Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10701) JadenFell


JadenFell
csendes tag

Milyen fülhallgatót ajánlanátok iPod Touch 4g-hez, ha a felső határ 100 euró?

(#10702) ko9


ko9
addikt

Üdv!
Most újítottam be egy CX400-II-t.
Elsőre az a véleményem, hogy kevés a magas, és túl sok a mély. Írták páran hogy bejáratták. Utánnakeresve a dolgoknak egy eladó azt írta, hogy óvatosan ezzel a bejáratással, mert akár el is ronthatja a fülest.
Na szóval én összeraktam egy lejátszási listát, félóra rózsaszín zaj, majd félóra barna, és félóra fehér, 3 perces szünetekkel, és utánna ugyanez elölről. Elsőre 10órát hagynám menni, majd következő este 12 órát, és majd mégegyszer 12órát.
A kérdésem az lenne, hogy valakinek van tapasztalata ezekkel?
Esetleg az ügyben, hogy milyen hangerővel nyomjam rá a zajt?
Köszönöm előre is a segítséget!

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#10703) Shufny válasza ko9 (#10702) üzenetére


Shufny
őstag

Mindenki másra esküszik :)
Legtöbben azt mondják, hogy a hosszútávon kényelmes hangerő felett kicsivel érdemes járatni. Én kicsit nagyobb szünetekkel szoktam, de tudtommal itt többen szokták folyamatosan járatni akár 10 órát és nem volt problémájuk belőle.

Más:
mp4nation -nél ma 25 usd fölött ingyen Brainwavz Alpha -t adnak, ha valakinek kéne a családban egy plusz olcsó füles.
És szerintem most érdemes belinkelni: Sunrise Xcape & Brainwavz M3 added. Mindkettő jó vételnek néz ki. (az M3 pont azokkal a tulajdonságokkal nem rendelkezik, ami nem tetszik az M2 -ben... meg jobb másban is. :U Na mindegy, majd egyszer :) )

(#10704) czanga válasza schawo (#10700) üzenetére


czanga
őstag

Nekem 70%-os gyógyszertári alkohol van jelenleg itthon, de nem mertem a fülest bele lógatni. Gondoltam inkább kérdezek, az a biztos. :) Aggódok a ragasztás megoldása, és a és egyéb elektromos problémák miatt is.

Várok még pár választ, több véleményre is kiváncsi vagyok, de ez jónak tűnik! :R

(#10705) czanga


czanga
őstag

Nos, keresgéltem itt, írtátok még a hidrogén-peroxid-ot, ami ugyebár szintúgy gyógyszertárban kapható. Lehetséges, hogy jó, sőt biztosan. Gondolom sem a festést, sem a ragasztást nem fogja roncsolni, ellenben a szöveteket károsítja, így nem szívesen dugnám utána a fülembe. Kiszárad magától, vagy rá kell segíteni?

(#10706) schawo válasza Shufny (#10703) üzenetére


schawo
titán

Na, az M3 nem tűnik rossznak, de kicsit magas az árcímkéje, legalábbis a tesztelő szerint. De mivel mindenki mást és mást vár el egy fülestől, ezért szeretem jobban a szöveges leírást, mint az értékelési számot.

A leírás alapján még mindig nem tökéletes az M3, én nem venném. A bajom pont a középmély kiemeléssel van (ugyan kevesebb, mint az M2-nek), amitől falra tudok mászni.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#10707) Shufny válasza schawo (#10706) üzenetére


Shufny
őstag

De mp4nation -ön előfordulnak szép kis akciók. :) Az M2 -nek leginkább az "arcbamászó" tulajdonsága zavar. Kicsit túlzottan kiemeli azt a középmélyet, de ennél kevesebb nekem talán pont jó lenne. A másik is érdekes, de tapasztalatom szerint a mély veszik el legkönnyebben az utcai zajban, így nem vagyok biztos benne, hogy jobban beválna. Jah igen, és az M2 nem megy elég mélyre, szóval ez is egy nagy plusz, bár gyanítom, hogy csak azért tűnik így, mert túlzottan ki van emelve a középmély.

