Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81501) Gorneck válasza prokxy (#81482) üzenetére


Gorneck
titán

Azt mi is...előbbi kezdéssel... :D

Gorneck#1239

(#81502) -conrad- válasza Gyick (#81497) üzenetére


-conrad-
addikt

Köszi a segítséget, ha hazaértem egyből kipróbálom! :)

(#81503) Djuree


Djuree
félisten

a shield bash az fire skill? :Y

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#81504) hemaka válasza oxox (#81473) üzenetére


hemaka
nagyúr

Köszi. Így már egész jó kis bökő lett belőle. :D

Másik kérdésem, hogy a Staff of Herding receptet Izual-ból kell még mindig farmolni?

(#81505) Reinhardt válasza Djuree (#81503) üzenetére


Reinhardt
őstag

A Shield Bash eredetileg holy, de te ezt a runat hasznalod:
Crumble
Foes who are killed explode, dealing 660% weapon damage as Fire to enemies behind them and knocking those enemies back.

Gondolhatod, hogy 19-20% rendesen megdobja majd a sebzesed.

[ Szerkesztve ]

(#81506) prokxy válasza Reinhardt (#81498) üzenetére


prokxy
veterán

Elvileg van még1 jelentkező 5 kulccsal(Adlanor), CZKaresznak is 5 van jelenleg, szóval addig lefoglaljuk magunkat, de fél9-től számítunk Rád! :)
Úgysem 1 napos lesz, mert meg lehet ám unni ezt az űberezést rendesen...

(#81496) Cadal: vegyél fel barátnak pls! Simán jöhetsz most is, 60 lemegy 6-7 perc alatt és senki nem szokott halni, kivéve, ha jön Bejla a laggeneráló WD-vel! :D

#81501) Gorneck23: akkor Hozzátok megy 20:30-ig, utána meg átjön hozzánk! :C

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#81507) Djuree válasza Reinhardt (#81505) üzenetére


Djuree
félisten

bakker ezt nem is tudtam, így akkor megint tudok erősödni. :C :R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#81508) Reinhardt válasza hemaka (#81504) üzenetére


Reinhardt
őstag

Se teged, se oxox-ot nem akarom bantani (mondjuk oxox nem latta, hogy milyen alacsony az alap dmg), de ez eleg rossz tanacs volt. Ha csak a dmg-t porgetted volna akkor magasabb sebzest tudsz elerni mint 10% es a gift is megmarad:

(#81509) Dinasti válasza TBT (#81491) üzenetére


Dinasti
senior tag

Köszönöm. És olyan kérdésem lenne hogy crusadernél mikre kezdjem el pakolni a para pontokat? Mi a 4 alap amit érdemes kimaxolni? Vagy inkább töbn ágra szórjam szét?

(#81510) Thrawn válasza Gorneck (#81501) üzenetére


Thrawn
félisten

;)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#81511) hemaka válasza Reinhardt (#81508) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ő nem tudta, meg nem is látta, csak azt kérdeztem tőle lehetséges-e egyáltalán.
Nem nagyon számolgattam az alap sebzéses enchantolást, majd a következőn megnézem jobban. Egyelőre így is sokkal jobb, mint amilyen verzió volt előtte, kb. +9% dmget kaptam pluszba +a többi.

(#81512) Gorneck válasza prokxy (#81506) üzenetére


Gorneck
titán

Okka...bár invem van 2p-re a Monkommal... :D

Gorneck#1239

(#81513) Joezyka válasza Edge (#81455) üzenetére


Joezyka
senior tag

ilyen én pl még csak képen és másokon láttam. állítom ha 30-40db Chantodo 1h-t nem találtam, akkor 1et se, de 0 anci.
s4-ben eddig 3at találtam abból is 0 anci. valahogy az anci 1h-k elkerülnek.

más: tegnap mentünk 4 valutot, klán szinten, (volt nekem 1 gyűrű, másiknak 2, közben találtam 1 másik gyűrűt, amit el is használtunk), de utána még lett 3 ringgem. Szóval este aki akar valutozni az keressen bátran. (s4)

