Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6701) hackeeeee válasza - = Zk = - (#6700) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Meg is írtam nekik, hogy köszönöm szépen, de sajnos ez nem adja vissza az eltöltött játékidőt, és a hangulatot.

Véleményem szubjektív...

(#6702) Csapoati válasza hackeeeee (#6701) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Persze, de ha nincs megoldásuk rá, hogy visszakapd a mentésed, akkor ez a max, amit tehetnek. Mondjuk alapból nem kéne ilyennek előfordulnia, ez igaz.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6703) hackeeeee válasza Csapoati (#6702) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát csak a kérdés az, hogy hová tűnik a mentés.. Vagyis, végigvárom, hogy letöltse a mentést, a bugok után nagy nehezen elindítom a játékot, és újrakezdi.. Azért ezt jó lenne tudni, hogy miért.

Persze a reakcióból adódóan sanszos, hogy tisztában vannak ezzel..

Véleményem szubjektív...

(#6704) IntelKiller7 válasza hackeeeee (#6699) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Hagyd a fenébe. Csapasd a Horizon 2-t addig :D Én is ezt teszem

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6705) hackeeeee válasza IntelKiller7 (#6704) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az nincs pc-n. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#6706) IntelKiller7 válasza hackeeeee (#6705) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Hol a boxod? :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6707) tzsolesz válasza hackeeeee (#6705) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Akkor vedd meg a Crew-t. Iszonyat jó.

(#6708) hackeeeee válasza tzsolesz (#6707) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A 2. részen agyaltam, az első rész megvan.

IntelKiller7: Az már nincs. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#6709) hackeeeee válasza hackeeeee (#6708) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

~30 euro-ért be lehet zsákolni ubi store-ban.. hmm..

Véleményem szubjektív...

(#6710) madstunt válasza tzsolesz (#6707) üzenetére


madstunt
addikt

+1

Más: Horizon 4-ben jobb lesz a visual customization végre ? A Horizon 3 elég vérszegény ezen a téren :/ Azt megértem, hogy a motorsportban nem akkora dolog... de a Horizon sorozatból hiányzik

(#6711) hackeeeee válasza madstunt (#6710) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A 2. részre gondoltok amúgy? Az 1. részbe elég sokat beletoltam annó..

32 euro lenne a 2 standard edition..

Nem tudom, mennyi időt "vinne el", így, hogy jön az FH4.

Véleményem szubjektív...

(#6712) IntelKiller7 válasza hackeeeee (#6711) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Forza mellett szörnyű az a játék..

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6713) - = Zk = - válasza IntelKiller7 (#6712) üzenetére


- = Zk = -
félisten

+1....
toltam az első részével. PC/Box..... Forza mellett nem rúg lasztiba...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6714) IntelKiller7 válasza - = Zk = - (#6713) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Anno toltuk a Crew-t. Aztan vettem boxot, jott a Forza..

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6715) STC Speed


STC Speed
őstag

[link]

Én a FM7 el ezért utálok játszani, mert sokáig tölt és a menüben az autok is lassan jönnek be, FH3 ban minden vajsima. :)

(#6716) m0h0senator válasza STC Speed (#6715) üzenetére


m0h0senator
őstag

ez kezdetek óta így van? Nekem ssd-n van és ugyanezt csinálja.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#6717) STC Speed válasza m0h0senator (#6716) üzenetére


STC Speed
őstag

Nálam igen, tehát ahogy pörgetem az autókat szinte várnom kell,hogy végigmenjek a márkákon mert nem győzi tölteni a kocsi texturát. :(

(#6718) forintuser válasza STC Speed (#6715) üzenetére


forintuser
őstag

Nekem a FH3 indításakor legalább 5~6 perc a várakozási idő.Csöppet idegesítő. Ráadásul egy 960-s M.2 SSD-n van a játék..Nem is értem..

Holnapkészítést vállalok.

(#6719) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nekem box-on van, SSHD-én... feleződött az idő, a HDD-hez képest, viszont a FM7 így is sokat tölt pályák közt... a többi Forza ellenben nem...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6720) STC Speed válasza forintuser (#6718) üzenetére


STC Speed
őstag

GTA 5 nél is ilyen még, hogy pl nem is látom villogni a hdd-t, lehet ez is optimalizációs hiba akkor :(

(#6721) Bib válasza forintuser (#6718) üzenetére


Bib
őstag

Ott valami gubanc van,mert nálam 48 sec a garázsig 850evo-n.

(#6722) forintuser válasza Bib (#6721) üzenetére


forintuser
őstag

Csináltam már a windows beállításain belül játék resetet.Nem segített. :(

Vagyis újra lehúzta a felhő mentést.

