Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81051) CactuS válasza Djuree (#81048) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Előnye, hogy az új Season only buildeket/itemeket is meg tudod kapni. Plusz az újrakezdés "öröme" bármennyire is hülyén hangzik. Sokkal jobban tud örülni az ember, hogy végre összejön a szett, mint annak, hogy 100 paragon szint alatt esett egy item, ami legalább 0.3%-val több sebzést ad.

A végén pedig, ahogy írta Edge is átmegy Non-seasonbe, tehát a cuccok megmaradnak, a paragon szintek pedig összeadódnak, így tényleg semmi nem veszik el.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#81052) Djuree


Djuree
félisten

értem, köszi, akkor az lesz. egy ilyen season meddig tart?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#81053) oxox válasza CactuS (#81051) üzenetére


oxox
addikt

ha ujrekezdesre vagyik valaki jatszon HC-t.... :DDD

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#81054) Bahama válasza Edge (#81042) üzenetére


Bahama
aktív tag

Most miért mondod? Abban a monkban kőkemény NEGYVENKÉT óra játék van :D
De egyébként jól látod a szitut, Köszi :R

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#81055) tomazin válasza oxox (#81053) üzenetére


tomazin
veterán

mobilnettel ;)

amúgy nagyon durva sc-t játszani hc-s beidegződésekkel. mindig rá kell magam beszélni, hogy nem kell izgulni, itt nyugodtan lehet dmgre menni, nem kell egy zsák vita (allres még lvl 30-40környékén nem játszik), nem baj ha meghalok.

(#81056) Djuree


Djuree
félisten

ez az adventure mód jól hangzik. át tudok lépni a sima campaign-os karimmal is bármikor oda? vagy újat kell kezdenem?
ezek a rift kulcsok hol szerezhetők? normál játékban is?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#81057) CactuS válasza oxox (#81053) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Megvolt. Az első olyan halálig, ami szerveroldali lag okozott ( a divatos "ddos"). Amíg nem tesznek egy olyan rendszert a D3ba, mint pl: a Company of Hereos 2-be (magas pingnél figyelmeztet, hogy xy játékosnak magas/rossz a pingje, majd nemsokára megállítja a játékot és vár. Ha nem jön helyre, akkor kirakja a játékost és megy tovább minden), addig engem többet nem látnak HC-n. Persze könnyebb egy figyelmeztető szöveget kitenni, mint egy normális védelmet megírni.

Szóval azóta nem vágyom arra, hogy más hibájából megdögöljön a karakterem, mert csak baszna az ideg. :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#81058) adrian360 válasza Djuree (#81056) üzenetére


adrian360
őstag

bármikor ide oda lépkedhetsz.
Normal rifthez nem kell kulcs, a greater rifthez meg a normálban esik

(#81059) Djuree válasza adrian360 (#81058) üzenetére


Djuree
félisten

és honnan fogok tudni a riftről? kiírja? vagy csak mászkálok és belebotlok?
kis szinten is jöhet?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#81060) Cadal válasza Djuree (#81056) üzenetére


Cadal
őstag

Igen, át tudsz lépni, bármelyik karaktereddel az adventure módba.
Rift kulcs most már csak Greater rifthez kell ezeket pedig Nephalem Riftben tudod megszerezni a Rift Guardian leölésével. A rift key esési valószinűsége nehézségenként eltér: [link]

#81059 Djuree: javaslom még ezeket olvasd el: [link] (nem épp mai az írás, de a lényeget megérted belőle.)

[ Szerkesztve ]

(#81061) oxox válasza CactuS (#81057) üzenetére


oxox
addikt

hat itt csak az lenne a baj, hogy mindenkinek a jobb keze a kabelen lenne, es para eseten rantana a falbol.

Nekem is elhullott jopar karakterem lagg miatt (kb fele-fele aranyban vagyok a sajat hiba Vs lagg miatt, es mar egy ideje tele a hosok csarnoka)
mult heten is volt egy brutal lagom...eltuntek a szornyek, ill nem mutatta a skilljeim...izzaszto 20-30mp volt mire visszajott a kep (persze nyomtam kozben a spelleket, ahogy addig...szerencsere erzekelte, es allva maradtam)..nekem ami nagy veszelyforras, hogy tobbnyire soloban/publicok jatszok.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#81062) adrian360 válasza Djuree (#81059) üzenetére


adrian360
őstag

táborhelyen van totemoszlop, ott tudod bármikor elindítani

(#81063) CactuS válasza oxox (#81061) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, valószínűleg ezt páran ki is használnák elég csúnyán, de talán az még a jobbik eset lenne. Public-os sz*patásokról pont eleget láttam anno YT-on, így még véletlenül sem tettem be oda a lában. :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#81064) Gorneck válasza oxox (#81061) üzenetére


