Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17301) LilProphet90 válasza Bib (#17299) üzenetére


LilProphet90
senior tag

:D meglesz, rögtön az F Astra után.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#17302) Daw93 válasza stillmatic (#17294) üzenetére


Daw93
senior tag

Nekem is tettek már ajánlatot :DDD

GTA Online: Daweee93

(#17303) rdt89 válasza CJ4567 (#17296) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem 1-2 frissítéssel ezelőtt az összes PO kocsit kiszedte a garázsomból ez a drága játék...

(#17304) homerhamm válasza LilProphet90 (#17301) üzenetére


homerhamm
addikt

mijjen f...sztra? :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#17305) Qkackca válasza Kisgépkezelő (#17293) üzenetére


Qkackca
őstag

Ha többen megyünk bemutató-ra (motorosok, vonat, légpárnás, repcsi ellen) akkor mindenkinek meg kell ütni a szintidőt vagy elég legalább egy embernek?

#17294: hogy írnak rád, xbox app-pal, ismeretlenül?

#17301: F Astrat én is kérek, lehetőleg 1,6l benzin, 8 szelep :P , vagy egy gsit is elfogadok.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#17306) CJ4567 válasza Qkackca (#17305) üzenetére


CJ4567
veterán

Bárkire rá tudsz keresni, és a a profilján ott lesz, hogy "message".

No Sana No Life

(#17307) CJ4567


CJ4567
veterán

Új autók:

1994 Toyota Celica
Ford Racing Puma
1992 Toyota Celica
Mitsubishi Starion ESI-R
Nissan Pulsar GTiR
Peugeot 205 R

No Sana No Life

(#17308) Ventur@ válasza CJ4567 (#17307) üzenetére


Ventur@
senior tag

Akkor kiegészítem az egész Update 22 listával :) :

50% RTR Mustang és 80% M-B W154

Moorhead windfarm-on a havi rivális Ford Puma-val.

Nyár

VW GRC Beetle és Ferrari P4

Heti forza kihívás rally szörnyekkel.

Trial: Porsche 550
Játszótér: Renault Clio '16

Lancia Stratos, Hummer Open Top, Toyota Celica '94

Ősz

Hoonigan RS 200 és Modern fekete verseny ruha

Heti kihívás Mini X-Raid-el

Trial: Lancia Delta
Játszótér: Pagani Zonda R

Honda Civic '84, Rally Fighter, Ford Puma

Tél:

Toyota Celica '92 és Jeep Wrangler DD

Heti kihívás Land Rover Series III '72

Trial: Subaru Impreza WRX '04
Játszótér: Quartz Regelia D

Land Rover Series III FE, Mitsubishi Starian ESI-R, BMW M6 FE

Tavasz

Nissan Pulsar és Chevy Chevelle '67

Trial: Ferrari 512 S
Játszótér: Ford Mustang '93

Peugeot 205 R, Modern fekete verseny sisak, Alumi Craft FE

Engem érdekelnek ezek az új autók, de most mi ez a nagy rali autó mánia a Forza-nál :D ?
Mondjuk azért remélem a Toyota vonalról még beteszik a Corolla-t, mert azt tudnám élni :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#17309) Tibiajax válasza CJ4567 (#17307) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nna, jóvan.. a legjobbkor adom el a cuccomat akkor legalább, nagyjából megnyugodthatok így. ezek az autók se érdekelnek, aztán gondolom, ez nagyon nem is fog már változni pozitívabb irányba.. legalábbis, az én ízlésvilágom felől nézve
viszlát az új köv forzában, remélhetőleg már ssd-s series x-en

(#17310) Kisgépkezelő válasza Qkackca (#17305) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Egyszer mentem valakivel olyat a légpárnás ellen, hogy én előtte ő meg utána ért be, de nem panaszkodott rá, hogy nem adta meg, úgyhogy arra gondolok, hogy lehet elég ha csak egy ember teljesíti a csapatból, vagy pedig ugyanúgy pontszámítással határozza meg, mint a csapatversenynél, csak nem írja ki, és ha többen, vagy ugyanannyian vagyunk előtte mint utána, akkor beadja mindenkinek. Annyi biztos, hogy pl: a légpárnás mellett itt-ott egyedül is alig fér el az ember a pályán nemhogy többedmagával. :D

LilProphet90: Egy 599XX Evo-t kérnék ha lehet. Az elől nem menekül semmilyen gazember. :D

A Celicákhoz remélem egyedi tuningopcióként elérhető lesz a csalós szűkítő.

