Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#12851) KillHates válasza Muerte (#12850) üzenetére


KillHates
nagyúr

Na ja... :U :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12852) blackmorph


blackmorph
tag

sziasztok!

Segítséget szeretnék nyújtani a hozzám hasonló Asus ROG G771JW notebook tulajoknak már ha akad még itt rajtam kívül :) ( remélem igen ).

szóval az ismert probléma ugyebár az M.2 NVME ssd-kel kapcsolatos. mégpedig az a jelenség, hogy nem lehet windowst bootolni róla mivel a BIOS nem látja. fel nem fogható módon nincs benne a szükséges NVME támogatás.

nos jó hír, hogy készítettem egy kiegészített bios rom-ot amiben ez már benne van így elég egyszerű módon csak flashelni kell azt és minden működik szépen ahogy annak a nagy könyvben megírtak szerint kéne.
ja igen a legfrissebb elérhető bios romról van szó ( 211 ).

ha van rá igény írjatok és leírom, elküldöm a szükséges dolgokat.

(#12854) Muerte válasza blackmorph (#12852) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Szia!

Nem emlékszem itt G771 tulajra (ettől persze lehet hogy van :) ),de köszönjük a munkádat :R

(#12855) juve600


juve600
nagyúr

üdv

CPU: i7-3630QM 3,4 Ghz 4 mag, 8 szál
VGA:
-Intel HD Graphic4000
- Nvidia GT750M -2GB
Memory: 16 GB ddr3
HDD:256 Gb SSD

egy ilyen tudású gamer noti milyen játékokkal tud megbirkózni ?

(#12856) Mikulásbá válasza juve600 (#12855) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

(#12857) juve600 válasza Mikulásbá (#12856) üzenetére


juve600
nagyúr

:R

ASUS N56VV lenne,adott tipúsról valakinek tapasztalat ?

(#12858) Mikulásbá válasza juve600 (#12857) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Mennyi kincsed van?Ez kissé régi gép,elég lenne i5-el is.

(#12859) #96302336


#96302336
törölt tag

Sziasztok!

Adjatok légyszi ötleteket!
Miért van az, hogy a noti saját kijelzőjén gyönyörűen fut minden, viszont, ha kirakom HDMI-n TV-re, akkor random laggol? Desktopon is, amikor mozgatom az ablakot pl. De nem mindig.
A gép teljesen hibátlan, minden teszt lefutott, nincs throttling, nem melegszik, a RAM hibátlan, a CPU és a VGA is. Magyarán a TV és a noti csatlakoztatása esetén jön elő a hiba. a kábel egy sima 1,5m-es HDMI kábel. Másik ugyanilyen kábellel is csinálja. De pl. játékok alatt hibátlan, ott nincs laggolás. Igaz, ott nem az intel, hanem a GeForce dolgozik. Intel VGA-t nem tudom tiltani az uefi-ben.

(#12860) wanted5


wanted5
őstag

Nem tudja valaki, hogy hol találnék színbeállításokat egy dell xps L702X-hez? (900p)
Nem ICC-re gondolok, hanem driveres beállításra. ICC-t próbáltam, de semmi változást nem vettem észre rajta, bár lehet azért, mert konkrétan ehhez a képernyőhöz nem találtam.

Már végignéztem elég sok oldalt, anno megtaláltam egy oldalon, de én hülye nem mentettem el, most meg már nem találom...
Elég kékes a kijelző, ezen akarok javítani valamennyit, de nem akarom csak a saját szememre bízni.

(#12861) Muerte válasza wanted5 (#12860) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Nincs olyan hogy "driveres beállítás",csak esetleg driver-ből való beállítás kézzel/szemre.Amire te gondoltál talán az a kalibrálás,de azt csak megfelelő külső eszköz+ hozzá való szoftverrel lehet elvégezni.
A géped a Sandy Bridge+Nvidia vga+ 3D panel kombó?,mert ahoz találtam korrekt ICC profilt.

(#12862) wanted5 válasza Muerte (#12861) üzenetére


wanted5
őstag

Erre a hülyeségre gondoltam :)
900p-s samsung panel egyébként. Elég ritka lehet mert én csak LG és AOC-hoz találtam, amik szintén 900p és ebbe a típusba szerelték őket.

