Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81901) Reinhardt válasza oxox (#81900) üzenetére


Reinhardt
őstag

Mert te a koca jatokos kategoriaba tartozol :DDD
Amugy engem is amulattal tolt el amikor elkezdik magyarazni az excel tablaban, hogy az area dmg igy mukodik, meg ugy.

Amugy kerdeztem mar, hogy nem jonnel -e szezonba??? :)

(#81902) oxox válasza Reinhardt (#81901) üzenetére


oxox
addikt

kerdezted :DDD
es irtam, hogy tul sok ujdonsag van (meg mindig) ami miatt nem lenne idegrendszerem a nullarol gyujtogetni..
tegnap pl Adm-nek lattam az uj barbarjat, es igen tetszetos volt, csakmost tenyleg azokkal kene foglalkoznom ami van (pedig elmondasa szerint nem topos cuccok vannak rajta), ill. belefutottam publicon ket magyar sracba (valami horda klan), es az egyiknek a monkja tetszett meg (pont egy monk, es egy barbi fer meg bele a slotjaimba)

tehat most van eleg dolog ami lekot benne (pl. megkene csinalni az archonos wizz-t, a masiknak kene valami normalis fegyver, hogy lvl50 kompatibilis legyen...meg a dh-imat is rendbe kene szedni)...emelett, hogy meg kavicsot is gyujtenem kelljen....

inkabb gyere nonszezonra, ha karaktert kell huzni nem gond, ha talalok cuccot megkapod....

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#81903) Reinhardt válasza oxox (#81902) üzenetére


Reinhardt
őstag

Gondoltam, minden nap meg fogom kerdezni, hatha megunod es jossz :D

Archonos wizzel akkora szenvedes a jatekmenet, hogy en inkabb messzirol kerulom, pedig szezonban van ovvel egyutt, de sok sikert hozza.

[ Szerkesztve ]

(#81904) kökény válasza oxox (#81900) üzenetére


kökény
aktív tag

Dettó ugyanez vagyok, nem is írom el mégegyszer, nyilván valamennyi ragad rám a fórumokról, de ilyen tervező meg "előrelátó" progikba nem exportálgatom a karimat, lemásolom a nagyokat és hajrá, engem az visz előre ,h egyre jobb cuccokat találni, nagyobb GR-et menni, csapatban ölni a RG-t.
Csakis fun, semmi más.
TV-ből nappaliban téma: esélyem sincs, gyerekszobában a sarokban eljátszogathatok :) Néha asszonka bejön "már megint unalmas vagy" felhördüléssel adja tudtomra,h azonnal fejezzem be :D
Nem érti, amikor próbálom ecsetelni,h nem tudok azonnal menni, mert GR-t nyomunk csapatban időre.
Aranyos amúgy elkap 1-1 szófoszlányt, amit a gyerekkel beszélünk, neki a raekors az Lékörs szett (úgy van értelme ugyebár) meg Thaton 26GR-zik :) Gyerek nálam is véletlenül betört egy furnacet, na azt a fegyónevet anya is megjegyezte :DD

(#81905) Edge válasza oxox (#81902) üzenetére


Edge
veterán

Archon wiz nsben felejtős, nincs fazula öv és az kell és kész.

Reinhardt: én már megszoktam és egyre jobb. Ha a kötelező itemeken túl legalább 3 vagy több sloton van cdr akkor elég sokszor fogsz overleapelni vagyis mielőtt lejárna a 100+ archon stack újra archonba kerülsz és az új stackek hozzáadódnak az előzőhöz na akkor buli van és iszony damot tol, persze anci cuccok nem ártanak ehhez.
Még mielőtt vki kérdené solo grezni majd 500+ felett de leginkább 600+ felett fogok, addig fejlesztgetem a karit.
és btw jelenleg az archon wiz solo gr 69-nél jár ami sztem nagyon jó eredmény és a napokban érték el a hf passzív exploit hotfix után ráadásul. De az tény hogy kevesen játszanak vele vagy nehéz összeszedni hozzá a cuccokat vagy tényleg nehéz vele gamelni, mert ami greket itt mutogattok season 60+ eredményeket top 1000re se elég azoknál a kasztoknál míg wizzel egy gr 60 már top 300-ba jutáshoz elég. (és itt jön be az oxox hogy NS-be még mindig top 100-ban vagyok a gr 60 eredménnyel delrashaval és sehol sincs a közelbe se ott archon wiz, egyszerűen az s4 öv mandatory item)

Gorni: ja ok, ez így van sajna

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#81906) prokxy


prokxy
veterán

4P GR68 pipa, érdemes megnézni azt a kritet! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#81907) wukodlak válasza DioRobber (#81886) üzenetére


wukodlak
aktív tag

Szia,Amit most látni az csak egy kis próba volt,hogy működik a kettő együtt.Valójában full HOTA-val megyek ahogy kell,csak lgt dammal ami stunnol,ezért is van benn kockában a parthan defenders,na és azzal nemtudok feljebb jutni,de megpróbálom akkor a fire ágat.Köszönöm.

