Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6351) bandi0000 válasza sqpp (#6331) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nálam fajinul hallani ahogy elmegy oldalról az autó, meg nem mondom a típusát, de panasonic 1000w blue ray, hdmi vel van össze kötve

neked lehet a pc nek kéne megmondani hogy 5.1 ed van

Xbox One: bandymnc

(#6352) Nyethuszar válasza Csapoati (#6350) üzenetére


Nyethuszar
tag

Akkor a PayPall felejtős. Milyen bankkártyát fogad el a csoda store egyébként, azt lehet tudni ? Vagy tökmindegy, mert van ismerős akit megkérdezek még ez ügyben hátha.
A telefon felejtős, nem előfizus. Amit felajánlottál arra jó eséllyel visszatérünk ha nemlegest felel, akkor irok majd PM-et Neked és tárgyalunk.
Meg vásárlás ajándékként kell vagy a sima ?

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#6353) Bib válasza Nyethuszar (#6352) üzenetére


Bib
őstag

Ha van pl. Konzolvilág bolt a közeledben ,ott tudsz venni kp-ért Microsoft ajándékkártyát azt az áruházba be lehet váltani. Én így vettem anno.

(#6354) Nyethuszar válasza Bib (#6353) üzenetére


Nyethuszar
tag

Van, meg is kérdeztem, de csak valami sima xboxos van, de az meg az eladó szerint nem biztos,hogy jó a W10 storeba így nem meri eladni Nekem. Meg magyarázott még egy másikról, azt meg nem tud mert központi hiány vagy mi van.

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#6355) Nyethuszar válasza Nyethuszar (#6354) üzenetére


Nyethuszar
tag

Na próbáltuk egy erstebankos visa kártyával. De amikor a storehoz akartuk hozzáadni mint fizetési módot,akkor ugye meg kell adni az adatokat majd elmenteni akkor visszadobta,hogy a "bankja nem engedélyezte ezt a módot" vagy valami ilyesmi szöveggel.. :F :F Ez mitől lehet ? Hogy 0-ás egyenlegen van egyenlőre és az okozhatja ezt ?
Vagy felesleges pénzt rakni rá egyenlőre,mert be kell menni a bankba és ott intézkedni vmit,hogy elfogadja.. :F
Nem vágom,hogy van ez.. :(
Talán van/vannak akik tudják az okokat :U

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#6356) rdt89 válasza Nyethuszar (#6355) üzenetére


rdt89
addikt

Első alaklomkor, mikor a bankkártyát hozzáadod levon ha jól tudom 1 dollárnyi összeget (javítsatok ki nyugodtan ha tévedek) és szerintem mivel 0ft van rajta nem tudja levonni, ha nem enged hitelbe menni az aktiválás végett.

(#6357) Bib válasza Nyethuszar (#6354) üzenetére


Bib
őstag

ez
kell neked. Multiplatform legyen.

(#6358) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Biztos van akit érint. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6359) kago akira válasza IntelKiller7 (#6358) üzenetére


kago akira
tag

Újra megpróbálják? :D FM2-ben volt már magyar nyelv.

Mire kijön a 4 addigra beszerzek valami normális g25,g27,920 kormányt hozzá.

Ryzen 2600x - 32GB RAM - SAPPHIRE RX580 - 970 EVO 500Gb SSD - INWIN 301 sevenfan eDition :D

(#6360) twi452 válasza kago akira (#6359) üzenetére


twi452
senior tag

Szerintem csak a horizon-hoz ne szerezz be kormányt :)
A háromhoz még demóztak is azt hiszem E3-on ahogy ott nyomta kormánnyal aztán a szörnyű ffb haza is vágta az egészet. Kontrollerrel fasza viszont :)
Idén szóba se került a kormány :)

(#6361) sqpp válasza twi452 (#6360) üzenetére


sqpp
őstag

Ezt én is megerősítem, szimulátoros opcióra van rakva, de még így isbéna, pedig nekem előbb volt kontroller, mint kormány...

