Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6151) STC Speed válasza B@dsector (#6150) üzenetére


STC Speed
őstag

Szia! menj be a Microsoft áruházba és telepíts fel vmi programot majd töröld. és menni fog.

Nem tudom ezt mikor javítják már ki, tényleg elegem van belőle,hogy minden indításnál ezt elkell játszani. :(((

(#6152) B@dsector válasza STC Speed (#6151) üzenetére


B@dsector
aktív tag

Szia, ez gyors volt... segített rajta természetesen, eddig még nem futottam ebbe bele :U mindenesetre köszi a helpet!!! ;)

(#6153) Viper26 válasza STC Speed (#6151) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nálam is kellett ma megint... :D

iPhone 14 | FR955

(#6154) Bib válasza Viper26 (#6153) üzenetére


Bib
őstag

Nekem meg win reinstall óta sose :DD Majd a következő tavaszi nagy update megoldja, vagy még rosszabb lesz egyeseknek.

(#6155) Vladek83 válasza Viper26 (#6153) üzenetére


Vladek83
tag

Szintén zenész... Mióta újra húztam/raktam a rendszert azóta kell ezt eljátszani mindig... fene se tudja mi lehet a hiba.. :U

(#6156) 8zabi


8zabi
őstag

a FM7 nekem mindig elindul elsőre... :)

nálam a Forzathon nem működik az előző kör óta (több mint két hete), egyszerűen nem ad meg semmit, akármit csinálok, akárhogyan :W

[ Szerkesztve ]

(#6157) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Horizon 3-nál van megoldás arra, hogy a verseny betöltésekor a synchronizing drivatars 11/11-nél ne pörögjön a töltés a végtelenbe? Kb 5 versenyenként ezt csinàlja Xbox-on és csak a jàték újraindítésa oldja meg a hibát.

(#6158) csab991


csab991
senior tag

Üdv, a Forza Hub két hete már nem ad kreditet, az előtt nem volt gond. Ez lehet, azért mert a FH3-as Forza Score-ból az összes megvan, más Forza játékom meg nincsen?

(#6159) IntelKiller7 válasza csab991 (#6158) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nincs hozzá köze.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6160) szami777


szami777
addikt

Sziasztok,
Van egy alap forza horizon 3-am, és mivel eléggé bejön a játék, szeretném az összes kiegészítőjét beszerezni.
Jól értelmezem, hogy ha megveszem az expansion pass-t, meg a car pass-t (amik nem mellékesen összesen több, mint 20 ropit kóstálnak :Y ), még akkor sincs meg az összes autó, kiegészítő?
Van valami más mód erre, hogy érdemes megvenni ezeket? Kicsit zavaros nekem.

Találtam egy ilyet, de nem elérhető: Forza Horizon 3 Complete Add-Ons Collection

Nincsenek ezek egy csöppet túlárazva amúgy? :DDD

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#6161) r.levente75 válasza szami777 (#6160) üzenetére


r.levente75
addikt

Ha akciós akkor kell mindig megvenni amikor aktuális. Töredékébe fog kerülni.

(#6162) Sidorovich


Sidorovich
senior tag

Sziasztok!

A Forza Motorsport 7 PC verziója tényleg ennyire bugos és silány port lett, vagy csak nálam vannak bajok? :W Gyakoriak a grafikai bugok, pl. ha egy adott távolságban vannak előttem a többi versenyzők, akkor az autóknak mintha nem lenne alja, ahogy közelebb érek tölti be. Gyakran vannak FPS dropok, a menüben ha pl. autók között válogatok, minden váltáskor leesik 10-20 FPS-re mikor betölt egy másik kocsit. Rendszeresen lép ki a játék, most konkrétan annyira rossz a helyzet, hogy 5-ből 5x lépett ki desktopra mikor versenyezni akartam, már konkrétan játszani nem tudok. Gondoltam megkérdezem az ittlévőket, mielőtt végleg letörlöm a francba és refundod kérek.

