Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18112) Kisgépkezelő válasza NoMagix (#18098) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Azt az utolsó 120 métert mér nem toldottad bele, hogy körbeérjen? Egy kör nem kör. :)) Egyébként nekem tetszett, hogy a korábbi pályáidhoz képest sokkal kevesebb helyen törted meg az útvonalat ilyen lehetetlenül hegyes szögben visszatekeredő kanyarokkal. Egyébként említetted, hogy hoztál már át FM7-ből festéseket, meg a matricákat. Azt hogy lehet? Nekem nem ajánlja fel őket.

ansell: Ahogy néztem, valahogy kicserélődtek a feladatok, és emiatt az utolsó párat újra kell csinálni. Viszont így mintha a jutalmat is duplán kaptam volna, bár annyira nem figyeltem, mert nem igazán van már rá szükségem. :D

gduck: Abból nem kapsz. Egy sérült kissrác kapta aki segített tesztelni/promózni az xbox adaptive kontrollert. A gáz az, hogy egy teljesen egyedi tereptuning érhető el hozzá, spéci hátsó szárnnyal, gallyráccsal, meg olyan terepgumikkal, ami a terepjárókon és a pickupokon kívül csak a Capri FE-re van. Értem a gesztust, hogy akartak valamit adni a srácnak ami tetszik neki, de szerintem úgy is szép lett volna, ha valamilyen módon odaadják mindenki másnak is. Tán még némi reklámértéke is lett volna. Mindegy mert egyébként így is annyi kocsi van, hogy a felével még nem gurultam 100 méternél többet. :D

Joccc07: Audi TT-vel, meg 17-es Focussal. Egyébként (legalábbis unbeatable módban) olyan valószerűtlenül gyorsak, hogy az official fórumon már memeket is csináltak róluk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.