Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#12701) Darth_Revan válasza Muerte (#12700) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Kb ugyanazért, mint az Ebay. A gyanú kevés arra, hogy tiltsanak valakit, egyértelmű bizonyíték kell. Ahoz meg sem nekik, sem senki másnak nincs kapacitása, hogy próbavásárlásokat csináljanak.

(#12702) Muerte válasza Darth_Revan (#12701) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Ebayen nem látok annyi csalót.
Néztem most az MSI-ről pár videót,nem semmi vas :) A legtöbb játékban ugye simán kitolja a 120Hz/G-sync/120FPS-t és simán 80°C alatt van minden hőfok.BF1 multiban láttam hogy el tud ballagni 80°C-kig proci/vga is,de hát még az sem sok egyáltalán ekkora TDP-t figyelembe véve.Jó lesz az a gép :K Lehet hogy még a hűtése is sokkal halkabb lesz mint a mostani 12V-os Clevo ventik.

(#12703) Pocok256 válasza Muerte (#12702) üzenetére


Pocok256
veterán

Arról se felejtkezzünk meg, hogy van benne tubo venti direkt tuning miatt na olyankor kb 70 fokot sem éri el a hőmérséklet viszont cserébe oltári hangos lesz :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#12704) Muerte válasza Pocok256 (#12703) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Itt a "jóember" úgy látom G-sync nélkül tolja,hogy miért azt szerintem ő sem tudja (akad is rendesen)..,így azért el bírna melegedni hosszútávon[link]

(#12705) echterion válasza Muerte (#12671) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem lesz itt vga upgrade egy jó ideig, nem kell parázni. Csak a szokásos "viszketés". :))
Processzort már egy ideje nézegetek, de még nem találtam olan vételt, ami nekem megérte volna, mert egyenlőre nem érzem hiányát az i7-esnek. De ha beesik valami jó deal, akkor majd venni fogok egyet.

Mellesleg köszi a drivert, az Euro Truck 2-es problémámat orvosolta, egy win10 pro társaságában max. beállitások mellett suhan fix 60 fps-sel. Át is fogok állni erre a rendszerre, amint lesz egy kicsit több időm erre, addig megy a két rendszer párhuzamosan. :R

[ Szerkesztve ]

**********

(#12706) Dhampir válasza echterion (#12705) üzenetére


Dhampir
félisten

A viszketésről ez ugrott be. :D

(#12707) Darth_Revan válasza Muerte (#12704) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ez a "teszt" kb nem ér semmit. Grafikai beállítások megváltoztatása után újra sem indította a játékot, illetve a hőmérséklet alapján lehet, hogy csendes módban üzemelt a gép.

Itt azért barátságosabb sokkal a VGA hőmérséklet (ez is FrostByte motor mint a Mirror's Edge)

[ Szerkesztve ]

(#12708) Darth_Revan válasza Darth_Revan (#12707) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Jah meg azt ne is említsük, hogy kis CPU undervolt csodákra képes :DD

(#12709) Muerte válasza Darth_Revan (#12707) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Egy 1080-at simán be lehet úgy lőni FHD felbontáson hogy ne kelljen a vga-nak 100-on tekernie,csak mondjuk 80-90%-kon/fix ~100 FPS és akkor a büdös életbe nem melegszik el :) Én a kis 970-emet is be tudom,pedig hol van az egy 1080-hoz? :D

[ Szerkesztve ]

(#12710) Pocok256


Pocok256
veterán

Ó hát mondhattátok volna előbb is, hogy van ilyen teszt is :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#12711) Dhampir válasza Pocok256 (#12710) üzenetére


Dhampir
félisten

Sőt, még ilyen is. :D

(#12712) Muerte válasza Pocok256 (#12710) üzenetére


Muerte
Topikgazda

A saját diagnosztikájának nem sok értelme van,ha egy hardver hibás akkor sípolni fog a gép indításkor 4-5-6-7 vagy 8-cat attól függően hogy mi adta be az unalmast.

(#12713) gama78gmus2h válasza [-HERO-] (#12675) üzenetére


gama78gmus2h
csendes tag

Íbéjről 6 körül vettem win 10 pro keyt tavaj év elején :)

(#12714) Pocok256


Pocok256
veterán

Na megjártam KillHates kollega lakosztályát. Valami eszméleten figura és ez a legjobb értelembe :R Minden tiszteletem az övé :R
Kaptam tőle két 250 es evot (így már raid be dolgoznak az ssdk) én meg adtam neki egy toshiba 250 est meg pár zöldhasút :D Plusz kapott a gépem egy pasztázást meg jó nagy tortúrát. Végeredmény pedig majd holnap közzé teszem, de az a száraz fogpaszta ami gyárilag rajta volt az valami epic trash..

