Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6901) Bib válasza PR0JECTNR56 (#6899) üzenetére


Bib
őstag

Akkor megválaszoltad magadnak ,nem a játékkal van baj akkor.

(#6902) tescodr


tescodr
tag

Srácok lehet hülyeség de akinek fagy annak ssd-re van telepítve?Mert nekem igen igaz nem tudom mi az össze függés de keresem az okot,valamit nagyon el toltak a fejlesztésnél...pedig annyira jóóóó lenne! :W

(#6903) tescodr


tescodr
tag

Bocsi de már nem tudom szerkeszteni az előző bejegyzést de úgy néz ki megvan a megoldás a fagyásokra.
Először is a játéknak a legfrissebb windows kell,akinek fagy nézze meg a frissítéseket.
Másodszor a játék valamiért haragszik néhány esetben a játékvezérlőkre,érdemes mindent kihúzni gamepad/kormány.Így most már nem fagy ki sehol,cserébe sajnos továbbra sem mindig tölti be rendesen a pályát ,ez a glich bent maradt,de legalább végig lehet játszani a demót. :R

Akinek pedig shutterel a játék (De szép magyar szó)Az a frame locknál állítsa be a fix 60 fpst,remélem tudtam segíteni :) :R

[ Szerkesztve ]

(#6904) evitiguF


evitiguF
senior tag

Sziasztok!

Azt lehet tudni, hogy 28-án mikortól lesz elérhető a játék? 00:01 perctől játszható, vagy van valami GMT hivatalos megjelenés?
Illetve vajon előtölthető lesz, vagy onnantól lehet majd tölteni? :D ;]
( demó után még izgatottabban várom )

Még egy kérdés, a Horizon 3-ba jött HDR mód is, ebben van/lesz? Aktiválni kell, vagy automatán felismeri, ha ilyen kijelzőm van?

Köszköszkösz!

(#6905) bulikavagyok válasza evitiguF (#6904) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szia,
Elvileg attól függ, h melyik régióban veszed a játékot. Ha itthon, akkor éjféltől játszhatsz vele. Eddig legalábbis így volt. És mindenképp előtölthető lesz! Illetve természetesen HDR-es a játék. Boxon automatikusan felismeri, PC-n nem tudom, h működik.

[ Szerkesztve ]

(#6906) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

FH4 demo
Xbox One S+50" 4K samu tv...

well, a grafika 10/10... nem javítottak ,de nem is rontottak... vezetés és egyéb szintén 10/10...
nem csalódtam... hozta azt a szintet, amit elvárok... elővételes lesz, de nekem lemezesen kéne... nagyon gyér itt a netsebesség

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6907) Csoeri79 válasza - = Zk = - (#6906) üzenetére


Csoeri79
csendes tag

Attól, hogy lemezes kiadást veszel, még ugyanúgy kell a net. Az FM 6 volt az utolsó lemezes játékom, akkor ha jól emlékszem lemezről föltelepített 8 giga körül, utána meg még letöltött vagy 50-60 gigát pluszba.

(#6908) IntelKiller7 válasza - = Zk = - (#6906) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Milyen TV-d van?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6909) - = Zk = - válasza Csoeri79 (#6907) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mondjuk mondasz valamit, mert ugye anno a Division-nel jött 6 lemez... idén megvettem steamre a FrostPunk-ot, lemezes... feltett 1,5-et majd gondolta a többit leszedi... minek? ott van a lemezen... fos a netem, hulladék... :W
egy nagyobb "pecs" érkezésekor temetem a fejem :W

(#6908) IntelKiller7
uh, adj 1 percet. meglesem...
szerk. UE49MU6470...
( de 1 éve készülök, hogy visszaviszem a g.cibe... nem elég, hogy magyar termék ( nem, ezért nem viszem vissza, csak viccezek) de a legnagyobb baja, hogy körbe "fehér befolyás" van... hivatalosabban "black screen bleeding"

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6910) t4zoli


t4zoli
csendes tag

Sziasztok!
Vártam a FH4 demót nagyon ma letöltöttem elindítottam majd játèk közben egyik pillanatról a másikra az asztalon találtam magam😁😁😁Van hogy tíz ,vagy tizenöt percig megy hiba nélkül mielőtt kidobni.
Pont úgy mint a FH3, és FM7 esetében,pedig bíztam benne hogy talán már hibátlan lessz mondván tanultak a fejlesztők az előző részek hibájából.
Bár sokáig nem foglalkoztam a problémával de, most már dühítő!
Érdeklödnék hogy mivel sokaknál volt ez gond, még nem orvosolta a mcrofoss???---vagy lemaradtam időkőzben valamiről😀
Ha valakinek van valami épitőjelegű tapasztalata megosztná!

