Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#12677) Pocok256


Pocok256
veterán

Tegnap poénból felraktam a 3dmarkot az AW ra ugye megvan eredetibe így tudom customizálni. Toltam vele egy Fire strike stressz testet kb 5 percig futott a gpu 75 fok fölé nem ment és nem akaródzott kék halálozni. Majd mondom megnézem játékban is elinditottam a thief benchmarkját majd szépen lefutott és már az eredmény kiíró táblánál kaptam a BSOD ot a not equal or less üzivel. Úgylátszik együttes terhelés hatására lesz csak elég meleg a cucc, hogy bemondja az unalmast :U Hétfőn meglátogatom Killhates kollégát várom nagyon a pasztázást aztán meglátjuk utána is kuka marad e mert akkor 1 driver hiba ami nagyon nagyon meglepne kettő selejt az egész és akkor mehetek gariztatni :D Mindenesetre most beleolvastam a AW 13 r3 as topikba és ott egy két bejegyzés ír arrol, hogy akinek gyengén volt pasztázva a gépe hiába is csak 92 fokot ért el pl a cpu de ugyanilyen bsoddal elküldte aludni a rendszer a gépet majd pasztázás után stabil maradt.
Az meg megint egy vicces történet, hogy egyik felhasználó sírt a dellnek, hogy rossz a pasztázás amire a dell küldött egy csomag pasztát és gpadot, hogy csinálja meg :D

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.