Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17251) LilProphet90 válasza rdt89 (#17238) üzenetére


LilProphet90
senior tag

148 553 590 a kódja, ha nem találnád

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#17252) parandroid válasza lanszelot (#17248) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

“Tehát számomra teljesíthetetlen.”

Ez egyrészt nem a játék hibája, másrészt köszi, hogy megosztottad velünk, de azon nem fogunk tudni itt segíteni, hogy béna vagy. ;]

Amúgy két kattintás kiválasztani egy-két meglévő tuningot, aminek benne van a nevében, hogy kimondottan ehhez a feladathoz készült. Persze még így sem biztos, hogy elsőre meglesz, de hogy lehetetlen lenne...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#17253) lanszelot válasza CJ4567 (#17249) üzenetére


lanszelot
addikt

Azt hittem másik ferrari. Nálam F12-vel képtelenség bevenni azt a kanyart. A falon kötök ki 300-al. A másik kanyar 340-el szintén képtelenség. Már kihúzódtam a pálya másik szélére a megálló után és úgy mentem rá, majdnem érintettem a belső ív falát, és felkenődtem a külső ív falára. A második kanyarban pedig vagy a fal 0-ra megállít, vagy oszlopot, kerítést viszek.
Tehát képtelenség. Ha lassabban megyek nekem nem gyorsul fel mint neked a videón. 350-ig megy fel. 370-et az egyenes végén éri el, a mérő a közepén van.
És hagyom is temetetlenül.

(#17254) CJ4567 válasza lanszelot (#17248) üzenetére


CJ4567
veterán

599 GTO is meg tudja csinálni.
Mondom, fel van töltve a tuningom, amit a videóban használtam, azzal simán mennie kell.

Ha nem akarod letölteni, akkor a beállítások, amiket használtam az F12-n:
minden maxra tuningolva(rollcage, intercooler, oil and cooling nélkül), legkönnyebb felnik. Minimum guminyomás, 3.45 final drive, -1°, -0.5° camber, 6.5° caster, 1/65 anti-rollbar, felfüggesztést nem állítottam, differential 100/0, 100/25, 70%.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#17255) lanszelot válasza CJ4567 (#17254) üzenetére


lanszelot
addikt

A te tuningoddal próbálom.
Ahogy kedves peterkeT balfaxnak hívott, itt a videó is, nekem nem veszi be a kanyarokat, megcsúszik, majd a végén nem gyorsul

(#17256) CJ4567 válasza lanszelot (#17255) üzenetére


CJ4567
veterán

De miért szimulációs kanyarodással játszol, ha az ABS, STM, TCS be van kapcsolva? Próbáld ki STM és TCS nélkül, normál kanyarodással. :U 0:46-nál miért hagyod abba a kormányzást? Korán vált az autómata váltó, attól is lassabban gyorsul. Itt a vezetéseddel, és a rengeteg bekapcsolt segítséggel van gond, és a szimulációs kormányzást se tudod kezelni.

Manuálissal kell megcsinálnod, 5. fokozatban kell tartanod az autót, az autómata felváltott feleslegesen 6.-ba.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#17257) CJ4567 válasza lanszelot (#17255) üzenetére


CJ4567
veterán

Még annyit fűznék hozzá(lejárt a szerkesztési idő), hogy itt nincs olyan, hogy "nekem nem veszi be a kanyarokat, másnál igen", ha valakinél be tudja venni ugyan azzal a tuninggal az autó a kanyart, akkor nálad is be fogja, ha nem veszi be, akkor rosszul csinálsz valamit.

No Sana No Life

(#17258) NoMagix válasza lanszelot (#17255) üzenetére


NoMagix
addikt

A másik irányból nem lenne jobb?
Én onnan futottam neki az Astonnal és simán elértem a 370 feletti sebességet automata váltással!

[ Szerkesztve ]

(#17259) csuvicsuva válasza CJ4567 (#17257) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Pontosan, nem mindegy ki vezeti. Én már kikapcsoltam minden segítséget, de S1 és felette egyszerűen nem tudom kordában tartani a hátsókerekes autókat (néhány kivételtől eltekintve). Ahogy Ftomm, úgy én is az Aston PO-val kezdtem a másik irányból, 350 körüli sebességet sikerült elérni (mire finom gyorsulással sikerült eljutnom a "most már nem akar kipörögni az autó, jöhet a padló" 4-es fokozatig, már hátrányban voltam :D ). Türelmes iparosként azért próbálkoztam, de végül felment rá egy X tuning, na azzal is csak éppenhogy sikerült.

