Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30201) floatr válasza csuvicsuva (#30200) üzenetére


floatr
veterán

Van. Az sem működött ¯\_(ツ)_/¯

(#30202) Rebelf


Rebelf
aktív tag

Hú gyerekek, ez a FH 5 elképesztő..alig tudtam kinyomni,iszonyuan játszatja magát.. grafika,hang,irányitás, story csillagos 5. Szerintem minden idők legjobb autos játéka, nem tudom a szakértők hogy vélekednek róla.

(#30203) Qkackca válasza Rebelf (#30202) üzenetére


Qkackca
őstag

Jó szórakozást.
Az utolsó mondattal nem egészen értek egyet, de majd kíváncsi leszek a véleményedre 2-3 hét múlva. ;) ( Ki számít szakértőnek? )

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#30204) NoMagix válasza Qkackca (#30203) üzenetére


NoMagix
addikt

Hogy hogy ki, természetesen mi!! ;] :DDD

Én is amondó vagyok, majd ha elszállt a lila köd, akkor mit fog mondani!?! ;]

[ Szerkesztve ]

(#30205) Rebelf válasza Qkackca (#30203) üzenetére


Rebelf
aktív tag

Miért mi történik 2-3 hét múlva?

(#30206) parandroid válasza Rebelf (#30205) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Találkozik az 1024. buggal a játékban, ami egy szép kerek szám.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#30207) Qkackca válasza Rebelf (#30205) üzenetére


Qkackca
őstag

Addigra elszáll a rózsaszín köd, kicsit közelebb jutsz a valósághoz :)
Amitől persze, lehet nem fog változni a vélemény, de lesz több tapasztalat ami alapján azért pontosítható lesz az élmény.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#30208) homerhamm válasza Qkackca (#30207) üzenetére


homerhamm
addikt

Én a bugok ellenére élvezem a játékot. :) A kincsvadászat megint bugos volt, de már megszoktam, újraindítás megoldotta. De én is találkoztam eddig egy csomó buggal featurrel. :D

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#30209) Rebelf válasza Qkackca (#30207) üzenetére


Rebelf
aktív tag

És mi a valóság a te szemedben?

(#30210) Qkackca válasza Rebelf (#30209) üzenetére


Qkackca
őstag

Az, hogy szerintem nem ez minden idők legjobb autós játéka.
Hamarabb adták ki mint kellett volna, fél-1 évvel kb. Van benne több hiba. Egyik-másik elég zavaró időnként. Olyan hibák is jelen vannak amik az előző játékban is benne vannak, aztán olyan hibák is vannak benne amik korábban már javítva voltak, most meg ismét jelen van.
Meg mintha folyamat jönnének újak, amint egyet befoltoznak, keletkezik egy másik.
Valahol vmi strukturális átgondolás lehet nem ártana, mert olyasminek érződik mintha kitalálták volna valamire (FH4 mondjuk), aztán az előző változattal pont kiadta, ez meg ilyen túlfeszített valami, ami már a tervezett tartományon kívül működik. Működik-működik de nem az igazi.
Ugyanakkor, az eleje valóban olyasmi amit írtál, beszippant, szép, színes, szagos. Sokféle dolgot lehet benne csinálni. Sokféle ember megtalálhatja magának amit keres benne.
Összességében bejön nekem is, csak én már látom (láttam) a jót is meg a kevésbé jót is, aztán ilyen rétegzett a véleményem.
Ami elvárást támasztottam a játéknak azt teljesítette, szóval zsigerből rosszat nem tudok rá mondani :)

Még egy kérdés: ez az első forza játékod?

homerhamm: Még én is. Márpedig ez a lényeg ;)

Egyéb: FH4-ben a triálban viccesek az erőterek, de azért sikerült elsőre :P

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#30211) Rebelf válasza Qkackca (#30210) üzenetére


Rebelf
aktív tag

Nem az első, annó sokat nyomtuk haverral vmelyik motorsportot,de az közelébe sincs ennek a fh5-nek. igaz most nem xboxon,hanem pc-n tolom 140cm oled tv-n 4k extreme mellett ;]

(#30212) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Tessék, újabb bug. Trialben fel van tüntetve a Jeep Trailcat, erre nem lehet választani. :(

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#30213) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

"Készíts egy képet a vulkán tetején, hóesés közben" elismerést kijavították. Már nem bugos.

