Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6101) mike1334 válasza Csapoati (#6100) üzenetére


mike1334
veterán

Automatázok :B tuuuuudom, tuuuudom, de hát na :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#6102) Nyethuszar


Nyethuszar
tag

Sziasztok !
Szeretném beszerezni a FH3-at. Több helyen is néztem, honnan érné meg a legjobban venni ? Tudnátok ebben segíteni Nekem ?
Találtam egyet hardveraprón, de nem tudom mennyire hihető vagy kamu a dolog.. Főleg az ár miatt.. :U
[link]
De g2a-n is szerepel kb hasonló árban :U
[link]
A mikrofos store meg jó drága.. :(((
Köszönöm a segítségeket, tanácsokat előre is ! :)

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#6103) Csapoati válasza Nyethuszar (#6102) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Teljesen reális a 9500 Ft és bőven meg is ér annyit a játék + a HW dlc.
Amúgy most az MS Store-ban is olcsó a fullos játék (13500 az alap, Blizzard Mountain, Hot Wheels és Car Pass), csak ahhoz Gold is kell.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6104) Nyethuszar válasza Csapoati (#6103) üzenetére


Nyethuszar
tag

Az okés,hogy reális az a 9500,de nem tudom mennyire megbízható az eladó.. :F
Storeban 13.5k az alap meg 7-7k a kiegek ha jól láttam.. Az már annyira nem olcsó..
Milyen Goldot emlegettél? Olyan nincs itt.. Ja meg Nekem PC re kell, nem boxra. Vagy ez ,hogy van ?

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#6105) Csapoati válasza Nyethuszar (#6104) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mivel a játék digitálisan vásárolva Xbox One-on és PC-n is játszható (Play Anywhere az ilyen játékok neve), így ha veszel Goldot, olcsóbban vásárolhatod meg így is PC-re: [link]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6106) noblem1983 válasza Nyethuszar (#6102) üzenetére


noblem1983
senior tag

Szerintem ez a legjobb ár én is itt vettem CD Keys

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#6107) Csapoati válasza noblem1983 (#6106) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Amúgy igen, innen nyugodt szívvel szoktam vásárolni én is. Tegnap ez még 23 euro volt egyébként itt. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6108) Nyethuszar válasza Csapoati (#6105) üzenetére


Nyethuszar
tag

Ez nagyon jól hangzik, ezzel kapcsolatban még írok ha odajutok. :R Előtte SSD vásárlás majd beüzemelés lesz. Na meg bankkártya készíttetés is szükséges a Store-beli vásárlás miatt.. :W De ha ezek megvannak akkor Rád írok ezzel kapcsolatban mit-hogy. :K

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#6109) NGA


NGA
addikt

Lemezes FM7-et cserélnék digitálisra

(#6110) Csapoati válasza NGA (#6109) üzenetére


Csapoati
nagyúr

S azt úgy hogy? 13 ezer a digitális Golddal, a lemezes meg 8-10 között megy. Vagy Deluxe-od, netán Ultimate-ed van?

Nyethuszar: Rendben, de ez a mostani akció hétfő éjfélig van, úgy intézd a dolgaid.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6111) Nyethuszar válasza Csapoati (#6110) üzenetére


Nyethuszar
tag

Háth az úgy nagyon gáz :( Mert csak kp-m van.. Bankszámla és kártya még nincsen, meg az nem azonnali :( Vagyis a számla az elvileg igen,de a kártya esélyesen több nap vagy hét :O Vagy bankszámlával nem lehet megvenni kártya nélkül ?
Szóval így jó eséllyel buktam az egészet..

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#6112) NGA válasza Csapoati (#6110) üzenetére


NGA
addikt

Sok esetben van olyan, akinek megvan a digitális változat kódja, pl járt valamihez. És olcsóbban adja mint az MS hivatalosan. Én pl a FH3+HW-t 5000 Ft-ért vettem digitálisan. Sokaknak nem jó a digitális, mert megveszik, és ha el akarják adni, akkor nem tudják, szemben a lemezessel. És előfordulhat, hogy valaki pont azt szeretné, ha neki a lemezes lenne, mert ha pl el akarja adni a gépét, a digitális semmit nem ér. Lemezes meg igen. Ennyire egyszerű. Én nem azt kértem, hogy vegye meg nekem az áruházban. Azt én is meg tudom tenni.

