Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#23999) kreten67 válasza Bluesummers (#23990) üzenetére


kreten67
senior tag

Az msi gt70 jött gyárilag gtx880m vgával ,de nem tudta normálisan hűteni és 1 év alatt kifújták a véres-habot ,bár a 880 az AW 17-ben is főzte magát ,azokba se lényegesen hosszabb az életük pedig abban független 3 csöves a hűtő. Van itthon egy AW 17-em amibe egy tuning (nem házi) [link] 5 csöves hűtő van és még azzal is nehéz a nyári melegben 80 fok alatt tartani a 880-at . Van egy félig halott Msi gt70 gépem is amit lehet inkább elbontok( zsanér és vele a fedlap is törött, alaplapi hangkártya elhagyta magát és PCH is eldobálja az SSD/ HDD-t ha átmelegszik a reflow se segített rajta). Nos 880 vgábol pont 3db van készleten és akár csinálhatnék egy tesztet MSI GT70 880m gyári hűtés VS AW 17 gyári VS 5 csöves hűtés ,de erre most a rengeteg munka miatt nem lenne időm a nyaralgatós időszakban. Mindenesetre egy MSI GT70 jön hozzám a napokba vga cserére 670mx cserélődik 780 -ra amit a tulaj vásárolt valakitől én csak beépítem,na azt majd megtesztelem gyorsan és megosztom itt a cpu stressz + szőrös-fánk. Arról én nem tudok érdemben nyilatkozni, hogy a 880 a 980 vagy az 1070 melegszik jobban mert MXM-1070 vgát még nem fogtam a kezemben soha ,én csak bga 1070 -est pasztáztam újra. Adatokat nézve közel azonos a fogyasztásuk,bár 980-ast raktam AW 18-ba 880m helyére és egy hajszálnyit a 880 volt a melegebb.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.