Czippi nektek meg nagy gratula! :)

[ Szerkesztve ]

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#81514) solyomb válasza Gorneck (#81512) üzenetére


solyomb
tag

Ha jól sejtem nem is egy:D

(#81515) Amartus


Amartus
senior tag

Valaki tudna segíteni? Tegnap 11 bounty-ból kétszer tudtam befejezni. A többiben akkora lagok voltak, hogy előbb-utóbb megszakította a kapcsolatot a szerverrel a játék. Az egyik sikertelennél akkor szakított, amikor felvettem volna a jutalmat. Wizzard-dal voltam, blizzard és hydra, de kipróbáltam más karijaimat is, azok sem jobbak ilyen szempontból. A HC-ket nem merem elindítani így, és vissza kellett vegyek a szintből, mert a diavetítések vége rendszerint az lett, hogy hullott a kari.

Ti hogy küszöbölitek ki a lag-okat? Olvasom, hogy GRsok szintűeket teljesítettek nem kevesen, de nekem a kb. 25 GR kövemből össz-visz 5-öt sikerült végig vinnem a végéig. A hálózati fronton is megnéztem már mindent, meg a tűzfalamat is, de semmi. És csak a D3 csinálja. Van valami megoldás?

Nvidia kártyám van, ha ez számít.

[ Szerkesztve ]

Istenem, tele van csillagokkal...

(#81516) Joezyka válasza Amartus (#81515) üzenetére


Joezyka
senior tag

szerintem itt valami szolgáltató probléma lesz és nem d3 eredetű.
esetleg router beállítás, vagy a gépen nincs valami ami a háttérben tölt / frissít?
Még arra tudok gondolni, hogy youtuberól szoktál közben zenét hallgatni? nálam az pl nagyon akasztja a netet ebből eredően a játékot, ilyen a csórinet.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#81517) Reinhardt válasza Amartus (#81515) üzenetére


Reinhardt
őstag

En olyankor le szoktam kapcsolni a torrentet :DDD

(#81518) Gorneck


Gorneck
titán

Apró tanács a KöpiWDknek magas GR-re...ha együtt mentek...az egyik vegye ki nyominger teremtőt és tegye be a swampot...kicsit szmúúúútabb lesz...

Gorneck#1239

(#81519) .OM.


.OM.
aktív tag

A szegítségetket szeretném kérni:

Van egy S4-es monkom, 4 db új szet-darabbal. 1. leg képesség, hogy feldobja a Palm-ot minden 3. generátor.
Valamiért nekem mindig a FIRE-t teszi fel, holott +20% COLD van csak a karin, semmi egyéb elemi.

COLD-ra szeretném..

ötlet?

ex .Oldman.

(#81520) Gyick válasza .OM. (#81519) üzenetére


Gyick
őstag

Szerintem az az alapot teszi fel a runa nélkülit,ha berakod aktiv skillnek az EP-t akkor teszi azt amit szeretnél

[ Szerkesztve ]

(#81521) Amartus válasza Joezyka (#81516) üzenetére


Amartus
senior tag

Router nélkül is megnéztem, direktben, de úgy is ez a helyzet. A net upc 120-as, és eddig nem volt ilyen probléma. Más játékkal meg most sincs.
Nem megy a youtube közben. Win10 van fent, de régebb óta, sem mint a probléma jelentkezett.

Milyen router beállításra gondolsz? Vagy router körüli problémára?

[ Szerkesztve ]

Istenem, tele van csillagokkal...

(#81522) Amartus válasza Reinhardt (#81517) üzenetére


Amartus
senior tag

Nem megy közben torrent, már én is gondoltam rá.

Istenem, tele van csillagokkal...

(#81523) Joezyka válasza Amartus (#81521) üzenetére


Joezyka
senior tag

ha routert kihagyva is fennáll a probléma akkor az első ötletem a nyerő, hogy a szolgáltatónál van valami gáz.
router beállításoknál olyanokra gondolok, hogy be vannak állítva olyan aktív szűrők, melyek akadályozzák a játék kapcsolatát a szerverrel.

egy ötlet: másik gépen ha tudod próbáld ki, de a te neteddel, ha úgy is akad, akkor tuti, hogy a net a bibi, ha nem akkor valami a gép hálózati konfigurálásában van a hiba.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#81524) dobolan válasza Amartus (#81521) üzenetére


dobolan
senior tag

Indítsd újra a modemet is a router előtt. (ha optikain jön be a net) Egy próbát megér.

