Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#24101) Medocsabi válasza kreten67 (#24100) üzenetére


Medocsabi
addikt

"nagyon hangos éles hangon süvít"
Mint asszony ha megint hazaállítok egy új notival :DDD ;]

(#24102) kreten67 válasza kreten67 (#24100) üzenetére


kreten67
senior tag

Itt együtt gyilkolták a cput a gpu-val.

Itt már trottyolt is szerencsétlen ,pedig mennyi vasat raktak bele.

[ Szerkesztve ]

(#24103) kreten67 válasza Medocsabi (#24101) üzenetére


kreten67
senior tag

Nálunk amíg komolyabb nyaralásokra van lecsó,addig nem hozza szóba a húzósabb vásárlásaimat (motor, bringa, 4K projektor stb) a házisárkány :DDD .

(#24104) pocokxx válasza Darth_Revan (#24091) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Azt nem tudom honnan rendelte, csak az első találatot linkeltem, ami ugyanez a típus... Hát továbbítom amiket írtatok, aztán majd eldönti. :R

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#24105) RM007 válasza kreten67 (#24102) üzenetére


RM007
addikt

Ilyen rövid idő alatt, ez elég gáz.

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#24106) KillHates válasza NTonee (#24092) üzenetére


KillHates
nagyúr

🤔🤔🤔🤔
Valahonnan nekem ismerős...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#24107) KillHates válasza kreten67 (#24094) üzenetére


KillHates
nagyúr

Én most borítékolom, hogy píszofsit lesz!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#24108) Dhampir válasza Medocsabi (#24101) üzenetére


Dhampir
félisten

Miért? Hisz ott a jó kis 7559-es. :D

(#24109) #79622400


#79622400
törölt tag

Sziasztok,
adott egy Packard Bell EASYNOTE TV44-HC-845HG gép. Annyi plusz van a dologban, hogy volt processzor csere i7-re + 4 GB ram. Minimális követelményeknek megfelelek. A gép ki van takarítva, újra van pasztázva. Elindítok rajta egy GTA-t vagy bármilyen játékot, beállítások levéve, nagyjából 3 percig tökéletes szaggatás mentes élvezetes, majd ezt követően mikor már a hőmérsékletek felszöknek az egekbe 90 fokra, megy a venti úgy 70%on, a játék megáll, jobb esetben "csak" beszaggat és mikor újra jó a hőmérséklet megy tovább, néhány másodpercig ( ekkor újra csendes a venti), majd újra kezdődik az egész felhevülés hűtés folyamat.

Egyből Speed fan-ra gondoltam, hogy program elindítás előtt egyből feltolom a ventiket, de sajnos semmivel sem sikerül a ventihez hozzáférnem. Valakinek valami ötlet?

+1 bónusz kérdés: a takarítás pasztázás után kb 1,5 hónappal a felmelegedés sokkal gyorsabban néhány másodperc alatt megtörténik. Ekkor szétszedem a gépet, por nem igen van benne.. újra pasztázok és újra később melegszik. Paszta minősége lehet nem megfelelő?

Köszönöm a segítséget!

(#24110) KillHates válasza #79622400 (#24109) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hali!
Próbáld meg a Notebook Fan control-al és ACER-es profilt keress benne (PB nem lesz szerintem)
Vagy a HW Info-val is lehet tuningolni a ventiket.

" a takarítás pasztázás után kb 1,5 hónappal a felmelegedés sokkal gyorsabban néhány másodperc alatt megtörténik. Ekkor szétszedem a gépet, por nem igen van benne.. újra pasztázok és újra később melegszik. Paszta minősége lehet nem megfelelő?"

Gratulálok Watson! :C :D :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#24111) bandras54 válasza #79622400 (#24109) üzenetére


bandras54
aktív tag

Szia! Milyen pasztát használsz?

(#24112) garage112


garage112
aktív tag

Ha már itt tartunk, ti milyen pasztát használtok a notitokhoz? :)

Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

(#24113) bandras54 válasza garage112 (#24112) üzenetére


bandras54
aktív tag

Nekem most ő van:
Termel grizzly KRYONAUT.

(#24114) Medocsabi válasza Dhampir (#24108) üzenetére


Medocsabi
addikt

Na de mikor azzal hazaállítottam a lenovo 700as után...:D

(#24115) PR0JECTNR56 válasza garage112 (#24112) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nekem is Thermal Grizzly Kryonaut robog, nagyon meggyőzően.