(#10708) czanga


czanga
őstag

Na beáztattam az AKG-t a 70%-os alkoholba. gondot csak nem okoz. :) Minden esetre hagyom majd száradni jó sokáig. :)

(apropó szárítási ötletetek van? mondjuk végülis az alkohol tökéletesen párolog. )

[ Szerkesztve ]

(#10709) wolfman


wolfman
veterán

A 10694-re senkinek nincs válasza? :(

Lécci lécci!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#10710) schawo válasza czanga (#10708) üzenetére


schawo
titán

Kicsit megpörgetheted, hogy kimenjen belőle a lötyi, de ne melegítsd, mert megnyúlik a membrán.

@(#10694) wolfman:
Brainwavz M2
vagy
SoundMagic PL-50 (bár őt nem szokták a mélyekről emlegetni, de kinek mi a sok)

ha ezt a kódot használod, akkor kapsz hozzá egy ajándék Brainwavz Alpha fülest: e6b0bb1fc6 (15 usd)

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#10711) kekkec


kekkec
aktív tag

Sziasztok!

Múltkor ezt írtam, mert szeretnék egy fülest. Shufny-nak köszönöm, hogy válaszolt, de sajna nem tudok a válaszára támaszkodni, és agybadugós fülest tuti nem akarok, mert agyf..szt kapnék egy olyantól.
Szóval milyen Sennhieser vagy egyéb márkájú fülest ajánlanátok , ami max 5-6 ezer Ft és fülbedughatós?

Szempontok:
- tiszta hangzás, magasabb hangerőn is (tudom függ attól is mi hajtja meg, de több mindenhez használnám)
- szép öblös masszív basszusok (drum&bass-hez, breakbeat-hez)
- Sennhieser előnyben, mert sokan dicsérik, vagy valami hasonló vagy jobb színvonalú márka/típus is érdekel

Előre is köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#10712) themebuilder


themebuilder
senior tag

Világturnékon a Sennheiser IE8

Nem tudom volt -e már itt linkelve, ha igen akkor elnézést.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#10713) Land


Land
veterán

Üdv!

5000 Ft-ért szeretnék agybedugós fülest venni. Akár itt ph-ról is.
Mit ajánlotok?

Ezeket szemeltem ki:

JBL Roxy Reference 250
V-Moda Bass Freq
Sennheiser Cx-300 II

Rock/metalt és hardstylet/hard technot hallgatok, tehát vegyeset:)

Köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#10714) Bsony válasza kekkec (#10711) üzenetére


Bsony
tag

Pedig azokat a dolgokat, amiket felsoroltál, normális szinten csak agybadugos tudja produkálni szerintem.

(#10715) ko9 válasza kekkec (#10711) üzenetére


ko9
addikt

Háát sajnos szerintem se várj fülbe helyezhető fülestől öblös basszusokat.
Én is hallgatok Drum'n'Bass-t és esélytelen ilyen fülessel a dübögő mélyeket visszaadni.
Vegyél egy CX300-II-t, esetleg spékeld meg egy ezressel, és CX400-II-t. Én is tegnap kaptam egy ilyet, igaz még bejáratós, de eszméletlen milyen szépen szól rajta többek közt a Spor - 1up, vagy a Jade - Venom.
Könnyen hozzálehet szokni, ne félj tőle.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#10716) ko9 válasza themebuilder (#10712) üzenetére


ko9
addikt

Mennyibe is kerül egy IE8? :DD

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#10717) Shufny válasza themebuilder (#10712) üzenetére


Shufny
őstag

Jahogy MINIMUM 1000 USD... csak szeretné a Sennheiser :D (bár a mostani 270 usd körüli árával az IE8 már tényleg lényegesen olcsóbb)
Amúgy meg a végén mit is keres az a "www.audiopartner.hu" ? :U Szóval azért senki ne ugorjon úgy neki az IE8 -nak, hogy egy szinten van az $1000 -os custom fülesekkel.

kekkec:Egyébként vannak jó nem agybadugós fülesek állítólag. Csak úgy tűnik nekem, hogy egy típus kevsebb ember füléhez passzol, mint IEM -eknél. (Eddig mindkét agybadugósom tökéletesen passzol nekem, de simát még nem találtam)
Legjobb neked, amúgy az AKG k317 lehet, amit aprón be lehet szerezni 5k alatt. Mivel az MX400 -ról is elég jó vélemények vannak, így végképp fogalmam sincs, hogy valójában mennyire válik be neked.

