Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6401) pruzsi válasza Csapoati (#6400) üzenetére


pruzsi
őstag

Ja.. bármi egyéb tipp hogy működésre bírjam? Indián tánc rituálé vagy ilyesmi?

(#6402) Csapoati válasza pruzsi (#6401) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nagyobb lapozófájl és minden olyan folyamat kilövése a memóriából, ami nem kell. Utóbbi segített nekem valamennyit.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6403) mikormit


mikormit
csendes tag

Sziasztok!

Forza Hori7 Nekem sem indul.

Friss telepítés driverek frissítve.

Kezdőkép 3mp és vége!

HELP!

(#6404) IntelKiller7 válasza mikormit (#6403) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

:Y az hol játszódik?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6405) mikormit válasza IntelKiller7 (#6404) üzenetére


mikormit
csendes tag

Basszus! Bocsi! Win10-en. De az a baj hogy nem játszódik! :B

Minden jogtiszta! A forza friss vásárlás.

[ Szerkesztve ]

(#6406) IntelKiller7 válasza mikormit (#6405) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Horizon 7-et írtál nem Motorsportot. Arra utaltam a kérdésemmel. :)

A többihez már nem értem. Xboxon szerencsére gondmentes mindig.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6407) mikormit válasza IntelKiller7 (#6406) üzenetére


mikormit
csendes tag

:W Sorry

Igen mert megvan mindkettő!

A motorsport megy is szépen!

Azért köszi!

[ Szerkesztve ]

(#6408) IntelKiller7 válasza mikormit (#6407) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Semmi gáz. :)

Más:

Horizon 4 pár új snitt. [link]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6409) - = Zk = - válasza IntelKiller7 (#6408) üzenetére


- = Zk = -
félisten

most vettem a One S-t MS Store-ból.. kaptam mellé egy 25 font játékra elkölthető bónuszt... jól jön, előrendelem belőle a 4-et :)) :C

szerk. nagyon kiv leszek a 4K játékokra... legfőképp a Horizon 3 és a Motorsport 7-re...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6410) Dzsuri89 válasza - = Zk = - (#6409) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Van egy rossz hírem, hogy One S-sel ne legyél kíváncsi a 4K játékokra, mert nem tudja. :D
4K-ban csak Blu-Ray videókat tudsz lejátszani. :)

(#6411) Csapoati válasza Dzsuri89 (#6410) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Felskáláz az S.

Nekem amúgy jobban bejön az angol táj színvilága, mint Ausztrália, egyedül az esőerdő fog hiányozni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6412) twi452 válasza Csapoati (#6411) üzenetére


twi452
senior tag

Lesz helyette sima dagonyázós erdő :D
Amúgy én is így vagyok vele most hogy elkezdtem a 2. résszel nyomni a 3 után :)
nagyon várom a 4-ik részt.

(#6413) Dzsuri89 válasza Csapoati (#6411) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nem attól lesz igazi 4K valami, mert felskálázzák. :D
Egyébként meg skálázás ide vagy oda, az X-en alapból részletesebb a grafika, még ha 1080p-ben is játszik az ember.

(#6414) IntelKiller7 válasza Csapoati (#6411) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Na de mennyire skáláz? A fat még a FHD-n is beszaggatott, az S meg annyival nem erősebb.

De szerintem S-nél nem is a skálázott 4K a lényeg, hanem a HDR. Csak tudja a TV-d is.

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6415) Csapoati válasza Dzsuri89 (#6413) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igazi 4K-t nem is említett senki. :) Egyébként ehhez még az S se kell, nekem Fatem van és a tévé skáláz fel 4K-ra. Így is szebb a Forza 7, mint az előző FHD tévével.

Intelkiller: Szerintem nem igazán számít a teljesítménybe a felskálázás.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6416) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

majd meglátom, de egy Samu UE49MU6470 a tv... és majd a One S... kiderül, mit művel gémek alatt... :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6417) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#6416) üzenetére


- = Zk = -
félisten

adja... nagyon.
nekem tetszik, amit látok... látok különbséget a One és a One S között.. főleg a Horizon 3-nál..
megbántam?... nein.... :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6418) IntelKiller7 válasza - = Zk = - (#6417) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Gondolj bele milyen volt anno nekem Fat-ről X-re váltani és úgy kipróbálni. Percekig kerestem az állam. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6419) - = Zk = - válasza IntelKiller7 (#6418) üzenetére


