Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40032) #16820480 válasza Ati1979 (#40007) üzenetére


#16820480
törölt tag

LCD3...
Azt hiszem lassan lesz valaki, aki betöltheti a kialakult űrt a topikban filózoli után :))

dobobazsy: Nyilván nem, teljesen érthető :R Egyébként én is így kezdtem, hogy volt egy lélektani határ (akkor még olyan 8-10 ezer forint körül), és nem voltam hajlandó annál többet adni ilyenért. Mondjuk ilyen kategóriásból volt több is, viszonylag rövid idő alatt, aztán vagy eladtam, vagy elajándékoztam őket, mert annyira nem voltak jók. De mély ez a gödör, ha egyszer elindul lefelé az ember, akkor nehéz megállni...

brumi1024: Nekem a B2-nél jobban tetszett a VC1000, de az is igaz, hogy az előbbit még augusztusban hallgattam, és azóta is változott azért szerintem az ízlésem. B2-ben tényleg a mélyeket hiányoltam nagyon, mert a többi tartomány nagyon szép volt, meg azt, hogy a kábele valami szörnyen sérülékenynek néz ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.