(#24116) KillHates válasza garage112 (#24112) üzenetére


KillHates
nagyúr

MX2 csakis! Ha nem is lagjobb hővezető, de messze a legtartósabb! Ha olyan géped van mint az enyém (15R3) és egy agyrém a pasztázása, akkor képes az ember kompromisszumokat kötni és inkább legyen 4-5 fokkal melegebb a gép, de ne kelljen szétszedni fél évente!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#24117) Medocsabi válasza garage112 (#24112) üzenetére


Medocsabi
addikt

Nekem a gyári van, de ezen nemsokára tervezek változtatni. Igaz a win újrahúzást is tervezem már kb fél éve,szóval az újrapasztázás sem biztos hogy ebben az életben megtörténik :D (igaz ilyen melegben már nem 70, hanem 78-80 fok a cpu,a gpu továbbra is 70) Mennyire macerás egy 7559 újrapasztázása? A jelenlegi hajtás miatt 2 napnál tovább nem tudnám nélkülözni a vasat.

(#24118) Mikulásbá válasza Medocsabi (#24117) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Le kell cserélni egy Vaporos gépre.... :DDD

(#24119) Muerte válasza Mikulásbá (#24118) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Azon is paszta van és ki is szárad szóval ;)

(#24120) Medocsabi válasza Mikulásbá (#24118) üzenetére


Medocsabi
addikt

Ha akad valaki aki ad cserébe egyet, tőlem mehet... ;]

(#24121) Mikulásbá válasza Muerte (#24119) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Lehet,de én még nem tapasztaltam ilyet.Napi szinten figyelem a hőfokokat,ventiket,amióta meg van a gépen,semmit nem emelkedtek a hőfokok,sem nyugiban sem terhelve-mármint akkor ugyanazok,mint az első napokban terhelés alatt.

[ Szerkesztve ]

(#24122) RM007 válasza Mikulásbá (#24121) üzenetére


RM007
addikt

Esetleg egy prime95 furmark? :DDD :R

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#24123) Mikulásbá válasza RM007 (#24122) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nálam nincs és nem is lesz ilyesmi hülyeség.Ezt meghagyom másnak,én más unalom űzőt futtatok,ha úgy van időm,pl. a 4 játék közül valamelyiket. :U

(#24124) Mikulásbá válasza Mikulásbá (#24123) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Most is szolgálatban vagyok,a szobában 28 fok van,sajna nem tudom csökkenteni semmivel,ilyen a gép : [link]

(#24125) Bluesummers válasza RM007 (#24088) üzenetére


Bluesummers
őstag

Dehogy idegesítesz, jópofa dolog ez ^^

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#24126) DamianB válasza Mikulásbá (#24124) üzenetére


DamianB
őstag

Én is szoliba vagyok de nincs nálam a gép túl nagy a pörgés meg le adóból is egyből megyünk edzeni kollégával.
Gondolom ez ilyen tétlen üzem a gépnél.

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#24127) Mikulásbá válasza DamianB (#24126) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Igen,alapállapot,Chrome megy,torrent meg vagy 190 folyamat.20 fokos szobában ez 37-38 fok szokott lenni-már az első perctől,amióta meg a gép.Szerintem a ventik és hűtőbordák sem porosak.Már csak azért sem,mert maga a gép sem porosodik sehol!Még a billentyűzet körül sem!Néha ha durva helyen vagyok,ott észre lehet venni pár szemet,de amúgy semmi.A kijelző és a káva sem poros soha,ez a gép tényleg portaszító anyagból van-hihetetlen,de ez van.

(#24128) echterion válasza Mikulásbá (#24127) üzenetére


echterion
nagyúr

Lakj egy hétig panelban és használd ott. Akkor kiderül mennyire portaszító is a vasad...

**********

(#24129) Mikulásbá válasza echterion (#24128) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Sárfal házban lakom,annál nincs porosabb.A párom 2 méterre lévő asztalán egy Fujitsu A557 van,azt 2 naponta kell törölgetni.