Sebaj, marad az Asetto, stb

(#6362) kago akira


kago akira
tag

Nem csak horizonhoz venném, de driftelni akkor is megpróbálnám, illetve van hogy belső nézetben csak úgy kocsikázok. Ahhoz biztos jó : D

Őszinte leszek, a horizon3ban annyira vittem csak a sztorit hogy meglegyen a sivatagos és a városi cirkusz :D
Maga a versenyek engem hidegen hagynak, föleg azért mert ez a bokron árkon át nem az én stilusom. De maga a pálya teljesen jó hogy közutakon lehet nyomulni.

Mindigis pálya versenyes voltam, grand turismo4,Fm2,Fm3,Fm5-tel.

Ryzen 2600x - 32GB RAM - SAPPHIRE RX580 - 970 EVO 500Gb SSD - INWIN 301 sevenfan eDition :D

(#6363) twi452 válasza kago akira (#6362) üzenetére


twi452
senior tag

Én pont ilyen kocsikázós témához nem tudtam belőni a tmx-es ffb-et.. versenyre oké hogy kőkemény ott nem zavar de gurulásnál is vagy izmozni kell tök váratlanul is..
vagy kicsire veszem akkor meg nem tekeri vissza középre.. nem tudtam egy átlagos kényelmes szervós érzetet beállítani sehogy :)

(#6364) 8zabi


8zabi
őstag

most láttam, hogy kijött a C-O-D-E-X féle verzió :( örülök hogy több mint másfél évig tartott nekik a művelet

(#6365) sqpp válasza 8zabi (#6364) üzenetére


sqpp
őstag

Engem leginkább az idegesít, hogy mikor haverok kérdezik, hogy láttam -e, mikor mondom, hogy nekem már rég megvan, mivel megvettem.. erre megszólal... minek ott az nkóóór, meg stb...

:F

(#6366) Win-T


Win-T
senior tag

Tőlem sem áll távol a kalózkodás, de a Forza sorozat pont az amire nem sajnálom kifizetni a pénzt mert pontosan tudom, hogy két év múlva is szívesen játszom vele, nem csak végigtolom az 5-6-7 órás kampányt és el is felejtem az egészet.

(#6367) infectedmann


infectedmann
őstag

Na igen, minden gamernek vannak olyan ismerősei, akik konkrétan kiröhögik, ha megvesz egy játékot, mert hát te milyen hülye vagy ott az enkóóóóór.
Én szívesen adok ki pénzt egy játékért ha egy-egy session alatt több órára le tud kötni és nem felejtem el két nap múlva, hogy egyáltalán feltelepítettem.
Persze, én is van, hogy le kalózkodok egy-egy játékot, általában akkor veszem igényben a "kölcsönzőt", ha egy játék az előzetesek és gameplay videók alapján nem győzött meg, hogy azonnal rohanjak lecsapni az előrendelői kedvezményekre.

(#6368) Lifer092 válasza infectedmann (#6367) üzenetére


Lifer092
senior tag

Hogy offoljak részben egy keveset...

Az ilyen hozzáállással nincs is baj. Azzal már inkább amikor egy 3.000 forintos játékot is a mai napig "kölcsönöznek", ahelyett hogy támogatnák a fejlesztőket, akik 0-24 gyártják a tartalmat, javítják-patchelik. (ETS2 -ről beszélek jelen esetben, de van jó pár hasonló eset)

... az ilyen felb*sz... :U :U :U

Aki annyira élettelen, hogy 3.000 forintja nincs egy játékra, ami ráadásul egyedüli a piacon és van hozzá igen korrekt content update, figyelnek a community jelzéseire, az már tényleg az alja...

Na de off off - csak most ezzel kapcsolatban eszembe jutott. :)

[ Szerkesztve ]

(#6369) sqpp válasza Lifer092 (#6368) üzenetére


sqpp
őstag

Jaja, én speciel mondjuk ugyan így vagyok vele, mivel mostanság nem menő a demó téma, pedig az sokat tudna segíteni... Pont emiatt, hogy ne kelljen kalózkodni, na de viszont, én ha mondjuk kitolom rohadék módon, akkor utána meg is veszem és támogatom őket. Mert jó volt maga a játék :) Vagy letörlöm azt a verziót és leszedem Steamről, nem véletlen ütöm meg lassan az 500 játékot Steamen, pedig ez még nagyon kevés.