(#17311) rdt89 válasza CJ4567 (#17307) üzenetére


rdt89
addikt

Zsír, bár a 205 R helyett jöhetett volna igazán már a 206 :(

(#17312) CJ4567 válasza Tibiajax (#17309) üzenetére


CJ4567
veterán

Én személy szerint jobban örülök ennek, mintha kaptunk volna megint 4-6db sport, szuper, vagy hiperautót, végre valami, amit az alsóbb osztályokban is lehet használni, meg tényleg végre olyan autókat kapunk, amik valamennyire földhözragadtak, ilyen is kell a játékba.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#17313) homerhamm válasza CJ4567 (#17312) üzenetére


homerhamm
addikt

Én sokkal jobban szeretem az ilyen átlagos autókat, jöhet akár a Suzuki Swift is. :D Vagy Lada, Trabant, Wartburg...

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#17314) LilProphet90 válasza Kisgépkezelő (#17310) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Parancsolj, ilyenre sikerült: [kép]

Kód: 245 207 106

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#17315) Tibiajax válasza CJ4567 (#17312) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

csak a japán autókkal van bajom.. mind jobbkormányosra van csinálva. nekem így kiesnek. ami kár, mert nyilván elég sok jó verda van azért köztük
alapból nem szeretem mondjuk a japán kocsikat, de egy subaru-val vagy egy régebbi gtr-rel azért szívesen krúzolnék én is köröket, de jobboldalival nekem nem adja, én meg csak belső nézettel megyek
szóval egy újabb régi toyota-tól hogy nem jövök lázba, akkor eléggé enyhén fogalmazok..

de most már mindegy is, még két napig élvezem, addig megyek még az alap challenger hellcat-emmel, amennyit csak tudok.. fejhallgatóval, hármasban gázfröcccsöket adva császkálva.. nekem mennyország

(#17316) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Fasza felhozatal, a raliautók a kedvenceim, a Celica legend, mi kell még?

A kuncsorgós rinyagépnek pedig ott az RTR Mustang. :)

Hiányolom még az Xsara és C4 WRC-t, a 2008-as Grönholm-féle Focust, a Ferrari 308 GTB B-csoportos verzióját, a Celica Twin-Camot, a Mercedes 190 E Cosworthot, az N-csoportos Mazda 323-at, a Mercedes 450 raliváltozatát.
Ezek közül bármelyikért telezokognám a párnámat.

(#17317) _stick_ válasza stillmatic (#17316) üzenetére


_stick_
őstag

Első rallis játékom pc-n, valamilyen izometrikus nézetű, ilyesmi, abban volt nagy favorit a celica. Én is örülök, hogy beteszik a játékba. :R

[ Szerkesztve ]

(#17318) plejik


plejik
addikt

A drift ferrarit mikor lehetett megszerezni? Vagy meg tudom venni az aukciós házba? Vagy esetleg valami versenyen lehet megnyerni?

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#17319) NoMagix válasza plejik (#17318) üzenetére


NoMagix
addikt

pont a múlthéten

[ Szerkesztve ]

(#17320) plejik válasza NoMagix (#17319) üzenetére


plejik
addikt

Most nézem , hogy megvan. :D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#17321) Dtomka


Dtomka
veterán

Egy kis segítség azoknak akik most kezdik a játékot!
[link] Honnan van ennyi creditem? Most Megtudod! | Forza Horizon 4

(#17322) Dtomka


Dtomka
veterán

El szeretnék adni egy autót az ismerősömnek, az aukciósházban.
Van valami módszer, 5tlet, hogy Ö legyen a vevő és ne más? :)
(pl, éjjel próbáljam feltenni?)

[ Szerkesztve ]

(#17323) NoMagix válasza plejik (#17320) üzenetére


NoMagix
addikt

Ez jó, már pár alkalommal jártam így én is! :DDD
nagyon megakartam venni az eliminátor cougart, közben ott figyelt a garázsban! ;]

(#17324) Dtomka


Dtomka
veterán

[link] SERIES UPDATE 22, 6 NEW RALLY CARS | Forza Horizon 4

(#17325) Anulu79


Anulu79
addikt

Sziasztok!

Azt honnan tudni, hogy melyik autó milyen fajta versenyre való? Ritkán játszom ezért kérdem most.