Köszönöm

(#6911) Csapoati válasza t4zoli (#6910) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azért azt leírhatnád hozzá, hogy milyen géped van. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6912) t4zoli válasza Csapoati (#6911) üzenetére


t4zoli
csendes tag

Acer Aspire VX5-591G-57Q0
LED háttérvilágítású billentyűzet HU
15.6” Full HD LED IPS Matt (1920x1080) tükröződés és pixelhiba mentes
Intel i5-7300HQ 3.5Ghz (6MB) KabyLake 2.5Ghz-3.5Ghz TurboBoost 4mag
RAM 8GB DDR4 (2400Mhz) bővíthető
SSD 128GB M.2 2280 + HDD 1TB (1000GB)
Intel HD630 + Nvidia GTX1050 4GB Dedikált GDDR5 + Optimus
Elérhető grafika memória 8GB (RAM bővítéssel növelhető)
2xUSB 3.0, 2xUSB 2.0, USB Type-C, Bluetooth, HDMI, LAN
Dolby Digital Advanced Audio, kitűnő hangminőség

(#6913) Csapoati válasza t4zoli (#6912) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem a memória fogy el, nálam ezt tipikusan a FM6: Apexnél csinálta 8 gigával.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6914) Gabor777


Gabor777
aktív tag

Elég borsos a standard edition ára...20k storeon...:D Remélem lehet majd boxos kulcsot vadászni valahonnan, aztán aktiválni pcn..

Amúgy a random kidobás nálam is jelentkezett, de csak az elején a vízesésnél. Utána már tökéletesen fut.

(#6915) t4zoli válasza Csapoati (#6913) üzenetére


t4zoli
csendes tag

Köszönöm!-azt hiszem maradok boxnál😉

(#6916) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Kérlek tartsátok meg jószokásotokat, hogy amikor akciós lesz a FH4 bepötyögitek a csoportba, mert nagyon várom. Teljesen árat sajnálom érte, de kedvezőbb áron instabuy. :)

Köszi!

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#6917) oriic válasza Darko_addict (#6916) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Game Pass?

Live-Die-Respawn

(#6918) Win-T válasza oriic (#6917) üzenetére


Win-T
senior tag

Nekem GP mellett is 19900-at ír a store árnak.

(#6919) BK87


BK87
senior tag

Sziasztok. Érdeklődni szeretnék, hogy a Forza Horizon 2-t lehet-e PC-n játszani? Előre is köszönöm.

(#6920) oriic válasza Win-T (#6918) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Game Pass előfizetést külön kell venned. Amit te látsz az a játék ára. Az előfizetés külön van, oda bekerül majd a játék megjelenéskor.

Live-Die-Respawn

(#6921) ZGO


ZGO
tag

Sziasztok!
Nem tudom van-e köztetek olyan, aki Xbox-on és PC-n is használja a játékait.
Xbox-ra megvásároltuk a FH4 Ultimate kiadást, szépen le is engedte tölteni, viszont ha pc-n bejelentkezünk az XBOX acc-al, akkor a játékra lépve csak azt írja, hogy "Telepítés az Xbox One konzolon"...

Nincs választási lehetőség, hogy akkor most pc-re is szeretnénk előtölteni.

Az a fura, hogy az előrendelői csomagokat (kiegészítőket) simán letöltötte és telepítette.
Az előírt kritériumoknak is megfelel a gép.

Mi lehet a hiba?

Demo szépen megy, hiba mentesen.

Van ötletetek?

(#6922) IntelKiller7 válasza Darko_addict (#6916) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Max Black Friday lesz az első amikor akciós lesz.

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6923) Darko_addict válasza oriic (#6917) üzenetére


Darko_addict
őstag

PC-re akarom megvenni az Ultimate kiadást, de jelenleg 30.000,-Ft.

