Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17201) Tibiajax válasza CJ4567 (#17200) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ezt a porosodik hónapok ótá-t én sem igazán értettem...

(#17202) IntelKiller7 válasza Tibiajax (#17197) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Mire gondolsz a brabus első-hátsót nem lehet állítani alatt?

Köszi mindenkinek :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#17203) Qkackca válasza csuvicsuva (#17198) üzenetére


Qkackca
őstag

Igen van még kettő db, lassan eladó lesz ha nem kell senkinek, kell a hely :P

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#17204) NoMagix válasza Daw93 (#17161) üzenetére


NoMagix
addikt

Végig szaladtam a pályádat egy A800-as Audi RS4-el, 23:23 volt az időm, jó volt!
Köszi!

(#17205) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Tudnátok segíteni?
FM7 nél ugyanazon a pályán, ugyanannyi kört, ugyanolyan feltételekkel szeretnék menni.Csak mindig más autóval.
Free play - race setup mindent beállítok, majd select car, és race, majd quit és minden el van állítva.
Mentés/betöltés azért nem jő mert kormánnyal tolom és kiszáll ülésből, pötyög vissza mász, addigra beállítom.
Nincs valami hogy fix legyen és csak autót kell választani?

(#17206) IntelKiller7 válasza lanszelot (#17205) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ez már régóta ilyen. És azért mert a verseny után elkezdené betölteni a következő pályát, de te ugye kilépsz. Ha verseny közben lépsz ki akkor viszont ott marad minden.(de ennek meg semmi értelme :DDD )

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#17207) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag

Na kinek van kedve holnap délután kooperatívban nekiesni a tavaszi eseményeknek? A múlt héten a végére négyen is voltunk, jó lenne ha most még többen lennénk! :))

(#17208) lanszelot válasza Kisgépkezelő (#17207) üzenetére


lanszelot
addikt

Szívesen jövök ha beférek.
Mikor?

(#17209) NoMagix válasza Kisgépkezelő (#17207) üzenetére


NoMagix
addikt

Halihó én ott leszek! :)
Ez a hét volt az első, hogy elértem a 100% - os teljesítményt! Általában ha megvan a 80% utána már nem megyek tovább.

(#17210) Gabor777 válasza Kisgépkezelő (#17207) üzenetére


Gabor777
aktív tag

Jelen. Az a kérdés, hogy pontosan mikor?

(#17211) NoMagix válasza Gabor777 (#17210) üzenetére


NoMagix
addikt

16:30 főbejárat :DDD

(#17212) Gabor777 válasza NoMagix (#17211) üzenetére


Gabor777
aktív tag

Vettem vettem. :D

(#17213) Qkackca válasza NoMagix (#17209) üzenetére


Qkackca
őstag

Azt hiszem nekem is ez az első 100% :)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#17214) NoMagix válasza Qkackca (#17213) üzenetére


NoMagix
addikt

Azért jött össze, mert erőszakosak voltatok a játszótér feladattal! ;] :DDD :C

(#17215) Tibiajax válasza IntelKiller7 (#17202) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

első, hátsó szárny.....:U

nyilván a brabus első szárnyat rakjuk fel az új mercire, csak azt sajnos nem állíthatod.. erre utaltam. emiatt nem is egy kanyarodás világbajnok. sztrádán a nagykanyart csak nagyon erőszakolt ideális ívvel tudod bevenni..200mph felett

(#17216) IntelKiller7 válasza Tibiajax (#17215) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Jaa értem. Nekem jó így simán a Brabusal. Úgysincs nagy kedvem már versenyezni benne. Sőt, egyáltalán nincs. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#17217) Win-T válasza lanszelot (#17205) üzenetére


Win-T
senior tag

Most nincs előttem pontosan a menü, de verseny után biztosan van olyan opció, hogy restart race mert én is így szoktam játszani és fixen nem kell újra beállítanom a versenykörülményeket.

