Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30451) homerhamm válasza csuvicsuva (#30449) üzenetére


homerhamm
addikt

Akkor marad a Need For Speed. :DDD Vagy a régi Forzák.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#30452) csuvicsuva válasza homerhamm (#30451) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ja nem, nekikezdenék alulról például a souls-like játékoknak. Semmi autó.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#30453) parandroid válasza NoMagix (#30441) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem tudom, mi akasztott meg, nekem above average-en elsőre meglett, konkrétan a minimapen nem látszottak az ellenfelek, amikor beértem. :F

Értelme mondjuk nem sok volt. :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#30454) parandroid válasza stillmatic (#30450) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

"A hibák viszont kurvára nem lettek kijavítva."

Naja, igen nagyra voltak vele, hogy a Horizon Tour teljesítése már nem lenne bugos, nekem minden belépésnél vagy 8-szor felvillan, hogy megint teljesítettem egy kupaccal belőle (nyilván nem). A másik, amire nagyon büszkék voltak, hogy a street scene raceknél végre javították, hogy lett forgalom. Spoiler: kurvára nem lett, lol.

Ja, a heti forzathon feladathoz teljes cache reset kell xboxon (sima újraindítás nem elég), különben el sem kezdi, és ez már a harmadik, vagy negyedik hét zsinórban, hogy így van.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#30455) NoMagix válasza parandroid (#30453) üzenetére


NoMagix
addikt

Sikeresen abszolváltam, de értelmetlen és szerintem nem ide való, kb. 3 éveseknek még jó lehet ez a színvonal.

(#30456) Kisgépkezelő válasza stillmatic (#30450) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

"A legszomorúbb az, hogy a Gran Turismo 7 tesztjében külön kiemelték hogy buggal nem találkoztak. Csak ezért sajnos nem fogok PS-t venni de vérzik a szívem egy profi, hibáktól mentes autós játékért."

Jó, azt az FH5 tesztjében is szinte mindenütt kiemelték, hogy végre egy játék ami úgy jelent meg, hogy kész van és nincsenek benne hiányzó játékelemek, meg temérdek bug. Nem csak a magyar de a külföldi gémersajtó is, legalábbis az a része amit olvasok. Még évjátéka szavazáson is simán dobogós helyeket osztottak azzal a felkiáltással, hogy milyen egy jól kidolgozott játék ez. :DD
Sokat nem szabad arra adni, hogy egy autós játékokkal egyébként elvétve játszó embert odaültetnek egy preview build elé, aztán 3 óra többnyire singleplayer hülyülés után megírja egy cikkben, hogy minden szép és jó, még mielőtt megjönne a plebs és kiderülne, hogy fos az egész úgy ahogy van.

(#30457) parandroid válasza NoMagix (#30455) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez amúgy kb az összes showcase eventre igaz, sajnos. Bár azok legalább egyszer viccesek, ez elsőre is teljesen értelmetlen majomkodás volt. A sztoriban még elment, így heti feladatként egy nagy nulla.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#30458) C4mp3r válasza NoMagix (#30455) üzenetére


C4mp3r
addikt

pedig szerintem tokeletesen iranyban van a celkozonseggel, megsugom, hogy mar reg nem a magumfajtak azok.

(#30459) csuvicsuva válasza parandroid (#30453) üzenetére


csuvicsuva
őstag

De, adott accolade-et, ha megnyerted. :P

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#30460) homerhamm válasza csuvicsuva (#30452) üzenetére


homerhamm
addikt

Hát, én az olyan játékokon felidegesíteném magam. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#30461) velizare


velizare
nagyúr

a hetiben a 10pontos teljesítéséhez adjatok plz tippeket az ilyen fakezű/lábú bénáknak, mint én. :B
nem próbáltam még soha.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#30462) homerhamm válasza velizare (#30461) üzenetére


homerhamm
addikt

Csinalni kell amit ír. :) Mi nem egyértelmű?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#30463) floatr válasza homerhamm (#30460) üzenetére


floatr
veterán

Sajnos kivégeztem én is a witchert. Keresni kéne valami mást, de a FH5-t már második hete nem is piszkálom... a sok gyógyegér elvette a kedvem

(#30464) homerhamm


homerhamm
addikt

Még ilyet se láttam. Egyik tábla tartja a másikat. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#30465) Lacielvtárs válasza homerhamm (#30464) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ez biztos valami Hungarikum, "roppant gondos építmény, szilárd mint a beton" ;] :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#30466) csuvicsuva válasza homerhamm (#30464) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Drónnal leverted?