@IntelKiller7: Szóval November végének környéke. Köszi az ötletet.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#6924) t4zoli válasza Csapoati (#6913) üzenetére


t4zoli
csendes tag

Szia!
Tudom buta kérdés de, a notimban 8gb ddr4/2400 ram van ami kevésnek bizonyul.
Szerinted ha 4gb ramot mellé rakok megoldja a problémát, illetve a 8/4es párosítás működni fog?
Tudom....vegyek inkább 8gb ramot,de nem akarok költeni annyit rá😉

(#6925) Csapoati válasza t4zoli (#6924) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem 12 giga van a gépemben, azzal nem volt már ilyen kidobósdi, szóval elég lehet.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6926) #92006144 válasza t4zoli (#6924) üzenetére


#92006144
törölt tag

Első körben emeld a virtuális memória méretét legalább 8 gb-ra hátha segít. Valakinek az optimalizáció sem futott le 8gb ram mellett, amíg nem emelte a swap file méretét. Az utolsó hsz-eim nagy része csak erről szólt, és általában bejött a tipp. Ez a menet közben kidob a játék dolog szinte csak erre vezethető vissza. Mókás, hogy ms játék ms oprendszeren nem megy rendesen alapértelmezett swap file beállítással.

[ Szerkesztve ]

(#6927) t4zoli


t4zoli
csendes tag

Köszönöm srácok!!!
:R :R :R

(#6928) Nyethuszar


Nyethuszar
tag

Ha valaki netán késztetést érezne a demóban kocsit/kocsikat festeni,itt a módja :C

[link]

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#6929) Csoeri79 válasza BK87 (#6919) üzenetére


Csoeri79
csendes tag

A FH1, FH2 csak Xbox. A FH3 az első forza, ami játszható pc-n.

(#6930) intelMMX


intelMMX
senior tag

Üdv! Nem tudom még kinél lép fel a probléma, de amint tölthető volt a Horizon 4 demója, én is letöltöttem. El is indítom, szépen, frankón megy, ahogy kell neki. Örültem is, hogy a kis vason így szalad. El is jutottam gond nélkül a szabad kóborlásik, egy kicsit mentem is a Chargerrel. Persze munka előtt fél órával.
Másnap akartam volna még kicsit próbálgatni. (Ekkor még úgy voltam vele, hogy majd meg is veszem az alap verziót). Ismét elkezdődött az elejéről, ám kidobott a "tavasz" bemutatásánál. Sírt is az elavult VGA driver miatt, telepítem az újat. Utána már az ősz végén is kidob.
Próbáltam mindenféle beállításban, felmérő módban, különböző driverekkel. A játékot is háromszor újra letöltöttem. Valahol mindig kidob.
Az operációs rendszert előtte nap telepítettem (jogtisztán), szóval az annyira szűz, amennyire egy hamvas 14 éves tinilány csak szűz tud lenni.

Most nálam lehet valami probléma, vagy tényleg ennyire katasztrofálisak a microsoftos programok mostanában? (A többi forza nem dobott ki)

Amúgy i3-2100, 8GB ram, GT1030 meg 120as SSD egy Optiplex 390ben. Semmi eget rengető, muszklis cucc.

szerk: A lapozófájlt 200 és 2000MB közé állítottam már az első probléma után

[ Szerkesztve ]

(#6931) Csapoati válasza intelMMX (#6930) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A GT 1030 szerintem kevés lesz neki, főleg a 2 giga VRAM-mal. Abból fogyhat ki egy idő után és dob ki emiatt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6932) intelMMX válasza Csapoati (#6931) üzenetére


intelMMX
senior tag

De akkor első alkalommal miért nem volt semmi probléma? A Horizon 3 jelezte egyből, mikor kifutott a ramból, voltak is miatta akadások, de nem fagyott ki.

Itt olyan is volt, hogy lassan töltött be a térkép és láthatatlan falba ütköztem.
A felmérő mód hiba nélkül lemegy, illetve az "ősz" alatt csinálhatok amit akarok, ameddig nem érem el a szakasz végén a bejátszást, addig órákig is kergethetem a bárányokat, terrorizálhatom a forgalomban részt vevőket és törhetek, zúzhatok. Nincs kifagyás.

(#6933) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Ez még csak demo. Ki tudja mikori kiadás. Lehet nem 100-as a téma. Sőt biztos.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6934) Gigi01 válasza intelMMX (#6930) üzenetére


Gigi01
őstag

Nekem elő kellett vennem a kormányhoz való pedált,hogy menni tudjak.Tegnap ki is próbáltam,hát nem sokat mentem,mintha picit jobb lenne a 3-nál,de szintén kidobott. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6935) t4zoli válasza #92006144 (#6926) üzenetére


t4zoli
csendes tag

Szia!
Köszönöm a segítséget, "Kori" féle win10em van a gépen és ott 800-4096mb ra volt állitva a memoria.,
átállitottam hogy a windows optimalizálja a meretet.
Azóta hasít minden.