(#24130) RM007 válasza Bluesummers (#24125) üzenetére


RM007
addikt

Rossz passzban voltam. :)

A szomszédaim Gányolnék Gizi és Barkács Béla már sok jó ötlettel elláttak. ;] :P

(#24127) Mikulásbá: Nálunk panelban elég sok por van, látszik mindenhol, viszont a laptop belsejében nem igazán, a hűtő alatta felfogja, összegyűjti, így nekem sincs ilyen gondom, amíg dolgoznak a ventik.

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#24131) wanted5


wanted5
őstag

Mostanában elég jól benne vagyunk a kókányolásban (senkit nem akarok megbántani). Úgyhogy én is elkezdtem gondolkozni...

Nem lehetne valahogy beleerőszakolni, ebbe a rohadt dell 7567-be bármilyen PWM ventit? Egyszeri user nem tudja szabályozni a gyári ventit, de még ha sikerül is hozzáférni 3 állása van: 0 RPM - 2500 RPM - 5000 RPM.
2500 kevés, a maxos meg úgy visít, mint egy macska aminek a farkára léptek.
Már gondolkoztam a fém "pasztázáson" is, de felesleges lenne mert ez a szar nem tudja normálisan szabályozni a ventilátorokat.

(PC-t használtam az utóbbi időkben, de váltottam erre, mert kellett a mobilitás, de gyűlölöm attól a pillanattól kezdve, hogy megvan, mert egyszerűen olyan mint egy hajszárító, vagy porszívó és fél óra után fáj a fejem tőle...)

És hiába ez elvileg jó hűtés megoldása - 1-2 konkurens géphez képest - mégis azt mondom, rá hogy egy rakás szar a gép.

[ Szerkesztve ]

(#24132) RM007 válasza wanted5 (#24131) üzenetére


RM007
addikt

Nézd én megmondom neked kereken lesz ami lesz, csak kipróbálom a plusz hőcsöveket amiket megrendeltem, mert én meg szeretnék megszabadulni a ventiktől, akár az összestől. A mester most csóválja a fejét ezt olvasván, de amíg nem lesz jobb megoldás na, megöl a kíváncsiság. Nem lesznek odaragasztva, főleg nem forrasztva csak feltéve jó pár helyre, aztán meglátom amit meglátok. Akár rá a bordára végig amit a tüskék miatt feltöltök gap pad-dal, de ha oda végül nem a hát-vagy haslap miatt simán ráteszem a hőcsövekre megvastagítás céljából, teljes felületen jól tapadva. Ha van hely hova tenni, akkor miért ne. A kaszni jó szellős most, a felgyülemlett hő hűtőpad segítségével távozni tud. De erre még sajna várnom kell.
Mérd fel milyen lehetőségeid vannak.

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#24133) kreten67 válasza RM007 (#24132) üzenetére


kreten67
senior tag

Sajnos egy hőcső nem ad le szinte semennyi hőt sem,mert nem az a dolga hanem hogy arrébb vigye ,de ezt csak a hűvösebb vége felé képes,tehát az egyik végén muszáj egy radiátornak lennie amit egy venti hűt.
Amit veszel csöveket nem tudod levágni vagy a minimálisnál jobban meghajlítani,mert ha megrokkan vagy behorpad esetleg kilyukadna már nem visz hőt sehová. A napokban linkelt MSI GE73 is elvérzett hűtés terén hiába volt benne az a rengeteg cső-káosz,de nem volt elegendő hőleadó felület (radiátor) a végén így az a rengeteg réz ott is csak egy "cigó"-nak lenne érdekes. A te gépedben csak az hozna jelentős javulást ,ha a procid és a vgád közösülése megszűnne és a cpu tetejéről a + cső egy radiátorban végződne egy + venti támogatásával. De hátha nem nekem lesz igazam! Mindenesetre a rézcső és a hőleadó vagy termelő felület közzé a gap pad, nem fasza ebben az esetben (a réz hővezető képessége 401 W/K amit te használsz gap pad legjobb esetben 5-11 W/K (mintha egy úszómedence vizét egy szívószálon át szeretnéd leereszteni ,miközben egy slaggal töltöd bele a vizet ) ezért forrasztják vagy közvetlen ráfekvés és paszta.

(#24134) RM007 válasza kreten67 (#24133) üzenetére


RM007
addikt

Köszi! :R Akkor ezt még át kell gondolnom. Bordára így biztos nem teszek.