(#6370) rocket válasza Lifer092 (#6368) üzenetére


rocket
nagyúr

Nem jo a peldad, mert folyamatos updatekkel (ami fenyevente tartalmaz uj tartalmat) tonkre cseszik a modok nagyreszet, pedig modok nelkuk ez a jatek mar 4 eve a sullyesztoben lenne, raadasul csiga lassu a fejlesztesi tempojuk, + vannak modok amikben tobb content van, mint az egesz jatekban, + 20eurot elkernek 1-1 orszag dlc-ert, amiben keves uj varos es uthalozat van.

PH-s forumlako altali modot (Brutal) is allandoan osszecseztek az updatekkel, pedig anelkul fako volt az egesz jatek.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#6371) Lifer092 válasza rocket (#6370) üzenetére


Lifer092
senior tag

Az alap koncepción nem változtat, hogy aki ennyit sem képes kiadni egy szoftverért, inkább húzza le magát a wc-n. ;)

(#6372) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Valakinek véletlenül sikerült letöltenie a full Forza Horizon 4-et PC-re. Datamine következik:

Forza Horizon 4 Barn Finds From Downloaded Game Files

List of cars showing in downloaded folder for FH4

Live-Die-Respawn

(#6373) Csapoati válasza oriic (#6372) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez így mennyire ciki egy 100-as skálán? 101? :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6374) kago akira


kago akira
tag

Hát ha drm nélkülit szedte le akkor nagyon, de amúgy is tudja mindenki hogy ilyenkor meg a fele sincs kesz a jateknak, így sokra nem megyünk :D

Ryzen 2600x - 32GB RAM - SAPPHIRE RX580 - 970 EVO 500Gb SSD - INWIN 301 sevenfan eDition :D

(#6375) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

sziasztok

nekem Boxon (lemezes) változatban van meg a FH3... hogyan tudok "átpártolni" PC-re, hogy még a mentéseim is megmaradjanak?! van erre lehetőségem egyáltalán?!
vegyem meg PC/Boxra és jelentkezzek be akárhol Live accounttal?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6376) keIdor válasza - = Zk = - (#6375) üzenetére


keIdor
titán

A PC-s csak digitális verzióban futtatható. Ha megveszed úgy is (másodjára) nem biztos, hogy kompatibilis lesz a lemezessel a mentés.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6377) - = Zk = - válasza keIdor (#6376) üzenetére


- = Zk = -
félisten

gondoltam az XBOX Play Anywhere keretein belül lehet okoskodni... de. ezek szerint nem

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6378) oriic válasza - = Zk = - (#6377) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Play Anywhere csak digitális játékokkal működik.

Live-Die-Respawn

(#6379) - = Zk = - válasza oriic (#6378) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ha megveszem "digitálisan" és átmásolom a mentést, amit a lemezesből nyúltam, vajon elfogadja?... konzolon.. mert ha ott mködik, akkor azt tudom vinni PC-re is, nem?!... vagy a felhő mentés erre nem vonatkozik?!
...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6380) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#6379) üzenetére


- = Zk = -
félisten

elméletileg lehet... találtam egy FH fórumot... hm

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6381) oriic válasza - = Zk = - (#6379) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Crossplay mellett van cross-save is, szóval működik a dolog. Lemezes kiadásnál ugyanaz a mentésed mint digitálisnál.

Live-Die-Respawn

(#6382) - = Zk = - válasza oriic (#6381) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, megvettem digitálisan... többen mondják, hogy elég az alapot megvenni és a mentéseket és mindent "áthúz" a játék.... kiderül... :)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6383) kago akira


kago akira
tag

1 dolog milyen játék van neked meg és egy másik hogy mely profilon mive jatszottal.

A mentes az nem játéktól függ. Ha nincs meg attól még az ms fiókod létezik. Az hogy hol jelentkezel be az nem számit, hozza a mentéseket.

Ryzen 2600x - 32GB RAM - SAPPHIRE RX580 - 970 EVO 500Gb SSD - INWIN 301 sevenfan eDition :D

(#6384) szami777 válasza oriic (#6372) üzenetére


szami777
addikt

Egyik szemem sír, másik nevet.
Az hogy van végre VW, nagyon király, de kivették a teljes lexus armadát es a supràt is.