Gorneck
titán

Haverokkal se jobb...hiába van még TS is...például jelen állapotába a WDvel a megfelelő védelemhez kb végig kalimpálni kell...ha jön egy lag amit nem nehéz előidézni, kb lehet remegni...50-től már jöhet is egy ilyen...
HC nem nagyon játszanék illen kondíciók mellett pl WDvel... :D

Majd ha lesz offline része a gémnek, majd ismét elkezdek HCzni... :)

Gorneck#1239

(#81065) Edge válasza Gorneck (#81064) üzenetére


Edge
veterán

"Majd ha lesz offline része a gémnek"

:DDD ez a majd ha piros hó esik kategória

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#81066) TBT


TBT
addikt

Én Torment IV és VI szinteken megyek, 2 cucc kellene még a teljes Natalya's szetthez, de csak nem akarja kidobni (Natalya's Slayer + Natalya's Touch). A többi cucc már megvolt előző szezonból. Persze ez Non-Season karakter, mivel ő még a vanilla Diablo 3-as karakterem (vele játszottam a legtöbb órát) így őt akarom tápolni és nem a szezonos karaktert (azt csak a rewardok és acsik miatt nyomatom). Csak a játék nem akarja kidobni a hiányzó 2 cuccot. Tegnap 3 Nephalem Riftből esett 1-2 legendary (igen, ennyi, egy combos elit mobból szokott régen ennyi esni, nem komplett riftből), set item nem, Kadala meg csak Kék hulladékokat adott, no comment. :(((
A patch óta alig dob Set itemet, néhány Legendary cucc befigyel, de Set item ritka. Nem jó ez így. :(

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#81067) Gorneck válasza Edge (#81065) üzenetére


Gorneck
titán

Én is így gondoltam... :D

Gorneck#1239

(#81068) DoxaM válasza Vikus (#81015) üzenetére


DoxaM
aktív tag

puzzle ring nem kell a vaulthoz,az teljesen random.

death breathet nem lehet boltolni, amit ajanlok az a sage set (kovacsnal meg tudod csinalni,ha van plan), +1et ad,ha kapsz a elit pack utan.

(#81069) H@lede válasza Vikus (#81015) üzenetére


H@lede
tag

Berakod a cubeba és transmute és hopp kapod is a vaultot u.ez vonatkozik a tehenes bárdra bedobod azt is nature és lehet menni a cow levelre.

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#81070) ZeroSoul


ZeroSoul
tag

Éppen csak becsúsztunk a léc alá, de meglett :DD

Apropó, valaki nem tudja 50 fölé mi a 3 bis gem Barbinak?

ZeroSoul#2186 Ha az, amit mondok kétféleképpen érthető és az egyik megsért, elszomorít vagy feldühít, akkor én a másikra gondoltam. /TS3 turbohorror.no-ip.info - NoStressGaming - Diablo3 (pass: hunph)

(#81071) dobolan


dobolan
senior tag

Partyban minden esetben lag van 55+ GRben? Tegnap beszálltam egy 57-esbe, de nekem játszhatatlan volt 2-3 mp-es lag volt 90%ban. Van erre valami megoldás (legalább csökkenteni), vagy hagyjam. Valaki irta tegnap, hogy vegyem le a szörnyek életkijelzését. Az segíthet?

Régebben partyztam főleg publicon, de nem emlékszem ilyen folyamatos lagra, igaz, csak 52-es GRig jutottam...

(#81072) Gorneck válasza dobolan (#81071) üzenetére


Gorneck
titán

Volt WD a partyban?

Gorneck#1239

(#81073) Mirman válasza dobolan (#81071) üzenetére


Mirman
őstag

Ha van egy Heltooh wd a csapatban az azonnali garantált lag 50 felett. :)

(#81074) Reinhardt válasza H@lede (#81069) üzenetére


Reinhardt
őstag

Ehhez meg annyit, hogy ha goblin nyitott valahol a palyan akkor ki kell lepni a menube es vissza, mert ott mar nem nyilik uj vault. En az elsot pont igy cube-oztam volna, behivtam mindenkit, hogy na akkor Vault. Erre az egyik tulbuzgo mar el is indult bountyzni es rogton talalt egy goblint, mindenki odaugrott, levertuk es nyilt a vault. Utanna mindenki tolta a google-t, hogy megis mit kell meg betenni a kockaba, mert maga a ring nem nyitja...
Amugy jo lenne, ha a puzzle ringeket egymasra lehetne pakolni, mert sok helyet foglalnak :DDD

(#81075) dobolan válasza Gorneck (#81072) üzenetére


dobolan
senior tag

Volt szerintem... akkor WDs party nekem felejtős, nem gondoltam volna, hogy ennyire brutál játszhatatlan a game.

