Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81101) Mirman válasza Rayner (#81099) üzenetére


Mirman
őstag

Igen , az alap sebzés nagoyn sokat számít mivel ez nem attack speedes build tehát itt a sebzés ér a legtöbbet. Ezért is használok Sun Keepert ami nem elég hogy + elite dmg-t ad ami remekül jön hanem 3-400 dmg előnye is van a varázspálcákkal szemben ( Aether Walker stb ) mert ez buzogány. :) Azért a többi rész is eléggé számít , főleg az anci offhand megléte.

Kubanitos: Igen a bubi 2000% dmg-t sebez másodpercenként. Ezenkívül a másik sebző azok a tal meteorok , aközül is az arcane ami 15-20 milliárdot is képes critelni.

(#81102) KubanitoS válasza Mirman (#81101) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ezt majd látnom kell, asszem talán bnet ismerősök is vagyunk. :)

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#81103) Rayner válasza Mirman (#81101) üzenetére


Rayner
őstag

anci off megvan, de akkor rámegyek valami buzogányra hátha . Aw meg van egy fos amit betudok törni kockába

(#81104) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Amúgy ez a rift fishing mit takar? Ha rossz a rift, akkor inkább kilép az ember és bukja a kulcsot? Vagy valami trükkel megtartja a kulcsot?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#81105) CactuS válasza Edge (#81096) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

AW megvolt, de most nem találom. Viszont mentem egy solo riftet (előtte csak 1 25-ös volt a zachi miatt), lvl 40 lazán meglett, jönnek a stackek, mint az állat. Így már értem miről beszélsz, solo-ban egész más a világ, mint 4es partyban. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#81106) Edge válasza Mirman (#81095) üzenetére


Edge
veterán

ma lett egy majdnem vagy inkább egy nagy kövér semmi:

de érik a dolog, rohadt 12secen múlt ejjjj (Amúgy visszatértem AW-re és azzal lett ez)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#81107) Edge


Edge
veterán

utána lenyomtam zsinórba egy 15:13-at, majd utána...
jáháháh, meglett :)) (ez a sorozat előtt majd 1,5 órát fishingeltem mire elkezdte végre a jó mobsűrűségű exorcist meg enraged faszom nélkülieket adni):

ezzel az összeállítással mentem(klikk a képre a profilhoz):

2.3-ban ez volt egyik kitűzött célom ns-ben, most egy kicsit hátradőlök(hacsak mirman papa nem motivál megint :D , illetve S4 archon wizzel is le akarom nyomni 60at), hasonló jó rifttel karimban benne van érzésre 61-62 is.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#81108) Djuree válasza Edge (#81107) üzenetére


Djuree
félisten

43 millió aranyat ad meg majd 1mrd xp-t? :Y ennek mi értelme amúgy már? xp se kell max szinten már meg gold se, mivel nincs ah....

nem unod ezt a sok wizardot amúgy? :F

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#81109) Gorneck válasza Djuree (#81108) üzenetére


Gorneck
titán

1mrd arany is elmehet 1-1 cucc tekergetésére...ha nincs mázlid...de maxost szeretnél...

Gorneck#1239

(#81110) Mirman válasza Edge (#81107) üzenetére


Mirman
őstag

GZ , ez igen ( száradj el ) :C Igen azért itt kijön hogy Aether Walkerem nincs anci , ez visszafog . De azért az 59 szerintem még benne van , esetleg valami conduitos riftben ha minden ideális a 60.

(#81111) hemaka válasza Gorneck (#81109) üzenetére


hemaka
nagyúr

Mi az a tekergetés? :F

(#81112) KubanitoS válasza Edge (#81107) üzenetére


KubanitoS
veterán

Miért pont a magic missle az ideális ehhez a buildhez? Én is most kísérletezgetek egy ilyen kari megfelelő felcuccolásához.

hemaka: Adott stat rollozása artisiannál.

Amúgy nekem is van olyan Marauder cipőm 15% Cluster arrow dmg-vel, amire lazán elment kb 600 millió mire beadta. Most olyan 13-15 millió körül van 1 tekerés rajta. :DDD

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#81113) diegho válasza KubanitoS (#81112) üzenetére


diegho
nagyúr

Mert a glacial spike ad némi CC -t.

(#81114) Gorneck válasza hemaka (#81111) üzenetére


Gorneck
titán

Nem tetszik pl a skill dam a nacin, akkor eltekered arra ami neked kell.