(#17218) ProgenXL válasza CJ4567 (#17200) üzenetére


ProgenXL
őstag

Akkor tutira összekeverhettem másikkal. Ezért is jó ha néha ránézek erre a topicra is nem csak a GTA V :)) Eladni nem akarom viszont akkor ideje ezzel is menni. Annyi autót kapni hogy nem mindig követem ha bekerül egy a garázsba.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#17219) homerhamm


homerhamm
addikt

Mi lesz a mai forzaboltos kocsi?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#17220) CJ4567 válasza Tibiajax (#17215) üzenetére


CJ4567
veterán

Na igen, bezzeg a Forza szárny az ad leszorítóerőt, de az olyan ronda az autók nagy részén... Verseny festéssel általában jobban néz ki, az első szárny még elmegy, de a hátsó... Ha opció lenne az a kisebb lip spoiler, amit pár autó kap, akkor nem panaszkodnék. Vagy állítható lenne a mérete, mint NFS Carbonban, meg Prostreetben :O

Az a szomorú ebben, hogy annó 2004-ben a Gran Turismo 4-ben te választottad ki, hogy milyen hátsó szárnyat teszel az autóra, és nem egy féle volt, hanem legalább 10... :O

No Sana No Life

(#17221) Qkackca


Qkackca
őstag

Ha megyek egy saját pályán, az felhasználásnak számít? Kapok érte pénzt? Vagy esetleg tényleg van aki megy rajta és azért kapok?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#17222) Kisgépkezelő válasza Qkackca (#17221) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Én azt vettem észre, hogy ha úgy mész, hogy odagurulsz a rajthelyre akkor nem számolja el azt, hogy te mész, de ha a creative hubból indítod a saját pályádat, akkor igen. Én egyébként így trükköztem meg a lvl5-öt a star cardhoz. Ha csak úgy kirak az ember egy "5 sec seasonal" nevű pályát, akkor a kutya nem nézi meg, mert elveszik a másik 500 közt, úgyhogy a sajátomon "mentem" 40-et, (nem voltam ám ilyen kitartó, írtam rá egy egérmakrót, ami kikeresi a pályámat a menüből, enter, aztán nyomja a W-t mint süket a csengőt, majd ismétlés) így bekerült az aznapi válogatásba, aztán onnét már letöltötte vagy még 300 ember.

lanszelot: 16:30-tól gyülekeznénk ezen a héten is, de természetesen kicsit később is be lehet csatlakozni. A múlt héten is volt aki már csak az utolsó 2-3 feladatra csatlakozott be.

[ Szerkesztve ]

(#17223) Tibiajax válasza CJ4567 (#17220) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ez így van..
nálam is csak a legritkább esetben van fent nagy szárny. pocsék is, meg..talán ki is nőttünk már belőle

(#17224) CJ4567 válasza Tibiajax (#17223) üzenetére


CJ4567
veterán

Nálam attól függ, hogy mennyire muszáj az autóra, ha nem muszáj, inkább nem teszem rá, unalmas tud lenni az, ha minden autód kb. ugyan az. Ami tényleg fel tud idegesíteni, amikor tényleg testre tudnál szabni egy autót, mert a Forza szárnyakon kívül van rá más alkatrész, de nincs értelme, mert nem állítható a leszorítóereje. :W (Pl. Evo 9-re ott van nem egy nagy spoiler, ami jobban néz ki, mint a Forza spoiler, de azt nem állíthatod, és ez így van sok más japó autónál...)

(És sokszor jobb érzés, ha nem sínautókat vezetsz, hanem valamit, ami tényleg él, és oda kell figyelned, hogy mit csinálsz.)

No Sana No Life

(#17225) Kisgépkezelő válasza CJ4567 (#17224) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Az aero kitek körüli katyvasz az tényleg elég gyenge pontja a játéknak. Ezeknél a nem állítható aero kiteknél egyébként van arról bármi pontos infó, hogy mennyi leszorítóerőt adnak? Abból hogy pár pixelnyit ide-oda változnak a csíkok nem nagyon tudom kitalálni, hogy mennyi az annyi. A másik ami igen idegesítő, az a különféle súlyú felnik rendszere. Megtartanék valami ikonikussá vált gyári felnidizájnt, de akármit csinálok pont egy felnisúlynyi ponttal vagyok a kategórialimit alatt, vagy felett, aztán kénytelen vagyok lecserélni valami random aftermarket felnire.

(#17226) CJ4567 válasza Kisgépkezelő (#17225) üzenetére


CJ4567
veterán

Annyit tudunk, hogy a sport aero az ad valamennyi leszorítóerőt, hogy mennyit, azt pontosan nem tudni. A különféle súlyú felnikkel nekem annyi még a bajom, hogy pont a legnehezebb súlyúakból nincs elég, így sokszor ugyan azt a nehéz felnit látod több autón is.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#17227) lanszelot válasza Win-T (#17217) üzenetére


lanszelot
addikt

Ha restart race -ra nyomsz akkor nem tudsz más autót választani.