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#24135) KillHates válasza wanted5 (#24131) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem akarlak elkeseríteni, de abban PWM-es venti van :

Próbáltad a:

-notebook fan control -t ?
- HWinfo-t ?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#24136) wanted5 válasza KillHates (#24135) üzenetére


wanted5
őstag

Mindent. Hwinfo-ban is 0-2500-4900 értéket lehet csak beállítani, viszont hiába kattingatom a set manualt nem csinál semmit. Hivatalos fórumokon se jutottak előrébb. Ugyenez volt anno az XPS L702X-el is, pedig az már vagy 7 éves konstrukció.

Hihetetlen, hogy ennyit fejlődtek azóta. Soha többet dell-t, akármilyen jó a garis support, a többi szívásért nem kárpótol.

(#24137) KillHates válasza wanted5 (#24136) üzenetére


KillHates
nagyúr

Sajnos a gyártók nem csak a fizikai eszközök megvalósítására sajnálják a beruházásokat, hanem arra is, hogy írassanak egy új EC táblát a gépeikbe. Feltételezem, hogy lomoltak valami veszélyes hulladék raktárból egy raklapnyi L702X multikontrollert és "nosza tegyük bele az Inspiron-ba! "

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#24138) Dhampir válasza wanted5 (#24131) üzenetére


Dhampir
félisten

Például a Lenovo IdeaPad Y700-ról írták egy tesztben és egy fórumon is ismételgette egy úriember, hogy visít a ventije, de például egy Dell Inspiron 7559 szerintem sokkal magasabb hangon pörög annál, habár nem volt elviselhetetlen az sem.

Vajon az Acer Predator Helios 300-nak milyen a ventilátorhangja, mennyire kellemetlen?

(#24139) wanted5 válasza KillHates (#24137) üzenetére


wanted5
őstag

Nem állítom, hogy pont ugyanaz, de abban is maximum ennyit tudott elérni a user. Ha ilyen ütemben haladnak a fejlesztésekkel, akkor talán 10 év múlva lesz fan curve.

(#24140) gyemipapa


gyemipapa
senior tag

Néha csak ámulok és bámulok, sokakból mennyi jóindulat sugárzik a fejlesztők és a gyártók irányába.
Persze a legkönnyebb kritizálni és elégedetlenkedni. Helyette lehetne megtanulni fejleszteni, és jobbat tervezni...
Senki fejéhez nem tartanak pisztolyt, hogy megvásárolja a sz*r hűtésű laptopot.
Én sem vagyok elégedett az enyémmel, ahogy a kocsimnak is sok konstrukciós hibája van, de nem fikázom a tervezőt meg a gyártót, mert nem látok a kulisszák mögé, mit miért...
Persze lehet, sok szakember direkt trollkodásból csinál vacakot, szivassuk már meg a sok hülye júzert…. :D

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#24141) Dhampir válasza KillHates (#24135) üzenetére


Dhampir
félisten

A Dell Inspiron 7577-ben is pwm-esek a ventik? :F

(#24142) wanted5 válasza gyemipapa (#24140) üzenetére


wanted5
őstag

Ja, csak más gyártó már szériákkal ezelőtt megcsinálta azt amit ők nem tudtak. Értelmezted egyáltalán amit írtam? 7 évvel azaz HÉT ÉVVEL ezelőtti laptopban is ugyanez volt a gond a venti vezértléssel. Azért, ha ennyi idő alatt nem tudták ezt megoldani, hát had szidjam már.

Arra is csak a most kiadott G szériánál jöttek rá, hogy ne kelljen már atomjaira szétszedni a gépet, hogy az általuk felkent habarcsot ki tudja cserélni a user...

És hidd el, hogy nem vagyok egyedül, a hivatalos fórumon rengetegen vannak rajtam kívül, akik ugyan ezeket írják.

(#24141) Dhampir: jelenleg én úgy tudom, hogy az is ugyanúgy vezérli mint az én fostalicskám, de azért nem állítom 100%-osan.

[ Szerkesztve ]

(#24143) Balázzs válasza wanted5 (#24136) üzenetére


Balázzs
senior tag

Képzeld, még a dell gamer Alienware sorozatában sem lehet manuális venti profilokat állítani, pedig ha jól tudom korábban ez működött (majd Killhates megmondja).