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#81908) Reinhardt válasza kökény (#81904) üzenetére


Reinhardt
őstag

Nem igazan erre gondoltam en se, hogy hol vannak a breakpointok meg ilyesmi.
De tegnap toltam publicon egz sraccal, plvl150 korul volt, es ugy nezett ki, hogy vkik osszedobaltak mar neki a teljes helltooth settet, ra is kerdeztem nala, hogy miert nincs beallitva neki a Wall of Death?
A valasz az volt, Az mi, jo az nekem?, mondom neki, hogy olvassa mar el, hogy mi a 3. bonusz a setten. Azt mondta, hogy mar ugy megszokta azt amit most hasznal, hogy nem akar valtoztani, nem fer be neki/nem akar valtoztatni. Volt ott kutya/fetish/garga/macsak, sztem a kockaban is a bow volt a holloval...
Masik, volt egy leecher varazslo t10-en, folyton meghalt, de nem dobtuk ki, mert igy is minden riftet letoltunk 3-4 perc korul, mondom neki, hogy legalabb hasznaljon Dominance-ot, o meg azt mondta, hogy ne okoskodjak, ha esett volna mar hasznalna...

Edge: Nem lehet vele lootolni, futni kell...

prokxy: 4P GR68 pipa
Hol a proof, meglett idore? :DDD
Szep kritek.

[ Szerkesztve ]

(#81909) kökény válasza Reinhardt (#81908) üzenetére


kökény
aktív tag

Persze, értem én az meg már a ló túlsó oldala, azért én ettől kicsit felkészültebb vagyok,tudom,h mit ad a setbónusz, értem,hogy a cuccok mire hatnak, stb... de nem vagyok az az analizálgatós fajta ;)
Múltkor kidobtam egy furnacet, mondja a srác,h neki ez nem kell, mert hotás fegyó a menő, mondom, de kockába esetleg legpower kiszakít, válasz jah oké, akkor kell :D

(#81910) prokxy válasza Reinhardt (#81908) üzenetére


prokxy
veterán

Meglett, igen: :K

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#81911) kökény válasza prokxy (#81906) üzenetére


kökény
aktív tag

Ez szép, healing monk, ha szükségeltetik, gondoljatok rám, szívesen támogatnám a dps barbikat, de WD-vel is kipróbálnám.

opsz ti szezonban nyomatjátok, akkor sajna tárgytalan :(

[ Szerkesztve ]

(#81912) prokxy válasza kökény (#81911) üzenetére


prokxy
veterán

A rift borzalom kacskaringós volt, rengeteg idő elment a futkározással, meg a zsákutcákkal, egy pókos barlangot vagy egy nagyobb helyszínt bead, akkor a 70 benne van. Na meg persze nem speedes pylon kell a tömegnél, mint ennél! :)
Igen, S4, most ezt toljuk.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#81913) Amartus válasza Edge (#81671) üzenetére


Amartus
senior tag

Tudatlan vagyok a rövidítésekben, de mi az az apoc? És miért fontosabb?

Istenem, tele van csillagokkal...

(#81914) adrian360 válasza Amartus (#81913) üzenetére


adrian360
őstag

Arcane Power on Crit

(#81915) Reinhardt válasza prokxy (#81910) üzenetére


Reinhardt
őstag

Grat :D

HC-n minden meglett 2 nap alatt HT sethez, hogy szetlagoltassam a jatekot, es masnapra kiesett minden a kopihez, kukrit kiveve. SC-n szinte semmi nincs, csak lagoltato karijaim vannak magas GR-hez, de vmikor majd toljuk :)

(#81916) JohnyLong


JohnyLong
csendes tag

Sziasztok! Pár napja kezdtem a játékot szóval túl sok tapasztalatom nincs bár folyamatosan olvasom az infókat. Olyan gondom lenne hogy witch dokim most lett lvl 70,de nem igazán bírja a gyűrődést. Valami nagyon kezdő gearhez tudna ajánlani valaki 1 buildet? Előre is köszönöm!

