Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17601) LilProphet90


LilProphet90
senior tag

Utolsó nap leakartam tudni a Trial-t, a LEGO Mini tényleg instant nyerő 894-re felhúzva. Kár, hogy a csapattársak nem tudtak sokat hozzáadni a pontokhoz, így nem sikerült teljesíteni.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#17602) Kisgépkezelő válasza Franklin (#17596) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Persze. Csak simán ingame szoktunk gyűlni egy konvojban. Próbálkoztunk párszor az xpoxos voice chattel, de az egy kalapot nem ér, most majd lehet megpróbáljuk azt a discordot amit Kiskokó linkelt.

AsakuraDave: Az előbb elfelejtettem, de aszfaltos speedzone-ra többnyire a Königsegg CCGT és a Mosler MT900S a legjobbak. Többnyire a Königsegg a jobb, de a nagyon gyors kanyarokban a Mosler erősebb. Meg van 2-3 zóna ahol a VW I.D R ver mindent.

(#17603) stillmatic válasza Kisgépkezelő (#17602) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Aszfaltosra az IDR mellett nekem az Apollo a tuti.

(#17604) Zeki válasza parandroid (#17597) üzenetére


Zeki
nagyúr

És ezek hol gyűlnek? Hol láthatom mennyi van?

(#17605) parandroid válasza Zeki (#17604) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A cars menüpontban baloldalt felső táblácska, ami mutatja, hogy mennyiből mennyi perk van kirakva az éppen használt autóra. De a tuningnál is ott van, ha a garázsban vagy.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#17606) Zeki válasza parandroid (#17605) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszi!

(#17607) Tibiajax válasza Kiskokó (#17565) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hali :) szerintem mi tdz-ztunk együtt a napfényes Oahu szigetén, annak idején
csak onnan ismerhetsz.. :)

hát, most krúzolhatnánk itt is, de mégsem, mert eladtam az egész cuccomat. hamarabb jöhettél volna.. :B

kormány: két dolgot tudok neked adni. az egyik az én példaképem, 'mentorom' beállítása: [link]
a másik meg az enyimé, amiről csináltam még eladás előtt fotókat, ha adsz mailcímet, elküldöm neked. az enyém egész más, mint akár az övé akár másé, saját ízlésre hangolva, és csakis az életszerűséget szem előtt tartva. szóval semmi faszom driftre, vagy más speciel területre kihegyezve. de én azzal elég jól tudtam menni vele. nem úgy, mint a linkelt videóban, ott fél kézzel tartanom kellett a telefont és egy kézzel kellett kormányozni+váltani, nagyon gagyi volt, csak épp valamit rögzíteni akartam.. két kézzel kicsit azért másabb
ez már két kezes volt [link] de ez is csak chillout.. azt sajnálom, hogy az igazán gyors teljes köreimet nem tudtam felvenni soha. jó lett volna hozzá egy fejkamera..vagy mittomén

[ Szerkesztve ]

(#17608) Kiskokó válasza Tibiajax (#17607) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ja lehet tényleg akkor onnan. ( Saabe / djsaabe lehet így jobban beugrok neked :D)
Nyugi most se lesz itt nagy krúzolgatás, egyszerűen nem tudom rendesen működésre bírni a játékot.
Ma már tényleg írok a microsoft supportnak hátha.
Alt tabnál Ledobál meg nem szinkronizálja át a kocsik színét..
Egyelőre már csak ennyi a bajom a játékkal :D

ON :

A Discordra tényleg lehet jönni nyugodtan, ha már van lehetőség legyünk egy helyen.
Egyelőre nagyrészt GTA5 - RDR2 - Division játékok miatt vannak fent dumálni.
Mi mondjuk páran GTA RolePlayeztünk is WLS szerveren.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#17609) parandroid válasza Kiskokó (#17608) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Na jó, a héten nem lesz trial. Mentem megint két próbálkozást, de esélytelen. Az elején a csapattársak roncsderbiznek, mire ebből kikeveredek, a pirosak már árkon-bokron túl vannak. Így is felhozzuk magunkat ketten-hárman a mezőny első felébe, de 3 csapattárs mindig fixen utolsó. Most meg vagy már az első verseny betöltésén, vagy az első párszáz méteren sorozatos disconnected. Feladom.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#17610) Tibiajax válasza Tibiajax (#17607) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

