a jó sok biztos jó lesz elvére bízták a hűtést! :D A gép idle teljesen hangtalan teszi a dolgát a RAID SSD-k miatt pokoli gyorsan, megterhelve (superposition) is csak mély morgással adja tudtunkra, hogy most a billentyűzet alatt is történik valami, nem csak a képernyőn. Dobott is egy laza 16 ezer valahányszázat! :Y Szóval, nagyon meggyőző volt számomra, mind az összeszerelés minőségét, mint pedig a halk működését illetően.

Aztán, hogy az izgalmak ne csituljanak, befutott még egy 13-as Razer is! Nagyon szép állapotban, de az i7 mellett a 970GTX nem egy ilyen vékony szépségbe való! Sikerült a gyári ablakgitt cseréje után letornázni 10 fokot, de nem ez a gép lesz a PUBG rajongók vágyálma! :K

És most jön a gamer-gépek nagy megfejtőjének -matyee- a gépe! Egy MSI-barebone szörnyeteg! 15 zollba zárva egy 7700K (desktop!!) amibe bele kellett gyömöszölnöm a 1070 helyett egy 1080-at, hogy ne vakaródzon a CPU annyit! :D Matyee alaposan megrendelte az új hűtést az új kártyához, meg csavarokat és minden kegytárgyat ami kell egy ilyen transzplantációhoz! De persze ezzel vége is lett a jókedvnek, mert itt beleszólt a gagyizó-gyártók trehánysága. Ha kicseréljük az MXM kártyát, akkor persze nem lehet feltenni egy útban lévő tekercstől a CPU hűtést :W Kétségbeesés persze csak szegény Matyee részéről volt, de mondtam neki, hogy sz@rni rá, arrébb rakom a tekercset:

Aztán persze a hőcsövön is kellett alakítani és a 1070-es VRM-jeit hűtő lemezből is kellett vágni rendesen:

Biztom ami ziher alapon beraktam egy gap padot is, nehogy valami kosz a hőcső (ami GND) és a tekercs (ami 19V 11A) közé kerüljön:

A nagytotál képen jól látszik, hogy a hőcsövet egy kicsit meg kellett gömbölyíteni, hogy legyen hely. De vigyáztam, hogy a keresztmetszetéből ne veszítsen; azaz ne lássa kárát a hővezetés:

Lejjebb a pirossal bekeretezett részen, majd a VRM-re kerül egy hűtőborda (olyan mint ami az SSD-n van) és valahová majd egy pici blower venti is, hogy ott is legyen rendesen légmozgás!

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#24726) Jocikablack válasza KillHates (#24725) üzenetére


Jocikablack
tag

Ez nagyon komoly. Gratulálok..

(#24727) DamianB válasza KillHates (#24725) üzenetére


DamianB
őstag

Megint nagyon jó írás , így hogy te is használsz hűtőbordát mindenképpen rendelek ssdre én is. Az ilyen Kínából rendelt bordák is megteszik ?

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#24728) matyee válasza KillHates (#24725) üzenetére


matyee
őstag

Lassan alakulgat, de még messze a vége... :)

[ Szerkesztve ]

(#24729) Jocikablack válasza matyee (#24728) üzenetére


Jocikablack
tag

Meg sem gondoltam, hogy egy laptopban lehet videókártyát cserélni...

(#24730) Muerte válasza Jocikablack (#24729) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Már csak nagyon kevés tipusban lehet,jellemzően Clevo,MSI és a régebbi AW-k amik szóba jöhetnek.

(#24731) RM007 válasza Jocikablack (#24724) üzenetére


RM007
addikt

Ismerős eset. :) Nálam vsync kikapcs úgy szintén, mert kifagy(csak más játéknál), és fps full járatni mint az állat, és akkor ok. Micsoda szívatások. :U

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#24732) Jocikablack válasza RM007 (#24731) üzenetére


Jocikablack
tag

Fps full? Hasonló géped van?

(#24733) Fücsök007 válasza Muerte (#24730) üzenetére


Fücsök007
őstag

Mostanság néhány Acer laptopban is van/lesz MXM foglalat. Viszont ezen trió mellett más gyártó nem fog hasonló gamer lapost készíteni, inkább az eGPU-ra mennek rá. :(

[ Szerkesztve ]

(#24734) Medocsabi válasza Fücsök007 (#24733) üzenetére


Medocsabi
addikt

De gondolom az valami speckó mxm lesz majd mint ami az asusokban volt nem?

(#24735) zzztripzzz válasza Jocikablack (#24724) üzenetére


zzztripzzz
csendes tag

Hello!

Nem teljesn értem a dolgot. Használtan vetted, vagy hova lett az SSD?

"intel® Core™ i7-7700HQ Processor (6M Cache, up to 3.80 GHz) • FreeDos • 16GB DDR4 2800MHz memória • 256GB M.2 SSD + 1TB SATA 5400rpm HDD meghajtó • 17,3" FullHD (1920x1080) matt LED (120Hz) kijelző • NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB GDDR5 garfikus vezérlő "

Én ezt néztem ki, ezen kizárt, hogy akadjon a BF1 szerintem, de nem kötekedni akarok, de youtube videós tesztek alapján is pörögnie kellene. De várom a fejlesztés utáni beszámolód.