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#12715) redbulz válasza Pocok256 (#12714) üzenetére


redbulz
tag

Bár még csak egyszer jártam nála de az alapján szerintem is jó srác :D Mutatott akkor egy ritkaságszámba menő G46-ot is :)

Más: ezt láttátok az AW topikban? Most totál össze vagyok zavarodva :D

[link]

[ Szerkesztve ]

(#12716) Muerte válasza redbulz (#12715) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Már írtam választ ott is... Engedd el!
Ismerős a kép? [link]
Gondolom több kérdés nincs.

[ Szerkesztve ]

(#12717) redbulz válasza Muerte (#12716) üzenetére


redbulz
tag

Közben én is megtaláltam :) Tudtam én, hogy gyanús :)

(#12718) Pocok256


Pocok256
veterán

Na szóval ez a kemény fogpaszta volt a gépen és itt egy 5 napos cuccról beszélünk.


A cucc konkrétan tört :U

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#12719) Muerte válasza Pocok256 (#12718) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Még ha az paszta lenne,de nem az,csak valami gyurmaszerű cucc.A kicsi kínai biztos tudna rá választ adni hogy miből gyártják.Szigetelőnek tökéletes lenne,de hővezetésre :( Szomorú hogy 7 éve nem képesek átállni valami normális anyagra,még a +1millás gépekre is ezt a szutykot teszik...már réges-rég 3,14-csán kellett volna rúgni ott pár embert aki ezekért felelős.

[ Szerkesztve ]

(#12720) Pocok256 válasza Muerte (#12719) üzenetére


Pocok256
veterán

Na igen érthetetlen ...

Mindenesetre a mesterrel feltettünk egy uj rendszert annak a telpítését otthon befelyeztem, de így is mikor teszteltem kilépett ajáték 5-10 perc múlva majd mikor erőltettem akkor kaptam egy kékhalált ugyanúgy. Reggel belestem mi is az valami usbsys miatt sírt és akkor megvilágosodtam. Nálam ugye úgy épül fel a rendszer hoyg a monitoromat használom usb hubnak arra van kötve minden mint a razer deathadder elite egerem mind a usb fülesem a billem és a plusz wifi stickem. Ebből adódóoan jöhetett az is hogy össze vissza errorokat kaptam mivel valószínűleg az usb hubbal van baja ami egyszerre vagy 4 eszközt kezel és ha rossz a hub vagy az usb driver akkor abba a 4 eszközbe lehet hiba. Fogtam lehúztam a hubot cask maga a gép táp és egy monitor volt rákötve belőttem a witcher 3 at ment 1 órán át fagyás nélkül. Szóval úgy néz ki megvan a probléma. Ha hazaérek melóbol megprobálom felfrissíteni a usb drivert ha ugyse lesz jó akkor kiderítem, hogy mivel van baja a gépnek maga a usb hubbal vagy valamelyik rajta lógó eszközzel :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#12721) Dhampir


Dhampir
félisten

A DeathAdder egér helyett inkább a Blackadder-t ajánlanám, habár sokkal fárasztóbb, de szórakoztató. :D

(#12722) KillHates válasza Pocok256 (#12718) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szia! Sikerült feltámasztanod a 1060-ast?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12723) KillHates válasza Pocok256 (#12720) üzenetére


KillHates
nagyúr

Van hozzá f…sza gyári mindentudó Dell-es HUB-om! :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12724) Pocok256 válasza KillHates (#12723) üzenetére


Pocok256
veterán

Ezt a hubot ha megmutatod ott isntant megveszem :D

Igen sikerült az votl a baja hoyg a windows 10.0.2 es verzion volt a Nvidia drivernek meg 10.0.5 kellett így végig kellet várni a windows updatet aztán tökéletesen felment :D

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#12725) KillHates válasza Pocok256 (#12724) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ehh, akkor majd amikor jössz a 751-essel :D

Akkor megoldódott! :C Amikor elmentél egy kicsit csokiztam, hogy nehogy a GPU fossa el magát.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12726) Pocok256 válasza KillHates (#12725) üzenetére


