Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17351) NoMagix válasza csuvicsuva (#17349) üzenetére


NoMagix
addikt

Megkövezlek!
Kegyetlen szar szerintem!

(#17352) parandroid válasza csuvicsuva (#17349) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha már Forza Street...

Én is kipróbáltam tableten. Maga a hangulat ok, akár lehetne is belőle valami. Nem egy túlbonyolított játék, ami a versenyzést illeti. Akkor viszont feladtam, amikor az autófejlesztéshez már a hetedik különböző játékbeli currencyt kellett volna megszerezni, amit megint csak külön versenysorozatban lehet, de nem mindegy az sem, hogy melyik token melyik kategóriához való, meg... aaah, tököm sem fog itt napokat utánaolvasgatni, hogy hogyan kell ezt játszani, meg mit hol lehet benne megszerezni.

Amúgy autós mobiljátékban én anno a csr classicot végigjátszottam, az egészen rendben volt, valami olyasmiben reménykedtem most is, de a versenyzés rész még annál is bénább, a körítés meg brutálisan túlbonyolított. Szépnek mondjuk szép, de ettől még számomra így játszhatatlan (értsd: nem éri meg a ráfordítandó időt), szóval kuka.

Ha értékelni kell, akkor a grafika miatt egy jóindulatú két csillag az ötből.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#17353) csuvicsuva válasza parandroid (#17352) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Még aránylag az elején járok, eddig el voltam vele (nyilván a helyén kezelve), hosszútávon biztos, hogy fogok vele játszani, de azért az 1000 GS-t csak kiszedem belőle. :D

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#17354) rdt89 válasza csuvicsuva (#17353) üzenetére


rdt89
addikt

A Horizon 4-et ennyire meguntad? :DDD :DDD :DDD

(#17355) csuvicsuva válasza rdt89 (#17354) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Nem teljesen, de végre sikerült elengedni egy kicsit. Megcsinálom a heti dolgokat, aztán annyi. Közben lement egy Devil May Cry 5, hosszú kihagyás után visszatért Rocket League partner, ott a Red Dead 2 game passben és még megannyi jóság. GTA V is kimaradt, mikor bejelentették, hogy kikerül GP-ből, pont nem lett volna időm végigjátszani, pedig bent volt egy pár hónapot. :W

Forza Streetet addig akartam kipróbálni, amíg lejön a 100 gigás RDR2, aztán ott ragadtam előtte. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#17356) rdt89 válasza csuvicsuva (#17355) üzenetére


rdt89
addikt

:R :C A GTA 5 tényleg csak beköszönt GP-be. Más játék nem volt ilyen rövid ideig vendége úgy emlékszek, ez csak egy kis pormóciós mézesmadzag volt és az RDR 2 se lesz tovább bent van egy ilyen érzésem :DD

(#17357) McNamara


McNamara
Ármester

Kéne egy kis segítség. Játékon belül lehet mikrofonon beszélni egymással? Tesom boxon én pc-n tolom.

(#17358) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Poénból feldobtam a Pistát aukcióra, 2 percen belül kivásárolták 20 milláért.
Ennyire nem figyelik a Forza Shopot? Azt az 550 pontot nem tart sokáig összefarmolni még nulláról sem.

(#17359) stillmatic válasza rdt89 (#17356) üzenetére


stillmatic
aktív tag

RDR--nek három hónapot adok, ennyi idő alatt meg lehet csinálni a sztori módot mellékküldikkel . Örülök hogy bekerült.
A GTA kivétele az WTF kategória, egy hét éves játékról van szó, amit már 4 db ezresért meg lehet vásárolni konzolra lemezen. Ők tudják.

(#17360) szTotyy


szTotyy
őstag

Pár hónap kihagyás után tegnap elindítottam a játékot mázlimra; a Celicá-k régi nagy kedvencek. :C

Azt le tudná írni valaki, hogy jelenleg mekkora a garázs limit, és mi történik, ha tele a garázs és pont nyerek egy kocsit? Az elvész? :F

(#17361) lanszelot válasza McNamara (#17357) üzenetére


lanszelot
addikt

Hello,
Visszább leírtam hogyan kell.
Az xbox on egyszerű, pc-n nagyon nehéz beállítani.

