Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17551) Dtomka válasza Kiskokó (#17548) üzenetére


Dtomka
veterán

"na jó... ez a játék kikészít."
Pontosan mi a gond?

Szerintem a legjobb autós játék mellyel valaha játszottam. És nem ma kezdtem, mert c64 en a street rod volt az első autós játék mely megfogott. :)
Ha problémád van oszd meg velünk de normális stílusban, nagyon sok rendes és segítőkész tag van itt, szerintem!

(#17552) Kiskokó válasza CJ4567 (#17541) üzenetére


Kiskokó
veterán

Megnéztem, be van kapcsolva alapból... :S
Reinstall megvolt de ugyanúgy nem j....

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#17553) DjDanee87 válasza FNZ (#17550) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nincs igazán semmi kötelező cél, azt csinálsz amit akarsz.

Lehet a házak, ruhák és autók megszerzése. Az összes verseny és event teljesítése a mapon, versenyszéria szintek kimaxolása. Feljebb jutás PvP ranglistán, Eliminator játékmód, egyedi pályák készítése, esetleg mások által készítetten versenyzés, vagy csak simán cruzolgatni.

(#17554) ansell válasza Kiskokó (#17552) üzenetére


ansell
tag

Az itteni stílusodon nem is csodálkozom az instagram profilod alapján.

ITX konfig eladó!

(#17555) NoMagix válasza FNZ (#17550) üzenetére


NoMagix
addikt

Nincs végkimenetele a játéknak!
Kipróbálhatod magad versenyekben, (offline vagy online változatában) melyik autó osztály a kedvenced ( sport, rally, offroad, stb.) vagy csak furikázol!
Gyűjtheted és keresheted a táblákat amikért kreditet kapsz!
Lehetsz penge autófestő vagy tuningoló és ezekből is bezsákolhatsz egy rakás kreditet!

(#17556) Zeki


Zeki
nagyúr

Huhh, tegnap este a fiammal megnéztük a kedvenc autóját az árverésen. Ford Crown Victoria. Több mint 3 millióért kapkodtak értük.
Azt már láttuk hogy van matrica áruház, ahol a meglévő autónkat tudjuk külsöleg változtatni, de a kérdés, hogy lehet úgy rendőr autó valamiböl,hogy ne csak matrica, de villogók is mutassák hogy az rendőr?

(#17557) Dante73 válasza Zeki (#17556) üzenetére


Dante73
tag

Azt hiszem, a victoriából pont lehet,
Amelyiknél lehet, annál a tuningoláson belül kell keresni, a szárnyaknál, azon belül az oldalsó köténylemezeknél.

(#17558) Zeki válasza Dante73 (#17557) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ja,hogy nem lehet akármelyik autóból rendes rendőrautó? Na majd a Fordokat meg Opeleket átnézzük este, ha lesz rá eröm. Hátha.

(#17559) NoMagix válasza Zeki (#17558) üzenetére


NoMagix
addikt

Opelnél nem lesz!
Chevrolet, Bugatti veryon, Golf R14, Vaxhuall insignia, Audi Rs 6 2015, Bmw m4 gts, Porsche Cayenne, Jaguar mk2 és még egy pár van!

(#17560) LilProphet90 válasza Zeki (#17558) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Ezekre van sziréna:
2014 Alfa Romeo 4C
2015 Audi RS6 Avant
2016 BMW M4 GTS
2011 Bugatti Veyron super sport
2017 Chevrolet Camaro ZL1
2010 Ford Crown Victoria
1959 Jaguar Mk II 3.8
2016 Lamborghini Aventador
2011 Mercedes-Benz SLS AMG
2012 Porsche Cayenne turbo
2014 VW golf

Ebből már párra megcsináltam, CV-re asszem még nem.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#17561) Kiskokó válasza ansell (#17554) üzenetére


Kiskokó
veterán

Őőő. Köszi beléd is. :DDD

Először is, ennek mi köze a problémámhoz?