(#12863) Muerte válasza wanted5 (#12862) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Igen én is erre gondoltam,ott tudod az Intel HD driverből beállítani kézzel.Kár hogy Optimus és alapból nem az Nvidia megy,mert ott talán jobban be lehetne kézzel állítani.Ahol írja hogy "összes szín" azt a csúszkát nyisd le és amiből érzed hogy sok,vagy kevés van azt állítsd,ne az összes színt egyszerre.Nagyon babra munka egyébként,párszor én is nekiveselkedtem már mások gépén,de végül legtöbbször feladtam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12864) wanted5 válasza Muerte (#12863) üzenetére


wanted5
őstag

Megy ez Nvidiás is, de a 2 üti egymást. Az Nvidiást csak, akkor aktiválja, ha használatban van a GPU, így desktop módban nem. Ezért jutottam arra, hogy inkább az intel cuccában állítgatok, mert játék közben nem annyira feltűnő és zavaró, mint pl böngészés közben.

Egyszer régen találtam egy bejegyzést, ahol valaki leírta a nagyjából 'helyes' paramétereket, de nem találom már. Csak úgy szemre meg nem olyan jó állítgatni, biztosan tudod, ha már párszor feladtad te is :D

(#12865) #96302336 válasza #96302336 (#12859) üzenetére


#96302336
törölt tag

Megoldódott. TV firmware frissítéssel jó lett. :)

(#12866) ako001


ako001
aktív tag

Üdv Mindenkinek!
Van egy 2014évi Aw Mx17,amiben egy gtx 970 van.
Eddig semmi problémám nem volt a géppel,de ma a wot alatt 2x is kikapcsolt a gép,olyan volt mint amikor elmegy az áram.Majd amikor bekapcsolom,akkor úgy indul mint amikor újraindítja az ember,minden sz..t betölt.Hibaüzenet semmi.
A Cpu+a Gpu 56-57fokosak voltak.
Hogyan tudnám kideríteni mi ment el benne?
A válaszokat előre is köszönöm!

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#12867) ako001 válasza ako001 (#12866) üzenetére


ako001
aktív tag

Kipróbáltam a FarCry4 a menüig se jut el :F

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#12868) Pocok256 válasza ako001 (#12867) üzenetére


Pocok256
veterán

Próbáld meg ezt lefuttatni első körben.
KLIKK

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#12869) ako001 válasza Pocok256 (#12868) üzenetére


ako001
aktív tag

Köszi,ez lement hiba nélkül.

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#12870) Pocok256 válasza ako001 (#12869) üzenetére


Pocok256
veterán

Ebben az esetben lehetséges valami driveres hiba nem telepítettél frissítettél a hibajelenség feltűnése előtt valamilyen drivert ?

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#12871) Pocok256


Pocok256
veterán

Egy kis méretarány Mekkkora is a aw 13 :)

Igen a ROG egy kicsit poros :P

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#12872) kreten67 válasza ako001 (#12869) üzenetére


kreten67
senior tag

Az a dell saját teszt pont semmire se jó,max azt látod hogy nem hagytál-e el valamit a gépedből a honod alatt.
Így elsőre vga hibásnak tűnik a gép,de azért komolyabban ki kell zárni a további hardver tényezőket.
Egy Win újra telepítés és csak az Nvidia driver felrakása utáni teszt,kizárná a szoftveres hibát.

[ Szerkesztve ]

(#12873) ako001 válasza kreten67 (#12872) üzenetére


ako001
aktív tag

Nem,mostanában nem telepítettem semmit,a gép 4 hete egy helyben áll,még csak össze se csuktam :U
Novemberben lett ujrapasztázva a Cpu+Gpu.És kapott egy új vga drivert.
Reggel elinditottam kiváncsiságbol a wotot,de lehúztam mindent minimumra,ugy még nem kapcsolt ki.
Ha csak hetezek,filmet nézek úgy is jo,még :U
A win újrarakás még csak csak menne,de a driver az nem,mert valami inf el kellene mókolnom,ahhoz meg nem értek.
Egyébként meg azt hittem,hogy a szoftveres probléma esetén kékhalálozni szokás,nem pedig elmegy minden,mint amikor zárlat lecsapja a biztosítékot.

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#12874) kreten67 válasza ako001 (#12873) üzenetére


kreten67
senior tag

Szerintem a vga a hibás,de mielőtt nekiesne az ember inkább zárjuk ki a szoftveres lehetőségeket.