[ Szerkesztve ]

(#17362) LilProphet90 válasza lanszelot (#17361) üzenetére


LilProphet90
senior tag

PC-n nekem is zavaros volt (nem volt hangja a játéknak), de Xbox-appal telón keresztül tökéletes. Csak így párhuzamosan használok egy in ear fülest csevegéshez, egy fejhallgatót meg a játék hangjához :D

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#17363) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Igen, ismét drift-el szenvedek.
Akármit csinálok a heti kihívás drift része nem megy.
Csak nagyszerű driftet ad.
Mehetek 200 felett, akkor is csak nagyszerű.
Nagy nyílt helyen csinálom, végig driftelem a gyorsulási szakaszt, akkor se.
Kilincssel előre vágom 200 nál, akkor se.
Csak nagyszerű mind.
Mit kell csinálni?

(#17364) CJ4567 válasza szTotyy (#17360) üzenetére


CJ4567
veterán

750 a limit, addig "tárolja" a játék, amíg nincs hely a garázsban, mihelyt lesz hely a garázsodban, akkor hozzáadja a játék a garázsodba az autót.

No Sana No Life

(#17365) szTotyy válasza CJ4567 (#17364) üzenetére


szTotyy
őstag

Köszi! :R

(#17366) NoMagix válasza lanszelot (#17363) üzenetére


NoMagix
addikt

S1 vagy S2 rali szörny pl hoonigan RS 2000, autópálya, 1x berántod és csúszol!
Folyamatosan ne kézifékezz mert mindig újra kezdi az adott drift számolását!

(#17367) lanszelot válasza NoMagix (#17366) üzenetére


lanszelot
addikt

Ezt értem de ez csak nagyszerű lesz.
És csúcsszuper kell

(#17368) McNamara válasza lanszelot (#17361) üzenetére


McNamara
Ármester

Köszi majd meglesem!

(#17369) CJ4567 válasza lanszelot (#17367) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem csúszol elég sokáig, még mindig be van kapcsolva a TCS? Ha igen, kapcsold ki, sokkal könnyebb lesz.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#17370) csaba951 válasza lanszelot (#17363) üzenetére


csaba951
veterán

Ezzel még pont nem foglalkoztam. Ha nincs kikötve, hogy melyik részen kell megcsinálni, akkor pofonegyszerű! ABS ki, kipörgésgátló ki, telepítesz egy drift tuningot. Elmész az autópálya egyik körforgalmához, és ott addig driftelsz körbe-körbe amíg el nem unod magad! :))

(#17371) GhanBuri Ghan válasza csaba951 (#17370) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Szerintem füvön könnyebb :)
Sima X-es Hoonigan RS200, drift tuning nélkül sem akarja abbahagyni a körözést.
Arra kell figyelni, hogy az awesome drift után hiába driftelsz tovább, lezárja a skill chaint, és nem is kezdi újra, ha nem kézifékezel rá vagy váltasz irányt.

(#17372) Qkackca válasza lanszelot (#17363) üzenetére


Qkackca
őstag

Én egy s2-es capri fe-vel csináltam, de igazából nem a kocsi típusa a lényeg, legyen elég erős.
Helyileg pedig a Horizon festival mellett, mögött, a füves domboldalon, elkezdtem körbe csúszkálni fel-le a domboldalon, felfelé megvolt a sima, a kör csúcspontján ráhúztam a kéziféket, így lefelé meg beadta vagy a simát, vagy a kézifékest, vagy mindkettőt, de maga a tempó nem volt nagy, olyan 120-180 kmh, szerintem inkább a drift szöged lehet kicsi vagy passz.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#17373) Qkackca válasza lanszelot (#17363) üzenetére


Qkackca
őstag

Jó, dinka vagyok, van egy pályám pont erre, meg a magamutogatás skillre is jó :)

Kód: 202 618 546, ha ezen se jön össze akkor ott más a bibi.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#17374) lanszelot válasza Qkackca (#17372) üzenetére


lanszelot
addikt

Igen, köszönöm, így sikerült.
Az út nem jó, mert hiába s2 nem elég gyors, vagy nem megy eléggé keresztbe.
A megoldás a fű volt, ott nem lassult be, amikor teljesen kilincssel előre mentem, és tudta tartani addig míg megadta. :R

Qkacka: nem tudok driftelni az a fő bibi :)

[ Szerkesztve ]

(#17375) Qkackca válasza lanszelot (#17374) üzenetére


Qkackca
őstag

Jól van, remek ha sikerült.