írtam még Kiskokó, olvasd azt is. :D

hja, még ez utóbbi video se volt kétkezes, hülyeségeket beszélek. itt is tartanom kellett fél kézzel a telefont, a sötében... :D
:(((
remélem, megoldódik a pc-s anomáliád, és tudod élvezni és imádni majd a játékot!
de annyit elárulok, itt szinte mindenkivel ellentétben, a kormány normális beállítása után én egy egész más játékot kaptam és nekem az volt az igazi kikapcsolódás és élmény..
:B az arcade kontrolleres ugrabugra meg rángatás meg maradjon meg a gyerekeknek ill. (tisztelet) a hc online versenyzőknek...

[ Szerkesztve ]

(#17611) LilProphet90 válasza parandroid (#17609) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Én is, végre kifogtam egy kompetens csapatot, erre megszakadt a kapcsolat.. elmennek a :W

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#17612) Dante73 válasza LilProphet90 (#17611) üzenetére


Dante73
tag

Nekem a héten másodjára sikerült. Elsőre csak azért nem, mert 150m-el a 3. verseny célvonala előtt ledobott a szerver. Úgy látszik, akkor ezek a versenyek nem annyira a tudást, inkább a mákot helyezik előtérbe.
Egy csapatos csapatásban, heti cuccok ledarálásában én is benne lennék, szívesen.
Játékban. Dante73hu a becsületes nevem. :R

(#17613) Kiskokó válasza Tibiajax (#17610) üzenetére


Kiskokó
veterán

Fú köszi azt átküldhetnéd. Király lenne, neked milyen kormányod van/volt?
Vagy Privátba nem tudod belinkelni google driveból vagy valami :)
Én tényleg csak élmény autózni akarok és kész.
Köszi

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#17614) szTotyy válasza Kiskokó (#17613) üzenetére


szTotyy
őstag

Ma délelőtt rágugliztam erre a színösszenemszinkronizációs hibára, ami nálad van, de semmilyen említést nem találtam róla. Baromi idegesítő hiba.
Majd indíts egy versenyt (lehet még online nem is toltál egy versenyt sem), mert a gépi versenytársak autói is elvileg más játékosok egyedi autói (ha jól tudom). Kíváncsi vagyok verseny közben a drivatarok autói is alap festésűek vagy sem.

Más fórumozó találkozott már ilyen hibával, vagy hallott róla esetleg? (amikor más egyedi festésű kocsijait alap festéssel látja és viszont)

[ Szerkesztve ]

(#17615) Tibiajax válasza Kiskokó (#17613) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

először próbáld meg a linkelt srácnak a setup-ját. ha nem boldogulsz vele, nagyon nem fog feküdni, akkor nyomom az enyémet majd. de -elvileg- a srácé korrekt
a másik viszont, hogy én box-on nyomtam. te pc-n, nem tudom, de gondolom lenne különbség majd. hiába állítod azonosra a játékon belül a wheel-setup-ot, ott lesz még a windows driver is.. nekem meg az ugye nem volt. csak game-setup és pá

(#17616) Ventur@ válasza szTotyy (#17614) üzenetére


Ventur@
senior tag

Én olyat tapasztaltam már, hogy teljesen más színe volt a konvoj társam autójának nálam, mint nála. Példa: csak úgy autókáztunk M5-el és mondom neki, hogy de jó narancssárga színe van az autódnak? Erre ő mondja, hogy nem is narancs, hanem vérvörös. Gondoltam csak szivat, mert szeret velem trollkodni, de küldött nekem képet, meg én is neki és teljesen más volt. Sőt még a felni színe is más volt. Nálam naracssárga kasztni és világosszürke felni, nála meg vérvörös kasztni és full fekete felni. De volt, hogy én is, meg a többiek is, akik a konvojban voltak, méregzöldnek láttuk az autóját és nála meg mélykék volt (erről is küldött képet akkor).

Ui: mind a ketten, vagy ha többen voltunk, csináltunk egy ki belépést és ugyanúgy más volt az autó színe.

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#17617) szTotyy válasza Ventur@ (#17616) üzenetére


szTotyy
őstag

Ez az! Ugyanez történt nálunk is!
Orvosolva lett a probléma késöbb?