(#12876) RM007 válasza RM007 (#12583) üzenetére


RM007
addikt

Gondoltam (csak úgy magamnak :) ) teszek egy jelentést nálam jelenleg mi a helyzet.

A cpu-m hőfoka azért volt olyan jó alacsony, mert a gpu-val össze van kötve egy pánt révén, és így a nem működő gpu hűtőbordáját is megkapta. Gyakorlatilag mxm nélkül a cpu-m tuning bajnok lehetne laptop szinten. Ja mehetek egy másik topikba. :D

Jelenleg a bedöglött gtx 880m szervízben van tegnaptól a lapossal együtt. Egy barátom barátja próbál vele valamit kezdeni, úgy hogy már tudja nem a gpu maggal lehet a gond, mivel arra már rámelegített(hamis bga) és ugyanúgy semmi csak a venti max fordulatszámon. Pedig abban reménykedtem elég lesz csak azt BGA-zni akár 20-30-40e huf-ért, és akkor az elmondása szerint egy teljes értékű videókártyám lenne, amit már strapálhatnék is. A GT72-as 230W-os táp meg közben gondolom szeli a vizet egy tutajon, vagy valaki biciklivel, de mindenképp közeledik felém. :) A csatiját megfelelőnek láttam.

1060-asra kellett volna hajtanom, az még kevesebbet is fogyaszt. :W Látszólag beférne.

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#12877) Pocok256 válasza RM007 (#12876) üzenetére


Pocok256
veterán

KillHates most tépi a haját a rámelegítős történet miatt :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#12878) Medocsabi válasza Pocok256 (#12877) üzenetére


Medocsabi
addikt

Inkább dörzsöli a tenyerét nem? ;]

(#12879) echterion válasza Medocsabi (#12878) üzenetére


echterion
nagyúr

A sütés kinyírja a cuccost, azzal már nem tudna igazán mit kezdeni.

**********

(#12880) RM007 válasza Pocok256 (#12877) üzenetére


RM007
addikt

Pedig elmondtam amit tudtam és közben megtudtam, de szervizes akkor is biztos volt abba hogy azzal lehet a baj.

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#12881) kreten67 válasza RM007 (#12880) üzenetére


kreten67
senior tag

Mi az hogy sütés? Mivel volt sütve? Egy péknek adtad oda a gépet?

(#12882) Muerte válasza kreten67 (#12881) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Ő pont nem írta egyszer sem azt hogy sütés...
Amúgy meg csak neki kell szólni és megoldja okosba :K pörfekt,reball

[ Szerkesztve ]

(#12883) echterion válasza Muerte (#12882) üzenetére


echterion
nagyúr

Vajon mivel melegíthetett rá a cuccra szerinted? A hőlégfúvó se annyira pöpec cucc ám. De majd mondja, ha rosszul értelmeztük a szavait.

**********

(#12884) Muerte válasza echterion (#12883) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Nem tudom mivel melegített rá,lehetett akármi,akár egy hajszárító is,döglött kártyának nem sok vizet zavar az már olyankor.A sütés az megint csak relatív fogalom,mivel lehet hogy csak 60-70°C-ra melegítette hogy tágult állapotban ad-e képet még vajon.Nem hinném hogy ráküldött 200-220°C-kot egy hőlégfúvóval mikor bent van a kártya a gépben... (vagy ha igen akkor ott nagy a baj).

(#12885) kreten67 válasza Muerte (#12882) üzenetére


kreten67
senior tag

Ezt a két verziót viccnek szánták,de a bga-őskorban volt itt egy(magyar) kolléga aki disznóperzselővel alulról adott a nyáknak és azt komolyan is gondolta (állítólag volt ami működött).
Régebben még volt valahol róla videó is (valami fészerben készült),szerintem Killhates még emlékszik rá,mert a bga fórumon is belinkelték?

(#12886) KillHates válasza kreten67 (#12885) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szupertéééééééé!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12887) echterion


echterion
nagyúr

Az szerintetek hogy lehet, hogy az aktiválatlanul felrakott Win10 Pro egy darabig kirakta a vízjelet arról, hogy nincs aktiválva a jobb alsóba, de pár napja eltűnt. Most megnéztem a vezérlőpulton, ott azt írja, hogy aktiválva van. Én nem aktiváltam, az tuti. Most akkor kiolvasta magának a bios-ból a 8.1-es kulcsot és upgrade-elt ingyen?