(#81076) Gorneck válasza dobolan (#81075) üzenetére


Gorneck
titán

Ez nem csak nálad van így...hanem mindenkinél...

Gorneck#1239

(#81077) dobolan válasza Gorneck (#81076) üzenetére


dobolan
senior tag

A WD-nél is? Akkor végképp nem értem, hogy tudtuk teljesíteni GR-t. Mondom, nekem játszhatatlan volt :))

(#81078) Joezyka


Joezyka
senior tag

ez lehet hülye kérdés, de a tehenes pálya mitől olyan nagy szám? :B

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#81079) oxox válasza Joezyka (#81078) üzenetére


oxox
addikt

sok gold chess van, nagyobb a leg drop rate gondolom....persze t1-en nem hiszem, hogy csillaghullas lenne (tegnap T4-en ket leg esett nekem rajta)...

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#81080) TBT válasza Joezyka (#81078) üzenetére


TBT
addikt

Fun fact, semmi más.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#81081) rumkola válasza Edge (#81041) üzenetére


rumkola
veterán

köszi! közben próbálgattam, és észrevettem, hogy durvább a meteor nilfurral, mint nélküle

(#81082) Cadal válasza Joezyka (#81078) üzenetére


Cadal
őstag

Rengeteg XP-t tudsz szerezni egy teljes tehenes rift kitakarításával és nem csak azért, mert az mindig 10 szintes. Iszonyat sok XP-t adnak a tehenek. Amúgy a tehenes pálya is nyitható Kanai cube-al a Bovine Bardiche kell betenni a megfelelő receptnél és már mehet is a hent.

(#81083) Joezyka válasza Cadal (#81082) üzenetére


Joezyka
senior tag

azt tudtam, hogy nyitható, csak az okát nem tudtam. de most már tudom. van 1-2 ilyenem elrakva meg vicces ahogy a tehenek szaladgálnak és gyepálnak :D de akkor most már haszna is lesz.
oxoxo, TBT nektek is köszi a választ.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#81084) Bahama válasza Cadal (#81082) üzenetére


Bahama
aktív tag

Nincs olyan hogy megfelelő recept.
Az a könyv csak infónak van ott, nem kell kiválasztani semmit.
Berakod rányomsz és nyílik.

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#81085) Gorneck válasza dobolan (#81077) üzenetére


Gorneck
titán

Igen.

Mondok egy példát...

DH (Thrawn)
HányósWD (Bird)
MacisWD (Én)

50-től már gond van (de sztem ebben közrejátszik az is, hogy sokan játszanak ismét), ha kicsit durvábban pöckölöm a WoD skillt elkezd akadni a játék...két HTs WDvel már ott is baj van...
Ha váltok KöpiWD-re vagy vmivel jobb a helyzet...kitoljuk kicsit a szintet, de 60 környékén már minden fos...
Ha Monkra váltok, nem változik szinte semmi...lag tenger...65-öt azóta se tudjuk megcsinálni 3asba, pedig akadt 1-1 jobb rift.

De a lényeg, hogy illenkor mindenkinél állókép van (legalábbis én még nem tapasztaltam ollat, hogy nálam xar a többiek vidulnak). Ez csak akkor gáz, ha karcos a rift...de jó sűrűség esetén nem feltétlen bukjátok el a riftet miatt..

Gorneck#1239

(#81086) Edge válasza Bahama (#81084) üzenetére


Edge
veterán

"Berakod rányomsz és nyílik."
mint a szűz π.na :DDD

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#81087) oxox válasza Gorneck (#81085) üzenetére


oxox
addikt

szep remenyek hc-ra.

nekem mostanaban a gobok okoznak lagg tengert...volt, hogy 8-10mp-ig semmi nem tortent

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#81088) Sárpac válasza Gorneck (#81085) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Minél magasabb a gr annál többen tolják így azok a szerók amik e greket kezelik ergo túlterhelődnek egy idő után, hisz 50 felett egyre szűkül a kör egyre nehezebb haladni felfelé.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#81089) CactuS válasza Cadal (#81082) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

10 szint? Mi betettünk egy bárdot, kinyilt 1 darab map, azon volt egy rakat láda, kicsi is, nagy sárga is, egy rakat mob, egy főboss, azt levertük és annyi. Ott még van több szint is?