[ Szerkesztve ]

(#17618) Kiskokó válasza Ventur@ (#17616) üzenetére


Kiskokó
veterán

Igen full ugyan ez van csak próbálgatások során rájöttünk arra, hogy nem mindig más színű az autó, hanem egyszerűen az Alap színt mutatja mindig. A változtatott felnit mutatja a de a színét már annak sem jól.

Az istenért nem jövök rá mitől van.

Szotyi - Online szerintem még nem toltam versenyt csak freeben voltam. Meg a story rész.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#17619) Qkackca válasza szTotyy (#17614) üzenetére


Qkackca
őstag

Pont ilyen nem volt nekem, általában nincs másik fél mellettem aki megerősítené ha furcsát látok, viszont ah-ban szokott lenni olyan, hogy baloldalt a listában mutatja valamilyennek, aztán ha kiválasztod az adott gépet, jobb oldalt nagyobb nézetben más színű/festésű, aztán pedig ha tényleg megnézed a forzavistában, akkor megint más. Szóval gyakorlatilag 3 féleképpen mutatja ugyanazt a kocsit...

Ha egyedül játszol, akkor az ismerőseid drivatarjainak szokott lenni egyedi szkinük, olyan ami van nekik, nem alap random festés

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#17620) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Meg csináltam minden "challenge"-t? megkaptam a Hooniganes R200-ast de hogy tudok felmenni 80%-ra? Már csak ezt a mini-s cumot mutatja de arra nem tudok rájönni azt hol és hogy inditom el? :D :F

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#17621) Kisgépkezelő válasza AsakuraDave (#17620) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Ha van olyan Minid, akkor beleülsz és meg is van az első feladat. Után ugratgatni kell úgy, hogy két kerékre érkezz, Aztán kell csinálni egy ultimate skill chaint, ahhoz asszem el kell érni valami 10000k pontot és beadja, utána meg keress gyorsan valami 5 sec seasonal offroad pályát és menj rajta végig négyszer. De siess, mert alig fél órád van már csak az egészre.

(#17622) NoMagix


NoMagix
addikt

Eszméletlen mázlival végre elköltöttem 1.8 millát az ah-ban! :C
Tegnap vettem észre fényképezés közben, hogy valahogy kimaradt a Hoonicorn V2! :Y
Most sikerült bezsákolni! :DDD

más:
gszp és sokan mások hogyan kattintották le 691 autót?
Nekem csak 687 van és utána a többi 4 ami még nem elérhető?!?!?!
vagy vannak extre extre ritka kocsik? emlékszem egyre valami fejlesztői cucc

Na, izzítom a kontit, a főbejáratnál leszek! ;]

[ Szerkesztve ]

(#17623) csuvicsuva válasza NoMagix (#17622) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Saját versenyt indítasz, és ott kiválasztod azokat az autókat, amelyek még nincsenek lefotózva. Berakja azokat is, amik még nem elérhetőek. Rajt után egyből fotómód és kattintasz előre és hátra.
Erre akkor jöttem rá, amikor azon gondolkoztam, hogy a számomra elérhetetlen DLC autókat hogyan fogom lefotózni. :D

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#17624) NoMagix válasza csuvicsuva (#17623) üzenetére


NoMagix
addikt

Már lefotóztam az összeset, csak a számok mást mutatnak! :DDD

más:
Leradíroztunk mindenkit a mai Ph futamokon!
Sajnos a technika ördöge ma sem pihent! :W
Nem láttam a chat írásokat!
Néhány foszlányt láttam a chat buborékban, ha nem nyitottam meg!
A PH traktor ma nyerő volt! ;]

[ Szerkesztve ]

(#17625) NoMagix


NoMagix
addikt

Kicsit frissítettem és aktualizáltam a tarktor festését a tegnapi rohanás után!
Beállítottam letöltésre ezt is!
A PH legyen veletech! ;]

!

[ Szerkesztve ]

(#17626) Zeki válasza NoMagix (#17625) üzenetére


Zeki
nagyúr

Xboxon nem is láttam még traktort a Forzában. Azt hogy lehet?

(#17627) NoMagix válasza Zeki (#17626) üzenetére


NoMagix
addikt

Top Gear feladatok után lehetett begyűjteni!

(#17628) Zeki válasza NoMagix (#17627) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszi!