Váltással kapcsolatban: az automata az ember legnagyobb ellensége. Rengeteg olyan kocsi van, ahol váltás nélkül pirosban még simán gyorsul 40-50 km/h-t az autó, ha felváltasz, akkor viszont kampec. Én pont így jártam a Triallel, mondom sima lesz, ezt-azt felraktam az Exigere, a váltásról azonban megfeledkeztem. Egyenesekben nem is volt esélyem, viszont szépen vette az íveket, úgyhogy tudtam kompenzálni.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#17260) stillmatic válasza lanszelot (#17248) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Kigyorsítás a lényeg. Az egyenes előtti két kanyart kell megfelelő sebességgel bevenni, túl gyors, túl lassú nem jó. Én az elsőt 240 körül vettem, az egyenesre pedig 320 tájékán fordultam rá hogy jó legyen. Ja és kézi váltó, plusz tuningnál a végáttétellel játék, hogy inkább rugalmasabban gyorsuljon az autó minthogy 430 legyen a végsebesség 420 helyett.
Molyolós, de megcsinálható. Mondjuk élvezet nincs benne.

(#17261) NoMagix válasza lanszelot (#17255) üzenetére


NoMagix
addikt

[link] Aston PO és itt még nem volt tökéletes kanyarvétel!
érdekes, hogy sem az 599GTO-val sem a Merci Black S FE-vel nem tudtam elérni a 370-et!

[ Szerkesztve ]

(#17262) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

mit szóltok az új driftkocsihoz?

(#17263) lanszelot válasza NoMagix (#17261) üzenetére


lanszelot
addikt

Igen, erről az oldalról elsőre azzal az autóval. /bár ez X--es, az csak S2/
Másik oldalról 362 a csúcs. Onnan nem megy.
Köszönöm szépen mindenkinek :)

[ Szerkesztve ]

(#17264) CJ4567 válasza Tibiajax (#17262) üzenetére


CJ4567
veterán

Elég jó versenyautónak. :DDD

No Sana No Life

(#17265) NoMagix válasza lanszelot (#17263) üzenetére


NoMagix
addikt

S2 957-es a PO Astonom!

(#17266) Kisgépkezelő válasza CJ4567 (#17264) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Driftelni se rossz.

(#17267) LilProphet90


LilProphet90
senior tag

Rendőrautó-projekt folytatása, mit szóltok? Mit változtassak? [kép]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#17268) stillmatic válasza LilProphet90 (#17267) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Letölthető? Ha igen hogyan keressem?
Szerintem rohadt jó lett, inkább a játékban lássak ilyet mint a visszapillantóban.

(#17269) Tibiajax válasza LilProphet90 (#17267) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szájbakúrt jó lesz...
:)
..de csináld már meg majd porsche PO-ra is léccike, azzal szoktam razziázni meg levillogni a pályán akik hülyék és nem evo xxx-el vannak
;] :R

[ Szerkesztve ]

(#17270) LilProphet90 válasza stillmatic (#17268) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Hungarian Police néven, letöltőkód: 341 747 183 - 2014-es Golf amúgy.

Próbáltam még tökéletesíteni, ahol tudtam, ez a végeredmény: [kép] [kép]

Tibiajax: Nem kizárt, gondolom ezeket a layereket simán áttudom vinni más kocsikra is, nem? De egyelőre most elég volt. :)

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#17271) NoMagix válasza LilProphet90 (#17270) üzenetére


NoMagix
addikt

Nem szeretnék bele vau vau, de azokat a fényvisszaverő csíkokat még átszabnám!