(#81525) mikromanus válasza czpitti (#81471) üzenetére


mikromanus
veterán

Befőttes-Alien és Lavór-Monk kalandjai.
Gratula! Szép szint.:R

Ez már majdnem az éveid száma? :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#81526) Edge válasza Joezyka (#81513) üzenetére


Edge
veterán

akkor csinálj egyet, mint ahogy én :)

Tegnap lenyomtam vele gr50et, nem nyomtam róla SS-t mert annyival 1000-be se lehet bekerülni, majd ha bent vagyok vele akkor. Jó ez a vyr de a mechanizmust szokni kell... mennyit kell klikkelgetni hogy vmi dps is legyen az pusztulat, ez vhol el van szúrva, mi a fenéért van ennyire túl bonyolítva, mert
1. fel kell stackelni a chantodo setet 20 stackre(csak mob hitre stackelődik)
2. be archonba ott szintén hit-re(ill. killre) jönnek a stackek hiába van indulónak 15-20 archon stack az nem olyan sok ám főleg magas gr-ben, szal nyomni kell agresszíven játszani hogy a stackek feljebb menjenek de igen ám túl is kell élni, miközben balklikk+1-es gomb nyomogatás 1000L, minden egyes archon formba kerüléskor slow time aktiválása és közben teleportálgani is.
3. kiesel archonból goto 1.
míg a többi kasztnak max a CD-vel kell megküzdeni vyr esetén a CD-n túl a fentebbi dolgokkal is.

Mindez mellett ha ráérez az ember élvezetes tud lenni én legalábbis élvezem és direkt nem megyek át másik buildre S4-ben mert S4 Vyr-ről szól nálam. :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#81527) Reinhardt válasza Edge (#81526) üzenetére


Reinhardt
őstag

Azzal probaltam en is kezdeskor, de annyira korulmenyes, hogy inkabb bubiztam itt is. Sokkal kellemesebb, es prokxy-ekkal ha jatszom Vyr-nel hianyozna, hogy sirjanak a lag miatt :DDD

(#81528) mikromanus


mikromanus
veterán

Barboá' szakértőknek kis kérdés: Mivel lehet most leggyorsabban visszaszedni a furyt? Extrém költésben gondolkodok. Sajna így elég kötöttnek tűnik a móka.
Ami "elméletben" nekem a leggyorsabbnak tűnik: pattogó barbi 3+5 eq és immo settel +1 rorg. A dam buff a 6. immon elég jelentősnek tűnik. Akárcsak a focus ring set buffja és a strongarm 30% körüli buffja. Így meg kb teljesen kötött minden:
3 eq+5 immo, strongarm braci, focus ring páros. A kockás buffok rorg, cd csökkentő kard, szöcske csuka. Talán csak az amulett az ami "opcionális".
Skillben is elég behatárolt ha a gyors töltés/égetésben gondolkodok:
- yeti cd csökkentő, extra fury és az eq-ra fury töltő passzívok, eq-leap-yeti-anci-boulder toss aktívak
1-1 aktív és passzív szabad.
A yeti sebzős rúnáját tesztelgetném viszonylag életképes módban.
Pattogás-földrengés(sebzés) és furytöltésként. Boulder toss és yeti aktiválás amint lehet, aztán csak fájjon az ellennek. ! 40% körüli cdr, meg némi extra furyval elég folyamatosan lehetne nyomni... persze elméletben, ami nem mindig fedi a valóságot. :D

Van más gyorsabb módi furytöltésben?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#81529) prokxy


prokxy
veterán

Ma este fél9-éjfélig jön vki Monk supporttal GR60+ra?
Ha igen, dojkjon egy firend req-et pls! :R :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#81530) prokxy válasza prokxy (#81529) üzenetére


prokxy
veterán

Szóval "dobjon egy Friend requestet"...már írni sem tudok! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#81531) Pho3bus válasza mikromanus (#81528) üzenetére


Pho3bus
tag

Talán még a weapons master passive ha mighty weapont használsz.