Kisgépkezelő : itt vagyok, midjárt indítom a játékot :) Elvileg toltuk már együtt, tehát friend listában vagy, de ha nem akkor honnan tudom melyik csapatba kell csatlakoznom?

(#17228) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

De kíváncsi leszek hova fog leesni az 599XX E ára. :DDD Most az összes maxon van.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#17229) Kisgépkezelő válasza lanszelot (#17227) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Ha barátlistán vagyok, akkor elvileg felajánlja, hogy csatlakozz a konvojhoz. WorthyCheetah17 a nickem.

(#17230) Gabor777 válasza Kisgépkezelő (#17229) üzenetére


Gabor777
aktív tag

Kár h ez a rohadt ingame club semmire se jó. Nem lehet convoyt indítani..

(#17231) Gabor777 válasza Kisgépkezelő (#17229) üzenetére


Gabor777
aktív tag

Dobtok egy invet? :)

(#17232) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Na jó, ezt a super gt-s sorozatot egyelőre feladom. Princes Street trafit ti mivel ütöttétek ki? Akármivel próbálkozok, egy tizes mindig hiányzik.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#17233) Qkackca válasza parandroid (#17232) üzenetére


Qkackca
őstag

Ferrari 812-vel (S2) elsőre meglett, én az Edinburgh New Town, utcai pálya alatti utcából mentem.

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#17234) NoMagix


NoMagix
addikt

Felbaszta az agyamat ez a mai szarakodás!
A futam előtt kivágott, egyszerűen nem engedett csatlakozni, mindig valami hibaüzenetet kaptam!
Legközelebb ne szórakozzunk a mikrofonnal!
Beszéljünk össze egy csapattaktikát!
pl. haladjunk a legalacsonyabb osztálytól vagy órajárásban vagy pr. mutatványok versenyek és a végén játszótér!
Holnap nekimegyek egyedül a versenyeknek!

(#17235) LilProphet90


LilProphet90
senior tag

Mai dizájnművek:
Magyar rendőrautó (még félkész): [kép]
GT40 1966 (Ford V Ferrari): [kép] [kép]

Ja Trialban Goliath kicsit túlzás, egyelőre még nem jártam sikerrel a csapatokkal, majd összejön. Hajrá mindenkinek! :)

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#17236) Ventur@


Ventur@
senior tag

Hali!

Délután, ahogy átlépet tavaszra beléptem a játékba. Gyorsan a 3 szuperpörgetéses feladatot megcsináltam, aztán kiléptem. Most mennék vissza folytatni és erre ez fogad:
alt="" title=""
Megnéztem az oldalt, amit ír és meg is csináltam, amit tudtam, de úgyanúgy nem enged be. Ötlet, hogy mi lehet a gond és mi a megoldás rá :) ?

Ui: PC-n játszok. Jah és találtam valami xbox-os Microsoft oldalt, ahol voltak tippek, de nem fogom megint letölteni a játékot. Akkor ott sz*rok bele és lemondom a gamepass-t is. Franc se fog megint 90 Gbyte-ot letölteni :((( .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#17237) parandroid válasza Qkackca (#17233) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jah, hogy erre van x999 tuning is?! Ebből is kétfélét ki kellett próbálnom, és volt egy pont, amikor beragadtam 369,xx-re, majdnem fel is adtam megint, aztán csak meglett. Nagyjából többet szívtam ezzel az egy feladattal, mint a teljes heti adaggal; még egy B700-as hot hatch sorozat hiányzik, meg persze a napi feladatok, a többi kész is van. Szóval ez egy gyors hét volt.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#17238) rdt89 válasza LilProphet90 (#17235) üzenetére


rdt89
addikt

A Ford v Ferrarira kapsz egy hatalmas LIKE-t, ha hazaértem melóból le is szedem a kocsira. :)

(#17239) CJ4567 válasza parandroid (#17232) üzenetére


CJ4567
veterán

Ferrari F12-vel teljesíthető, másik autó amivel meg tudtam csinálni az a AMG GTR:

No Sana No Life

(#17240) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
FM7 ben vsn valakinek normális G29 beállítás?
Semmi extra, csak úgy viselkedjen mint egy normál autó.
A bajom: az autó egyenes szakaszon nem megy egyenesen.
Mindig ide oda korrigálnom kell, mert hol erre, hol arra mászik el az autó. Ezért általában jobbra ballra aprókat rángatom a kormányt, mint a régi filmekben mikor vezetnek.
Már mindent próbáltam, de ezt a hibát nem bírom orvosolni.
Kontrollerrel nincs ilyen baj.
2ik baj, hogy utcai autóban ok, hogy annyit fordul a kormány, de egy formula autoban pl nagyon nem. Pláne ha driftelni kell, mire át tekerem.... Azt hogy lehet orvosolni?