Pocok256
veterán

Bennem is ott volt az a szerecsendio, de úgy néz ki mindenjó alig várom, hogy hazavágódjak aztán szétteszteljem, hogy usb hub nélkül tényleg jó e vagy csak valami csoda történt :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#12727) parkasz válasza Pocok256 (#12726) üzenetére


parkasz
senior tag

Na, zsír hogy megoldódott a problémád. Olvastam az Alienware-es topikban, hogy miként indult az ismerkedésetek és hát nem tűnt hosszú kapcsolatnak. ;] De szerencsére ott volt KillHates kolléga, aki adott a pasztának és kicsit talán szemmel is verte :) Ez ahub-os mizéria se semmi. Jó hogy rájöttél, szvsz az lesz a ludas.
Drukkolok, hogy a tesztelés során se legyen gubanc :K

Valamikor én is meglátogatom majd a mestert, mert az Asus g46vw-mre is ráfér egy kis törődés, paszta és bill csere is. :K

[ Szerkesztve ]

(#12728) Muerte válasza redbulz (#12717) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Írtam egy kedves ;] levelet a lófogás supportnak,belinkeltem nekik a képeket is,azt írta a rendszerüzenet,hogy nemsokára felveszik velem a kapcsolatot.Nagyon kíváncsi vagyok hogy állnak majd a témához,meg mivel magyarázzák meg,hogy netes képeket simán feltölthetett a jobbágy.

(#12729) redbulz válasza Muerte (#12728) üzenetére


redbulz
tag

Szerintem magyarázkodni azt nem fognak, max egy köszi intézkedünk szokott az eljárás lenni, ha egyáltalán :) Nekem is remegett a kezem a billentyűzeten, de aztán csak elhalmoztak melóval. Az ilyen csaló meg haljon éhen kétszer...Azért ha van érdemi válasz az érdekel :)

(#12730) Muerte válasza redbulz (#12729) üzenetére


Muerte
Topikgazda

"Kedves xyz !

Köszönjük, hogy jelezte felénk a hirdetést. Illetékes munkatársaink ismételten megvizsgálják annak tartalmát és amennyiben nem felel meg oldalunk Felhasználói szabályzatának, abban az esetben megteszik a szükséges lépéseket.

További kérdéseivel forduljon bizalommal ügyfélszolgálatunkhoz! "

(#12731) [-HERO-]


[-HERO-]
senior tag

Esetleg ha érdekel valakit egy kis y520 újrapasztázás:

[link]

Kicsit dumál az elején tekerjetek bele, és némítsátok le :D

Mi a véleményetek a belsejéről? :U

Itt az acer VX15 is:
[link]

[ Szerkesztve ]

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#12732) kreten67 válasza [-HERO-] (#12731) üzenetére


kreten67
senior tag

Ezeket a lenovokat nem újrapásztázni kellene ,hanem újratervezni.

(#12733) KillHates válasza [-HERO-] (#12731) üzenetére


KillHates
nagyúr

Király az antisztatikus munkakörnyezet!! :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12734) Medocsabi válasza [-HERO-] (#12731) üzenetére


Medocsabi
addikt

Nem biztos hogy bármit is rábíznék erre a kontár japóra. Feszegeti az alját mikor még van benne csavar,forgatja a gépet az asztalon hátha jóóó karcos lesz a fedlap,a heatpipe letépése ezek után szinte rendben van :D

(#12732) kreten67 : a mostani Y -ok már egész jók lettek nem? vagy ezekre is sok a panasz mint az 50-70 sorozatra?

[ Szerkesztve ]

(#12735) wanted5 válasza Medocsabi (#12734) üzenetére


wanted5
őstag

koreai

(#12736) Medocsabi válasza wanted5 (#12735) üzenetére


Medocsabi
addikt

Tudhatta volna! ;]

(#12737) kreten67 válasza Medocsabi (#12734) üzenetére


kreten67
senior tag

Az biztos hogy az Y70-70 egy szarfészek,de ennek az 520-nak se egy mestermű a hűtése.

(#12738) Pocok256


Pocok256
veterán

Na szóval korai volt az öröm a kifagyások kb véletlen szerűek volt hogy fél óraig ment a game és semmi majd egyszercsak bsod majd mikor tölt a Windows ujraindulaskor akkor is instant bsod... Minden létező dolgot kiprobaltam most utoljara delles wint felraktam minden defaultba semmi progi csak a win és igy is bsod... De itt olyan bsod hogy dump készítés közben csont keményre fagy így még a dump sem tud elkészülni... Tegnap egész este memtest futott 0 hibával. Ssd tuti jó...
Szóval aki tudna segíteni Pesten melyik szervízbe tudnám garanciálisan leadni ezt az ipari hulladékot annak nagyon megköszőnném :R