Windows 10 Pron játszom, minden frissítés feltelepítve, ahogy az nvidia driverből is latest van. A gépemben GTX 1080 és 16 GB ram van i5-6600K társaságában, ennek bőven elégnek kellene lennie ehhez a játékhoz. :((

(#6163) Csapoati válasza Sidorovich (#6162) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nálam ilyenek nincsenek jóval gyengébb gépen sem. Ja, egyeüdl az autóváltás lassú, de ugye akkor betölti a másik modellt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6164) Bib válasza Sidorovich (#6162) üzenetére


Bib
őstag

Nálam sincs. Valami nagyon nem oké ezzel a géppel.

(#6165) horvathpeter


horvathpeter
aktív tag

Nekem meg tegnap óta nem indul ase a FM7 se a FH3. Jó ideje nem volt már ilyen gondom, futott rendesen. Storeból sem tudok letölteni semmit, mert állandóan hibát ír ki. Nektek jó a letöltés?

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#6166) csabi0805 válasza horvathpeter (#6165) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Nekem jó.
Működik rendesen a letöltés is meg a játék is.

(#6167) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Sorry.
Nekem sem jó a Forza hub és a játék sem.
Lehet valamit updatolnak.

(#6168) Vadasz1 válasza csabi0805 (#6167) üzenetére


Vadasz1
tag

Sziasztok nálam jó 2napja frissitett a windows azóta müködik rendesen.elötte mindig kellet letölteni valamit a storbol ,hogy induljón

(#6169) Csapoati válasza Vadasz1 (#6168) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igen, akkor jött egy Store update, lehet az segített.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6170) Vadasz1 válasza Csapoati (#6169) üzenetére


Vadasz1
tag

Igen az is volt.szerintem is az segitett.de most indul elsöre igy azért már jobban tetszik,nem kell töltögetni.

(#6171) Vladek83 válasza Vadasz1 (#6168) üzenetére


Vladek83
tag

+1

(#6172) r.levente75 válasza horvathpeter (#6165) üzenetére


r.levente75
addikt

Fh3 ma nekem sem indul el boxon. Kivág a dasboardba.

(#6173) csabi0805 válasza r.levente75 (#6172) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Szerintem valamit csinálnak,mert nem jó a Forza Hub sem.
Kb. 1 hónapja már volt ilyen.
Akkor ugyanígy nem ment a Forza Hub és a játék sem indult.Vagyis elindult de amikor töltött befelé akkor leállt.

(#6174) r.levente75 válasza csabi0805 (#6173) üzenetére


r.levente75
addikt

Igen nálam is most ilyen. Ez volt és valszeg ez is lesz a legkényesebb játékom a boxom történetében. Kár érte...

(#6175) noblem1983 válasza csabi0805 (#6173) üzenetére


noblem1983
senior tag

Nekem se jó FH3. Aukciós ház se, Forzathon se még versenyezni se tudtam mert kivágott

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#6176) Csapoati válasza csabi0805 (#6173) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem megy a Hub és az előbb nyomtam le a Le Mans-i endurance versenyt FM7-ben (Xboxon).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6177) bestyen

Itt esetleg tuna valaki segíteni? Ez lenne a gondom.

(#6178) Bib válasza bestyen (#6177) üzenetére


Bib
őstag

Én sokat nem variálnék, már húztam volna rá egy friss Windowst.

(#6179) noblem1983 válasza Csapoati (#6176) üzenetére


noblem1983
senior tag

FH3 még most se jó. Másodjára betöltött aztán Photo módban kifagyott. Se aukciós ház se Forzathon továbbra se.

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#6180) Viper26 válasza noblem1983 (#6179) üzenetére


Viper26
nagyúr

Fura, hogy ennyire nem mennek ezek ma.

iPhone 14 | FR955

(#6181) csab991 válasza noblem1983 (#6179) üzenetére


csab991
senior tag

Nekem odáig sem jut el, töltésnél kifagy. Twitteren azt írták, hogy vizsgálódnak csak sajnos eléggé elhúzódik.

(#6182) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Nekem sem megy még mindig.
Viszont nekem frissítette ezt ma az áruház:Xbox Identity Provider
Szerintem evvel nem stimmel valami.

[ Szerkesztve ]

(#6183) Bib


Bib
őstag

Most már én is kíváncsi voltam, de megy minden rendesen.Gyorsan egy forzathont is nyomtam.