Másodszor, kifizettem 20ezer forintot egy játékért ami nem működik az atya úr istenért sem
megfelelően, úgy gondolom jogos a felháborodásom.

Harmadszor, milyen indokból kellet ezt a megjegyzésed ide tenni? Valami e......................(inkább nem írom le tudod te mire gondolok)...................i vagy aki itt éli ki magát? Vagy milyen okból nem tudtad türtőztetni magad, hogy ezt ide leírd?

Kérlek erre mindenképp válaszolj MI volt az OKA, hogy ezt mindenképpen szóvá kellet tenned :)
(Ezt már direkt írom ilyen stílusban mert nem fogok jópofizni annak aki ilyet a semmiből benyög nekem -tárgytalan mert kimoderáltam magam :) )

Negyedszer, pár képből, az általam csinált 1-2 kaja stb, amit amúgy magamnak töltögetek fel mint láthatod nem a követés gyűjtés a cél stb teljesen magáncélú az instám, ebből te mi alapján szűrsz le bármilyen következtetést?
(Tuti valami igazi ................. vagy és "köcsög Audis" vagy valami hasonló csodás dolgot vontál le abból a pár szerencsétlen képből, lehet a Teslával van bajod vagy csak alapból egy tipikus irigy undor magyar vagy, végül is nem számít.)

Így kell egy hozzászólással, teljesen hiteltelenné és unszimpatikussá tenned magad.
Ha lenne egy kicsi eszed, releváns hogy az nincs,akkor nem jutna eszedbe ilyet leírni mert ezzel csak magadat járatod le, ez a saját "bizonyítványod".

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#17562) Kiskokó válasza Kiskokó (#17552) üzenetére


Kiskokó
veterán

Egyszerűen nem értem mi a probléma, ami alapján nem tudja az egyedi színeket össze szinkronizálni online a játék.
Azt sem értem miért dob le azonnal Onlineból ha nyomok egy alt tabot.

Annó mikor megvettem a játékot, nagyon sokat szórakoztam vele és nagyon felidegesített, hogy ennyi pénzért egy Microsoftos játék nem tud rendesen működni egy Microsoft operációs rendszeren, saját Microsoft szerverrel...
Amiket annó ajánlottak mindent beállítottam megcsináltam de semmi.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#17563) Tibiajax válasza Dante73 (#17543) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Sajna, ez nem kormányra lett kitalálva.
ahhoz képest én mondjuk azért elég jól elvoltam a g920-ammal..
és még az asszony is [link] :))
persze, mi 'csak' krúzoltunk...

(#17564) Franklin


Franklin
addikt

Sziasztok,

Egyik haverommal sokat versenyzünk a Goliath pályán, eddig hol ő nyert, hol én, jó kis versenyeket nyomtunk (hozzáteszem egyikünk se profi 10-11-es ranked körül mozgunk).

Viszont most csinált egy S2-es Porsche 911 GT3 RS PO-t és egyszerűen semmivel nem tudom megverni, de még csak a közelébe se kerülni.

Próbáltam 599XX E, F40, F50, Nissan GT-R LM FE, BAC Mono, Pagani Zonda R, Ultima, stb. kb. az összes autót, amik S2-ben a topban vannak, de mindegyiket lehagyja.

Alapvetően az a baj, hogy az ő autójának 400 felett van a végsebessége, a többinek pedig 330-380 körül és mivel Goliathon rengeteg padlógázos rész van, ezért nem bírom utolérni.

Most legutóbb egy Pagani Zonda Cinque-kel sikerült egész jól megszorongatni, de ez sem az igazi még, ez is csak 390 körül megy.

Van még ötletetek, mit próbálhatnék ki?

(#17565) Kiskokó válasza Tibiajax (#17563) üzenetére


Kiskokó
veterán

Helló
(de ismerős a neved régről :D )

Nem tudsz róla, nincs valahol a neten esetleg valami segítség jó kormány beállításhoz FH4 , G29 kormányhoz ?
Hogy lehet "élethűre" finomhangolni?