- = Zk = -
félisten

noigen...
értem én, hogy ez nem "olyan" 4K.... de basszus, Samu TV, rengeteg képi mókolással... meg a One S... agyfasz. szép :)
:C

a legnagyobbat a Horizon 2-nél lestem... amit azzal művelt.. gyaa :C

majd veszek X-szet, ha lesz akcióban 180-200font körül. addig elleszek ezzel is...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6420) btf


btf
aktív tag

Forza Motorsport 7 - Top Gear Car Pack

2018 Mclaren 720S

2017 Ferrari 812 Superfast

2018 KTM #22 True Racing X-Bow GT4

2017 VUHL 05RR

1958 Alfa Romeo Giulietta Sprint Veloce

1964 Porsche 904 Carrera GTS

2018 Exomotive Exocet Sport V8 XP-5

Július 10-én jön. (Car Pass-el ingyenes)

Ingyenes autók: (update-el jönnek)

1971 Porsche #23 917/20 "Pink Pig"

2019 Porsche 911 GT3 RS

Szerintem hosszú idő óta a legkorrektebb Car Pack amit kaptunk.

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#6421) PR0JECTNR56 válasza btf (#6420) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Sikerült végre a Porsche armadába egy 917-et is beszervezni, ráadásul az egészen menő Pink Pig-et, erről van szó. :C

(#6422) btf


btf
aktív tag

A következő FM7 update tartalma:

- 2 free spotlight cars: 1971 Porsche #23 917 "Pink Pig", and 2019 Porsche 911 GT3 RS

- Every locked reward car that isn't an FE car will now be available to buy directly with CR (based on the car Tiers you've reached)

- FE cars will still only be rewards from campaign or events

- The two current Unicorn cars (BMW and MG, both not available to rent) will still be locked

- Changes to the economy coming in the next couple months, more CR in Forzathon rewards

- No more cars in Prize Crates going forward

- Changes coming to Specialty Dealer

- Lobby Hosts can Kick an offending player *during the middle of a race*

- Garage car collection scrolling is fixed in July.

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#6423) rdt89 válasza btf (#6420) üzenetére


rdt89
addikt

köszi az infót, én szinte sose találtam egyik hónapba se infót mik lesznek a pakkok tartalmai. :R

Szerintem is elég korrekt felhozatal, és a Horizon 4 előtt ki lehet próbáln ia 720s-t, király :D

(#6424) Lifer092 válasza - = Zk = - (#6419) üzenetére


Lifer092
senior tag

Bőven el leszel a One S-el is.... Én is most vettem egyet, 70k -ra volt leárazva az 1Tb-os változat. Néztem One X FHD-s összehasonlító videókat, de annyira elenyésző a grafikai különbség hogy így az akciós árát tekintve a One X egyáltalán nem érte volna meg azt a +70 ezret.

4K-ban biztos van differencia, de FHD-n kb. semmi. Olyan minimális hogy azt maximum csak akkor szúrod ki ha kimondottan azt a részt bámulod, ha valaki belemerülten játszik semmit nem fog észrevenni.

Én elsősorban a Forza sorozat miatt vettem boxot, de nem bántam meg. :)

(#6425) Csapoati válasza btf (#6422) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nagyon korrekt változások!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6426) - = Zk = - válasza Lifer092 (#6424) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a TV-ém tud 4K-t...a boxom meg felskáláz... elég az nekem egy darabig :C :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6427) envagyok


envagyok
veterán

Sziasztok,
Forza Horizon 3 pc változat tegnap tökéletesen ment, ma indításkor a bevezető videónál kilép vagy fekete képernyő marad.
Találkozott valaki ilyennel már?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#6428) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

merem remélni, hogy lesz olyan szép a FH4, mint a 3... bár annyira nem aggódok, csak.... gondoltam megjegyzem.
ha már itt a One S+a 4K TV legyen vmi értelme is a dolgoknak :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6429) Csapoati válasza - = Zk = - (#6428) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Miért ne lenne legalább olyan szép? Amúgy vannak kint videók, megnézheted. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6430) IntelKiller7 válasza - = Zk = - (#6428) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ott az ig trailer meg a videók. Sokkal szebb lesz.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6431) rdt89 válasza - = Zk = - (#6428) üzenetére


rdt89
addikt

A Forza sose csinált olyat, mint az Ubi, hogy a bemutató videók szét votlak effektelve, és megjelenéskor a grafika nem azt tükrözte. Itt olyan lesz a grafika amit a videókon látsz, plusz már van kint gameplay is, szerintem előrelépés a H3-hoz is, pedig az is már egy kész remekmű volt és szemetgyönyörködtető alkotás. :)

