Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6651) tzsolesz válasza hackeeeee (#6650) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Azon be is halok, ha még 16GB ram mellett is ez lesz a megoldás. Itt valamit nagyon elrontottak a játék motorjával......

(#6652) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Van esetleg valami ami érdekelne titeket a Forza Horizon 4-ből? Este lesz lehetőségem újra tesztelni a korai buildet Xbox-on, pár dologra ránézhetek ha gondoljátok. (Nyilván limitált körülmények között, képet nem tudok csinálni pl.)

Live-Die-Respawn

(#6653) hackeeeee válasza oriic (#6652) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Gondolom ingame nem játszik, vagy mehet? Ha igen, akkor bármi jöhet, amire van időd. :)

tzsolesz: Tegnap megtornáztattam szegény SSD-t, írtam rá pár 100GB-t tök feleslegesen, így már mindegy, félúton jár, ki fogom próbálni hamarosan..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#6654) oriic válasza hackeeeee (#6653) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Este 7-től 9-ig lesz a teszt. Irányított bug keresés lesz, meglátom mit tehetek. A gond az hogy képet nem csinálhatok, mert a teljes képernyőn mindenhol ott van vízjelként a gamertagem. :(

Live-Die-Respawn

(#6655) hackeeeee válasza oriic (#6654) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jahogy úgy, mondjuk így érthető. :R

Ha esetleg élménybeszámolót tudsz megosztani róla, szerintem már az is jó lehet, persze úgy nézve, hogy még alpha/beta build. Szerintem ez itt sokakat érdekelne.

Véleményem szubjektív...

(#6656) 8zabi válasza tzsolesz (#6651) üzenetére


8zabi
őstag

nálam az optimalizáció során megeszik ~18-20 GB RAM-ot, utána beéri 12-vel is

ez valami AMD driver bug lehet, lassan egy éve így van, előtte nem volt ennyire éhes

(#6657) hackeeeee válasza hackeeeee (#6655) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Oké, nem a lapozófájl a gond..

De, vajon, hogy lehetne ezen az optimalizáláson átmenni? Végigpróbáltam mindent, de semmi.. Plusz ez, hogy indításonként tovább megy.. Vicc.. :(

Előző konfiggal játszottam, ment gond nélkül, leszámítva a hol nem indult, hol nem ms store bugot..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#6658) hackeeeee válasza hackeeeee (#6657) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Következő érdekesség.. Letöltötte elvileg a mentésemet.. Addig basztattam a játékot, amíg elindult.. Viszont előről kezdte.. ?!?!?!?!

Véleményem szubjektív...

(#6659) hackeeeee válasza hackeeeee (#6658) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Oké 2-300 óra játék ment a levesbe.. Szuper.. Kezdhetem előről.

Véleményem szubjektív...

(#6660) STC Speed


STC Speed
őstag

Aki előrendelte a Horizon 4 et , az a FM7 be kap mától 7db drift autót. :C
Nálam a fh3 ban gyorsan tölti a kocsikat a sz.gépem, mikor keresem őket, viszont Fm7 be akad, lassan tölti be őket,pálya is sok idő, Nektek is ilyen?

(#6661) Csapoati válasza hackeeeee (#6659) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Kellett neked elpasszintani a One X-et. ;]

Amúgy sajnálom, tudom, hogy az ilyen nagyon gáz.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6662) oriic válasza hackeeeee (#6659) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ott valami gond lesz, mert cross-save van a játékban tudtommal (Play Anywhere miatt), így PC-n ugyanonnan folytathatnád ahol XO-n abbahagytad.

Live-Die-Respawn

(#6663) hackeeeee válasza oriic (#6662) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Igen, de találtam erről máshol is leírást, hogy van amikor megcsuklik az áttöltés, és elveszik a mentés..

Én nem állítottam meg a szinkront egyszer sem, viszont benne van, hogy az optimalizálás megállásakor, és az ottani bezárással együtt megsérült a mentés, nem tudom..

ezt találtam, írtam a címre, aztán meglátjuk mit mondanak..

Bár, újrakezdtem, szal szerintem ígyis, úgyis bukott a mentés.

No mindegy, egyszerűen nem értem, hogy ez miért nem megy még ennyi idő után sem zökkenőmentesen.. :( Arról nem beszélve, hogy nagyjából 30 percig tart, mire letölti a mentést..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#6664) #92006144 válasza hackeeeee (#6663) üzenetére


#92006144
törölt tag

Emlékeim szerint lehet választani a 2 mentés között, ha van frissebb. Valamikor offline használtam a gépet pár napig, és legközelebbi online alkalommal megkérdezte, hogy melyik mentést tartom meg? A régi felhőmentés és az új offline között lehetett választani xboxon.