(#6113) mike1334 válasza NGA (#6112) üzenetére


mike1334
veterán

Csak arra világított rá a fórumtárs, hogy jobban jár, aki eladja a digitálisat és megveszi a lemezest. Mivel nem egy árban van a kettő, kereshet is rajta, és ez független attól, hogy szereti-e a digitálist vagy sem. De persze lehet szerencséd lesz, és akar majd valaki cserélni.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#6114) Csapoati válasza Nyethuszar (#6111) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Sajnos igen, de lesz ez még akciós, meg a cdkeys-en marad az ár még biztosan.

NGA: Pont arra gondoltam, amit mike1334 írt. De sok sikert, hátha találsz valakit, akinek pont így kéne.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6115) NGA válasza mike1334 (#6113) üzenetére


NGA
addikt

De ha egyikőtök sem szándékozik cserélni, akkor miért dumáltok bele? Senki nem kért benneteket, hogy kommentáljátok. Nektek nem éri meg, másnak meg lehet megéri. A digitálist eladni is nehezebb, a lemezest jobban megveszik. Sokaknak fontos, hogy ott legyen a polcon. Ha feltörik az ms fiókod, akkor a digitális tartalmak eltünnek. A lemezesek megmaradnak. Ez is egy szempont.

[ Szerkesztve ]

(#6116) Bib válasza NGA (#6115) üzenetére


Bib
őstag

Nem úgy van hogy a lemezes csak boxra jó? A digitális meg pc és box?

(#6117) NGA válasza Bib (#6116) üzenetére


NGA
addikt

De, igy van. De ha 50e-ért kapok egy xboxot, amin fut, miért szenvedjek pc-vel? Főleg úgy, hogy itt is sokan szívnak csak vele, mert el sem indul, vagy kilép.

(#6118) mike1334 válasza NGA (#6115) üzenetére


mike1334
veterán

Így működik a fórum..kiírsz vmit, és lehet olyat írnak rá, ami nem tetszik. Sajnálom, hogy tőlem kellett megtudnod ezt a szörnyű valóságot.... :U
A fiók feltöréséhez nagyon bénának kell ám lenni. Nem nehezebb eladni, nem véletlenül drágább, mint a lemezes sok esetben. A lemez karcolódhat, sérülhet, és akkor annyi volt. Digitálissal lehet homeolni. Ezek is szempontok. Egyébként a beledumálásomban csak leírtam, hogy mire gondolhatott, és őszintén szerencsét kívántam. De ez után remélem rajtad marad :P

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#6119) NGA válasza mike1334 (#6118) üzenetére


NGA
addikt

Köszönöm jókivánságodat, egyenlőre játszik a gyerek majd a lemezessel, tud vigyázni a lemezekre, x360-on se karcolt meg soha lemezt. Sajnos van olyan barátja, akinek feltörték a fiókját, és elveszett amit megvett. Talán emlékszik valaki, hogy a sonynál simán betörtek a rendszerbe, és megszerezték a játékosok adatait. Itt is simán előfordulhat.
De hagyjuk, fingfűrészelés megy csak

[ Szerkesztve ]

(#6120) Csapoati válasza NGA (#6115) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ezt a stílust azért ha egy mód van rá, felejtsd el. Én kérdeztem valamit, amire mike1334 válaszolt, te meg megsértődtél és elkezdted a szövegelést. Na ez utóbbira nem volt szükség. Lépjünk tovább, őszintén mondtam hogy sok sikert a cseréhez, biztos van valaki, aki benne lesz.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6121) NGA válasza Csapoati (#6120) üzenetére


NGA
addikt

Eleve miért szóltál bele az egészbe? Neked nem tök mindegy? Nem akartál cserélni, de elkezdted fikázni, hogy szerinted mi mennyi ér, Felhozod a standard edition árát, ami nem ugyanaz azzal, amit kártyán mellékelnek a gépekhez. Amikor megvettem az FH3-at 6500-ért (azt a kártyát kaptam meg, amit a forzás csomaghoz adtak, akkor sem a 17e-es standard editiont kaptam meg, hanem ezt:
Forza Horizon 3 and Hot Wheels Expansion Bundle). Ez az, amit a gépcsomaghoz adnak kártyán.
Ezért felesleges a 13e-es árral vergődni, mert az fh3+hw digitális csomag 20e felett lenne, mégis 6-8e-ért árulják. Ezt vettem meg
A lemezes FH3-at is 8-9e-ért adják, így teljesen reális volt az, hogy a digitális kártyás változat a motorsport esetében sem ér többet, mint a lemezes.
Érted már, miért akadtam ki? Almát hasonlítasz a körtével.