Köszi :)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#17566) csab991 válasza Franklin (#17564) üzenetére


csab991
senior tag

Pedig az 599XX Evo vagy F40C, le tudja nyomni a GT3 RS PO-t, ha S2-ről van szó. Érdemes lenne a tuningon finomhangolni.

[ Szerkesztve ]

(#17567) feri1014 válasza Kiskokó (#17565) üzenetére


feri1014
senior tag

Nem igazán fogod élethűre hangolni, mert a játék fizikája ennyit tud. Ez nem szimulátor. Amit tehetsz maximum, hogy a kormányzást átrakod szimulációra.

Ahogy Dante73 írta, szabad kóborlásban el lehet bohóckodni kormánnyal, ha versenyezni akarsz, (főleg mások ellen) felejtős, mert kontrollerrel körbe fognak röhögni.

(#17568) Kiskokó válasza feri1014 (#17567) üzenetére


Kiskokó
veterán

Igen , tudom ez a bajom. Én a Forza Motorsportokból kiindulva (soha nem játszottam vele de ugye híres neves szimulátor) azt hittem, hogy azért ezt a játékot is megcsinálják valami köztes állapotra legalább.
De ez valahogy nekem nagyon nem jön be.
Tudom élményre ott az Asetto corsa vagy más, de nekem pont az tettszene hogy rengeteg féle kocsi van (alap kocsik) és szabad térkép.
Versenypályázás sose kötött le meg noob is vagyok hozzá.

Köszi azért, esetleg valami alap G29 beállítás létezik? Amit érdemes belőni ?
Nem sokat használtam még a kormányt.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#17569) Qkackca válasza CJ4567 (#17541) üzenetére


Qkackca
őstag

Engem is kidobott alt-tabnál a sessionból, de ez a beállítás úgy tűnik működik, :R
(a win10 és az uwp még mindig nem a barátom)

#17557: köszi, ezt én sem tudtam hol van a sziréna

#17561: egy kissé nyers a stílusod, gondolom az a bibi,
de nagyazorromezértbeleütömanemazéndolgomba.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#17570) Daw93 válasza Kiskokó (#17568) üzenetére


Daw93
senior tag

Jól írod, a FH széria egy köztes állapot, de mindenki szerint kormánnyal komolyan tolni értelmetlen (értsd: köridőket hajkurászni nem alkalmas) ezért sem értem, hogy mi az állítható irányításnak a létjogosultsága ebben a játékban. Amire az állíthatóság való lenne, pont arra alkalmatlan :D
Tehát meglátásom szerint így kellene kinéznie:
Szimuláció: kormánnyal tolom
Normál: bill/kontrollerrel tolom
Bár nekem nincs kormányom, csak egy xb1 kontroller amit imádok.

GTA Online: Daweee93

(#17571) CJ4567 válasza Kiskokó (#17568) üzenetére


CJ4567
veterán

A Motorsport is jobb kontrollerrel, mint kormánnyal, azt is kontrollerre tervezték, mert a legtöbb ember XO-n kontrollerrel játszik, annyira nem szimulátor, mint gondolod. (Horizonnál valósághűbb, de még mindig messze van egy rendes szimulátortól, vannak, akik billentyűzettel is tudnak Motorsportot játszani.) (Kormánnyal el lehet játszani egyedül, körözgetni, de online kontrollerrel körbeautóznak)

No Sana No Life

(#17572) Aszpik válasza Franklin (#17564) üzenetére


Aszpik
tag

Ferrari F40C-vel próbálkozz pl: Rocklxd tuningjával

"Most is ugyan olyan jó az éden, Ugyanolyan sz@r, mint régen" ;)

(#17573) FNZ válasza NoMagix (#17555) üzenetére


FNZ
őstag

Köszi:
(#17553) DjDanee87
(#17555) Ftomm

Van ez a csűrlelet és volt egy időszak, amikor folyamatosan jöttek, de már csak 1 hiányzik 1-2 hónapja és nem tudom mikor fogja az utolsót is felajánlani, hogy megkeressem.
a másik, hogy az autópályás traffipaxot egyszerűen nem tudom megcsinálni ***-ra. azt olvastam, hogy az 599xx-el lehetne, de olyan autóm nincsen. van 1-2 tuningolt autóm, de nem sikerül sehogysem.

jó lenne, ha több időm lenne, mert szeretem az ilyen autós játékokat.