Ezt a fiam (Bitmatias10) készítette! :D

[ Szerkesztve ]

(#17272) LilProphet90


LilProphet90
senior tag

Amiket néztem alapul azokon nagyjából így volt, de majd még lehet ráfekszem egyszer. Még a Telefontanú száma is rajta van a design-on. Fiadé is remek. :)

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#17273) gduck válasza LilProphet90 (#17267) üzenetére


gduck
addikt

Nagyon jó :C :K

(#17274) stillmatic válasza LilProphet90 (#17270) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Megvan, mondjuk a widebody-t nem vettem le az enyémről de így is büntet. Dudának betettem a szirénát és az autópályán riogatom a népeket! :DD

(#17275) LilProphet90 válasza stillmatic (#17274) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Feltettem HUNPOLICE_left, right, top és rear neveken a vinyl groupokat, úgyhogy arra teszitek, amire szeretnétek.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#17276) LilProphet90


LilProphet90
senior tag

Kicsit még finomítottam rajta, és felkerült az oldalakra is a Szolgálunk és védünk logó. Kód: 108 244 197

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#17277) Daw93 válasza LilProphet90 (#17276) üzenetére


Daw93
senior tag

Szerintem nagyon király lett, ami a volvon volt itt fentebb az is nagyon élethű.
Nekem sajnos a játékban ehhez nincs érzékem, de az életben is a rajztudásom csak a pálcikaember szintig jutott :DDD
Hány óra egy ilyet összerakni?

GTA Online: Daweee93

(#17278) LilProphet90 válasza Daw93 (#17277) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Nem vészesen sok, összesen 2-3 óra, de itt rengeteg a betű stb, és nincs szöveg input, így az sokat hozzáad. A másik felét pedig az utólagosan észrevett hibákkal/korrekciókkal való pepecselés viszik el az időnek.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#17279) LilProphet90


LilProphet90
senior tag

Audi RS 6 Avant (2015) - Letöltőkód: 116 393 029

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#17280) Daw93 válasza LilProphet90 (#17278) üzenetére


Daw93
senior tag

Mondjuk az elég nagy hiányosság, hogy nincs szöveg input.

GTA Online: Daweee93

(#17281) H3XHUN


H3XHUN
csendes tag

Sziasztok. A napi forzatron, Sólyomszem trükkhöz mit kell csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#17282) LilProphet90 válasza H3XHUN (#17281) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Kétsávos úton kövess egy civilt, amikor szembejövő autó pont melléér, akkor húzz el közöttük.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#17283) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Autópályán egyszerűbb, ott elég nagy a forgalom és egymás mellett haladókat is sűrűn lehet találni.

(#17284) csuvicsuva válasza stillmatic (#17283) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Én tegnap pont megszívtam, 10 percig kellett oda-vissza döngetnem, mire méltóztatott megjelenni az önkéntes rendőr. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#17285) tibi14


tibi14
tag

Sziasztok!
Nat beállításban tudok segíteni?Mit ronthatok el?
Néha kidob a Horizon 4 online, nem rudom a NAT miatt vagy a játék hibája.

(#17286) LilProphet90 válasza tibi14 (#17285) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Mostanában nálam is előfordul, hogy instabil vagy sokáig nem talál játékmenetet. Szerintem szerveroldali hiba.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#17287) H3XHUN


H3XHUN
csendes tag

Üdv. A trialt meg lehet csinálni csak konvojban is? Mert nevetséges most már, hogy fél óra várakozás után se sikerült még elindítani egyszer sem. Mert ki írja ez a fostömlő játék 5 perc várakozás után, h nem volt elég játékos...

(#17288) Qkackca válasza H3XHUN (#17287) üzenetére


Qkackca
őstag

igen, de csak konvojban passz, mi öten mentünk a múltkor :)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#17289) H3XHUN válasza Qkackca (#17288) üzenetére


H3XHUN
csendes tag

Már mindegy. Nagy sokára berakott egybe. Szerencsére speedhackes 772-es autóval fél percet mindenkire ráverve megnyerte nekünk.

De ezek a rohadt játszóteres szar.... hogy száradna el aki kitalálta.

(#17290) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Ráadásul B700-as autókkal, amivel kb. elindulni is egy örökkévalóság a sárban.

(#17291) LilProphet90 válasza stillmatic (#17290) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Azért a múltheti amerikai klasszikus B téli Mortimert nem veri. :D Öröm volt nézni a stock kocsikat szenvedni az elindulásban vagy bármi másban.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#17292) GhanBuri Ghan válasza LilProphet90 (#17291) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Így jár az, aki arra nem veszi a fáradságot, hogy keressen egy tuningot az autójára...