[ Szerkesztve ]

(#6122) NGA


NGA
addikt

Ami még lényeges, hogy a bundle csomagokat árulják a neten sokszor, itt is, ezek vannak a gépek mellé kártyán csomagolva. Forza Motorsport 7 and Forza Horizon 3 Bundle. Ez bár maga a játék azonos a Standard editionnal, külön nem kerül forgalomba. És én olyannak várom a cseréjét, akinek ilyen van, azaz papiron van meg a kód, nem pedig megveszi az áruházban drágábban. Ezeket a kártyákat csak a használt lemezes változat árában, vagy az alatt lehet eladni. Ezért is reális a digitális cseréje lemezesre. Egyébként a lemezesem pl soha nem volt még feltelepítve, úgy vettem ismerőstől, hogy kibontotta valami miatt (azthiszem azért, hogy a lemez benne van-e) de soha nem telepítette fel, mivel nem volt xbox-a, csak ezt beszámította valami laptopba. Én beraktam a gépbe, hogy olvasható-e, és ennyi.
Nem egy karcos, használt példányt kínálok, amit már leejtettek az élére párszor.

[ Szerkesztve ]

(#6123) mike1334 válasza NGA (#6122) üzenetére


mike1334
veterán

Soha nem volt még feltelepítve, csak majd a gyerek játszik vele addig :D

Amúgy ez a prohardver lapcsalád fórum része. Itt "bele lehet szólni". Ha a Hardverapróra tennéd ki, ahogy kell, na ott hagynának békében...

Szabályzat:
Különösen tiltott a felhasználói tartalomban:
A hardverapro.hu, az Állásbörze és a városi LOKÁL topikcsoportokon kívül máshol terméket, szolgáltatást, munkát hirdetni

És látod..az üzletrontás is tiltott ezen túlmenően...csak jó helyen kell hirdetni :P

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#6124) NGA válasza mike1334 (#6123) üzenetére


NGA
addikt

Igen, valóban, csak mivel nem árultam, hanem cserélni szerettem volna, ezért a legalkalmasabb helynek a játék topicja tűnt, mivel lehet, hogy valaki épp lemezest szeretett volna, de megkapta a kódost, de még nem használta fel. Vagy tud olcsón kódot. De belátom tévedtem, mert segítőkészség helyett fikázást kaptam (ősi magyar szokás szerint).

"Soha nem volt még feltelepítve, csak majd a gyerek játszik vele addig"

A gyermek kapja meg névnapjára, ami még 1 hónap. Ha addig nem tudom elcserélni, akkor megkapja a lemezest. Ennyire egyszerű a történet. :D

(#6125) Csapoati válasza NGA (#6121) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én kérdeztem valamit, amihez szerencsére nem kell engedélyt kérnem sem tőled sem mástól. De mondtam, hogy lapozzunk, erre butthurt módon megy tovább a blabla, "üzletrontás", "fikázás = magyar szokás" stb. Ha a #6121-est válaszolod rá egyből, most nem lenne min vitatkozni. Lapozzunk, tényleg.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6126) NGA válasza Csapoati (#6125) üzenetére


NGA
addikt

Ja, meg ha nem okoskodás ment volna egy store-os árral, el sem indult volna. Lapozzunk

[ Szerkesztve ]

(#6127) horvathpeter


horvathpeter
aktív tag

Sziasztok!

Valaki tudna segíteni? Forzathonban mi az a Complete a "Pass the it" tag event? (FM7)

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#6128) Bib válasza horvathpeter (#6127) üzenetére


Bib
őstag

Persze itt egy video.

(#6129) horvathpeter válasza Bib (#6128) üzenetére


horvathpeter
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm! Mindenre gondoltam de multira nem. :D

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#6130) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Motorsport 7-hez lesz valami kiegészítő, mint a 6-ik részhez a Porsche és Nascar?