(#6184) noblem1983 válasza Bib (#6183) üzenetére


noblem1983
senior tag

Már nekem is működik rendesen, sikerült megjavítaniuk :C :C :C

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#6185) horvathpeter


horvathpeter
aktív tag

Forza Hub elindul, de áruházból letöltés nem megy, Forzák nem indulnak még mindíg nálam. :(((

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#6186) horvathpeter


horvathpeter
aktív tag

Laptopon működik a letöltés az áruházból...érdekes. Eddig gépen is ment. Valakinek valami ötlet? Ha jól emléksze, akkor frissítés óta nem jók ezek nálam.

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#6187) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Nekem is jó.
Sikerült megcsinálniuk.

(#6188) horvathpeter


horvathpeter
aktív tag

Na most tudok letölteni a storeból, újratelepítettem a FH3-at de még mindíg nem jó. :(((

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#6189) horvathpeter


horvathpeter
aktív tag

Üdv.

Aki(k)nek nem volt jó a játék, jó már neki(k)? Érdekes, hogy storeból valamit le tudok tölteni, valamit nem. Pl Forza 6-ot nem engedi. Most ezért nem akarok win reinstallt csinálni. Vicc ez a mikrofos téma.

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#6190) Bib válasza horvathpeter (#6189) üzenetére


Bib
őstag

Mert a forza 6 csak boxra való. Kivétel az apex.

(#6191) horvathpeter válasza Bib (#6190) üzenetére


horvathpeter
aktív tag

Forza 6 Apexra gondoltam :)

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#6192) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Forza 7 multi nem megy mi lehet a probléma? Van itt olyan akinek megy? Napok óta nem tudok játszani vele.

[ Szerkesztve ]

(#6193) Silεncε


Silεncε
őstag

Sziasztok! Megpróbáltam a gépemen a 7 demot (alairasban a konfig), azonban ez valami kritikán aluli. 720p@low 30fps-t alig tol ki magából a játék, pedig a youtube videók tanulsága szerint simán mennie kéne 1080p@med-highon. Én néztem be valamit vagy tényleg ekkore f.s lett a PC-s port?

(#6194) ->Raizen<- válasza Silεncε (#6193) üzenetére


->Raizen<-
veterán

A teljes jatek is otvar en mar letoroltem vegleg.

(#6195) Csapoati válasza Silεncε (#6193) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Kevés neki a VRAM szerintem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6196) Silεncε válasza Csapoati (#6195) üzenetére


Silεncε
őstag

Azt értem, csak van egy csomó videó tecsőn, ahol simán 1080p@60fps-el futtatják egy gtx 1050-en is... Ezért nem értettem. Mondjuk annyira nem számít, csak bosszantó

Például

[ Szerkesztve ]

(#6197) Bib válasza Silεncε (#6196) üzenetére


Bib
őstag

Más játék rendesen megy? Fiam gépén 1050Ti-vel remekül fut pedig proci csak i5 750. Bányász vírus ilyesmi nem fut a gépeden? Driverek frissek?

(#6198) Silεncε válasza Bib (#6197) üzenetére


Silεncε
őstag

Vírusirtó van. Minden más megy rendesen. Legfrissebb driver lett rárakva, a kártya eleve nincs két hetes sem. Tippem sincs mi lehet. Csak az FM7 ilyen, de Afterburnerrel figyelve gyakorlatilag folyamatosan majdnem 2GB Vramot használ és a VRAM-ra hivatkozva nem engedi felhúzni a beállításokat is (a GPU meg játék közben 25-30%-on malmozik a CPU-val egyetemben). A TI-nek 4GB VRAM-ja van, úgyhogy az azért lehet. Valószínűleg az van amit Csapoati is mondott, a 2GB VRAM kevés neki, csak akkor nem értem, hogy a videókban hogy tudnak vele high-on játszani 1440p-ben is (és nem, az nem TI, hanem sima 1050 2GB)

[ Szerkesztve ]

(#6199) Bib válasza Silεncε (#6198) üzenetére


Bib
őstag

Igen sajnos ma már a 4gb vram is kevéske, nem a 2gb :F

(#6200) Csapoati válasza Bib (#6199) üzenetére


Csapoati
nagyúr

4 giga azért még elég FHD-hez, főleg a FM7-ben.
Silenc3hun: Szerintem szimplán kamuznak, vagy nem írják ki hogy Ti.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.