[ Szerkesztve ]

Holnapkészítést vállalok.

(#6723) Bib válasza forintuser (#6722) üzenetére


Bib
őstag

Amd driver hiba okozott valakinél lassú indulást anno.

(#6724) forintuser válasza Bib (#6723) üzenetére


forintuser
őstag

Köszi az infót.Legújabb van fent.Lehet akkor az a baj.De nem tudom meddig menjek vissza? :D

Holnapkészítést vállalok.

(#6725) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Internet kapcsolatra tud valaki mondani valami jó beállítást? (portok,router.....stb)

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#6726) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Sziasztok!

Szerintetek van bármi esély arra, hogy lesz kedvezmény a FH4-re megjelenés előtt, vagy a 20/25/30 eFt-os árak fixek maradnak már? Esetleg érdemes más régióból vásárolni? (USD-ben mintha jobbnak tűnt volna az ár)

[ Szerkesztve ]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#6727) Csapoati válasza Mosqu!to (#6726) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Biztos lehet a ruszkiktól is venni, én az amazon-ra teszem a voksom. Ott a Standard csak 60 usd, az megéri (~16 800 Ft), a deluxe (aminek semmi értelme szerintem) 80 usd, az ultimate meg 100. Utóbbi kettő már nem akkora biznisz.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6728) Mosqu!to válasza Csapoati (#6727) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Szinte biztos, hogy az ultimatet fogom venni, már csak a két érkező kieg miatt is, amit előbb-utóbb megvesz az ember. A 4 nappal korábbi megjelenésről nem is beszélve :D

Nincs régiólock a ruszki változaton?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#6729) IntelKiller7 válasza Mosqu!to (#6728) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Hiába akarod oroszból megvenni ugyan annyiba kerül mint magyarba. Törökben 17e Ft de jelenleg nem lehet sehol sem kapni gift cardot. Várj még vele, tavaly a Motorsport 7 Ultimatet 13-ért vettem oroszból szeptemberben. Lehet, hogy megint lesz valami ilyen jó ár.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6730) Mosqu!to válasza IntelKiller7 (#6729) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Köszi, akkor szept végéig kivárok. Úgy rémlik errefelé nem igazán díjazzák az ilyen orosz beszerzéseket, hol tudok erről szerinted majd értesülni?

[ Szerkesztve ]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#6731) Win-T válasza Mosqu!to (#6728) üzenetére


Win-T
senior tag

Hát ha olyanok lesznek a kiegészítők mint a harmadik részhez, akkor azért szerintem sokan meggondolják azt a beszerzést. Ritka nagy csalódás/mellényúlás volt mind a kettő. :U

[ Szerkesztve ]

(#6732) forintuser válasza forintuser (#6724) üzenetére


forintuser
őstag

Töröltem a játékot.Első indításnál hagytam hogy optimalizáljon, letöltse felhőből a mentést.Kiléptem.

A parancsikonra kattintáskor indítottam a stopper órát.:

Általában ennyit kell várnom minden indításnál. :W

Valakinek ötlet? AMD RX480. M.2 960 EVO amin a játék csücsül. És nem tudom fontos-e, de win 10 insider preview-n vagyok.Értelem szerint a legújabban. Köszönöm ha valakinek lenne értékelhető ötlete..

[ Szerkesztve ]

Holnapkészítést vállalok.

(#6733) forintuser válasza forintuser (#6732) üzenetére


forintuser
őstag

Itt a válasz magamnak.Felraktam a 16.9.2-s drivert.:

Jobb mint a semmi. :)

Holnapkészítést vállalok.

(#6734) zsuha válasza IntelKiller7 (#6729) üzenetére


zsuha
aktív tag

Az orosz FM7-es elárazás pár napig tartott csak tavaly, aztán helyreállították az árat.
Az egyetlen érdemleges akció idén BF-kor lesz, 20%, majd november végén. Ez volt FM7-nél és FH3-nál is.

[ Szerkesztve ]

(#6735) IntelKiller7 válasza zsuha (#6734) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Igen. Viszont akkor a török storeban 30k helyett miért csak 17k a játék? Ki tudja mi lesz még itt a játék megjelenéséig. Becsúszhat megint 1 orosz storeos baki.