[ Szerkesztve ]

(#17574) LilProphet90 válasza FNZ (#17573) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Bamburgh kastélyt megvetted? Ahhoz jár az utolsó csűrlelet

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#17575) DjDanee87 válasza FNZ (#17573) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ha jól rémlik az egyik kiegészítő mapon is van, lehet az nincs meg?

Vegyél AHbol Ferrarit, vagy ha nem megoldható, Mosler-nek van még nagy végsebessége megfelelő tuningal.

(#17576) FNZ válasza LilProphet90 (#17574) üzenetére


FNZ
őstag

kastélyt még nem vettem meg, mert annyi pénzem most talán nincs is a kevés játékidőm miatt, de majd megpróbálom

(#17577) Zeki válasza LilProphet90 (#17560) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszönöm a segítséget! Este majd megnézzük a fiammal. Lesz öröme.:)

(#17578) Kiskokó válasza Daw93 (#17570) üzenetére


Kiskokó
veterán

Csáá Daweee

Tudom tudom, engem nem is érdekel az időre menés. Én kocsikázni akarok. De amíg nem működik rendesen ez a kocsik "egyedi" színének a szinkronja és mindenki másnál csak a sima alap színt látom addig eléggé lehoz az életről.. szintén az én kocsim is alap színűnek látják.
De készülj ha úgy van, Szotyival pár napja fel fel nézünk már. De csak krúzolgatunk versenyezni se idő se kedv. ha gondolod gyere valamikor. Legalább már a simán onlineba menetellel nincs baj. :D

CJ amit ajánlott megnéztem de be van kapcsolva.
Nincs már semmi ötletem. Lehet írok majd Microsoft supportnak vagy én nem tudom.

CJ : Értelek, sose motorsportoztam, a 7et meg akartam nézni, PC-re az már megjelent, de sose próbáltam ki végül.
Nem is vágyok full szimulátorra, mert ahhoz úgyis Noob vagyok még Billel meg joyal is az lennék, de valahogy annyira fura nekem az irányítás itt FH4-ben.

Asetto Corsa nagyon jó viszont zárt pályás .... LFSt is szeretem viszont szintén csak verseny.

Ja és tegnap Reinstall előtt direkt lefrissítettem a WIN10-et , 1909 most.

Qkackca :
Nem tudom mire gondoltok, lehet azért mert én fiatalabb vagyok (30) de attól hogy ki merem írni hogy fos, meg szar attól szerintem még nem lesz nyers a stílusom, max csúnyán beszélek. Vissza néztem direkt a régi HSZ-eim is itt... hát roszabbra emlékeztem hogy milyen csúnyákat írtam annó ide, de annyira végül is nem. :DDD :DDD
Való életben is sokat káromkodok sajnos. Viszont ez nem= a nyers stílussal.

Ezek alapján meg bármit is következtetni... hát nem tudom, én úgy vagyok vele hogy ha valami nem tetszik tovább megyek. Nincs időm arra hogy ismeretleneket oktassak ki, és nem is akarok mert nem olyan vagyok. (pláne nem hogy saját célú insta képek alapján ítéljen el ahol szerintem semmi olyan nincs, se nem maga mutogatom vagy felvágóskodok.
A képeken se vagyok rajta de még a nevem vagy semmi se vezet oda hogy bárki tudná kihez tartozik az a profil.)
Na de mind1 is, én lezártam. Sorry ha bárkinek szúrja a szemét amit írok. Itt vagyok 10+ éve eddig nem sok embernek volt problémája velem, ha meg igen az általában szintén nem rajtam múlt. Ugye mint a híres Volkovy vagy kicsoda meg egy két elvont tag akik nem belém kötöttek először.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#17579) Qkackca válasza FNZ (#17573) üzenetére