(#24736) Smithy87 válasza Fücsök007 (#24733) üzenetére


Smithy87
senior tag

Nem lenne halott ötlet. Valami mx150 vagy 1050 szintű grafika és mellé valami rendes külső vga. A lenovo kezdeményezése nekem szimpatikus az ideapad 720s hez. Csak ott még ugye 1050 van a dobozban. Ha egy tápról megoldható lenne akkor nekem bejönne. Nyilván több gép támogatással és nem horror árú "alapgéppel"

(#24737) kigyi_23 válasza Raymond (#24704) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nem árt velük egyeztetni gyári szám alapján adnak rá külön engedélyt és így nincs később probléma, hogy miért van megésülve a matrica.

Asus nyilatkozata szerint pedig (ugyan nincs matrica) nyugodtan lehet bővíteni a vasat megbontással külön engedély nélkül.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#24738) zzztripzzz


zzztripzzz
csendes tag

Laptop hűtő állvány, vagy alátét, nem tudom pontosan mi a megnevezése, mik a tapasztalatok? Érdemes beruházni? Ha igen akkor pedig melyik a jó?

(#24739) Jocikablack válasza RM007 (#24731) üzenetére


Jocikablack
tag

Fps full? Hasonló géped van?

(#24740) Bluesummers válasza Jocikablack (#24739) üzenetére


Bluesummers
őstag

Nézd meg az aláírását. Ott a gépe :B

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#24741) RM007 válasza Jocikablack (#24739) üzenetére


RM007
addikt

Nem, ott van az aláírásomban. Ha nincs vsync akkor nyomat mint ami belefér, és melegszik mint az állat. Legalábbis nálam.

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#24742) shifty!


shifty!
senior tag

Sziasztok,

Barátnőmnek, akinek van egy enyhe gamer beütése (főleg Far Cry vonalon mozog) keres egy kicsit korszerűbb gépet, mert szép és aranyos a Vaio (i3-3210M, 12GB DDR3, Ge640M LE), a maga idejében még meg is tette alapvető feladatokra, de azért nem arra lett kitalálva amire használva lenne, lévén mostmár komolyabb ArchiCAD fájlokkal is meg kéne birkózni.

A keret 250-300 Ft között alakulna, alatta alig hiszem hogy értelmes ajánlat szembe jönne, főleg hogy használt csak nagyon jó esetben jöhet szóba, amúgy nem preferálja. Kritérium lenne a minél visszafogottabb látványvilág, nincs oda az újgémer pirosfekete orednáré módon szabad térbe kitüremkedő geometriákért.
Előny lenne továbbá az nVidia vonalon maradni GPU terén, processzorból az erősebb i5-ök képzik az alsó triggert.

Ha van valami kiváló tipphalmazotok, osszátok meg kérlek!

Vielen köszönés. :R

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#24743) Mikulásbá válasza shifty! (#24742) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Még mindig Dell 7577-et néznék,ha most kell,ha kicsit ráér,az új G3 vagy G5 sorozat is elég jónak ígérkezik.

(#24744) Jocikablack válasza zzztripzzz (#24735) üzenetére


Jocikablack
tag

Szia. Gl703vm. 120hz monitor. Egyébként 702vm-nek felel meg. Nincs SSD. Megvolt az ssd beépítés. Új oprendszer, windows frissitést kikapcsoltam. Friss nvidia driver.
Aláraktam egy hűtőt, Aida stressz teszt 35 perc. CpuZ teszt, Semmi gond. Battlefield 1, 30 perc játék magas beállítások mellett tökéletes. Az átvezető videókban van 1-2 döcögés. Kipróbálom majd hűtő nélkül is. Mivel anélkül is kellene működnie elvileg szerintem.

(#24745) Raymond válasza kigyi_23 (#24737) üzenetére


Raymond
félisten

Telefonon is megerositettek es megirtak a support-on keresztul is hogy OK, persze azt mondjak hogy vigyem szervizbe stb. inkabb mert ha az upgrade kozben megserul akkor az en hibam, de e normalis. Ha valamikor reklamalnom kell akkor az nem azert lenne mert mag van karolva az also fedel a standard warranty pedig nem veszik el azzal hogy en upgradelem az allitasuk szerint :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24746) zzztripzzz válasza Jocikablack (#24744) üzenetére


zzztripzzz
csendes tag

Szuper köszi a választ, egyébként 1 órája leadtam a rendelést a ASUS ROG Zephyrus M GM501GM-EI005T erre. Egy hete keresek - kutatok róla, mivel új típus olyan sok mindent nem is sikerült találnom, viszont amit találtam az nagyon meggyőzött. Mivel nagyjából egész nap dolgozok rajta valami hűtés kerülni fog alá, te mit javasolsz?

(#24747) Jocikablack válasza zzztripzzz (#24746) üzenetére


Jocikablack
tag

Én egy coolermaster notepal u3 plust használok. 17 colos méret. 3 ventillátor van benne, és igény szerint áthelyezhető a meleg pontok alá. Remélem jól lesz a tiéd. Egyébként más is használ hűtőpadot? Másnak is szüksége van rá? Vagy csak nálam volt muszáj?

[ Szerkesztve ]

(#24748) zzztripzzz válasza Jocikablack (#24747) üzenetére


zzztripzzz
csendes tag

Ez nem AMD!

Intel® Core™ i7-8750H processzor + 1060 6GB

(#24749) Jocikablack válasza zzztripzzz (#24748) üzenetére


Jocikablack
tag

Benéztem. Javítva :) Az új processzor elég izmos..

(#24750) zzztripzzz válasza Jocikablack (#24749) üzenetére


zzztripzzz
csendes tag

Ha megjött, ami szerintem sajnos 1-2 hét tuti, majd jelentkezek egy beszámolóval ha érdekel persze.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.