(#12886) KillHates: Ő volt? Rá emlékszem még régről, de egyszercsak eltűnt. :))

[ Szerkesztve ]

**********

(#12888) RM007


RM007
addikt

Bocsi most nem címezgetek.

Az volt a terv hogy miután rámelegít a kártyára és én otthon majd beszerelem és felismeri magát, működik, akkor visszamenvén csinálhat egy "rendes" bga-zást. Megrendel, ráforraszt és probléma megoldva valamennyiért. Természetesen az mxm kártyát külön vitte hátra valahová és csak pár percig tartott, csak nekem akkor ott ingyen. Sajnos részleteket nem tudok, nem kérdeztem. Csak makogtam idegességemben hátha segíthetnék pár ötlettel, ami elég vicces volt. Pl a lapos biosa most miért nem látja a quadro kártyámat, mikor azzal semmi baj sincs. Úgy emlékszem az mintha ott lett volna megnevezve mint minden más. Vagy az msi 880-nak nem zöld színűnek kellene lennie? Az eBay-én zöld, a 970 és 980 már kék színű. Lehet rátettek egy msi biost? Erre ő hozzányúltam? Jó vicc, mármint én... :DDD

Ha nem vidéki volnék már rég felkerestem volna a mestert KillHates-t. :((( De még reménykedek valamiben.
Legközelebbi kártyacserémet tuti nem én fogom csinálni. A gap padok sem voltak rendben babrálás után, rájöttem. Az msi féle zöldes izé talán 0,40mm lehetett és k. cserénél volt amelyik szétszakadt, mint a takony megolvadtak, egymásra ragadtak, de jól hűtöttek. És volt a belsejében valami szálas textil anyag féleség. Na majd kerítek ilyet. Azokat sajnos 1mm-sel pótóltam, az volt nekem. Monitoroztam de hiába......

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#12889) kreten67 válasza echterion (#12887) üzenetére


kreten67
senior tag

Használtan vetted? Lehet az előző tulaj már dobott rá legális win10-et.

(#12890) RM007 válasza RM007 (#12888) üzenetére


RM007
addikt

Még annyit a quadro-n most piros 0.50mm-es gap-padok vannak, kívéve az egyik kondin(ha jól gondolom hogy az lenn a vastag négyszögletes), mert az kicsit kiemelkedik a többi fölé. Arra kevés pasztát tett csak. Az MSI arra is adott. :U

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#12891) echterion válasza kreten67 (#12889) üzenetére


echterion
nagyúr

Refurb gép usánkából. Napokig azt írta, hogy aktiváljam, így azt gondolom, nem volt rajta korábban win10. Mellesleg 2015. június vagy július elején vettem, akkor még nem nagyon volt végleges win10.

**********

(#12892) kreten67 válasza RM007 (#12890) üzenetére


kreten67
senior tag

A gappad vastagságot gondosan ki kell mérni kártyánként eltérően.
A memóriákon és a vrm-eken túl vastag akkor a vga chip már nem fekszik fel és melegszik, akár meghajlíthatja az így keletkezet nyomás a vga nyákot,ekkor akár fel is szakadhat a chip. Küldtek nekem már úgy felgappadozott alienware vgát a hűtővel egyben,hogy a nyák két vége és a közepe között 3-4 mm hajlás (hasa)volt. Ezt a vgát a helytelen gappadozás hajlította így meg és már nem volt esély a javításra (felszakadt a forrszem a vga chip alatt).

(#12893) RM007 válasza kreten67 (#12892) üzenetére


RM007
addikt

Sajnos erre nem gondoltam, úgy voltam vele, hogy majd csavarozásnál jól összenyomja a gap padokat a borda. Természetesen minden régi helyére egy új ment, a felfekvés miatt legyenek egyformák. A gpu chip-et meg monitoroztam meghajtva hogyan melegszik, van-e felfekvés, de már mindegy tanultam belőle jó drágán. Az hogy ilyen gyorsan tönkremehet leszabályozás nélkül arra sem gondoltam. Aszem elkapkodtam tapasztalat hiányában. Köszi, akkor készülök valami ilyesmire.