Qkackca
őstag

Az autópályát pl Maserati MC12 corsa is tudja, sok Koenigsegg is, oda 'csak' 426,5 kmh kell, az sok autónak megy, x-es tuninggal biztosan

A csűrleletnél segítene milyen kiadás vagy kiegészítő van meg neked, esetelg mik vannak már meg eddig.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#17580) NoMagix válasza Franklin (#17564) üzenetére


NoMagix
addikt

Éppen tegnap nyomtam pár futamot góliáton egyediben és ko-op-ban, Koenigsegg Agera-val suhantam (455km/h a vége!)!
Egyediben törtek rám azok a nyomoronc GTS3-sok úgy hogy én X999-en voltam ők S2-ben!
Egyenesben simán elhúztam mellettük, de a városban vagy a kanyargós részeken legyűrtek!
Nem voltam ellenfél számukra!
Nem is tudtam nyerni csak 4. helyen kocogtam be!
Ko-op-ban 599XX-el alázott valaki, igaz kanyarodni nem tudott a marhája csak kilökdösni!
Szóval nehéz, de nagyon jó pálya ez a góliát!

(#17581) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Vannak autok amik meg"nyerhetőek" de meg is vásárolhatóak? Nem akarok felesleges venni kocsit mivel csak casualkodom inkább lassan feloldom mint költsek creditet :D :R

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#17582) parandroid válasza AsakuraDave (#17581) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem kell autót venned, pörgetésekből is rengeteg jön, meg a heti feladatok, versenyek tejesítéséért is szórja őket a játék.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#17583) Qkackca


Qkackca
őstag

A gyors emberkék merre játszanak, egymás között? Vagy már abbahagyták?
Mostanában feltűnően sokszor kerülök dobogóra online is. Vagy csak megtaláltam a hozzám passzoló járgányt? Netán fejlődtem valamicskét? :DDD

Maserati GT-S-ről mi a vélemény? Elég durva kanyarvadászt lehet belőle alakítani.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#17584) Zeki


Zeki
nagyúr

Az megvan, hogy a különböző osztályokban mely autókkal,. hogyan tuningolva jó versenyezni, hogy ne utolsó helyen legyél pár másodperc múlva? Onlineban annak is örülünk, ha beérünk. :)

(#17585) ProdiG válasza Zeki (#17584) üzenetére


ProdiG
tag

[link] Ebben csak a kocsik vannak, tuningot lehet hozzájuk találni, és frissítik is.

(#17586) Zeki válasza ProdiG (#17585) üzenetére


Zeki
nagyúr

Szuper!
Köszönöm!;)

(#17587) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Jelenlegi festivalos ilyen danger sign,speed stb van valami trükk hogy a legegyszerűbb őket megcsinálni? :B

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#17588) homerhamm válasza AsakuraDave (#17587) üzenetére


homerhamm
addikt

Ferrari 599 Evo XX vagy Hoonigan RS200 X-es. Mást nem is használok ezekre. :)

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#17589) Kisgépkezelő válasza AsakuraDave (#17587) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

A homerhamm átlat említetteken kívül, még a Shelby Monaco King Cobra jó mindenhova, ahol nincs sok hely gyorsulni, meg ugratókhoz az Agera RS-t szeretik, mert egy fizikai számításbeli hiba feature miatt, ha ugratás közben jókor kezdesz fékezni, akkor le tudsz úgy érkezni, hogy még csúszik/pattog egy pár métert érkezés után, amit jó esetben beleszámít a teljes hosszba.
Driftelni meg ízléstől függően a kamionokon és a háromkereküeken kívül egy kis tuninggal gyakorlatilag bármi. A Formula Drift kocsik alapból elég jók, de valami összkerekes tuninggal általában még kellemesebbek. Azokon kívül a Shelby Monaco jó driftre is, vannak a Fordok közt is a #25, #88 és az RTR Spec5 Mustangok, van aki a Quartz Regaliát szereti, és vannak akiknek a miniautókkal, Abarth 595, Hillman Imp, Mini, BMW Isetta, stb... megy jól. Az utóbbiak általában inkább összkerékhajtással csúszkálnak jól.