(#6730) Mosqu!to . [link]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6736) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

AR régióval 13900 Ft az ultimate. Most ha ezt megveszem tuti nem fognak kizárni az EU régióból? :D

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#6737) zsuha válasza Mosqu!to (#6736) üzenetére


zsuha
aktív tag

Ebben sose lehetsz biztos :D
Mindenesetre az tuti hogy kell venned régiós gift cardot ehhez, a bankkartyaddal nem fogsz tudni ott vásárolni (se a paypaloddal). a RU régiónál is nagy nehezen tudtunk venni 1 v 2 helyen gift cardot a FM7hez, érdekes weboldalakon.
Ha sikerül vhogy venni, azt viszont ne tartsd magadban, a fél fórumot érdekelné vszeg :)
@IntelKiller7, valo igaz :)

[ Szerkesztve ]

(#6738) Mosqu!to válasza zsuha (#6737) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Egyelőre azt látom, hogy az AR-EG régióhoz nincs gift card hivatalosan, úgyhogy a török cardokat kell felhajtani, és akkor mehet.

A török giftcard viszont MTCGamen OOS, g2a-n van, de csak 50-es, amiből 8 db kéne, és egységnyi ára 3755HUF, szóval ugyanúgy 30e Ft-nál vagyunk.

Brazil gift carddal detto (annyi, hogy itt még van MTCGamen card, de ez is túl van árazva). Nem is értem mikor éri meg ilyen kétes storeokból felárazott giftcardokat venni, ha így full szar az egész.

Mindjárt keresek egy ismerőst egyiptomban, és megvetetem vele a játékot :D

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#6739) zsuha válasza Mosqu!to (#6738) üzenetére


zsuha
aktív tag

jah, nincs AR gift card. Ahogy elnézem júni óta még neccesebb a szitu: [link]
UPDATE 05/06/2018 :
Many users report that they cannot use their Microsoft balances (gift cards), even though they have credited their gift cards to their Microsoft accounts.
After an update from Microsoft, to be able to use your balance you must add a credit card + address on the store in case.

Example :
You buy 50 BRL (Brazilian store)
You credit these 50 BRL on your Brazilian Microsoft account
When you buy the game, you can’t use your 50 BRL because you don’t see them anywhere.
You must add another payment method (credit card) on the Brazilian store.
You can now buy your game with your 50 BRL 😉

btw Ha lesz vmi működő olcsó megoldás, redditen úgyis közzéteszik-kommentelik, mint a FM7-nel

[ Szerkesztve ]

(#6740) btf


btf
aktív tag

Forza Horizon 3 + Forza Motorsport 7 = Golddal 15,3k

FM7 9k

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#6741) Mosqu!to válasza btf (#6740) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Ha valamit golddal megveszek, az a gold lejárta után is megmarad?

400 Ft a gold, és csomó mást is be lehet most zsebelni.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#6742) bulikavagyok válasza Mosqu!to (#6741) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Igen.

(#6743) Mirakuru


Mirakuru
tag

Sziasztok!

Egyszerűen képtelen vagyok elindítani a játékot (FH3) mert szinkronizálásnál kidob hogy kevés a ram... amikor a minimum 8gb megvan és eddig vígan elvolt vele. Valami tipp? Nagyon nem akarok most ramot venni elmehetnek a francba de tényleg!

[ Szerkesztve ]

(#6744) #92006144 válasza Mirakuru (#6743) üzenetére


#92006144
törölt tag

Valakinél a virtuális memória 8 gb-ra állítása segített.

(#6745) IntelKiller7 válasza zsuha (#6737) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Lehet vásárolni PP-vel ahol van. Tavaly sok játékot vettünk Singaporeból.
A Giftcard a jó megoldás mint anno orosznál, csak sehol sincs török. :( Remélem lesz valami készlet töltés, vagy lecsúszik valamelyik másik storeban az Ultiamte ára.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6746) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Achievement lista: [link]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6747) Csapoati válasza IntelKiller7 (#6746) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Vajon mi lehet az a car mastery? Vagy ez csak nekem tűnik új dolognak?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6748) twi452 válasza Csapoati (#6747) üzenetére


twi452
senior tag

Gondolom ahhoz lehet köze h most minden autónak külön unlockolható skilljei/perkjei lesznek nem olyan közös mint a 3ban volt.

[ Szerkesztve ]

(#6749) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Srácok lenne kedve innen valakinek online versenyezni az FM7-ben? Van Discord szerver is, 2en vagyunk már haverommal csak jó lenne nagyobb létszámú versenyeket csinálni. És nem külföldi játékosokkal..

An odyssey through the realm of consciousness.

(#6750) #92006144


#92006144
törölt tag

Bedobom ide is az aktuális game pass akciót, ha valaki pc userként nem találkozott volna vele.
Elvileg Horizon 4 is játszható lesz, ha tényleg 2 hónapot adnak.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.