Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9707) Krisztian101 válasza riam (#9704) üzenetére


Krisztian101
tag

Igen, mindkét fajtából van (asszim./szimm.), és JÁÁÁJ ezzel is mit szívtam, EMBEREK! Nem is hittem el, hogy én mennyit fogok ezzel szívi...csak így gyorsban:
MX160 tönkrement 1évután--->vettem másikat a MediaMarktban ami nem asszim.-->csere MX360-ra, az sem asszim.-->visszavittem pénz vissza--> keresés.....-->találat, Dj szaküzletben megrendel-->odamegy és BENG az is szimm.--->keres tovább, talállat--> régi MX400 megvesz, ami már asszim, de itt rendeltem +egy aszimm. MX160 utódját MX170-et, de BENG az is szimm.-->itt már az a rész jön, hogy mindenféle kényelmi és jobb hang reményében vettem egy CX300-at, ami mindegyik asszimetrikus, hangja megfelelő és kellően vékonyka a kábele, ami jobban megmarad a nyakamban (nem húzza le annyira a vastag lelógó kábel súlya).

Fentiekből kihagytam azt a részt, hogy vagy 25 üzletbe bementem, hátha van valahol még az MX160 asszmetrikusból....hát nem volt :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.