(#17629) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem szoktam egy-egy autóra ráizgulni, de most emiatt asszem leporolom a ps4-et, meg a gran turismot...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#17630) NoMagix válasza parandroid (#17629) üzenetére


NoMagix
addikt

Izgalmas autónak ígérkezik! Szép darab!

(#17631) tutuhawer


tutuhawer
őstag

szevasztok

a microsoft oldalán a vásárlásnál nem igazán tünteti fel, hogy én most ikboksz vagy windows verziót vásárolok.
Csak megveszem, és kész, menni fog ez nekem a pc-n is?

segítsetek, nehogy rosszat vegyek. köszönöm

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#17632) NoMagix válasza tutuhawer (#17631) üzenetére


NoMagix
addikt

Itt is és ott is menni fog!
Ahol abbahagyod a másik gépről onnan tudod majd folytatni, kereszt platformos!

(#17633) tutuhawer válasza NoMagix (#17632) üzenetére


tutuhawer
őstag

hoppá, értem, köszönöm

még egy kérdés. elég nekem a standard verzió is? utcai autókkal mennék, annyi elég nekem

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#17634) NoMagix válasza tutuhawer (#17633) üzenetére


NoMagix
addikt

Akkor igen, bár idővel evés közben jön/jöhet meg az étvágy! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17635) tutuhawer válasza NoMagix (#17634) üzenetére


tutuhawer
őstag

köszönöm a gyors infókat

a deluxe majdnem ugyanannyi, van valami autóbérlet, bár nem teljesen értettem, mi az, de hát majdnem ugyanaz az ára, akkor befizetek most rögtön.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#17636) parandroid válasza tutuhawer (#17635) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kapsz pár ingyen autót az autóbérlettel (nem is keveset). Érdemes amúgy megvenni az ultimate verziót, ha anyagilag belefér, jár egy rakás extra a játékban, plusz a két kiegészítő új helyszínekkel, versenyekkel, autókkal.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#17637) NoMagix válasza tutuhawer (#17635) üzenetére


NoMagix
addikt

Ez is egy félrefordítás lesz szerintem!
[link] +49 autó van benne!

Ahogy peterkeT is írja, érdemes az ultimate verziót venni!

[ Szerkesztve ]

(#17638) csaba951 válasza tutuhawer (#17633) üzenetére


csaba951
veterán

Szerintem csak az alapjátékot felesleges megvenned. Vegyél innen 1 hónapos PC-t 300 Ft-ért. Utána 1 hónapos Ultimate-et, szintén 300 Ft-ért. Így 2 hónapig tudsz játszani 600 Ft-ért. Ezek megújuló előfizetések, úgyhogy ne felejtsd el megújítás előtt lemondani őket!

Ez az idő bőven elég arra, hogy kitapasztald, hogy bejön-e neked a játék. Ha igen, akkor mindenképpen egy Ultimate-et vegyél, -50%-os akcióban. Azért így, mert külön-külön ennél sokkal-sokkal többe kerül beszerezni a hiányzó kiegészítőket, ha csak az alapjáték van meg.

Ez vonatkozik a jövőben megjelenő Forzákra is (FM, FH).

(#17639) tutuhawer válasza csaba951 (#17638) üzenetére


tutuhawer
őstag

elszúrtam, a standard verziót vettem.
MOst nézem, hol lehet visszavetetni, mert elevileg lehet, csak még nem találtam meg.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#17640) tutuhawer válasza tutuhawer (#17639) üzenetére


tutuhawer
őstag

na, jeleztem, hogy storno, 72 óra és kiderül, visszakapom-e a zsét.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#17641) parandroid válasza tutuhawer (#17640) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Van ultimate bundle is, az pont arra való, hogy a standard kiadásból ultimate-et csináljon. Én anno ezt vettem, mert a géphez járt egy standard kód, azt kellett csak felbővíteni. Akkoriban még 12k huf körül volt a bővítőcsomag ára, most nemrég 7k-ért volt akciózva. Még az is lehet, hogy akcióban a standard + ultimate bundle jobban jön ki, mint az ultimate maga, meg kell nézni, épp mi van akcióban. Illetve digitális standard kiadást sokan adnak el olcsón, mert géphez kapják, és vagy már megvolt, vagy nem érdekli a játék.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#17642) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Másnál is Toyota 1992 néven jelenik meg a Celica?
Első nap csak egy üres csík volt a neve, úgy látszik csak pár karaktert tudtak bepötyögni azóta. Master level végtelen. :C

(#17643) NoMagix válasza stillmatic (#17642) üzenetére


NoMagix
addikt

Nálam eddig üres volt, majd később ránézek mi van vele!