(#17326) NoMagix válasza Anulu79 (#17325) üzenetére


NoMagix
addikt

Tulajdonképpen bármivel versenyezhetsz ami neked szimpatikus, csak az adott kategóriában legyen benne, pl. A800 vagy S1 900.
Azért vannak megkötések is GT autók, klasszikus autók, ferdehátú stb...
Verseny elött úgy is feldobja az adott futamhoz legmegfelelőbb autóidat!

(#17327) csab991 válasza Dtomka (#17322) üzenetére


csab991
senior tag

Akármilyen voice chat-re felmentek mindketten, visszaszámolsz mikor rakod fel az autót, ő meg már kereséssel készen állva várakozik, hogy te kattints és az autó felkerüljön.

(#17328) parandroid válasza csab991 (#17327) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Aztán abban a pillanatban kattint, és gyönyörködik a párbeszédablakban, hogy sry, már elkelt. Ugye, Kisgépkezelő? :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#17329) Gabor777


Gabor777
aktív tag

Gondoltam megszerzem az online adventure rangot, hogy megkapjam a rewardokat a seasonben...hát borzasztó ez az online továbbra is. Team adventurenél nagyon kiütközik, hogy mennyi retardált van. :D Dirt versenyekre hoznak 458 italiat, meg porrá ültetett lambokat, tök utolsók...és persze csapattársat lökik ki a francba. Még carryzni se lehet őket. :D

(#17330) NoMagix válasza Gabor777 (#17329) üzenetére


NoMagix
addikt

Tegnap ismét rávettem magam online futamokra és csak az első bajnoksgot tudtam úgy levezetni, hogy mindenki korrekt volt, utána jöttek az igazi köcsögök! :(((
Be is fejeztem megint egy jó darabig!
Ráálltam az egyedi pályákra, kinézek pár szimpatikusat vagy készítek magamnak új vonalvezetéseket és oda hívok társat!

Apropó, tegnap indítottam egy futamot A800-al egy olyan pályán amit én szerkesztettem (minden kategória nyitva van benne), de aki érkezett Ő X999-el jött és a droidok is vegyesen jöttek A800 és X999!
Nem az határozza meg az autókat aki indítja?

[ Szerkesztve ]

(#17331) Gabor777 válasza NoMagix (#17330) üzenetére


Gabor777
aktív tag

Ha anything goes-t állítottál be, akkor azt hoznak amit akarnak.

(#17332) CJ4567


CJ4567
veterán

Elérhető a frissítés, 1.42GB PC-n.

No Sana No Life

(#17333) NoMagix válasza Gabor777 (#17331) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszönöm, akkor így jártam!

(#17334) CJ4567


CJ4567
veterán

De jó, lehet várni a hotfixre, eltűnt a collision off. :DDD

No Sana No Life

(#17335) CJ4567


CJ4567
veterán

Az igen, pickelhető a Bone Shaker és Track-tor rivalsban, nincsen wallride lassítás, se lökés elleni védelem... valahogy 1 éves fájlokat használtak vagy mi? :W :W

No Sana No Life

(#17336) stillmatic válasza Gabor777 (#17329) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Múltkor elővettem én is a mazochista énemet, egyből beleakadtam egy olyan csalóba aki valamilyen kategóriahacket használt. A800 terepbajnokságban egy olyan Bowlert terelgetett amit Red Bullal tankoltak meg véletlenül: ötből öt győzelem, a legkisebb különbség 23 másodperc volt amit rávert a második helyezettre, egy szabad kóborlásos futamban 92 százaléknál lettem második, ott összefarmolt kb 40 mp előnyt. Végigmentem, mert a többi ellenfél meglepően korrekt volt, a csítert meg a rajtoknál láttuk utoljára. :)
Egyszer közvetlenül előlem rajtolt a tizedik helyről, úgy gyorsult az A-s Bowlerje hogy az első checkpointnál már első volt, bezzeg a márkatársai csak a mi tempónkat tudták tartani. :(
Mindent összevetve kreténből több van, de mindkét kategória nagyjából játszhatatlanná teszi az online módot.

(#17337) csab991 válasza parandroid (#17328) üzenetére


csab991
senior tag

Én is jártam úgy, de háromból kétszer összejött. :D

(#17338) scream


scream
veterán

Hát nem vagyok nagy autóvezető/autójátékos, így általában megelégszem AI elleni versenyekkel, de kezd nagyon elegem lenni, hogy a szezonális co-op versenyeket nem tudom megcsinálni, mert egyszerűen folyamatosan idiótákkal vagy AFK-kal rak össze.