(#81917) Joezyka válasza kökény (#81911) üzenetére


Joezyka
senior tag

az a kobra gyerek, az a healer / support monk? Csak mert ha megunom ezt a robbantgatós monkot, akkor majd ki akarok próbálni minden mást is amire van lehetőség.

Ha valaki tudna felsorolva pár típus buildet (linkkel) azt megköszönném. (pl, healer, support, meg ami létezik még és használható is s4-ben. köszi :)

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#81918) Amartus válasza adrian360 (#81914) üzenetére


Amartus
senior tag

És miért kötelező?

Istenem, tele van csillagokkal...

(#81919) Smite válasza prokxy (#81912) üzenetére


Smite
tag

Grat!
Van egy kérdésem. Hota barbnál LoH kell vagy LPFS (fegyveren pl.)?

(#81920) Edge válasza Amartus (#81918) üzenetére


Edge
veterán

Mert delrasha buildben mindig van egy skill ami arcane power zabáló a buildben és ha critelsz akkor visszatölti az ap-t anélkül jóeséllyel állandóan kifogynál.

prokxy : gz :)

Reinhardt: miért milyen karival nem kell rohanni speed riftben? a nyugger tempó már kihalt :D

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#81921) Jazz válasza Amartus (#81918) üzenetére


Jazz
veterán

Mert crit-re tölti vissza az AP-det. De attól függ milyen skill-t használsz.

Bubis wizz-nél kérdéses melyik a jobb, mert ha ott nem használsz meteor showert, akkor alig crittelsz.

Ha jól tudom a bubi sebzését befolyásolja minden, chc, cd, as....viszont soha nem crittel, csak sec-enként sebzi szépen "fehér" dmg-el a mobokat, ergo önmagában az nem tölti az AP-t.

(#81920) Edge: megelőztél.:)
Ha tiwster+AW-val mész, akkor ugye kiesik a meteor, vagy hydra. Ez esetben két dolog van ami crittel: a 8sec-es "tal"-meteor, meg a twister, mindkettő elhanyagolható. Ez esetben is inkább apoc mint cost reduction?
A fenti (harmadik bekezdés) megállja a helyét szerinted? Így működik?

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#81922) kökény válasza Joezyka (#81917) üzenetére


kökény
aktív tag

Ő lesz az igen, még csíra, de 65 mentem vele 4 fősben és nem én voltam a gyenge pont ;)
Kell még rá vita kis CDR, kis life reg, Anci itt is jól jön természetesen.
Ebből indultam ki: http://www.diablofans.com/builds/57533-quin69-gr74-healing-monk-group-only
De én nem használom a blinding flasht, hanem a Crippling wavet az generálja nekem a spiritet, ha kifogynék, ezért nekem majd a dragon fegyó kell, mystic allies csizma megvan, az is megy rá, szóval lehet variálgatni rendesen én nekem nagyon bejön, nagyon sokat bír, de ha nem figyelsz insta halál.
Azért az,h összehúzza és az IS alatt ad 30 dmg+ és -55% dmg red-t az fun tud lenni :) Tegnap SS barbi, akire IS nem is hatott, mert ő messzebbről tolja mégis élvezte, hogy zúzhatja az összehúzott tömeget.

(#81923) kökény válasza Smite (#81919) üzenetére


kökény
aktív tag

Bocs,h én beleugatok, de nálam,h a fegyón és az övön is LPFS van, 2 GR tudtam feljebb menni, szóval fury spent mehet rá ;)

(#81924) dobolan válasza Jazz (#81921) üzenetére


dobolan
senior tag

APOC. Én kipróbáltam a reduction is, az APOC sokkal többet ér a twisteres buildnál is.

(#81925) Smite válasza kökény (#81923) üzenetére


Smite
tag

Nem gond, szívesen olvasok véleményeket :)
Season barbáral elakadtam kicsit. Eddig ww-vel toltam, azzal 51 ment le max, tegnap rápakoltam a Hotás cuccokat és nyomtam egy próba TX riftet és estem keltem vele soloban. Hozzáteszem eddig összesen 1 unitym esett öszvissz... De azt hiszem ma visszapakolom a ww geart, mert azzal stabilabban ment a solo. Ott mondjuk meg egy 6seces Cassius nem akar kiesni :)) pedig kb. 200 paragonnyi szint alatt csak övbe toltam a shardot, de most úgy vagyok vele, hogy Kadala bekaphatja, uppolom a köveket amíg tudom, aztán majd kiesik ami kell, a shardot meg inkább anci setre költöm.