(#17644) Qkackca válasza stillmatic (#17642) üzenetére


Qkackca
őstag

igen az, olyan még mindig, a felső sor üres, a második sorban pedig csak az amit írtál. Vicces mikor ellene versenyzel, és egy nevenincs kocsi az ellenfél :D
A Nissan Pulsar is ilyen

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#17645) tutuhawer válasza parandroid (#17641) üzenetére


tutuhawer
őstag

Gondolkodom, hogyy még egyszer nekifutok a vásárlásnak vagy sem, mert a vezetési élményt nem sikerült eltalálnom, hogy jó legyen. Logitech G29-em van, azzal mennék, és fontos a vezetési élmény.

MÁS: ti hogy boldogultok a logitech G29 közepén lévő force feedback lyuk jelenségével? Van 5 fok + és - , ahol semmiféle terep, út, vagy egyéb visszajelzésem nincs. Hajlandó vagyok bármilyen beállítást eszközölni. Előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#17646) Kisgépkezelő válasza tutuhawer (#17645) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Attól függ milyen vezetési élményre vágysz. Ha csak úgy császkálni akarsz (volt itt ilyen arc aki egy versenyt se nyomott le, csak "krúzolgatott"), esetleg ilyen legfeljebb közepesen gyors (pl: Golf R, MX 5, Impreza stb... tuning nélkül) kocsikkal versenyezgetni, akkor nem rossz a kormány, de afölött szerintem is (én egy TM. T150-el próbáltam), meg kb. az összes forzás youtuber szerint nem igazán működik rendesen. És ez a nem működik rendesen ez tapasztalataim szerint leginkább azt takarja, hogy rémesen rossz, mert kormánnyal az irányítás nagyjából reális, miközben a játék egy bizonyos szint felett már eléggé irreális, és ez így eléggé összeférhetetlen. Meg belső nézetben sajnos csak negyed-negyed fordulatot tekeredik a kormány, akkor is, miközben a legtöbb sim wheel fordul vagy 1,5-et mindkét irányban, így ha a kormányos nézetet szereted, akkor bajban vagy, bár van műszerfal nézet is.
Egyébként demo az elérhető, abban próbálgathatod egy darabig ingyen is.

A G29-ről, én úgy tudom, hogy középen az a kis elgyengülés sajnos a hardver kialakításából adódik, nem nagyon lehet vele mit kezdeni. Próbálni mondjuk sosem próbáltam, de minden teszt, köztük az itteni prohardveres is megemlíti.

(#17647) tutuhawer válasza Kisgépkezelő (#17646) üzenetére


tutuhawer
őstag

Köszönöm az infot!
Ha visszakapom a pénzem, bemegyek a demo verzióba, és csak utcai kocsikkal jobbra-balra mennék, ennyi a cél, főleg a 2015 Ford Falcon GT F 351 érdekel, azt ha ma este jön majd a lottó, ami biztos, akkor megveszem valahogyan itthonra is

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#17648) Dtomka


Dtomka
veterán

Játszottam már pár játszóteret. Igaz amit mondtatok, hogy a piros csapat nyer majdnem mindig. Végre ezt is megéltem :) (a pirosak erősebbnek tűntek, de látszat csal...)

(#17649) GhanBuri Ghan válasza Dtomka (#17648) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Nekem ma harmadjára lett meg, elsőre pirosba rakott, de a magas szintűek a másik csapatban voltak, nem is ment semmire a csapat.
A fotózás jól halad, ABC sorrendben haladok, az Austin taxiig mindegyik megvan, 376 a 691-ből. Kár, hogy a 720S PO nem beszerezhető.

[ Szerkesztve ]

(#17650) Dtomka válasza GhanBuri Ghan (#17649) üzenetére


Dtomka
veterán

És mivel említetted, most végre elsőre :)
Mivel másik játékokkal is játszom BFV, BeamNG, ... és közben lett egy "új" (2014) -es robogóm, így jó kint lenni a szabadba. Ezáltal, kevesebb az 1 hét, mint korábban :D
Lassan már 300 autó már nekem is promo.... ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.