[ Szerkesztve ]

(#6665) hackeeeee válasza #92006144 (#6664) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Próbáltam ezt is, sajnos nem volt megoldás.. Alapból ezt akkor kérdezi meg, ha megszakítod a szinkront, és újra elindítod a játékot. Nekem ez ugye indításkor megállás, bezárás, és újraindítás után jött. Ugye alapból felhő mentést használt volna.. Mert az újabb volt.

Vagyis, amikor tegnap letöltöttem a játékot, elindult, letöltötte elvileg a mentést, de játszanom már nem sikerült, mert nem indult el a játék..

Ma legalább 3 optimalizálás megállás után végigment a %, így, hogy van pagefile..

Véleményem szubjektív...

(#6666) oriic válasza STC Speed (#6660) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És ha jól látom azokat a kocsikat megkapja FH4-ben is. :)

Live-Die-Respawn

(#6667) STC Speed válasza oriic (#6666) üzenetére


STC Speed
őstag

Igen! :)

(#6668) Highground


Highground
aktív tag

Üdv srácok!

Egy nagyon egyszerű kérdésem lenne. Sosem játszottam még sem Forza, sem pedig a The Crew játékokkal. Annak idején viszont nagyon élveztem a TDU 2-ben a "cruisolgatást". Melyik játékot ajánlanátok jobban ha csak az a szempont, hogy "élményvezessen" az ember? Simán csak cruisolgatni fel-alá. Van egy G27-es kormányom, de sosem voltam az a nagy versenyzős típus. Néha-néha persze megyek "gyors köröket" vagy versenyt, de legtöbbet csak nyugiban autózgatok. Meg van a Project Cars 1-2 de az örök nagy kedvenc a TDU 2 marad. A PC amúgyis inkább verseny szim mint cruisolgatós játék sajna :/ Pedig a grafikája az eszméletlen jó. (Csak belső/cockpit nézetből játszom) Szóval melyik lenne erre a célra megfelelőbb? Köszönöm a segítséget előre is! :C
(A kérdést mindkét topikban felteszem, bocsánat ha valakit zavarna)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#6669) Csapoati válasza Highground (#6668) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Krúzolgatni inkább a Crew, versenyezni meg inkább a Horizon 3. Persze vezetési élményben a Forza Motorsport 7 többet ad mindkettőnél, de az zárt pályás.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6670) STC Speed válasza Highground (#6668) üzenetére


STC Speed
őstag

ha TDU feeling kell, akkor szerintem a Forza Horizon 3, 4 !

(#6671) rdt89 válasza oriic (#6652) üzenetére


rdt89
addikt

Én akkor a környezet-és az autók sérülésére lennék kíváncsi valamint, hogy mennyire lehet szabadon kóborolni, értem ezalatt az erdő közepén lévő áthatolhatatlan kerítéseket, hogy van-e akkor a szabadságérzet mint a 3-ba. Valamint az éjszaka mennyire is tud sötét lenni mondjuk egy kietlen tájon. :) Előre is köszönöm szépen :R

(#6672) - = Zk = - válasza rdt89 (#6671) üzenetére


- = Zk = -
félisten

sajnálom, hogy motorsportban nem lehet kikapcsolni az autók sérülését vizuálisan....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6673) rdt89 válasza - = Zk = - (#6672) üzenetére


rdt89
addikt

Ki lehet, csak akkor minden szimulációs részről is le kell mondani.

(#6674) - = Zk = - válasza rdt89 (#6673) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a külső sérülést még nem sikerült kikapcsolnom egyik Motorsportban sem. Horizonokban kitudom...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6675) Nyethuszar


Nyethuszar
tag

Érdekes és leginkább nagyon zavaró ,hogy pár naponta "elfelejti" a grafikai beállításaimat a FH3 és optimalizálni akarja indításkor... :(
De miért csinálja ezt ? :F

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#6676) STC Speed válasza Nyethuszar (#6675) üzenetére


STC Speed
őstag

Nvidia frissítések után szokta nálam, de kb fél évente frissítek, így kikapcsoltam.azóta jó

(#6677) Nyethuszar válasza STC Speed (#6676) üzenetére


Nyethuszar
tag

Nvidia Nálam nem játszik, sajnos még AMD van. De nem frissítettem hetek óta,szóval ez nem okozhatja..

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#6678) Bib válasza Nyethuszar (#6677) üzenetére


Bib
őstag

Különböző rendszertisztító programok használata után is lehet. (ccleaner,wise, stb..)

(#6679) Nyethuszar válasza Bib (#6678) üzenetére


Nyethuszar
tag

Talán CCleaner futott, akkor lehet az volt a ludas. Mondjuk nem tudom hogyan okozhat ilyent.. :U
Na de majd ha jobban leszek, a lábadozás ideje alatt nyüstölöm :DDD

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#6680) btf válasza Nyethuszar (#6675) üzenetére


btf
aktív tag

Nálam a FH3 Windows frissítés, VGA driver csere vagy játékhoz kijövő frissítéskor "újraoptimalizál".