[ Szerkesztve ]

(#10718) sz_abika válasza Land (#10713) üzenetére


sz_abika
addikt

Az a sh jó, de most először kis review-ok után vettem egy Sony MDR ex 33-ast...piszkosul kényelmes, szinte nem is érzi az ember hogy ott van, de nagyon jól szól :)

PSN: xszabikax

(#10719) wolfman válasza schawo (#10710) üzenetére


wolfman
veterán

Nekem is fontosak lennének a basszusok zene közben, hallgatok minden féle stílust(rock, metál többnyire, instrumentális filmzenék, etc.), és így tuti mindent kapna.

Erre képes lenne a Brainwavz M2 vagy a SoundMagicPL-50?

Mondom, nekem jó a fülre helyezhető füles is, csak lehessen fas.ásan meghajtani, ne kelljen hozzá erőmű(mint z előző fülesemhez:( ), de lehet bedugós, csak akkor szép mélyek is legyenek benne...

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#10720) Zinho válasza wolfman (#10719) üzenetére


Zinho
aktív tag

Akkor inkább az M2. PL-50 neked szerintem nem tetszene, ha inkább a mély a fontos.

[ Szerkesztve ]

(#10721) Shufny válasza wolfman (#10719) üzenetére


Shufny
őstag

Pedig az OMX 52 viszonylag könnyen hajtható (ha nem hamis a specifikációja). Azért lehetett talán kevés, mert gondolom behallatszik minden. A PL-50 kiegyenlítettebb, az M2 -nek meg tipikusan olyan hangja van, amit rockhoz szoktak szeretni (energetikus hatást kelt, ez instrumentális filmzenékhez nem biztos, hogy jó). Az M1 is jó választás lehet, ha inkább kevesebbet akarsz fizetni 10k -nál mint többet. Kiegyenlítettebb mint az M2 csak ez kevesebb basszussal jár, nem csak a mélykiemelés hiányzik, hanem nem is megy annyira mélyre mint az M2 (egyébként az M2 azért részletesebb is). Az OMX -et valószínűleg ez is veri.

Zinho: Van egy olyan érzésem, hogy a PL50 -nek több basszusa van, mint a régi fülesének :)

(#10722) hardcore44


hardcore44
csendes tag

Sziasztok! Fülhallgatót vennék, van pár a talonban, arra kérnélek Titeket, segítsetek, melyik lenne a legjobb választás, ha gyönyörű hangzást szeretnék elérni (és ne menjen tönkre 1 hét alatt:( )

Ezek a szimpik:
AKG K330
AKG K321
Pioneer SE-CL28

Köszönöm a választ előre is :) .

(#10723) Jb001


Jb001
tag

Sziasztok!

Nokia 5360-hoz vennék fülest, headsettel használnám, ezért csak nyakbaakasztós jöhet szóba és NEM agybadugós, max nettó 6E, de nem bánnám ha pl. 4xxx-ből kijönne.

Eddig egy Pana RP-HV200-am volt, leszedtem róla a gumit, sima szivaccsal használtam, olyan basszust nyomott alapban hogy az EQ-n kellett leszabályozni hogy normálisan szóljon, de utána szvsz jól szólt, mindaddig amíg magától le nem jött a membránt takaró kupak :( ...ennél jobb kellene.

Senn MXL570-et néztem, lehet az 560 is jó lenne, de csak pirosban lehet kapni ahol láttam de nem vagyok lányból ezért nem tetszik, esetleg feketében lehet kapni vhol? :) A kettő között van különbség?