#81086: Hülye. :DDD Asszony az ilyen poénokra szokta mondani, hogy "fúúúúúj". :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#81090) Mirman


Mirman
őstag

NA én nem szoktam beírni hogy milyen GR-t sikerült lehozni de erre kivételesen büszke vagyok. :D

Patch előtt 51 volt a plafon wizzardal. Most sikerült lehozni 58-at 12:07 alatt amivel 171. vagyok (és le előztem Edge-t átmenetileg :C ) .

Ráadásul olyan buildel és gearrel amit rajtam kívül nem nagyon láttam senkinél .

[ Szerkesztve ]

(#81091) Valkűr


Valkűr
őstag

Sziasztok, valahol van már magyar leirás, h a kocka miként működik?

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#81092) Edge válasza Mirman (#81090) üzenetére


Edge
veterán

gz amúgy :) van olyan haverom aki szintén megelőzött neki még anci offja sincs szintén 58, ennyi, fishingelni kell és kifogni a riftet. Azzal a buildel mész amit ptren toltál? jé és működik élesbe? Nem rossz :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#81093) KubanitoS válasza Mirman (#81090) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nem vagyok nagy wiz pro, így nem igazán értem, hogy mi adja a dmg-t. Lerakod a bubit aztán lemedzsikmisszölözöd őket? :F

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#81094) dobolan válasza Mirman (#81090) üzenetére


dobolan
senior tag

Grat. szép! Én 56-ig jutottam, igaz azóta talán fél órát játszottam időhiány miatt, de nekem is 8 szinttel több, mint patch előtt. :))

(#81095) Mirman válasza KubanitoS (#81093) üzenetére


Mirman
őstag

A magic missile dmg az nulla itt kb . Az csak arra van hogy a tal setet és a Focus + restraint aktiválja. :)
Lerakom a bubikat (minél többet , ezért is van viszonylag sok CDR rajtam) , magic missile , blackhole és teleport a sorrend általában. Ez nagyon olvasztja őket.

Nekem így ezzel a buildel olyan riftet könnyű lehozni ami rogyásig van kék elitekkel . Relatíve kevés élet és rengeteg progress.

Edge: Köszi . Igen azzal , örülök neki hogy itt is jó. :)

[ Szerkesztve ]

(#81096) Edge válasza Valkűr (#81091) üzenetére


Edge
veterán

zanzásítva:
1. act3-ban megszerzed a kockát, runis of secherion terület ez 2 szintes egyszerűen a 2. szinten oda rohansz a kockához ráklikelsz és megvan
2. városban megjelenik a kocka
3. bountykon szerzett alapanyagok segítségével legendary tárgyakat tudsz a kockába betörni és cserébe ezek tulajdonságát(narancssárga feliratos spec tulajdonság) kvázi passzív skillként használhatod, pl furnace 50% elite dam.
4. van még pár recept, a kocka jobb alsó sarkában kiskönyvre kattintva meg tudod nézni mik azok

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#81097) dargelot válasza Mirman (#81090) üzenetére


dargelot
senior tag

Nekem 2.2ben 46 volt a max, talán benne volt a 47 is, de a köpis wd-vel amivel mentem egy élet volt összehozni a rift köveket. Most kb annyi történt hogy kockáztam be dolgokat, meg áttértem a focus+res kombóra s 52,53,56 elsőre meglett, 58 másodjára, 59 meg kb 10. alkalomra. A karimban ennyi volt, nem hiszem hogy egy szinttel is tudnék feljebb menni. A tárgyak fejlesztése pedig irgalmatlan sok idő már, tehát abba is hagytam a wd-t egy időre.

(#81098) Djuree válasza Mirman (#81090) üzenetére


Djuree
félisten

ekkora dmg-el nem lehet vmi nehéz. :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#81099) Rayner válasza Mirman (#81090) üzenetére


Rayner
őstag

ennél a buildnél kezdem azt érezni, hogy tök mindegy milyen gear van rajtad (anci-nonanci) itt 80%ban a weapon dmg számít mert a bubi azzal számol és több 10m-nyi sebzés a különbség egy 2000 és egy 2300 dpses fegyver között, ergo egy 3000 körüli meg már 100+millás pluszt tud hozni a DOT-on
legalábbis nekem a 46 nehezen ment le egy 2000-es AW-val a 2300-as meg GR50 éppen 6-7 mp-el csúsztam le első próbálkozásra és még nincs socketelőm azzal a +10% wp dmg-el tuti meglesz 50+ is bőven onnan meg gondolom már kellenek az anci cuccok 58-60-ra

természetesen 3000-es anci még véletlenül sem esett eddig

[ Szerkesztve ]

(#81100) KubanitoS válasza Mirman (#81095) üzenetére


KubanitoS
veterán

Akkor maga a bubi sebezne?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.