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#6681) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na megvolt teszt, bár sok mindent nem tudtunk csinálni, mert hálózati/lobby terheléses teszt volt. Viszont most téli térképet kaptunk, a visszaszámláló pedig 24 óráról indult. (Minden évszaknál lesz majd visszaszámlálás) Kíváncsi leszek, hogy végső kiadásban ez változik-e majd, vagy tényleg egy napos lesz egy évszak.

Live-Die-Respawn

(#6682) twi452 válasza oriic (#6681) üzenetére


twi452
senior tag

Eddig az volt, hogy hetente fog változni az évszak..legalábbis mixeres beszélgetésben is ezt mondta a dev srác. Persze bármi lehet...:)

(#6683) oriic válasza twi452 (#6682) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Simán lehetséges, hogy csak a teszt buildben volt 24 órás a számláló. :R

Live-Die-Respawn

(#6684) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Meg is jött a válasz:

I have gifted you credits equal to your garage value and credits on hand at the time of your game save loss. Please play through the game until you unlock online mode and select the Social Tab> Messages> Gifts.

For more information on lost game saves, please read the following forum thread.

Véleményem szubjektív...

(#6685) - = Zk = - válasza hackeeeee (#6684) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mi volt az előzmény?! :U.... :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6686) hackeeeee válasza - = Zk = - (#6685) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Elszállt a bő 300 órányi játékidős mentésem..

Véleményem szubjektív...

(#6687) - = Zk = - válasza hackeeeee (#6686) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:Y

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6688) hackeeeee válasza - = Zk = - (#6687) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem tudom miért, és hogyan.. No de mindegy, ez van.. Ha eljutok odáig, kiderül h mennyi az annyi, engem is érdekel..

Véleményem szubjektív...

(#6689) hackeeeee válasza hackeeeee (#6688) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

80.000.000 kredit jött tőlük.

Véleményem szubjektív...

(#6690) IntelKiller7 válasza hackeeeee (#6689) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Hát az annyira nem sok.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6691) kago akira válasza IntelKiller7 (#6690) üzenetére


kago akira
tag

attól még kezdheti elörröl a játékot...

Ryzen 2600x - 32GB RAM - SAPPHIRE RX580 - 970 EVO 500Gb SSD - INWIN 301 sevenfan eDition :D

(#6692) hackeeeee válasza IntelKiller7 (#6690) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Har, nem.. es ujra kell kezdenem az egeszet. Mondjuk erdeses, mert vannak olyan pontok, muntha mar tudna a jatek, hogy játszottam.

Véleményem szubjektív...

(#6693) IntelKiller7 válasza kago akira (#6691) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

És? 300 óra után amikor már kb mindened megvolt, lassan max szint stb. Aztán egyik napról a másikra lenulláznak. Cserébe kapsz egy kis pénzt amin meg vehetsz pár autót. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6694) hackeeeee válasza IntelKiller7 (#6693) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah, nagyjából.. Hát, ugye champion futamok voltak főként, ex. futamok, stb, minden megvolt már..

Ami fura, ahogy vadászom a táblákat újra, írja, hogy mennyi volt, és utána írja, hogy mennyi az aktuális.. Ergo, tudja a játék, hogy hol tartottam, csak mégsem...

Véleményem szubjektív...

(#6695) IntelKiller7 válasza hackeeeee (#6694) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Gondolom a Forza Hub miatt.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6696) hackeeeee válasza IntelKiller7 (#6695) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Lehetséges.

Véleményem szubjektív...

(#6697) madstunt válasza STC Speed (#6670) üzenetére


madstunt
addikt

Hát TDU feelinghez sokkal közelebb van a Crew sorozat (nem véletlen ugyanazon emberek kezei közül került ki), én pont ezt vártam a Horizontól, de sajna a TDU kruzolgatós hangulatát nem tudja hozni(legalábbis a FH3)
Szóval én erre a Crew 1-2-t ajánlanám, az 1 az kifejezetten olcsó, kb 1-2 havonta le van árazva, de cdkeys-ről vagy gamersgate-ről is meg lehet szerezni

(#6698) - = Zk = - válasza hackeeeee (#6689) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát, az valahogy lóófa..z :U
sztem..
a belefektetett időt nem hozza vissza... hm...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6699) hackeeeee válasza - = Zk = - (#6698) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, nem.. úgy terveztem, hogy nekiülök, de egyúszerűen nincs kedvem játszani vele.. főként úgy, hogy jön a 4. rész hamarosan..

Véleményem szubjektív...

(#6700) - = Zk = - válasza hackeeeee (#6699) üzenetére


- = Zk = -
félisten

pont ezért nem lenne kedvem nekem sem.. :U
megtudlak érteni....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.