Köszönöm
:R :R :R

(#6936) intelMMX válasza Gigi01 (#6934) üzenetére


intelMMX
senior tag

Kormánnyal én még ki sem próbáltam :DDD Amúgy hangulatra sokkal jobban átjön nekem, mint a harmadik.
Most adtam a dolognak még egy kis virtuális memóriát, aztán meglátjuk mi fog történni.
Azt sem tudom, ez a dell visz-e 16Gb ramot :U

(#6937) intelMMX


intelMMX
senior tag

Kipróbáltam magas prioritáson is a játékot. Úgy nem lép ki. Egy próbát érdemes tenni vele.
Előző komit nem tudtam szerkeszteni már :))

(#6938) t4zoli válasza intelMMX (#6937) üzenetére


t4zoli
csendes tag

Azt hiszem sikerült, nálam ezzel a beállítással hibátlan😁

(#6939) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

FH4 demo... XBOX One S vs "high end PC"

ugye hiába a 4K TV + box, 30FPS.... élvezTEM eddig a pillanatig :D leszedtem PC-re is a demót... fel ultra minden, amivel kiderült, ennek a húzott konfignak itt a vége.. gpu-cpu egyaránt (teszem hozzá, 1440P, g-sync, 144+Hz..)
de bakker, 59+ FPS folyamatosan (ultra), ugye a g-sync, iszonyat adja a konzolhoz képest. durva a sebesség érzet :C.. 1-2 dolgot ha leveszek, ilyen felesleges dolgokat, hopsz, máris 75+ FPS fixen :C

októberben bemegyek az 576-ba és Play Anywhere-ben megveszem. kérdés, akkor boxon marad angol, vagy az is magyarra vált?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6940) t4zoli válasza - = Zk = - (#6939) üzenetére


t4zoli
csendes tag

Box-on is magyar lesz😁

(#6941) - = Zk = - válasza t4zoli (#6940) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akkor ok, csak mert a "demo" nekem nem az :C :((

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6942) Csapoati válasza - = Zk = - (#6939) üzenetére


Csapoati
nagyúr

576-ban nem hiszem, hogy megveszed, csak a digitális verzió Play Anywhere. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6943) t4zoli válasza - = Zk = - (#6941) üzenetére


t4zoli
csendes tag

Fura.....🤔🤔🤔

https://www.konzolvilag.hu/xboxone/forza-horizon-4
Mindenhol Hun felirattal hirdetik😉

(#6944) oriic válasza t4zoli (#6943) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez csak a lemezes változat, ez csak Xbox-on megy. (Lesz felirat, most is van a demóban)

Live-Die-Respawn

(#6945) - = Zk = - válasza Csapoati (#6942) üzenetére


- = Zk = -
félisten

csak adnak kártyán, egy kódot?! vagy a blokkon?! :C :DDD

(#6946) Csapoati
akkó' nem szótam' :R

(#6944) oriic
lehet probléma, hogy UK-ban élek?! :F

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6946) Csapoati válasza - = Zk = - (#6945) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Csak a neten tudod megvenni a digitális változatot.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6947) oriic válasza - = Zk = - (#6945) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tökmindegy az. Digitális változatot veszel, ha magyar store-ból veszed, és magyar régión van a PC-d, akkor lesz magyar feliratozás.

Live-Die-Respawn

(#6948) - = Zk = - válasza oriic (#6947) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát, egyik sem ezek közül :C
akkor meg is van a megoldás..
bár fura, mert az asztali gép is és a box is UK régión van, a gépen ugye mégis magyar feliratos

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6949) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Arra leszek kíváncsi, hogy a véglegesben lehet e majd a menüben kapcsolni a feliratot/nyelvet vagy marad ez, hogy letöltöd magyarbó oszt akkó magyar, ha meg máshonnan akkor meg inglis. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6950) kago akira


kago akira
tag

A hétvégén váltottam i5 3470-ről egy ryzen 2600x-re 16 giga memóval. Ezért nagy reményekkel futottam bele a FH4-be. Mivel FH3-mall voltak ram és hdd problémák ezért az egész játékot felpattinottam az ssd-re. Az RX580-al meg kb 2x élsimitáson túl mindent a legjobbra. Nagy meglepetésre ment is minden 60+ba viszont egy idő után elkezdett nem betölteni a pálya és ott sokszor meg is akadt a játék. Csak késöbb vettem észre hogy a 3200-ramom 2100-on ment. Másnál is előfordult ez a hiba hogy a felepálya nem tölt be? :S amikor épp be van töltve minden ott nagyon jól futott a játék.

Ryzen 2600x - 32GB RAM - SAPPHIRE RX580 - 970 EVO 500Gb SSD - INWIN 301 sevenfan eDition :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.