(#30214) csuvicsuva válasza ProEvoFan (#30213) üzenetére


csuvicsuva
őstag

:R :K

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#30215) Qkackca


Qkackca
őstag

Running up that hill - 179 714 077, terep, sprint, enyhe trialos beütés, alsóbb géposztály javasolt, mondjuk b700-ig. A800-tól már annyira nem izgi. Bár az automataváltó/segédletek kombinációja tud érdekes dolgokat művelni :D

Tour de Kac SP - 125 887 418, aszfalt/földút, kellemesen csapatós, szerintem.

River Run - 143 615 456, terep/földút, relatív csapatós
<javasolt zene mellé: Lykke Li - I Follow Rivers (The Magician Remix), ha ügyes vagy végig érsz mire vége a számnak :) >

ProEvoFan #32013: valóban, köszi.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#30216) stillmatic válasza Qkackca (#30215) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Most ezzel az a gond hogy kellene a versenyek eredeti lokációja, ugyanis az FH4-el ellentétben itt nem találja meg a megosztókódot más helyszínen keresve.

(#30217) parandroid válasza stillmatic (#30216) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A főmenüből viszont igen, a creative tabon keresd, az eventlab csempén belül.

Amúgy ma megcsináltam a hiányzó horizon sztorikat egy 3 fejezetes test drive kivételével, az maradt holnapra. Közel 100k accolade pontot szedtem össze csak ezekkel. Ha holnap befejezem, kb meg is lesz annyi, pedig csak a test drive-ok hiányoztak, meg a fényképek az el caminoból. Durva, hogy fossa a játék a pontokat.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#30218) ProEvoFan válasza parandroid (#30217) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

800000 felett már nem fogja.

(#30219) parandroid válasza ProEvoFan (#30218) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, lassan elfogynak majd a teljesíthető accolade-ek. Olyan 50-100k még benne van, de a kreatív, meg az online nekem sose lesz meg. Én is úgy számolgattam, hogy 850 körül lesz vége. Rivalsben hiányzik még sok egyszerű, 1-2 a versenytípusoknál, néhány időre utazós a fesztiválhelyszíneknél, pár fotós, meg az arcade is megcsinálható némi nekifekvéssel.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#30220) ProEvoFan válasza parandroid (#30219) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pont most számoltam ki, hogy nekem pár hét múlva éppenhogy meglesz a 900k. Most tartok 892900 pontnál.
Szerintem neked is simán összejöhet, mert nálam is a kreatív/online elismerések sosem lesznek kimaxolva. :K

[ Szerkesztve ]

(#30221) stillmatic válasza parandroid (#30217) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Megvannak.

A hegymenetest B700 X-Raiddal csináltam meg ami rohadt lassú de cserébe mindenhol elmegy. Sejtettem hogy nem lesz egyszerű. :)

A másik kettőt Wulinggal nyomtam le poénból, a folyómedres végénél szerintem csuklottál.

(#30222) parandroid válasza stillmatic (#30221) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem az én pályám, csukoljon *, aki csinálta! :P

* Ennek az igének szerintem az eltelt 4+ évtizedben nem használtam még a felszólító módját. :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#30223) stillmatic válasza parandroid (#30222) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Ja tényleg a Qkackca volt az elkövető! :D

(#30224) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Végig toltam Openben két S1 terepbajnokságot zsinórban, erre harmadjára is azt tolja a pofámba.
Anyátokat, azt. Mi a cél, teljesen felszámolni a bugoktól hemzsegő online módot?

