Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87851) kutyek válasza RetepNyaraB (#87849) üzenetére


kutyek
senior tag

Persze, tudom, hogy dual AMP is van benne a nagyobb impedanciájú fejesek miatt. Másrészt ettől a digitális feldolgozás (DSP/DAC páros, ami "egyben van" a Samsung CirrusLogic és az LG ESS chipjében is) függetlenül kapcsolható a normál VS hi-fi (uhq) módok között. Az konkrétan marhaság, hogy a "Quad DAC" csak nagy impedanciájú fejesekkel kapcsolható be (tudom, hogy létezik ilyen tévhit).
Mivel a T20 16 ohmos, nyilván nálam a kisebb teljesítményű AMP uzemmód ment, de ez a DSP/DAC minősége szempontjából mellékes... én a magam részéről azt szűrtem le, hogy a kis impedanciájú fülesemmel ugyanúgy szól az LG quad DAC (hifi), mint a Samsung (UHQ) hi-res módja, ugyanazzal a playerrel. Persze van még egy-két finomság az LG-ben, mint a választható karakterű szűrők, illetve az MQA licensz (még 1 folding), de ezekben sem érzékeltem különbséget...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.