Igazából a800-as kocsi 140-nél kézifék, már az is beadja nekem a lenyűgoző kézifékes driftet, aszfalton is (Audi S1, a800, rally gumival)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#17376) zozek


zozek
tag

Sziasztok,

Forza 7-ben pc-n van valami megoldás hogy ne legyen annyira sötét.Játékon belül nem lehet állítani.
A tv teljesen felvan tekerve.

(#17377) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Forza Horizon 4-ben melyik grafikai beállítás felel ezekért:

1. Esőcseppek a kamerán
2. Sötét a játék (olyan SSAO szerű)

Mediumra levéve a játékot ezek megszűnnek, de úgy nem is lesz túl szép a játék. Ha ezeket le tudnám manuálisan kapcsolni, akkor a többit hagynám Ultrán (amit bír).

(#17378) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Ha valaki szórakozna egy jót és nem okoz problémát egy szarul tapadó autót vezetni javaslom az 1968as Abarth 595 TomStev felhasználó által megosztott TRIAL WIN tuningjával a heti trialra. 188kW 627kg a kocsi kihegyezve gyorsulás és végsebességre. A tapadás, kanyarodás és fék rovására lett így kialakítva a kocsi ahogy én látom, de nagyon vicces. Már a rajnál ott lehet hagyni az összes AI-t, ha sikerül őket kikerülni és esélyük sincs az egyenesben. Kanyarokban hoznak kicsit a kétszer akkora féktáv miatt, de az nem számít, vicces ezzel a kocsival a Trial

(#17380) csuvicsuva válasza CJ4567 (#17379) üzenetére


csuvicsuva
őstag

1:42-nél szabályosan megijedtem. :C (többieknek nem lövöm le a poént)

De szeretnék én is így vezetni. :R

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#17381) CJ4567 válasza csuvicsuva (#17380) üzenetére


CJ4567
veterán

Az én szemszögemből annyit láttam, hogy valami nekem akart jönni, több, mint két tonnát nehezen fog ellökni egy limuzin. :DDD

No Sana No Life

(#17382) NoMagix válasza csuvicsuva (#17380) üzenetére


NoMagix
addikt

Limó!? :DDD :Y

Nehéz így menni, mert online-ban 90% tuti kilökne!
Csoda, hogy a nagy varacskosdisznó vagy a transitos korrekt volt!
Amúgy szép volt!
Már régóta szeretek arra játszani, hogy az ütközések száma a lehető legkevesebb legyen!

(#17383) CJ4567 válasza NoMagix (#17382) üzenetére


CJ4567
veterán

Discordjáról szedett embereket, először azt kérte, hogy hozzunk rendes ralli autókat, majd azt mondta, hogy hozzunk minél viccesebb autókat. :DDD A Warthog nagyon jól kezelhető, nagyon jó tapadással, viszont 220KM/H-nál nem tud többet. :(((

No Sana No Life

(#17384) NoMagix válasza CJ4567 (#17383) üzenetére


NoMagix
addikt

Jó az a warthog, főleg élőben!!
Itt a játékban szeretem hajtani az enyém sárga taxis.

Más,
nem úgy van vagy volt, hogy FM7-be átvihetők a rajzok és grafikák FH4-ből?

[ Szerkesztve ]

(#17385) Dtomka


Dtomka
veterán

Most frissült a játék. Gondoltam folytatom a maradék feladatokat. (Igaz csak crediteket és pörgetéseket lehetett nyerni...) De belépés után látom, új kihívások vannak. :F

(#17386) csuvicsuva válasza CJ4567 (#17381) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Az az. Igen, most jobban belegondolok, te kicsit közelebbről és verseny közben élted meg ugyanezt. A második mondatom természetesen a többi versenyzőre vonatkozott, élmény volt nézni. Volt néhány kisebb koccanás (a hosszú féktáv miatt), de végig nagyon korrekt volt a mezőny, legalábbis ISuckAtDriving előtt. Ha nem volt hely, akkor senki nem húzott váratlant. Viszont a limó igen jó ötlet, ha keresztbe berakod a kanyarba, nincs az az ember, aki kikerülje. :D

Életemben először sikerült nekem hozni a Trialt. Letöltöttem az elsőnek dobott AWD tuningot a Ferrarihoz és élmény volt vezetni. Első versenyen tönkrevertem mindenkit, a második elejét elrontottam, az előttem csúszkáló csapattársakat nem tudtam kikerülni, a harmadiknál viszont végre elölről indultam, úgyhogy azt is behúztam.