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#12739) Muerte válasza Pocok256 (#12738) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Szerintem az proci hiba lesz,de mindegy végül is hogy mi mert komplett lapot fognak cserélni.Bármelyik szervízbe leadhatod,Humansoft,Getronics,CHS.Ő pl.a Humansoftnál dolgozik,biztosan tud segíteni a részletekben:[link]

(#12740) redbulz válasza Muerte (#12730) üzenetére


redbulz
tag

Akkor valami értelme volt a dolognak, mert bár a válasz tényleg sablon, a csókának mind a két hirdetése eltűnt :)

(#12741) Muerte válasza redbulz (#12740) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Igen,már este ahogy válaszoltak nekem,rá 10 percre törölve volt a faszikám,szóval megérte vennem a fáradtságot,egy csaló majommal kevesebb egy időre. :)

(#12742) Pocok256 válasza Muerte (#12739) üzenetére


Pocok256
veterán

Nagyon szépen köszönöm :R
Írtam a kollegának meglátjuk mi lesz.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#12743) [-HERO-] válasza kreten67 (#12732) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

Sajnos nagy csalodas nekem is ez az y520, pedig gyozkodtem magam hogy jo lesz ez nekem nem kell az y720.
Nos ennyiert (340) a laptopszalonnal, koszonom de abszolut kihagyos kategoria.
De ennek fenyeben mar felek az y720 tol is...

Y910 eket nezegettem most de az mar brutal kategoria arban :D
Azokrol mi a velemeny?

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#12744) Pocok256


Pocok256
veterán

NEmrég megadott "0680/016157" számot éjjel nappal lehet hívni ?

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#12745) Muerte válasza Pocok256 (#12744) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Nem,csak munkaidőben.

(#12746) Bee-Beep


Bee-Beep
tag

Sziasztok!

Laptopot vásárolnék, játékra.
Battlefield 1 fusson el rajta, de nem kell high beállításon.
Nagyon kezdő játékos vagyok, pusztán az időtöltés miatt.
Sokat nem akarok költeni a dologra, mivel nem fontos a grafika annyira és nem is játszom sokat.
Lenovo y700-as szériát nézegettem 300-ig. (elinte a lélektani határ 250e volt :D )
Ami számít, ssd, hangzás és a matt kijelző.

Segítségetek abban kérem, hogy mi legyen a gépben minimum hardver.
Konkrét alternatívákat is szívesen látnék.

Köszönöm!
Üdv.

Attól, hogy paranoiás vagy, még nem biztos, hogy senki nem akar kicsinálni...

(#12747) Darth_Revan válasza Bee-Beep (#12746) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Milyen VGA van abban amit néztél? Mondjuk Lenovot elvből kerülnék.

Első ránézésre ez nekem jobbnak tűnik.
Kérdés viszont, hogy i7 CPu-t és GTX 1050 VGA-t képes-e throttling határ alatt tartani ...

Ha lehet hinni ennek a tesztnek, akkor elég jó a HP.

A lényeg, hogy ilyen áron még GTX 960M vga gépek vannak, de azt már nem éri meg, hisz a GTX 1050 ugyanazért a pénzért kb 20-30%-al erősebb.

[ Szerkesztve ]

(#12748) Mikulásbá válasza Bee-Beep (#12746) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Még mindig Dell 7559 i5-el ebben a kategóriában a legjobb.

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#12749) Bee-Beep válasza Darth_Revan (#12747) üzenetére


Bee-Beep
tag

GTX 960M van abban amit néztem.
A cpu i7 6700hq

Amit linkeltél, szimpatikus a 3 év gari miatt és a jobb gpu miatt.
Viszont, a lenovo jbl hangzásáról nagyon jókat olvastam.
Utána lesek az ajánlatodnak, köszönöm!

Várom még a további ötleteket, több tanácsból jobb döntés születik! :)

Attól, hogy paranoiás vagy, még nem biztos, hogy senki nem akar kicsinálni...

(#12750) echterion válasza Bee-Beep (#12749) üzenetére


echterion
nagyúr

Ha külföld is szóba jöhet, akkor ez M2-es ssd nélkül 800 euro alatt egész jó lenne neked. Persze ha háztól házig garit szeretnél hozzá, az plusz lóvé még, szóval van, amivel lehetne még drágítani rajta. :))

Vagy ez 1050-nel, olcsóbban, de ezzel az eladóval mostanában voltak gondok, de persze át nem vernek, nekem is visszautalták a pénzt, mikor nem tudták teljesíteni a rendelésem.

**********

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.