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#30467) homerhamm válasza csuvicsuva (#30466) üzenetére


homerhamm
addikt

Ja nem, ezt kocsival.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#30468) velizare válasza homerhamm (#30462) üzenetére


velizare
nagyúr

hogy ne b@sszam el? :B

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#30469) homerhamm válasza velizare (#30468) üzenetére


homerhamm
addikt

Driftelni az autópályán érdemes, én ott csináltam. Driftzóna tök egyszerű, a negyedik meg nem tudom mi volt.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#30470) velizare válasza homerhamm (#30469) üzenetére


velizare
nagyúr

az onlinera gondoltam, azért adnak 10 pontot. de most látom, hogy ahhoz kell valamilyen xbox game pass.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#30471) homerhamm válasza velizare (#30470) üzenetére


homerhamm
addikt

Jaaaa, a trialra! Ő, nincs mit tenni, sok a béna/hülye aki mások versenyét akadályotlzza. Én nem szoktam megcsinálni, talán az FH5-be is egyszer csináltam meg, elég is volt.

Amúgy Live Gold kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#30472) C4mp3r válasza velizare (#30470) üzenetére


C4mp3r
addikt

legfokepp turelem kell hozza, meg szerencse, hogy ne total retardokkal rakjon ossze. en jellemzoen azt csinalom meg legeloszor meg rogton a valtas napjan, mert akkor tobb az ertelmes ember.

tegyel egy normalis tuningot a kocsira es minel tobb drivatart prbalj meg megelozni. a pontszam a lenyeg nem az hogy hanyadik vagy ugyhogy nem kell vert izzadni, hogy az elre kerulj.

mostani 3. probalkozasra lett meg, de ott olyan csapat volt, hogy az ai kb 100 pontot hozott.

en az eliminator meg playground games okorsegeket skippelem mindig, mert ugyan a vesztesnek is megadja mar a rewardot keptelen vagyok vegigszenvedni a jatekot. szamomra ez nem autoverseny

[ Szerkesztve ]

(#30473) Win-T válasza C4mp3r (#30472) üzenetére


Win-T
senior tag

Fura, mindig mindenki a trialokat szidja, pedig nekem nincsenek vele annyira rossz tapasztalataim, eddig mindegyik megvolt 2-3 próbálkozásból.
Amitől én instant gyomorgörcsöt szoktam kapni ha meglátom az a cross country championship, mert ott olyan pofátlan handikeppel "versenyzik" a gép, hogy én szégyenlem el magam, pedig csak highly skilled nehézség. Ha annak nekifogok tudom, hogy minimum másfél óra hangos kurvaanyázás és idegállapot következik, mehetek akármivel, akármilyen tuninggal.

(Tényleg a héten nem volt játszótér, megtarthatnák ezt a szokást.)

[ Szerkesztve ]

(#30474) Redneck


Redneck
veterán

Volt egy kis időm, folytattam az FH5-öt. Fast travelnél ki lehet választani valahogy, hogy melyik irányba rakja le a verdát? 10-ből egyszer, ha jó az irány.
Ez az új 777-es drift Corvette nagyon erős lett. Még bekapcsolt kipörgésgátló+abs kombóval is lazán többet driftelek, mint eddig segítségek nélkül, vért izzadva... Már-már NFS szinten könnyen lehet veretni vele.
Több területnél kiírta, hogy terület felfedezve.Pedig már mindenhol jártam korábban, az összes út fel lett fedezve.:U

Levezetésként krúzoltam kicsit az FH4 -ben. Számomra valahogy hangulatosabb, mint Mexikóban tekeregni. A zenék, az időjárás, és az éjszakai fények, szerintem jobbak mint az újban.
Mikor vezetik ki? A hiányzó kiegészítések miatt, akciósan megvenném.