Van esetleg valami más módszer, hogy ne random 10 évesekkel kelljen csapatban versenyezni (és közben ne kitoljanak a checkpointokból, stb) és legyen valami élmény faktoris a dologban? :F

(#17339) CJ4567


CJ4567
veterán

Kijavították a hibákat, amit az új patch hozott, szerveroldalon rontottak el valamit.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#17340) NoMagix válasza scream (#17338) üzenetére


NoMagix
addikt

Persze, csatlakozz hozzánk! :DDD
Szívesen segítek, segítünk!

(#17341) Qkackca válasza scream (#17338) üzenetére


Qkackca
őstag

Csak akkor megyünk (törünk-zúzunk) úgy ha szeretnéd ;]

Amúgy pár ismerőssel, baráttal állj össze, úgy mindjárt más, létszámilag is kevesebb esély van a hülyékre, meg nagyjából tudod mire számíthatsz a többiektől :)

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#17342) Anulu79 válasza NoMagix (#17330) üzenetére


Anulu79
addikt

Pont kérdezni akartam, hogy itt milyen az online rész a játékban. De akkor itt sem jobb a helyzet mint bárhol máshol. :D

(#17343) Gabor777 válasza Anulu79 (#17342) üzenetére


Gabor777
aktív tag

Nagyon jó, barátokkal, ismerősökkel játszani. Random emberekkel kezdődik a probléma. Természetesen akadnak magasabb szintűek, akik normálisan tudnak játszani és nem lökdösődnek...

(#17344) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Bakker, elindítottam a játékot, amikor kiléptem a garázsból, akkor lejátszott egy ultimate add-on videót, azt hittem, hogy bekerült game passbe. Miért hergelik az embert? :(((

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#17345) Anulu79 válasza Gabor777 (#17343) üzenetére


Anulu79
addikt

Én ha lökdösődök akkor az csak a bénaságomból ered. :DDD De majd ha több időm lesz játszani akkor szerzek erre barátokat. :D

(#17346) LilProphet90


LilProphet90
senior tag

Srácok, teljesítettem mind a négy évszakot a Series 21-ben, 100%-osan, mégsem oldja fel az "Encore?" achievementet... mi a fene lehet? Esetleg a kövi szezon kezdetekor oldaná fel? Ez lenne az utolsó achievementem.

Szerk: Na 20 perc után random feldobta, így végre 100%-os a játék :) Március 16-án kezdtem el kimaxolni (akkor vettem meg az Ultimate-et), Azóta kb. 150 órát szántam rá (persze Game Pass-szel már jópár megvolt).

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#17347) Qkackca


Qkackca
őstag

Ez jó, egy pöppet bugos a Nissan Pulsar GTI, nincs neve az eredmény listán, az autógyűjteményben sem teljes..., de jól néz ki meg jónak tűnnek a statjai.
A gömbölyű celica meg egész veszélyes ellenfél :)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#17348) Ventur@ válasza Qkackca (#17347) üzenetére


Ventur@
senior tag

Nekem meg pont csalódás ez a Celica. Hangja sem tetszik (alapmotor), ha feltuningolod ereje sincs. Ha beleteszed a 2.4 T-t, akkor ereje van, de sebessége nincs. Versenyfutóval is nagyon ideges az egész autó. Olyan buta az egész :D . A két Supra után nekem kicsit csalódás.

Havi riválisban ez a C osztályos Ford Puma meg....hát nem egy sebességbajnok :DDD . Csak egy kört mentem ahol kell, de már vártam mikor lesz vége, mert annyira unalmas volt :D .

Ui: Shop-ban meg 488 Pista és Alpine A110 a két megvehető autó, ha valakit érdekel :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#17349) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Nyugtassatok meg, hogy most nincs semmi szuperautós őrület.

Más: Kövezzetek meg, de pc-n kipróbáltam a Forza Streetet, és alig bírtam kilépni belőle. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#17350) Qkackca válasza csuvicsuva (#17349) üzenetére


Qkackca
őstag

Nincs, a800 a legnagyobb, esetleg a forzathon heti raliszörnnyel lehet érdekes.
Vagyis igazából a trial autó korlátozása az érdekes a mico car-ral, elsőre nem volt egészen egyértelmű nekem.

Nincs benne exit/quit gomb? :D

Ventur@: ellenfelet mondtam a celicara.
Vezetni kb 15 másodpercet sikerült mielőtt bedobott a trialra, de az nem győzőtt meg, puha csúszós valaminek tűnt aszfalton. De mondom nem túl bő tapasztalat :D

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.