(#30225) laceszgamer válasza Rebelf (#30211) üzenetére


laceszgamer
addikt

FH4.el érdemesebb inkább összehasonlítani. Félreértés ne essék, az 5 is egy remek játék lett azért, de szerintem a 4 azért picit fölötte van.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#30226) parandroid válasza laceszgamer (#30225) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Gyakorlatilag ugyanaz a két játék, csak másik helyszín, meg kicsit pofozgattak a játékmeneten, meg a grafikán. Meg kapott pár új bugot. Inkább a 4 óriási DLC-je ez, mint egy tényleg új rész. Kicsit kapkodva kellett kiadni, amikor rájöttek, hogy ha ezzel is csúsznak, akkor 3 évig nem lesz semmilyen új Forza, tekintve, hogy a Motorsport 8 jelenleg úgy áll, hogy sehogy, és már tavaly karácsonykor legkésőbb kint kellett volna lennie. Eredetileg ugye az FM8 system seller cím lett volna az új genhez, ami 2020 novemberben jelent meg. Közben meg az FM7 licenszei is lejártak, és ki kellett vezetni… :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#30227) rdt89 válasza laceszgamer (#30225) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem a FH5 minden téren jobb a 4-nél, hangzásba fényévekkel, a többivel is emeltek a szinten szerintem!

(#30228) homerhamm válasza rdt89 (#30227) üzenetére


homerhamm
addikt

Hát azért az FH4 jobb volt, abból a szempontból, hogy nem volt benne ennyi bug. :U

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#30229) rdt89 válasza homerhamm (#30228) üzenetére


rdt89
addikt

De itt cserébe nagyobb és változatosabb a helyszín. A több tevékenység több buggal jár :C :C

(#30230) CJ4567 válasza rdt89 (#30229) üzenetére


CJ4567
veterán

És a fizika is jobb. :)

No Sana No Life

(#30231) homerhamm válasza rdt89 (#30229) üzenetére


homerhamm
addikt

Ja, én az FH3-ba is szerettem a sivatagot, főleg ha trükkdal volt, ott lehetett farmolni. :K

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#30232) kill_switch válasza CJ4567 (#30230) üzenetére


kill_switch
senior tag

És a hangok is! :D A 4-be voltak olyan hangok, hogy tyű... Volt olyan bmw, aminek olyan retek hangja volt, hogy a mai napig ordítva ébredek az álmaimból miatta. :DDD

(#30233) korren


korren
aktív tag

Szebb graf, néhol jobb hangok, cserébe unalmas map és sokkal gyatrább játékmenet.
Nekem.
Én FH5-el kezdtem, aztán fedeztem fel az FH4-et, azóta max kikínlódom a hetiket az 5-ben, de alig várom hogy végezzek.

-I like the misery. -I like this world!

(#30234) parandroid válasza korren (#30233) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az első rész óta játszom Horizon-nal. Mindegyik rész jobb lett az azt megelőzőnél. Itt a legkisebb a különbség, de itt is érezni azért. A legszebb az, hogy ebben az epizódban összegyúrtak mindent, ami az előző részekben benne volt: az első rész Colorádójának vörös sivatagját, folyóvölgyét, meg szerpentines, sziklás hegyeit, a második rész szőlőültetvényeit, lankás dombjait, a harmadik rész sivatagi, és dzsungeles területét, strandját, illetve a zöld angol legelőket, hegyoldali erdeit. Mindenből van egy kicsi. Egyedül a Cote d'Azure tengerparti szerpentinjei hiányoznak, az nekem a NFS Porsche Unleashed óta nagy kedvencem, illetve valami nagyvárost még beletehettek volna, felhőkarcolókkal, meg mindennel, ami hozzá tartozik. Egy kis ízelítő volt ebből a 3-ban, de igazán a NFS Underground volt eddig a legközelebb ehhez. Ebből a szempontból tényleg Japán lenne az ultimate helyszín, Tokyo, Fuji hegy, tengerpart, szerpentinek, erdők, pagodák, cseresznyevirágzás, ahhh...