(#17293) Kisgépkezelő válasza NoMagix (#17234) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Azért gyülünk össze, hogy ne legyünk külön. Ezért próbáljuk összehozni több-kevesebb (inkább kevesebb) sikerrel a voice chatet. (gszp-vel és Parrottal egyszer már sikerült) Lehessen egy kicsit pofázni, jó hangosan kiröhögni azt, aki elakad egy fában, meg ilyenek, mert egyébként a feladatokat szerintem a legtöbben soloban is könnyedén tudjuk teljesíteni, csak úgy unalmasabb. Épp ezért örülök, hogy míg az elmúlt pár hónapban általában egy-egy embert tudtam befűzni, hogy kooperatívban csináljuk a heri feladatokat, most az elmúlt pár hétben sokkal többen jöttünk össze. Úgyhogy a maram részéről én továbbra is megpróbálnék szórakozni a mikrofonnal. Esetleg csinálhatnánk csütörtök előtt valami mikrofonpróbát, mert az xboxos egy kalap... ot sem ér, a discord meg bár nagyon jó, de én most először próbáltam szervert csinálni, eddig mindig másokéhoz csatlakozgattam.
Sajnos nekem egyéb okokból van pár hét amikor nem érek rá csütörtök délután, (a jövő héten pl: nem fogok) de azért remélem nektek sikerül minél többen nekiesni a feladatoknak.
Hogy téged miért dobott ki, azt nem tudom. Vártunk még rád egy darabig, de mivel xbox chatről is eltűntél, ezért nem vártunk tovább. Pedig ha maradtál volna, akkor a végére hatan is lettünk volna. :)

(#17294) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Találtam a garázsomban két RTR Mustangot, az egyiket feldobtam aukcióra baráti 11 milláért. Rámírt egy fószer, hogy tetszik az autóm nagyon, de nincs annyi pénze. Rákérdeztem hogy mennyi az annyi, volt 400 ezre. Sok sikert kívántam neki a gyűjtögetéshez.
Benneteket találtak már meg ilyen olcsójánosok sírós szmájlival?

(#17295) Tibiajax válasza stillmatic (#17294) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ne már.....
:D

(#17296) CJ4567 válasza stillmatic (#17294) üzenetére


CJ4567
veterán

Engem azzal találtak be egyszer, hogy mennyiért adom el a PO autóimat, mondtam neki, hogy azoktól semmi pénzért nem válnék meg. :DDD (ez még azelőtt volt, hogy le lettek volna tiltva)

No Sana No Life

(#17297) LilProphet90


LilProphet90
senior tag

Ha valaki viszont szeretné látni a kedvenc kocsiját Magyar Rendőrséges dizájnnal, írja be a típust, napi 1-2-t bevállalok szabadidőtől függően (kb 20 perc darabja a pozícionálás miatt).

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#17298) parandroid válasza stillmatic (#17294) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A játékban nem, ebayen rendszeresen, az a standard szöveg, hogy ő diák, nincs pénze, adjam fele-negyedanyiért a cuccot, mint amennyiért hirdetem. :U Ha nagyüzemben csinálja, 1-2 alkalommal biztos összejön neki egy balek. Félreértés elkerülése végett: nem sóherség, ha tudom, hogy valakinek tényleg szüksége van rá, akár ingyen odaadom, de ez a fajta ismeretlenektől online kuncsorgás nekem nem szimpi - meg nem is tűnik hitelesnek.

Amúgy wowban az volt mindig a szöveg, hogy lovgalásra, repülésre kell játékpénz - a játékban eleinte csak gyalogolhattál, aztán sok pénzért ló, és még több pénzért jóval később repülő hátas. Azóta már azt is nerfelték, már szinte ingen van. Hogy ott micsoda koldulások mentek... :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#17299) Bib válasza LilProphet90 (#17297) üzenetére


Bib
őstag

Octavia 3 facelift-et nagyon szeretném ha meg tudnád csinálni :B

(#17300) NoMagix válasza stillmatic (#17294) üzenetére


NoMagix
addikt

Azta! :Y
Ilyen még nem történt velem!
Nem is gondoltam erre, hogy lehetnek ennyire pofátlanok!

Kisgépkezelő
Egy a lényeg, toljuk ezerrel és gyűrjük le az ellenfeleket! :K
Nekem bonyolult volt az a vojszcset Xbox-ról!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.