(#6432) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

van kint gameplay?... oh, nem tudtam.... :C :)) :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6433) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#6432) üzenetére


- = Zk = -
félisten

megnéztem, adjaaa :Y :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6434) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Remélem lassan megkapjuk az E3-as Demot. Már nagyon csapatnám. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6435) - = Zk = - válasza IntelKiller7 (#6434) üzenetére


- = Zk = -
félisten

kiszokták adni?! :Y

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6436) rdt89 válasza IntelKiller7 (#6434) üzenetére


rdt89
addikt

Ha jól emlékszek a Demo a játékkal egyszerre jelent meg a Horizon 3-nál is, bár remélem most kivételt tesznek és megjelenik sokkal hamarabb. Nagyon várom a játékot, egy autós játék se köt már le a megjelenésig, mindenben a Horizon 4-et látom. :)

(#6437) Gijon válasza rdt89 (#6436) üzenetére


Gijon
senior tag

Egy héttel a megjelenés előtt szokták kiadni általában, ha jó emlékszem. + az ultimate verzióval már Szept. 28.-tól lehet játszani.

[ Szerkesztve ]

(#6438) Csapoati válasza rdt89 (#6436) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Előbb jött a H3 demo vagy 3-4 héttel, mint a teljes.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6439) rdt89 válasza Csapoati (#6438) üzenetére


rdt89
addikt

Akkor bizony az én memóriámmal lesz a gond. Bennem az van, hogy kijött a demó és kipróbálás után egyből vettem a játékot és toltam. :))

(#6440) IntelKiller7 válasza rdt89 (#6439) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

PC-n volt így. Xboxon előbb volt 1 hónappal majdnem.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6441) plejik válasza IntelKiller7 (#6440) üzenetére


plejik
addikt

Jaja, Én is boxon toltam a demót, és tudtam , hogy ez is jönni fog. 4 is így lesz. :D Bár a demo csak azért kell , hogy lehessen szokni mire megveszi az ember.. :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#6442) STC Speed


STC Speed
őstag

Lesz demo, 4 évszakot mutatja be.

(#6443) Csapoati válasza STC Speed (#6442) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mint Vivaldi? :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6444) STC Speed válasza Csapoati (#6443) üzenetére


STC Speed
őstag

:DD

(#6445) - = Zk = - válasza Csapoati (#6443) üzenetére


- = Zk = -
félisten


ezdehüJe.... :D :C.. :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6446) Lifer092


Lifer092
senior tag

Én is előrendeltem a Standard dobozos kiadást Xboxra Zavvi-ról. :))

Már nagyon várom! :C :C

Akit esetleg érdekel: Horizon 4 - Boxed Edition

Szállítással együtt ~ 19.000 HUF.

[ Szerkesztve ]

(#6447) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Sziasztok. Tud valaki megoldást arra hogy, hogy indithatnám el a játékot az alírásomban lèvő konfigon? Se a ram mennyisége se a VGA(apu) nem elég neki. Ezt közli velem. Elfogadom, majd beállítom a legalacsonyabb felbontást, és a legalacsonyabb beállításokat az opcióban. Ezután ő saját maga elkezdi optimalizálni a játékot a PC re. 5-8%-nál megáll és nem megy tovább. A ram mennyisége a problema, mert videókon szépen megy amúgy a játék Ryzen 8-al. Nem lehetne kikerülni ezt az optimalizalós hercehurcát?

(#6448) Csapoati válasza Lifer092 (#6446) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Inkább maradok a 60 dolláros amazonos vásárlásnál.

tzsolesz: Háát, nem tudom, hogy ha túljutna azon az optimalizáláson, hogy futna. Amúgy talán azért kevés a memória, mert hiába lenne elég 8 giga az indításhoz, ha az IGP is abból csíp le, nem?

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6449) tzsolesz válasza Csapoati (#6448) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Persze, az a baj. Ő lecsíp belőle. Azért szól, hogy kevés. 6.6Gb marad játék közben Msi afterbourner szerint. Gpu meg 1-1.2gb ot. Ez így nem jó. Mert 8gb és 2gb kell minimum külön-külön.
Azért kérdem, hogy van-e erre valami patch.

Másik kérdés, hogy a motorsport 7 is alkalmazza ezt az optimalizációt?

[ Szerkesztve ]

(#6450) Csapoati válasza tzsolesz (#6449) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Annak talán kisebb a gépigénye kicsit, de nem tudom, hogy elszaladgálna-e így, meg hogy van-e valamiféle optimalizáló folyamata?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.