[ Szerkesztve ]

(#81926) Reinhardt válasza Edge (#81920) üzenetére


Reinhardt
őstag

Death's Breath ha megfigyeled utolsonak esik mindig az elitekbol, az pedig meg kell varni, erre nincs idod Archon wizzaval. :(

(#81927) pain4u


pain4u
csendes tag

Véleményetekre lennék kiváncsi.
Sajnos GR 57-nél teljesen elfogyok soloban.

Fejesbe Diamondott szoktam használni.
War Cry helyett Ignore Paint használok Iron Hide rúnával.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/pain4u-2657/hero/43580432

[ Szerkesztve ]

(#81928) Dinasti


Dinasti
senior tag

Üdv! Ma lett 70es a barbárom összeállítottam neki 1 buildet bár kb annyit értek hozzá mint.... szóval nem sokat :) Valaki vetne rá 1 pillantást,hogy ilyen alap cuccokhoz jó ez ez vagy vmit kellene módositanom. Gf ből (nem nevetni) 11es-t tudtam letolni. Előre is köszönöm ha valaki tud segíteni. Ő

[ Szerkesztve ]

(#81929) prokxy válasza Reinhardt (#81915) üzenetére


prokxy
veterán

HC-n nem fogom tolni, szóval tessék visszajönni SC-be! Azt, h lagolsz, GR60-on még elviselhető, ma este szeretettel várunk, SuppMonk van+Kormi és én.

#81919) Smite: LperFury kell, nekem a fegyón nincs, sajnos, pótoltam passzívból.

#81920) Edge: kösz! :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#81930) solyomb válasza prokxy (#81929) üzenetére


solyomb
tag

KopiWdvel szivesen jovok neha en is akar, vagy suppmonkkal ha eppen nem lenne:)

(#81931) oxox válasza prokxy (#81929) üzenetére


oxox
addikt

HC-n nem fogom tolni,
senki sem tokeletes...... (belolem is hianyzik a hiba)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#81932) Reinhardt válasza Dinasti (#81928) üzenetére


Reinhardt
őstag

Ha csak most lettél 70 akkor nincs nagyon build, próbálj ráállni a védelemre, minél hamarabb lecserélni a sárga cuccaid legendaryra, mindegy milyen, több védelmet ad. És addig becsatlakozni magas torment szintre (ahol még életben maradsz) amíg találsz olyan partyt ahonnan nem dobnak ki/megtűrnek. Public rift. Így elég hamar összejöhet vmelyik set amire már lehet építeni. Ha szerencséd van még dobálnak is cuccokat, barbár elég népszerű.
Tudom vannak akik gusztustalannak tartják amit most leírtam, de így lehet legegyszerűbben felgearezni magad. És felesleges buildekről beszélni amíg nagyrészt sárga cuccokban rohangálsz.

Prokxy: nem azt mondom, hogy gyere HC, csak azt, hogy SC-n nem akar esni amivel nem latolgatnám szét a csapatot. De este rátok nézek.

[ Szerkesztve ]

(#81933) JSaN válasza Gorneck (#81885) üzenetére


JSaN
addikt

En se tudom hogy csinalnak 60 felet solo dokik gr-t. Csodalom hogy az s4 gr62 hogy csinaltam meg 1 hete, napok ota probalom a gr 63-64 es egyszeruen szet lagolom magam, megjelenik az elso pack es be all a kep, es ezt minden packnal el jatsza 10 meterenkent, pedig 64 siman bent van mert megcsinaltam fel es 1 perc tulfutassal.
En aciddal megyek mert bar van anci maci szet is de nekem a maci nem fekszik, acid kenyelmesebb. karakterem nekem most egyelore technikai okok miatt megalt a tudomany, talan 2.4 vagy blizzconon okosabbak leszunk, addig nyomom a sup+xp dokit, de ha sokaig vacakolnak lehet epitek egy uj kopit. :U

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#81934) oxox válasza Reinhardt (#81932) üzenetére


oxox
addikt

t10-re olyan karakterrel szoktam menni (ill. minden szintre), ahol splittelve sem halok (persze HC), de ezek utan a mapok nagy reszeben gyakorlatilag tok mindegy kik a tobbiek, legtobbszor olyan a rift mint valami versenyfutas, hogy ki kaszabolja le hamarabb a kov elitet..szerintem is pub idealis gear beszerzesre