Lesz idén új Motorsport?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#30475) NoMagix válasza Redneck (#30474) üzenetére


NoMagix
addikt

Nem lehet irányítani az autó lerakását ez ilyen.
Beraktak "új" helyszíneket ezért jelez újra.
Szerintem kizárt hogy kész legyenek az új motorsporttal ebben az évben.

[ Szerkesztve ]

(#30476) parandroid válasza Win-T (#30473) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ami nekem a cross countrynál rengeteget segít, hogy ha ilyen van, mindig visszakapcsolom a tcm+stm kombót. Meg s2-es autóknál amúgy is, vagy ha hátsókerekes, már altalában s1-nél, mert béna vagyok. Rivalsnál, meg multiban van csak gond, mert ott számít az, amennyit ezek lassítanak, de ezek nélkül meg nem tudok menni (tudom, meg kell tanulni).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#30477) Qkackca válasza csuvicsuva (#30445) üzenetére


Qkackca
őstag

Hát, így napokkal később tudván a megfejtést, inkább tényleg megtévesztő mint értelmetlen, de azért nah... Legelső olvasatra inkább értelmetlen volt :))

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#30478) velizare válasza Qkackca (#30477) üzenetére


velizare
nagyúr

idk, nekem lejött elsőre is, hogy ezt nem egy alkalommal kell összerakni.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#30479) Rebelf


Rebelf
aktív tag

Multkor ment itt osztás szorzás hogy éri meg legjobban a game pass. emlékszik valaki? Azt hiszem 1 éves előfizu volt? Nekem ccsak PC-hez kellene. Meg lehet ezt venni itthoni weboldalról is utánvéttel,aztán megérkezés után beregisztrálni? Gondolom szám kulcsa van vagy ilyesmi. Hogy működik ez?Illetve honnan érdemes beszerezni?(linket pls)

(#30480) plejik válasza Rebelf (#30479) üzenetére


plejik
addikt

Itt a ph-n is sokan hirdetnek, szerintem nézz szét, mert jó árakon be lehet szerezni Én is itt vettem az apróból. ;)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#30481) Rebelf válasza plejik (#30480) üzenetére


Rebelf
aktív tag

Van ebben rizikó ha innen magánembertől venném? mire kell odafigyelni? egyelőre azt se találtam hol hirdetnek ilyet ,tudsz linket adni ?mennyivel olcsóbb mint a bolti lehetőségek? Egyelőre azt se tiszta mivel járnék a legjobban.

(#30482) plejik válasza Rebelf (#30481) üzenetére


plejik
addikt

Én őt javasolnám, tőle vettem Én is problémamentesen, és tud segíteni neked, hogy melyiket érdemes venned, vagy is , hogy neked mire van szükséged.

[jannid]

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#30483) Rebelf válasza Rebelf (#30479) üzenetére


Rebelf
aktív tag

Én ezt nem értem.... az xbox game pass pc 3000Ft havonta... az összes weboldal ahol eddig néztem 3-6 hónapos előfizetések több ezerrel drágább, mint ahogy kijönne havi 3k-ra. ki lenne az a hülye aki drágábban veszi meg webshopból rendelve ráadásul, mint a saját fiókjából vonódna le automatikusan,olcsóbban,kényelmesen????

(#30484) Rebelf válasza plejik (#30482) üzenetére


Rebelf
aktív tag

én tudom mire van szükségem.nekem a sima pc verzió kell,ultimate nem.

[ Szerkesztve ]

(#30485) parandroid válasza Rebelf (#30484) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Dehogy tudod. Ultimate kijön 15k-ból egy évre, a pc-s game pass meg valami 3k havonta. Innét egyszerű matek. Keresd meg valamelyik sok pozitívos eladót, és beszéljétek át, hogy melyik verzió az optimális, mert láthatóan neked lövésed sincs róla. Ha ő javasolt valamit, utána ktt, vagy az xbox topikban megkérdezheted, hogy ez tényleg jó-e neked, mielőtt megrendeled, és akkor kontroll is van.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#30486) Rebelf válasza parandroid (#30485) üzenetére


Rebelf
aktív tag

:D nem kell ultimate,nem használom ki, 15ből meg nincs 1 éves ultimate sehogy,az még talán megérné a velejáróó huzavonát.

[ Szerkesztve ]

(#30487) parandroid válasza Rebelf (#30486) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

De van. Na jó, 400 Ft-os euróval lehet kicsit több.