AKG-t + sok mást is néztem már, de nem tudom, van-e ezekből nyakbaakasztós, az AKG317-et láttam képen, 0,5 m-es zsinórja van, de ettől ez még nem nyakba való, ugye?

Gondolom a teló nem tudja eleve úgy meghajtani a cuccot hogy abból vájtfülűek is szépet halljanak ki, nem is vagyok az, de attól még szeretnék valami igényes darabot.

Tudnátok segíteni a választásban?

(#10724) hardcore44 válasza hardcore44 (#10722) üzenetére


hardcore44
csendes tag

Azt elfelejtettem írni, hogy ipod touch-hoz lesz!

Köszi =)

(#10725) Land válasza hardcore44 (#10722) üzenetére


Land
veterán

Ha hardcore technora kell, akkor a V-Moda Bass tökéletes lehet

Teszt: link
4k-ért árulja egy srác PH a zöld-fehér változatot.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#10726) hardcore44 válasza Land (#10725) üzenetére


hardcore44
csendes tag

Hát, inkább metált hallgatok, metalcore, hardcore , rock, de csúszik még electronic, pop is.
:)

(#10727) Land válasza hardcore44 (#10726) üzenetére


Land
veterán

Én is rock/metalt(meg hardstyle, hard techno). Egy srácnak épp most küldtem rock/metalt tesztelésre. Ma kiderül, hogy arra mennyire jó:)

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#10728) hardcore44 válasza Land (#10727) üzenetére


hardcore44
csendes tag

Amit küldtél link, ott olvastam ,hogy metalcore-ra nem jó :S, As I Lay Dyingot csekkolták.. :(

(#10729) Land válasza hardcore44 (#10728) üzenetére


Land
veterán

Az sem mindegy, hogy mivel hallgatja, no meg EQ-val állítható a dolog. Pont a tesztelő metálos haverja azt mondta a fülesre, hogy Hatebreedre meg ilyenekre neki jó volt, amikor tesztelte...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#10730) Bici válasza hardcore44 (#10728) üzenetére


Bici
félisten

A zene hangszerelésétől, keverésétől is függ, és attól is, hogy mekkora a lejátszód kimeneti ellenállása.
Ha a zenében sok a nagyon mély hang (pl. lábdob) és a lejátszód gagyi, akkor a basszusok eléggé elszállnak, összefolynak.
Én egy régi Philips lejátszónál tapasztaltam ezt, valami régi garázsfelvételnél.
Ugyanaz a szám elég jól szólt az én Sansa Clip+-omon a V-moda fülessel, és a Philips lejátszón is jobban szóltak a rendesen kevert számok.
Ha a lejátszó kimeneti ellenállása túl nagy, akkor a basszusoknál nem állítja meg a lendületben lévő membránt időben. Ez a kifejezetten rossz hangú lejátszóknál jellemző, de szerintem az összes basszusra fókuszált fülesnél előjön, mert ezeknél viszonylag gyengének kell lennie a membrán rugóerejének.
Ha tehát sem a lejátszó erősítője nem fogja meg a lengést, sem maga a hangszóró, akkor összefolyik a sok basszus a nem tökéletesen kevert zenéknél.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#10731) hardcore44 válasza Bici (#10730) üzenetére


hardcore44
csendes tag

Nekem régebben Sennheiser CX-400 II fülhallgatóm volt. Azzal meg voltam elégedve, csak gyorsan tönkrement... Most igazából, azokból választanék, amiket leírtam. :S

(#10732) Land válasza hardcore44 (#10731) üzenetére


Land
veterán

K330-am volt. Nem volt rossz! Elvileg a K321-nél picivel jobb, de talán a K321 kényelmesebb.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#10733) hardcore44 válasza Land (#10732) üzenetére


hardcore44
csendes tag

Az lenne a lényeg, hogy minél szebben szóljon. Neked nem ment hamar tönkre? Régen volt AKG-m, de egy kis koppanás után a bal fülesnek elszállt a basszusa. És, hogy érted ,hogy kényelmesebb? :) Köszi a választ

(#10734) Land válasza hardcore44 (#10733) üzenetére


Land
veterán

Hát nekem azt mondták, hogy a kialakítása miatt kényelmesebb. Nem szimmetrikus és az jobb.