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#12894) KillHates válasza echterion (#12887) üzenetére


KillHates
nagyúr

Lett másik nick-je, mert begyűlt a vaj a füle mögé :D
Van itt a PH-n még pár "rework-ös kolléga" akik érthetetlen módon űzik az ipart a mai napig hőlégfúvós módszerrel és nem is értem, hogy még miért... de mindegy is.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12895) KillHates


KillHates
nagyúr

Ha lesz lelki erőm akkor írok ide egy szösszenetet a gap padozásról...
Van pár egyszerű trükk és azzal viszonylag jól meg lehet oldani a rendes hőelvezetést otthon is a nem gyári gap padokkal.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12896) Pocok256 válasza KillHates (#12895) üzenetére


Pocok256
veterán

Minek ide trükk Aw gyári gap padja is csak dísznek van fele hozzá sem ért a hüteni kívánt alkatrészhez :DDD
Ne flancoljunk már ;]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#12897) KillHates válasza Pocok256 (#12896) üzenetére


KillHates
nagyúr

Na igen :D :DDD Gyalázat már az AW is...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12898) RM007


RM007
addikt

Kicsit unatkoztam ma este és úgy döntöttem megsütök 2 videokártyát. Amíg várom a gtx 880m javítását, addig megpiszkálok egy régi Clevo m57ru lapos két döglött vga-ját, hátha. A tesztalanyok :D egy 8800m gtx és egy 9800m gtx. Nem én nyírtam ki őket szerintem :U, hanem átvertek velük.....Nos beraktam őket 3 percre 175 fokra pirulni. Nem csomagoltam semmit, mint szoktak, nem hittem benne, hogy nekem menni fog, de aztán rácáfoltak a dolgok. A 8800m gtx szépen megy, alapon 43 fok, youtube használat közben stabil 51-52 fok, persze core 2 duo 9300-as mellett. A mai napon ez így elég is lesz, tudom hogy nem hajthatom meg és nem is baj, ez már nem játékos kártya, jó lesz filmezni, netezni, email-re.

1mm gap padok vannak alatta! :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#12899) kreten67 válasza RM007 (#12898) üzenetére


kreten67
senior tag

Vga chip alatt a golyók olyan 210 és 225 fok környékén olvadnak össze,de csak abban az esetben ha a nyák egységesen mindenhol átmelegszik 190 fok környékére(és az összeolvadást a hozzáadott fluxnak is kell ösztönöznie).Nos mindezen feltételekhez elengedhetetlen egy BGA forrasztóállomás. Hogy akkor most miért is müxik a hártya? Egyszerű: a 170 fok arra pont elég,hogy deformálódjon a kártya és fizikailag összeérjenek a szemek,de ez még nem forrt össze. Nem hinném,hogy ez egy tartós eredményt hozott a kártyának.
Egy komolyabb igénybevétel majd ismét megszünteti a kontaktot,de rövid időn belül mindenképpen ismét jelentkezik a hiba.

(#12900) RM007 válasza kreten67 (#12899) üzenetére


RM007
addikt

Az alanyt sosem láttam rendesen működni, teljesítményének 2/3-át tudta csak adni mérésnél. Persze ott a gondolat vajon jól volt-e betéve a bádogba stb...szerintem felületileg volt tapadás akkor is és most is mindenhol, és arra gondolok ezt már egyszer helyre pofozták valahogy, de mindegy a története. Olvastam hogy több fok szükséges a művelethez, csak araszolgatni akartam, nem rögtön az elején tönkre vágni, meg kíváncsiságból is. Egy ugyancsak teljesítmény alatt működő 8700m gt-vel használtam már egy ideje stabilan, ennél majd kíváncsi leszek hogyan alakul, megfigyelem a haldoklás folyamatát. Ha már 880 nem lehet legyen egy 8800. :)

Egyébként nem úgy van hogy melegítve, újra összeforrasztva teljes mag csere nélkül már nem lehet olyan, mint új korában? Mert akkor teljesen mindegy saccra mennyit kockáztattam melegítésnél. Még ma reggel is ugyanazokat a fokokat hozza, meglátjuk meddig. Ha bedöglik megy vissza a 8700. :R :R Kár hogy nem látok a szemek alá, megnézvén mi a helyzet.

Ha kezd bedögleni akkor visszateszem nagyobb hőfokon.

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.