12 hó live gold legutóbb 40 eur körül volt, amikor néztem, ha még nem volt ultimate-ed, akkor szinte biztosan 300 huf az első hónap, ha nincs szerencséd, akkor kegrosszabb esetben teljes áron 4200. Ha ezt ebben a sorrendben aktiválod, annak 13 hó ultimate lesz a vége. Ha bekapcsolod neki az ismétlődő számlázást, általában ad egy ajándék hónapot is, szóval akkor 14. Azt rögtön kapcsold is ki, nehogy úgy felejtődjön. Karácsonykor volt akciós az új előfizetőknek, akkor nem 1, hanem 3 hónap járt 300 Ft-ért. Gondolom a tavaszi sale-ben megint lesz ilyen, ilyenkor általában szokott lenni.

Így 40 eur + 300, vagy 4200 huf min 13, de akár 16 hónap. Jó, ez tényleg nem 15k, régen annyi volt, de nem is 39-48, amennyi havi 3k-val lenne csak a pc-s gp.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#30488) szami777


szami777
addikt

Ezt most komolyan gondolták, hogy a heti forzathonba kerek 88,6 km/h-t kell elérni a trafipaxnál?
Nem hittem a szememnek.
Van bárki innen akinek sikerült? :DDD

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#30489) Win-T


Win-T
senior tag

Ó, ez a nyomorék Isetta már megint. Nem igaz, hogy ekkora autóválasztékból nem találnak valami normális verdát hetinek. Tudnám miért van ezeknek beakadva, hogy ez poén meg fun. :Y

(#30490) ETOM válasza szami777 (#30488) üzenetére


ETOM
addikt

Több is jó szerintem. Nekem megadta aszem. :DDD

(#30491) szami777 válasza ETOM (#30490) üzenetére


szami777
addikt

Hát én négyszer átmentem és semmi. :(

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#30492) csab991 válasza szami777 (#30488) üzenetére


csab991
senior tag

Autópályás trafipaxon 89 teljesíthető a gyári isettával.

(#30493) Qkackca válasza szami777 (#30488) üzenetére


Qkackca
őstag

Próbálkozás után kérdezted vagy első olvasásra :D

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#30494) szami777 válasza Qkackca (#30493) üzenetére


szami777
addikt

Többször megpróbáltam, 100+km/h óra felett és nem adta be.
Ezért gondoltam, hogy esetleg pontos sebesség kell.

Szerk:
Win-T stockra se akarja sajnos.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#30495) Win-T válasza szami777 (#30494) üzenetére


Win-T
senior tag

Stock verdát kér, szóval ne legyen tuningolva, nem az a baj?

(#30496) Qkackca válasza szami777 (#30494) üzenetére


Qkackca
őstag

13 lóerős kell, (gyári), szóval motor tuningon kívül gondolom lehet piszkálni.
Bár volt akinek csak úgy adta be ha vett a boltba egy vadiújat, mert ha a tuningot levette alapértelmezettre, úgy se adta be.

Az utolsó kettőre betuningoltam 47 lóerőre, elég vicces 93km/h-s végsebességgel min.
30 m-t ugratni (amiket néztem azoknál ez volt az 1* határa) :D

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#30497) Win-T


Win-T
senior tag

Én az enyémben most ülök először. Teljesen gyári állapotban beadta gond nélkül a speed trapet.

(#30498) szami777


szami777
addikt

Újraindítas után beadta gond nèlkül, nem tudom mi lehetett a baj.
Full stock kocsival mentem, vettem egyet az autószalonból csak emiatt. :)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#30499) homerhamm


homerhamm
addikt

Az igen, mi van itt, holnap megnézem én is.

Annak az Isettanak semmi haszna nincs, még driftre is vannak jobb, értelmesebb kocsik. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#30500) Rebelf


Rebelf
aktív tag

Kaptam elvileg ajándékba kocsit,porgetest, de nem láttam az autoim közt. Következő bejelentkezésbe , játék indításnál fog megjelenni?

Most voltam először online. Ez hogy működik? Más játékosok csak úgy kuldozgetnek ilyeneket?

Ezeket el kell fogadni még,vagy rögtön megkapom őket?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.