Havernak kontaktos lett hamar a K330, szóval vigyázni kell rá!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#10735) stratova


stratova
veterán

Üdv!

Kis információ azoknak akik MP4 Nation-ről rendelnek.
- november 11-én rendeltem meg a BrainwavzM1-et
- november 19-én "Item mailed out" email
- december 2-án (ma) kaptam kézhez

Tartalma:
(- 2 szivacsrétegű elegáns dobozban pihen a felcsévélt tokba zárt füles)
- zip-záras tok, kis hálós tartórekesszel az épp nem használt gumiharangoknak
- 3 pár nyújtott félgömb alakú harang 1 pár "dumplakúpos" harang
- feltehető csíptető
- garancia lap és egy vékonyka kézikönyv
- akciós papírok

Vélemény:
Sajnos igazán komoly fülhallgatókhoz még nem volt szerencsém, de sokkal szebben szól az eddigieknél, amik az alábbiak voltak:
- Philips SHE 1350 (hagyjuk, egy pár szivaccsal egész normális hangot ad a teljes tartományban).
- Panasonic RP-HV154E (ez felső tartományban szebben szól mint az előző 1000 Ft-os füles, viszont 200 Hz alakk erősen "dobozosodik" zavaróbb mint a fenti, de kényelmesebb)
- AKG 321 (kölcsön kaptam pár órára, erről nem vagyok rossz véleménnyel nekem még épp elegendő mély és erőteljes felső-középső tartomány)
A fentiekhez képest kiegyenlített hangkép rock, pop, trance zenében, komolyzenével még nem hallgattam. Kellemesebb de tiszta hangzás. Jó lenne összevetni a hasonló árkategóriájú fülesekkel és a Sansa Clippel, ami sajnos most nem működik :( . Először hallgatva vigyorogtam mint a tejbe-tök, és fél órával később is :)) aki egy kicsit is szereti a fülét szerintem ennyit legalább szánjon rá.

(#10736) Land válasza stratova (#10735) üzenetére


Land
veterán

Ft-ban mennyi volt az egész?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#10737) stratova válasza Land (#10736) üzenetére


stratova
veterán

5900 Ft akkori 198 ~ 200-as árfolyamon, 25% előrendelési kedvezménnyel. Most nézem a dobozát, járt hozzá egy új évi vásárlás esetén érvényes 15%-os kedvezményre jogosító és egy visszajelzés esetén 5$-ra jogosító "jegy" (jó kérdés, hogy összevonhatók-e, egy-egy sima papír :) ). Maga a szállítás ingyenes.

[ Szerkesztve ]

(#10738) czanga


czanga
őstag

Az alkoholos fülhallgató mosásról annyit, hogy az AKG bal fele fogta magát és elhalkult. Először azt hittem, csak pont most tette, de nem. Egy másik, nem használt fülesemmel is megcsináltam. Az is ugyenezt produkálta, szóval azthiszem levonható a konzekvencia... Vehetek fülhallgatót, király.

(#10739) themebuilder válasza czanga (#10738) üzenetére


themebuilder
senior tag

Megfelelő töménységűvel csináltad?

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#10740) czanga válasza themebuilder (#10739) üzenetére


czanga
őstag

Igen, és mégis. 70%-ossal csináltam.

(#10741) Zinho


Zinho
aktív tag

Nem tudom milyen ez a Pioneer SE-CLX7, de akciósnak elég akciós.

