Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73897) st6969 válasza cd334 (#73896) üzenetére


st6969
őstag

+SpydeR3412
Köszi a tippet. Néztem az Aliexpress-t is, illetve az EU-s boltokat. Kb. fél-1/3 áron vannak az Alis akksik, szóval emiatt inkább várnék többet. Kivéve, ha az EU-s akksik annyival jobbak is.
Az eredetihez képest más formájú akksikat is bele lehet/érdemes "barkácsolni" ezekbe a kis gépekbe? Én úgy látom, hogy inkább ilyen hosszúkásabb formájú akksik vannak az EU oldalakon, nem pedig ezek a laposabb, szélesebb "hajtogatott" verziók, amit a géppel adnak. :F
Tudnátok akksi típus/használhatóság ügyben egy kis felvilágosítást adni?

A Vifly töltő viszont szimpatikus, de a csatlakozóknál valami nem világos. A JJRC H67-es gépen, illetve a 150mAh-s akksikon (és Furibee F36-on is) ez a fajta (JST?) csatlakozó van (kicsit tömzsibb):

Úgy látom, hogy a Vifly töltőbe ezt tudom csatlakoztatni.

A JJRC H31-es drón 400mAh-s akksiján viszont ilyen a csatlakozó (kicsit laposabb, szélesebb):

Lehet, hogy rosszul gondolom, de szerintem ezt nem fogom tudni ezzel tölteni?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.