Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1938) #48967168


#48967168
törölt tag

Az utóbbi időben finoman szólva sem voltam elájulva az MS és csapatai teljesítményétől játék-fronton, sőt úgy általában véve a PC-Masterrace is egyre kiábrándítóbb volt, de most a Horizont 3 demót kipróbálva csak az államat keresem a padlón! :)

A játék 4k-ban egyszerűen gyönyörű lett, 1080-as kártyát 6700K-val hajtva a kevésbé sűrű szitukban simán tartja a 60 fps-t, a rajt utáni pillanatokban is maximum 45 körülire esik le, de ha nem lesi az ember a számlálót akkor észre sem veszi!

Végre sikerült megoldani hogy kezelje az XOS kontrollert vezeték nélkül, sőt az is leesett hogy PC-n bizony használnának a játékosok 21:9-es monitort is... 3440*1440-es felbontásban G-Sync-el 90 fps felett indul a móka és 60 alá nem is esik, bár a G-Sync miatt amúgy se venném észre.

Teljesen jól kezeli a Fanatec kormányomat H-váltóval, kuplunggal együtt, és a FFB-be is költözött némi élet. Persze a komoly szimekhez képest még mindig halovány, de Forza szinten a legjobb.

Úgyhogy most le vagyok nyűgözve, be is írok egy piros pontot! :)

Persze azért nem hazudtolja meg magát, mert egyből az első indításkor a terepjárós futam 50%-ánál kifagyott, a kézifékemet nem látja, és a második kártya is csak dísznek van, de ez az a helyzet amikor nem tud érdekelni... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.