(#17241) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Princes Street gondoltam hogy necces lesz, amikor már a játék előre közölte, hogy itt biza tuningolni meg farigcsálni kell, de azért ez remélem komoly volt mert viccnek durva lenne. Azt ne nevezzük már tuningnak, hogy az egyensztenderd motorokat cserélgetjük az autókban, inkább barbarizmusnak.
Pár autócsere után egy Astonnal meg lett, de ott is volt néhány visszapörgetés a nyomorult villamosok és a keresztforgalom miatt.

(#17242) NoMagix válasza stillmatic (#17241) üzenetére


NoMagix
addikt

Nekem is Aston volt a nyerő, abból is a preorder S1 900-ig birizgálva!

[ Szerkesztve ]

(#17243) CJ4567 válasza stillmatic (#17241) üzenetére


CJ4567
veterán

Ferrari F12 Berlinetta gyári motorral képes rá.

No Sana No Life

(#17244) lanszelot válasza NoMagix (#17242) üzenetére


lanszelot
addikt

Én vettem vagy 10 autót, tuningoltam, és meguntam. Elkönyveltem teljesíthetetlennek.

(#17245) gduck válasza LilProphet90 (#17235) üzenetére


gduck
addikt

Szép! :Y

(#17246) CJ4567 válasza lanszelot (#17244) üzenetére


CJ4567
veterán

Messze van a teljesíthetetlentől.

AMG GTR is tudja:

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#17247) Ventur@ válasza Ventur@ (#17236) üzenetére


Ventur@
senior tag

Na, megmentett egy x valahanyadik oldal a hibával kapcsolatban :D . Resetelni kellett a játékot és utána már jó lett. Még jó, hogy nem töröltem le tegnap mérgemben :) .

Szóval, ha valakinek invalid profile hibát adna valamikor, akkor az - egyik - megoldás:

Alkalmazások és szolgáltatások - Forza Horizont 4 - rajta klikk és Speciális beállítások és ott Alaphelyzet. Utána újból el kell indítani a játékot, szöszöl egy ideig a beállításokkal és utána jónak kell lennie. Annyi hogy nálam az angolról visszatette magyarra a játékot, de üsse kavics. Legalább megint megy és nem kell lemondanom a gamepass-t ;] :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#17248) lanszelot válasza CJ4567 (#17246) üzenetére


lanszelot
addikt

A videón olyan autó van amit nem lehet megvenni.
És a kanyarban nekem egyik autó se tapad úgy be. Hiába veszek nagy ívet a falon kötök ki ha 200 ig nem lassítok.
Persze aki ért az autókhoz.... mindjárt beiratkozok egy autószerelő tanfolyamra , csak hogy sikerüljön :D
Tehát számomra teljesíthetetlen.

(#17249) CJ4567 válasza lanszelot (#17248) üzenetére


CJ4567
veterán

A Ferrari F12-t nem lehet megvenni? Ott van az autoshowban, bárkinek megvehető. :F A tuningomat feltöltöttem, CJ45678467 a játékban a nevem, az AMG GTR-hez, és az F12-höz is fel van töltve.

Nem tudom hol nézted, csak 380k:

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#17250) lanszelot válasza Kisgépkezelő (#17207) üzenetére


lanszelot
addikt

Hello,
Tegnap gond volt a mikrofon beállítással,
Ezért: PC- n 5 helyen kell beállítani, hogy működjön
1 gépház - játékok
2 gépház - hangok
3 gépház - hangok speciális
4 hozzáférés engedélyezése /játék megkérdezi első alkalommal/
5 win+g mikrofon kiválasztás, engedélyezése

Amikor beállítod be kell legyen dugva a mikrofon, és háttérben futnia kell a játéknak.
Előfordulhat hogy minden alkalommal végig kell zongorázni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.