(#10742) stratova


stratova
veterán

Ami furcsa, hogy maga a szett eltér a honlapon lévőtől. Engem különösebben nem zavar, mert a fülemnek kellemes harangok megvannak DE szilikonosakat nem tartalmaz, ahogy fülpántot sem, illetve a csatlakozó aranyozott de 45°-os nem egyenes (ez nekem speciel szintén jó).
Némi utánajárás után úgy találtam, hogy a Brainwavz M1 a ViSang "ikertestvére". Fake-ről nem láttam infót. Nekem ezzel nincs is gondom, végül is ennyi pénzért ennyi is bőven elég. De azért tartozéklista igazodhatna a honlap a kínálathoz. (Ha az akció miatt nem egyezik, akkor tüntessék fel. Ha fel volt tüntetve, de én nem vettem észre akkor PEACE).
Továbbra is nagyon kellemes fülesnek tartom jó áron, csak meglepődtem.
Ha esetleg más szerzett be az MP4 Nation-ről netán nem előrendelési időszakban Brainwavz M1-et (nem ViSang-ot) megoszthatná a nagyérdeművel mi járt hozzá :R

[ Szerkesztve ]

(#10743) Shufny válasza stratova (#10742) üzenetére


Shufny
őstag

Nekem a "fülpántot" utánaküldték :), szóval még lehet, hogy megjön.

(#10741) Zinho: Érdekes ez a semi-custom cucc.

[ Szerkesztve ]

(#10744) stratova válasza Shufny (#10743) üzenetére


stratova
veterán

Köszi az infót. Érdeklődtél, vagy maguktól küldték, szilikonos harangok járnak/jártak hozzá?
Mondjuk azt sem tudom, hogyan férne be ekkora dobozba :)
Épp ez jutott eszembe, róla (du. óta folyamatosan a fülemben csücsül).

"These are the first IEM's I've owned that sound this clear. I am seriously hearing sounds in some of my songs I never knew existed."

[ Szerkesztve ]

(#10745) Shufny válasza stratova (#10744) üzenetére


Shufny
őstag

Maguktól küldték. Igazából fel se tűnt, hogy járna hozzá. Volt benne szilikon is, de dupla nem. Egyébként nekem M2 van, de elvileg ugyanaz jár hozzájuk. Én azt mondom, hogy kérdezz rá nyugodtan.

(#10746) Kazimír


Kazimír
őstag

Sziasztok!

Sansa Clip Plushoz vennék fülhallgatót a kedvesemnek, de akkora a választék - még adott árkategórián belül is - hogy ezidáig nem tudtam dönteni.
Olyan 5-7e Ft-ot szánnék rá.
Instrumentális ill. dallamosabb pop és rockzenékhez lenne, szóval semmi kemény és/vagy elektronikus.
Ha tudtok ajánlani valamit, azt nagyon szépen megköszönöm! :)

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#10747) Shufny válasza Kazimír (#10746) üzenetére


Shufny
őstag

Az M1 tűnik továbbra is a legjobb választásnak. Jelenleg a -$5 -os kuponnal 34.5 USD, szóval egy kicsivel többre jön ki, de annyi még talán belefér. Sajnos karácsonyra lehet, hogy nem ér ide, de mintha lett volna valahol egy listájuk, hogy meddig kell leadni a rendelést, hogy karácsonyra megjöjjön. (én dec. 15 -re emlékszem, de az enyém vagy 5 hét volt... mondjuk nyáron)

stratova: Egyébként a Brainwavz -oknak elméletben is 45°-os csatlakozója van.

[ Szerkesztve ]

(#10748) Zinho válasza Shufny (#10747) üzenetére


Zinho
aktív tag

Áhh, sajnos esélytelen véleményem szerint, hogy Karácsonyra ideérjen bármi is az Mp4Nation-től....

(#10749) fi:zi'k válasza Zinho (#10741) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Úgy tűnik nem csak én vettem észre :D
Van esetleg tapasztalat valakinél? (Pioneer SE-CLX7)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#10750) schawo válasza fi:zi'k (#10749) üzenetére


schawo
titán

Az ár önmagában (más külföldi és magyar boltokhoz képest) nem rossz, már csak azt kéne tudni, hogy a füles milyen :)

De 15 pénzért már valaki kipróbálhatná, annyit talán megér.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.