(#6131) Csapoati válasza Dzsuri89 (#6130) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem mondták, hogy nem, én várok valamit még tavasszal. :) A Horizon 3-hoz és a FM6-hoz is azután jöttek nagyobb DLC-k, miután kijött az összes car pack, ami benne volt a car passban.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6132) Dzsuri89 válasza Csapoati (#6131) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Horizon 3-nál már decemberben kijött 2016-ban a Blizzard Mountain, azért kérdeztem rá, itt meg semmi híre a kiegészítőknek.

(#6133) Csapoati válasza Dzsuri89 (#6132) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igazad van, azt el is felejtettem. Nem baj, az volt akkor a szabályt erősítő kivétel! :D Viszont lassan tényleg bejelenthetnének valamit - igény biztos lenne rá.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6134) neilszab


neilszab
őstag

Sziasztok,

Forza Motorsport 7 megy PC-n 900 fokos FFB kormánnyal és 3 kijelzővel?

Köszi! :R

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#6135) IntelKiller7 válasza neilszab (#6134) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Mivel támogatja a widescreent így megy 3 monitorral. FFB meg elégy gyér, de támogatja a 900fokos kormányokat.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6136) evitiguF


evitiguF
senior tag

FH3-ban volt már olyan valakinek, hogy eltűnt a "fan" opció?
Ha megcsinálok egy versenyt, vagy bármit, CR-t, skill-t ad, de a fan-okat nem számolja. :F
A map megnyitásánál is csak a CR-t mutatja, a fan számlálót nem.
Ezt nem értem...

(#6137) r.levente75 válasza evitiguF (#6136) üzenetére


r.levente75
addikt

Nekem sem mutatja mert már maxon van mind a négy központ.

(#6138) evitiguF válasza evitiguF (#6136) üzenetére


evitiguF
senior tag

Sry, előbb kellett volna utánanéznem idegen nyelven. :) elértem a maximumot. (25m)

(#6139) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Itt az új Car Pack!
1932 Alfa Romeo 8C 2300 Spider
1983 Jaguar #44 Group 44 XJR-5
1988 Nissan #33 Bob Sharp Racing 300ZX
1977 Brabham #8 Motor Racing Developments BT45B
2017 Lincoln Continental
2017 Chevrolet Colorado ZR2
2017 Volvo XC90 R-Design

Videó

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6140) Csapoati válasza IntelKiller7 (#6139) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A 3 versenyautó nagyon tetszetős, a többi utcai autó meh.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6141) Dzsuri89 válasza IntelKiller7 (#6139) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Egy autót szeretnék csak, de sose kerül bele a listába, ez pedig a Honda Civic Type R 2018-as verziója. :(

(#6142) plejik válasza IntelKiller7 (#6139) üzenetére


plejik
addikt

Ez megint elég halovány szerintem...

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#6143) IntelKiller7 válasza plejik (#6142) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Volvonak örülök. Bár inkább a garázsomban állhatna. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6144) plejik válasza IntelKiller7 (#6143) üzenetére


plejik
addikt

Jó, a garázsomba nekem is állhatna bármelyik.. :D Aztán adnám is el jópénzé .. :DDD :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#6145) Bib válasza IntelKiller7 (#6143) üzenetére


Bib
őstag

Én meg örülnék ha olyan lenne a játékban mint a garázsomban. :)

(#6146) Csapoati válasza Bib (#6145) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Kispolszki? :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6147) Bib válasza Csapoati (#6146) üzenetére


Bib
őstag

Az is jó lenne a game-ben :)
Nem akartam nagyzolni, azért nem írtam típust, de már 5 hónapos :K

(#6148) csab991


csab991
senior tag

Üdv, ti találtok Blizzard Mountain addont 20 € alatt valahol? Az FH3+HW kombó kijött annyiból mint Storeban a BM, így kicsit sokallom az árát, de végül lehet beadom a derekam.

(#6149) mike1334 válasza csab991 (#6148) üzenetére


mike1334
veterán

Nemrég volt olyan 2500-3000 forintért a storeban. Várj egy kicsit, mindjárt jön a tavaszi vásár, lehet akciós lesz.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#6150) B@dsector


B@dsector
aktív tag

Sziasztok! FM7 indítanám de egyből bezárja magát miután teljes képernyőre vált... van ötletetek hogy mi okozhatja a problémát?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.