Talán majd dlcbe.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#6385) IntelKiller7 válasza oriic (#6372) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

BMW M5 E60 2009. Köszönöm istenem. :C :Y

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6386) - = Zk = - válasza IntelKiller7 (#6385) üzenetére


- = Zk = -
félisten

E34-39 plz :))

bár én E38 párti vagyok, egy 740i Sport elférne a lelkemnek... nem bánnám... :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6387) IntelKiller7 válasza - = Zk = - (#6386) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

E60 az örök favorit nekem. Már nagyon vártam, hogy visszakerüljön.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6388) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Sokat tolom multiban a jatekot. Mukucsin vagyok. 😋 R kategoriat. Kedvenc kocsijaim. Lamborghini aventador 2012 lambo sesto, ford gt le mans 66 pagani zonda c mcralen f1 gt mcralen m8b. Sok versenyt nyerek, sokan nekem jonnek es en utana sokszor belejuk megyek. 😂

(#6389) csab991


csab991
senior tag

Szerintetek van esély rá, hogy a FH4 két kiegészítője,az a BM és HW kieghez hasonlóan plusz területet hoz majd? Ha hetente jönne autók, akkor remélem valami bejárható területet hoznak a kiegészítők.

(#6390) Csapoati válasza csab991 (#6389) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem hogy van esély, hanem konkrétan 100%, hogy lesz bennük új terület - az áruházi oldalon is le van írva hozzájuk.

Rövidke videó valós helyszínek játékbeli megjelenéséről (FH4)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6391) csab991 válasza Csapoati (#6390) üzenetére


csab991
senior tag

Köszi, időközben megtaláltam az erre vonatkozó infót.

(#6392) IntelKiller7 válasza csab991 (#6389) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Hetente jönnek autó?! Ez nekem még új.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6393) csab991 válasza IntelKiller7 (#6392) üzenetére


csab991
senior tag

Azt hiszem kell hozzá Car Pass, de 21 héten keresztül 2 új autó.

(#6394) IntelKiller7 válasza csab991 (#6393) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ja, hogy ez átlett variálva. Mondjuk jobb megoldás mint amikor 1 hónapot vársz az új autókra, és azok is rakás szarok. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6395) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Leárazáson megvettem a horizon 3-at ,de nem működik random időnként kifagy. Már az intro utáni jelenetnél is videóbeállításoktól függetlenül. Kipróbáltam a régebbi demot is ami elérhető az áruházban az is ezt csinálja.
Windows újratelepítés is volt ami úgyszint eredeti. Minden driver legfrissebb, Driver Booster 5-el is vizsgáltam nincs frissebb driver,fejlesztői mód be van kapcsolva,mikrofon ki. Néha úgy kifagy a játék hogy resetelni kell a gépet.
Más játék nem produkál ilyet.

Asus P8H67-M LX,Intel Core i5-3450,2xCorsair Vengeance CMZ4GX3M1A1600C9 4 GB,GeForce GTX 950 2GB,SSD-n van a játék.

(#6396) Csapoati válasza pruzsi (#6395) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem ezt az Apex csinálta 8 giga RAM-mal. 12 gigával már egyszer sem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6397) kago akira válasza pruzsi (#6395) üzenetére


kago akira
tag

Nekem is az volt hogy 1 évig a demóval szarakodtam, nem akart futni pedig videokariban simán vinnie kelett volna. Aztán most vettem még 8 giga ramot és se akadás se fps dropp nincs amit elözöleg mindig hozzám vágott....

Ryzen 2600x - 32GB RAM - SAPPHIRE RX580 - 970 EVO 500Gb SSD - INWIN 301 sevenfan eDition :D

(#6398) twi452


twi452
senior tag

Nálam teljesen jól ment 2x4 giga ddr3-mal a starttól kezdve az R9 380 mellett és később a 1070-es mellett is.
A 380as is 4 gigás volt lehet, ezért nem volt gond..passz.
Csak, hogy legyen itt egy ilyen is :)

[ Szerkesztve ]

(#6399) pruzsi válasza Csapoati (#6396) üzenetére


pruzsi
őstag

Arma 3 Apex-ra gondolsz? Az megy :D
Sajnos nem tudok bővíteni, csak 2 slot van az alaplapon memóriának. 2x8-ra már nem akarok bővíteni mert már elavult...

(#6400) Csapoati válasza pruzsi (#6399) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Forza 6 Apex :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.