(#81532) mikromanus válasza Pho3bus (#81531) üzenetére


mikromanus
veterán

Vagy a strongarm helyett egy kis support reapers és globe-alizáció. Csak az kevesebb dam. Mondjuk több boulder toss - több fury költés = gyakrabb yeti aktiválás (a tesztelendő példában a rúnája valami 3460% damot oszt ki azt hiszem). Majd tesztelgetem hogy működik jobban. Már ha végre befejezek egy teljes bounty kört. Jól értem hogy a "betárazás" a költség az effekt mentésnél? Vagy az az első tabos Helpben jelzett "extract" vagy mi az már a felhasználás? Kimaradt pár tesztkör. Lemaradtam a szezon kezdésről mer' épp alkoholizáltam, aztán meg el is felejtettem. Szeptember elsején nézem mikor indul.. hát már megy. :DD
így marad a bohóckodás néha-néha. Azt' meg lemaradtam infókkal is. A cube-ot is veszett macerás volt megtalálnom. Megyek keresek valami felzárkóztató anyagot. :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#81533) Edge válasza prokxy (#81530) üzenetére


Edge
veterán

azt is írhatnád hogy s4 vagy sima sztem :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#81534) Pho3bus válasza mikromanus (#81532) üzenetére


Pho3bus
tag

Extract-al "kivonod" és aztán egy kattintással tudod használni, ahhoz már nem kell semmilyen alapanyag.

(#81535) McNamara


McNamara
Ármester

Ha véget ér egy szezon akkor azok a legendary itemek amiket csak abban a bizonyos szezonban lehet megszerezni beleteszik utána normál játékba?
Bocsi a kérdésért ha már 1000x volt. :R

(#81536) mikromanus válasza McNamara (#81535) üzenetére


mikromanus
veterán

igen, de nem gond. :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#81537) czpitti válasza mikromanus (#81525) üzenetére


czpitti
senior tag

..i.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#81538) hemaka


hemaka
nagyúr

Izual staff receptjével szenvedek már jó pár órája. Normálon próbálom, de semmi. De igazából már próbáltam T10-en is, akkor sem dobta sokadszorra sem.
Nincs meg a recept, ALL-ben sem mutatja a kovács bob.
Minden recept megvan, de ez valahogy nem akaródzik.
Végig túrtam a netet, mindenhol Izualt írják, szóval csak ennyire beszívtam ezzel vagy máshogyan kell próbálkozni? :D

(#81539) Jazz válasza diegho (#81470) üzenetére


Jazz
veterán

Azt nem is tudtam hogy rare wand-ból lehet bármit kreálni, annyira még nem mélyültem bele az új patch-be.
"- slow time-hoz kell egy lightningos ancient parthan defenders bracer"
Helyette Ranslor vagy Storngram-ot szoktam betenni DPS-nek. Nincs bajom a halállal, nem szoktam halni. AW a szabad mozgáshoz lenne jó. Sokszor blokkolja pár nagy mob a szabad utat és nem tudok tovább menni hogy a kupacokra bubit rakjak amik addig is szépen dolgoznának.

(#81484) dobolan: És mi az ami nálad knockback-el? A Ranslor annak számít?
Cold-ot nem is tudsz tolni ahogy nézem? Így nincs meg a 4 stack. Én azért válaszottam a cold bubit mert akkor belehet tenni a ColdBlooded passzívot ami +10% Dmg (és nem mellesleg a partynak is).
Ha a primus-t kiveszem, jön a halál. Nincs 80% slow, se 25% dmg reduce, se stun...jön a fast assa shield teleport aztán hello van...:)
szerk.: most látom hogy a twistered cold, viszont akkor nem marad egy helyben mint az arcanos. Az nem okoz gondot?

Ha lesz AW vagy SS, akkor nem érdemes lecserélni a Gesture-re?