Telefonról néztem, láttam, hogy van a limóra írva valami, viszont csak most tudtam elolvasni. Kemény, mint a Rambo III! :C

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#17387) parandroid válasza Dtomka (#17385) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Csütörtökönként fél ötkor (téli időszámítás alatt fél négykor) van a heti váltás, ilyenkor frissülnek a heti feladatok.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#17388) Dtomka válasza parandroid (#17387) üzenetére


Dtomka
veterán

Köszi szépen a választ.
Kihagytam 1-2 napot, és azt gondoltam, hogy van még időm teljesíteni.

(#17389) NoMagix


NoMagix
addikt

Hogy tűnik el egy autó a garázsomból? :F
Konkrétan a Mosler hiányzik és ezer 1 százalék, hogy volt olyanom!

(#17390) rdt89 válasza NoMagix (#17389) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem a PO kocsikat szedte el a garázsomból múlthéten mindet ez a kedves program... :(

(#17391) NoMagix válasza rdt89 (#17390) üzenetére


NoMagix
addikt

Fasza!
Akkor most minden nap vagy 1x egy héten rovancsot kell tartani?

(#17392) rdt89 válasza NoMagix (#17391) üzenetére


rdt89
addikt

Én mikor észrevettem majdnem lefordultam a székről, mondom na, hogy... <-- innentől cenzúrázva. Persze azok után vette el, hogy kitiltották a PO kocsikat az aukciósházból, így beszerezni se tudom.

(#17393) NoMagix válasza rdt89 (#17392) üzenetére


NoMagix
addikt

Miért tőled?
Akkor nálam azért maradtak meg, mert csak egy volt amit ah-ból szereztem be?

(#17394) rdt89 válasza NoMagix (#17393) üzenetére


rdt89
addikt

Jó kérdés, nekem előrendeléssel kerültek a garázsba, de úgy látom lejárt a liszensz és visszavette őket. Mindegy nem bánkódok miatta már annyira, majd berakják őket ismét elérhetőbe és megint teljes lesz a garázsom. :)

(#17395) NoMagix


NoMagix
addikt

Végül is vettem egyet ah-ból 116 ezer cr-ért!
Sikerült egy 0 km-est beszerezni zéró előzménnyel és csak 2 tulaja volt!
Majd holnap kezelésbe veszem!

[ Szerkesztve ]

(#17396) rdt89 válasza NoMagix (#17395) üzenetére


rdt89
addikt

Jól megnézted? Talpasok nem lógnak, km óra nem volt visszatekerve? Carvertical-on lekérdezted az adatokat? nem külföldről behozott? :DDD :DDD :DDD

(#17397) GhanBuri Ghan válasza NoMagix (#17389) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Nekem is volt már olyan, hogy szerinte volt 959-em, csak éppen a garázsban nem találtam meg. Aztán mikor vettem egy másikat, akkor az eltűnt is előbukkant.
Szerintem ez valami bug lesz, hogy valamiért nem rakja ki az egyébként birtokolt autót.

(#17398) noblem1983


noblem1983
senior tag

Nálam meg az a probléma, hogy már nem enged új tuningot letölteni és azt írja, hogy file kezelőben töröljek ki. Amúgy még kb 100 kocsin nincs is tuning

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#17399) NoMagix válasza rdt89 (#17396) üzenetére


NoMagix
addikt

Minden rendben volt vele! :DDD
A totálkáron is lekérdeztem! :DDD :DD

GhanBuri Ghan:
Nem jelezte hogy lenne még egy a garázsomban! Egy is elég lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#17400) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag

Fura. Nekem meg Ferrari 288 GTO-ból kettő lett hirtelen. Mindkettő ugyanolyanra festve és ugyanolyanra tuningolva. Ilyet nem szoktam csinálni, úgyhogy gyanús, hogy valami bug lehet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.