A játékmechanika igazából folyamatosan egyszerűsödik, ott nincs miről beszélni, egyre jobb a flow, meg az intuitivás, lassan összehoznak valamit azért a fiúk, de van még hova fejlődni. Az új résszel debütáló bugokat meg hagyjuk is, arról már írtam a véleményem, hogy ahhoz képest, hogy milyen keveset változott a játék az előző rész óta, jókora adagot sikerült elszórni benne.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#30235) NoMagix


NoMagix
addikt

Az FH6-nál (ha ez lesz a címe) lényegesen többet kellene majd mutatniuk egy nagy dlc-nél.

(#30236) homerhamm válasza NoMagix (#30235) üzenetére


homerhamm
addikt

Szerintem előbb kapjuk meg a GTA 6-ot. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#30237) homerhamm


homerhamm
addikt

Ennek a Mulegé Hillclimb eventlab versenynek mi értelme volt? Nem jöttem rá, hogy mi alapjan kapom a pontokat. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#30238) ProEvoFan válasza homerhamm (#30237) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Akkor már ketten vagyunk. :)

(#30239) rdt89 válasza homerhamm (#30237) üzenetére


rdt89
addikt

Én 2 kör után kiléptem, hogy ez mi akar lenni, aztán jöttem rá, hogy 3 kör után teljesítettnek tekinti, így kezdhettem elölről. Nem tudom én se, verseny alatt végig gondolkodtam mi az ami pontot ér, de nem jöttem rá. :D

(#30240) homerhamm válasza rdt89 (#30239) üzenetére


homerhamm
addikt

A szezonban volt valami hasonló, az a reptéren volt, azt se fogtam fel.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#30241) rdt89 válasza homerhamm (#30240) üzenetére


rdt89
addikt

A lényeg, hogy meglett :D

(#30242) NoMagix válasza homerhamm (#30237) üzenetére


NoMagix
addikt

Na jó, akkor megnyugodtam, hogy nem én vagyok az egyetlen aki nem érti! :DDD

(#30243) homerhamm válasza NoMagix (#30242) üzenetére


homerhamm
addikt

Egyszer megnyitottam az eventlab tervezőt, és már azt bámultam, hogy milyen szabálytervező van. Na 2 perc múlva azzal az agyi kapacitásommal léptem ki, mert semmit nem értettem belőle. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#30244) Rebelf


Rebelf
aktív tag

Nincs valahol olyan beállítás fh5-be hogy elrejti a térképről azokat a versenyeket amiket megcsináltam már? Nagyon zsúfolt már.

(#30245) homerhamm válasza Rebelf (#30244) üzenetére


homerhamm
addikt

Térképen a szűrőt tudod használni, kedved szerint állíthatod mit akarsz látni.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#30246) Rebelf válasza homerhamm (#30245) üzenetére


Rebelf
aktív tag

hol találom?

(#30247) homerhamm válasza Rebelf (#30246) üzenetére


homerhamm
addikt

Xboxon asszem RB vagy LB gomb, PC-n, nem tudom.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#30248) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Horizon Tourban még mindig nincs kijavítva, hogy megjelenjen az S2 bajnokság. :(

(#30249) plejik válasza ProEvoFan (#30248) üzenetére


plejik
addikt

Arról nem bneszélve, hogy az évszakos eseményeknél még mindig bugos, ha nem csinálom meg azt a küldetést ahol adott autóval többb feladat is van. Most is amikor elkezdtem, nem figyeltem, hogy franica kocsi is van a feladatban, Én meg pont valami franica autóval versenyeztem, másnap már megint nem tudtam megicsnálni az eseményt ami elég gáz. :W

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#30250) homerhamm válasza ProEvoFan (#30248) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem lehet, hogy direkt hagyták ki? Én nem szeretem az S2-es versenyeket, lehet népvélemény miatt maradt ki.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.