Köszi mindkettőtöknek.:)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#81540) Ellia


Ellia
addikt

Öv és a bracer még hiányzik, aztán lehet finomítani sok mindenen, szerintetek a a fegyveren mit érdemes eltekerni? [Karakterlap.] Meg amúgy, ha bármi eszetekbe jut kíváncsian hallgatom :)

mj.: GR-ben köveket még nem farmoltam ki, csak beraktam párat amit értelmesebbnek találtam.

[ Szerkesztve ]

(#81541) Amartus válasza dobolan (#81524) üzenetére


Amartus
senior tag

Nem akarom elkiabálni, de úgy néz ki ez sikerült. Stabilan megy a játék.
Köszönöm.

Istenem, tele van csillagokkal...

(#81542) zsotesz81


zsotesz81
senior tag

Nem akartam ma már játszani, de azért még futottam két riftet, megérte :DD

(#81543) Jazz


Jazz
veterán

Azt tudja valaki hogy az iceblink gem hogyan befolyásolja pontosan a cold bubit? Ugye 60% slow, erre jön rá a 25% (cold-ot sebez a bubi), így lesz 85% slow a mobokon búra alatt, vagy hogy?

Másik: A cubolást, vagy a catch-ek kinyitását befolyásolja a torment szint?
1:10 az esély az ancient legendre, leg. upgrade-nél? Eddig 20-ból semmi. :(
Rare wand upgrade is 10/10 és semmi ancy.:(

free your mind

(#81544) schwartz válasza mikromanus (#81528) üzenetére


schwartz
addikt

Gavel of Judgement + HoTA,

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#81545) Edge válasza Jazz (#81543) üzenetére


Edge
veterán

Ha primust használsz akkor az eleve 80%, és ha cold akkor igen iceblink ad még 25%ot, de hiába is teszed be cold blood passzívot is, van annál jobb gem, ha a 10% dam buff a mániád amit a partynak akarsz még adni a 3. gemed legyen egy toxin és máris megvan és annak a dotjával még te is jobban jársz.(zei+trapped+toxin)

A cachet az befolyásolja hogy melyik T szinten szerezted, a nyitását és a cubolást sem befolyásolja az hogy milyen nehézségi szinten vagy.
Ne add fel, ez ilyen...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#81546) dobolan válasza Jazz (#81539) üzenetére


dobolan
senior tag

Hát figyu, nekem a forgószél 3 dolog miatt van: ranslor leg afix + slow time cd csökkentés + strongarm procc. A saját sebzésével nem nagyon foglalkozom, ezért nekem mindegy hogy áll vagy mászkál. Viszont a coldos az csak 25 AP-t fogyaszt. Én úgy játszom, hogy amit csak tudok bebubizok, és azzal sebzek meg a meteorokkal. GR58 körül ki is merül a DPS-em, ezért nem hiszem, hogy tovább tudnék jutni a jelenlegi cuccokkal, mert lejár az időkeret. Halni elég ritkán szoktam, nekem nem éri meg a primus, így sincs elég DPS-em.
Ha lenne jó anci AW-m, akkor az jobb lenne a Goo-nál, de nincs...

(#81547) Djuree válasza Jazz (#81543) üzenetére


Djuree
félisten

ahogy észrevettem a cache-ek nyitását már nem befolyásolja ha torment szinten vagy. én ugyanazt kapom kb. mindig, ha torment1 ha torment8... :U bónusszal mindig 6 matit ad...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#81548) adrian360 válasza Djuree (#81547) üzenetére


adrian360
őstag

cache nyitásnál sose számít hogy milyen szinten nyitod ki, hanem az hogy milyen szinted kapod meg.

(#81549) Huha81


Huha81
tag

Ma reggeli kérdés:
Hol van a hiba a képen? :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#81550) vhunor


vhunor
őstag

Katasztrófa a Helltooth gr 60-tól. Nem értem, hogy lehet időre lenyomni vele bármit, olyan szinten lagtenger szólóban (is). Tök jó, hogy a játékmotort kell legyőzni és nem a mobokat.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.