Sőt, ha már bakik most a win 10 tavaszi frissítése le van tiltva AW gépein, mivel fekete képernyőt okoz, MS dolgozik rajta állítólag (dell-esek meg hallgatnak). Jó kis support, mi?

Nekem is fel akarta rakni a win és azóta nincs win face logon, fagyogat a gép stb. :W

Valaki próbált már valamilyen VR cuccost it közületek? Dell akciózza a sajátját, de nem tudom mennyire kell az nekem ;]

(#24144) kreten67 válasza Balázzs (#24143) üzenetére


kreten67
senior tag

Az AW m17x R4 (2012) ig bezárólag a HWinfo 100-as fordulatonként tetszőlegesen állítható volt a venti szabályzás (0-100 fokig bár milyen hőfokhoz 100- 4200-as fordulatig 100rmp-ként).
A 2014-es AW 17 töl kezdve napjainkig már a HWinfo is csak 2 lépcsőben engedi állítani 2200 és 4200 rmp.

(#24145) DamianB


DamianB
őstag

Az kemény hogy ilyen problémák vannak fannel, nálam 4 fajta fan protokoll van. Mikor játszok általában maxon van rettentő hangos de fejhallgató fel és ennyi .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#24146) gyemipapa válasza wanted5 (#24142) üzenetére


gyemipapa
senior tag

"Ja, csak más gyártó már szériákkal ezelőtt megcsinálta"
Akkor a "más gyártó" termékét kell megvenni, ennyi... Elég nagy a piac...
És pont ezért vannak a fórumok, tesztek, hogy vásárlás előtt tájékozódva kiderüljön, melyiket NEM érdemes megvenni, nem pedig utólag fikázni. :)
Vagy kénytelenek vagyunk kompromisszumokat kötni...
Autótipus sincs, aminek abszolút nincs tervezési-konstrukciós hibája.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#24147) KillHates válasza wanted5 (#24139) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az az über-szomorú, hogy a Dell Latitude-eknek régen baromi jó, BIOS szinten személyre szabható ventilátor vezérlésük volt: Fn+Shift és 1-5 valamelyik szám, és azonnal bele lehetett mókolni a hűtésbe:

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#24148) KillHates válasza gyemipapa (#24140) üzenetére


KillHates
nagyúr

Köszönjük Emese! :P
"Helyette lehetne megtanulni fejleszteni, és jobbat tervezni..."
Én ezt csinálom. (a tanulásra már nincsen szükség, mert én tanítom)
Szinte állandó a karate a design és a gyártás között.
" mert nem látok a kulisszák mögé, mit miért..."
nem kell hozzá pénzügyes gurunak lenned, hogy lásd: csakis a profit dominál! Azaz, néha azért sz@r egy termék, hogy a cég saját magának ne állítson konkurenciát a termékpalettáján. Gyanítom, hogy ennél a Inspiron modellnél is az lehet, hogy ne tegyen be a Precision-oknak illetve a AW-knek.
"Persze lehet, sok szakember direkt trollkodásból csinál vacakot, szivassuk már meg a sok hülye júzert…."
Ott ahol fillér-szintű a fillérb@szás nem hinném, hogy akár egy Jüan-t is belefeccölnének abba, hogy trollkodásból szívassák júzert, főleg, ha erre fény derülne akkor menne sok ember a "levesbe"

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#24149) wanted5 válasza KillHates (#24147) üzenetére


wanted5
őstag

Hát sajnos már nincs ez. Egyébként meglepődtem ennek a BIOS-án, mert uefi meg elég sok mindent enged állítani, de ez a venti vezérlés elég szomorú. Ahogy olvasgattam most más fórumokat, gyakorlatilag csak valami custom BIOS-al lehetne csak megoldani.

gyemipapa: remélem nem valami dell bérenc vagy, hogy ennyire véded őket. Nyilván megvolt az oka annak is, hogy ezt vettem, és annak is, amiért az asztaliról váltottam. Idejöttem a problémámmal, megbeszélni, talán valamilyen megoldást találni rá.

(#24150) KillHates válasza Dhampir (#24141) üzenetére


KillHates
nagyúr

Igen! Mostanság már csak a nagyon "teszkós" laptopokban van sima feszültségvezérelt ventilátor.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.