Elég rég volt, hogy közösen estünk neki a heti eseményeknek. Holnap sajnos :( (itthon vagyok táppénzen) ráérek már 16:30-tól. Aki akar jönni, írja meg, hogy jó e neki akkor, vagy esetleg késöbb kezdjük?

(#17590) AsakuraDave válasza Kisgépkezelő (#17589) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Köszönöm az infót.
A vissza pörgetés online működik? Mert soloba gondolom biztos de a festivalhoz online kell lenni nem? :F Mert csak ez bac fel hogy ha elcseszem mehetek vissza újra es újra...

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#17591) csuvicsuva válasza Kisgépkezelő (#17589) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Hát én nem leszek, most vannak az év végi vizsgák, meg meguntam a játékot. Örülök ha esténként tudok majd egy kicsit lovas gta-zni.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#17592) Kisgépkezelő válasza AsakuraDave (#17590) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Ugyanúgy működik online mint soloban, sőt még jobban is, mert online ami tereptárgyat ledöntöttél, az úgy is marad, így könnyedén le lehet "takarítani" a pályát az ugratók, trafipaxok előtt. Még online PvP-ben is működik, csak ott az ellenfeleket nem tekeri vissza, így egy kicsit kevésbbé hasznos abban a játékmódban. :D

(#17593) NoMagix válasza Kisgépkezelő (#17589) üzenetére


NoMagix
addikt

Elvileg tudok csatlakozni, kb. 18.00-ig!

(#17594) Qkackca válasza Kisgépkezelő (#17589) üzenetére


Qkackca
őstag

Szerintem tudok lenni én is.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#17595) Zeki


Zeki
nagyúr

A fiam szép farolgatásokat vágott le, kapott is érte vagy 80 ezer pontot...na de ez hova lett? Én azt hittem ez a pénz, a CR lesz, de nem. Az nem növekedett. Ezt hol lehet követni, vagy megnézni?

(#17596) Franklin válasza Kisgépkezelő (#17589) üzenetére


Franklin
addikt

Csatlakozhatok én is?

Van Discord szerveretek, vagy hol szoktatok gyülekezni?

(#17597) parandroid válasza Zeki (#17595) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

100.000 pontonként kapsz egy skill pontot, amiből az autókra car masteryt rakhatsz ki.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#17598) Kiskokó válasza Franklin (#17596) üzenetére


Kiskokó
veterán

Srácok, van "hivatalos" PH discord PC játékosoknak. Aktívan nem sokan vannak (8-10) de 90en vagyunk. (más hasonló Ph fórumos DC nincs)
Gyertek, lépjetek be, csinálok Forzás szobát/kat és ennyi.

[link]
Gyertek nyugodtan!

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#17599) Ventur@ válasza parandroid (#17597) üzenetére


Ventur@
senior tag

Nem 50.000 pontonként ad egy skill pontot? Mert úgy tudom, hogy ha 500.000 pontot csinálsz, akkor kapsz 10 skill pontot, ami a maximum. Ha pl 600.000 pontot csináltál, akkor is csak 500.000-ig számolja (a fennmaradó 100.000 huss, eltünik a fenébe :D ).

Más:

2016-os Lamborghini Aventador LP 750-4 SV mióta lett átnevezve Lamborghini Aventador Superveloce-re? Most vettem észre, mikor ránéztem az aukciós házra. Mondom magamba, hogy nini egy új Lambo, amiről nem volt hír :Y ?! Erre nézem a garázsomat és ott figyel bent.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#17600) parandroid válasza Ventur@ (#17599) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ja de, sry, 100k a FH3-ban van.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.