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#81935) Edge válasza Jazz (#81921) üzenetére


Edge
veterán

Tekerj rá max chct és ha kell apoc akkor magic weapon conduit, de az nagyobb dps loss(10% mínusz forcehoz képest), szal én apocot tennék rá, buildek 90%ához kell.
Jaja a dot nem kritel hanem a chc chd dps stbből nyom egy avg damot.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#81936) Reinhardt válasza oxox (#81934) üzenetére


Reinhardt
őstag

Jo, hat t10 uberre hc-n en is ugy mentem ha elpukkanok, akkor ott volt egy Ancestor's Grace, Pauldrons of the Skeleton King, The Burning Axe of Sankis es egy Stormshield bekeszitve az inventoryba gyors cserere :DDD

[ Szerkesztve ]

(#81937) kovsol válasza oxox (#81892) üzenetére


kovsol
titán

Acid cloudos wd az a laggos fajta? Akkor melyik wd-t érdemes használni? Tegnap felhúztam szegényt és már megvan a 6-os setbonusz is, mentünk ha jól rémlik gr53 -t 4 főset, és tiszta lagg volt nekem a játék, barbárral ilyent nem tapasztaltam.

May the Force be with you!

(#81938) Mirman válasza kovsol (#81937) üzenetére


Mirman
őstag

WD-bol azt a fajtát érdemes használni ami barbár :D

[ Szerkesztve ]

(#81939) rumkola


rumkola
veterán

Sziasztok!
Szeretnék egy S4 Huntert kipróbálni, segítene valaki felhúzni 70-re? Köszi.

(#81940) Yummy


Yummy
tag

Emberek aki esetleg laptopon jatszik, milyen vas kell ala, hogy elvezheto legyen legalabb medium mellett?
Az en notim i3 370m, 4gb ram, 540m 1gb de minden lowon es minden kikapcsolva is akadozik es rosszul megy mint allat( lehet azert mert mar melegszik mint atom, es 90fok korul mozog terheles alatt, nem tudom ez okozhatja e)Integralt kartyaval meg borzalmasabb. Egyebkent is megerett a cserere, de milyen gep kellene neki amin gond nelkul menne? Vagy aki notin jatszik mondana velemenyt?

(#81941) Mirman válasza Yummy (#81940) üzenetére


Mirman
őstag

A hőfok is okozza a teljesítmény csökkenést mivel ha tulmelegszik akkor a vga es a proci is visszavesz az orajelbol. A laptop vásárlás kérdésben nem tudok segiteni. :)

(#81942) Janusz001 válasza Yummy (#81940) üzenetére


Janusz001
őstag

Notis gépem i3 2310 , gt540m, 8gb ram , ssd , olyan low-medium -on főleg szólóba elszaladgál egész jól, de 4 es partyba effekt hegyekkel fps kánaánra ne számíts, ami nekem sokat számított, hogy a sima hdd t kidobtam és tettem bele ssd -t.

(#81943) tibee77


tibee77
őstag

Sräcok be kellett älljak a sorba, en is csinältam egy barbärt.. :O Egy kerdes, csak a hota müködik az ik settel vagy van eselye a seismic-nek is?(persze 60+-ba ertem)

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#81944) anddrew


anddrew
tag

udv valaki ma vagy penteken fel tudna nekem lvl70 huzni egy monkot?

π

(#81945) CsonkaImo válasza anddrew (#81944) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Season-be?

(#81946) anddrew válasza CsonkaImo (#81945) üzenetére


anddrew
tag

igen

π

(#81947) anddrew


anddrew
tag

Valaki?

π

(#81948) pain4u


pain4u
csendes tag

Mind a két build működik. :)

(#81949) kovsol válasza Mirman (#81938) üzenetére


kovsol
titán

Nem tudom miért nem lehet értelmesen válaszolni a kérdésre. :U

May the Force be with you!

(#81950) Mirman válasza kovsol (#81949) üzenetére


Mirman
őstag

Elnézést , arra akartam célozni hogy a WD-ből a Heltooth szinte teljesen játszhatatlan magas GR-ben a lagg miatt . Mind1 hogy maci / nem maci . Köpi Wd-vel nem tudom sikerült e lényegi változást elérni , viszont ahogy hallottam a többieket ez is laggolgat. Erre aakrtam utalni az előbb hogy ha lagg mentes Wd buildet szeretnél akkor valami másik classt kéne keresni nem buildet. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.