Gorneck#1239

(#81115) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Amúgy nálam kicsit bugos a slow time. Amikor felrakom a satyót, amely az összes rúnát engedélyezi a bubikon, akkor bármilyen bubi is van berakva a karakteremnek, mindig a narancssárga színűt fogja lerakni. Ha leveszem a sapkát, egyből változik a szkillnek megfelelően a bubi színe.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#81116) Mirman válasza KubanitoS (#81115) üzenetére


Mirman
őstag

Ez nem bug. A slow time eleme ha van rajtad 4 db Delsere set akkor a felszereléseden lévő legnagyobb elementál sebzésű lesz.

(#81117) KubanitoS válasza Mirman (#81116) üzenetére


KubanitoS
veterán

Értem...

Még az nem világos, hogy miért a lightning dmg-t kell erőltetni? Látszólag semmi sem sebez ilyesmivel.

Rúnának a mérgezős nem jobb a powerfulnál?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#81118) hemaka válasza Gorneck (#81114) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ja, hogy az enchantra (reforge wowosan :D) gondoltatok. Az zavart meg, hogy goldot írtatok, azt hittem van valami tisztán goldból dolgozó npc is, csak elkerülte a figyelmem. :)

(#81119) Mirman válasza KubanitoS (#81117) üzenetére


Mirman
őstag

Ahhoz hogy a talrasha setet maximumra felvidd 4 féle elementál sebzést kell bevinned . Cold Glacial spike , arcane teleport calamity , fire black hole / fire meteor és ilyenkor marad még egy elem a lightning . Ezt a braceren lévő lightning sebzéssel és a slowtime-al oldod meg ami 4es Delsere setnél 2000%-ot sebez másodpercenként.

(#81120) KubanitoS válasza Mirman (#81119) üzenetére


KubanitoS
veterán

Szóval akkor erre kell a teleport calamity is. Alakul ez már. :)

Mérgezős gem?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#81121) Edge válasza Mirman (#81110) üzenetére


Edge
veterán

thx (kabbe :DDD ) NA igen AW az nagy jóság hogy bármikor telézhetsz + ha anci még damol is szépen :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#81122) dobolan válasza Edge (#81107) üzenetére


dobolan
senior tag

Grat. szép!

(#81123) Ch0b válasza Edge (#81107) üzenetére


Ch0b
tag

Akkor látom nem csak engem szívat a játék. Nekem is minden riftben exorcist és winged assassin. Én is vért izzadtam már mire meg lett a 60-as greater.

(#81124) Joezyka válasza Edge (#81121) üzenetére


Joezyka
senior tag

nagy gratula! lesz az még nagyobb is mint 60
mirman neked is gratula!

Asszem neki kéne állnom újra GR-ezni:D nekem még az 50 sincs meg :B
ehhez kérdésem is van: van egy anci AW-m kb 2600 Dps-es, meg van ami most van rajtam (3000+ os dps-es). inkább az anci fos dmg-es AW legyen, vagy jobb az ha a jó magas dps-es 1-ht használom?
(pont ezért nem használom most pl a teleportot)

[ Szerkesztve ]

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#81125) ZeroSoul válasza Ch0b (#81123) üzenetére


ZeroSoul
tag

Jelezném kolléga, hogy hétfőn p400 alatt már 63 on futkostunk most meg nem nagyon láttam 60 fölötti riftet az elmúlt napokban. Gyerünk 4 player progress gogo!

ZeroSoul#2186 Ha az, amit mondok kétféleképpen érthető és az egyik megsért, elszomorít vagy feldühít, akkor én a másikra gondoltam. /TS3 turbohorror.no-ip.info - NoStressGaming - Diablo3 (pass: hunph)

(#81126) dobolan válasza Joezyka (#81124) üzenetére


dobolan
senior tag

AW nélkül is kelleni fog a teleport szerintem. Ha megnézed Edge karilapját, GoO-val nyomta le a 60-at. Szerintem a nagyobb sebzésű fegyó a jobb.

(#81127) Edge válasza dobolan (#81126) üzenetére


Edge
veterán

nemnem csak nem frissült a fránya profil, anci AW-val nyomtam le azért tettem be képet a beállításokról hogy lehessen látni.
GoO-val sztem 58 a max egyszerűen 59-en és 60-on már pont az miatt szívtam vele hogy nem tudok teleportálni amikor kéne, nem is sikerült GoO-val, aztán elkezdtem AW-val próbálgatni a gr-eket(legutóbb akkor AW-ztem amikor még nem éreztem maximálisan ezt a buildet és GoOval jöttem rá és most kiderült számomra hogy mégis az AW a perf hozzá) és azzal ment szépen.

egyébként thx :)

Joezyka: neked is thx :) most eléggé ráéreztem erre a buildre a 60 volt a lélektani határ mostmár nyugodtabban fogok feljebb próbálkozni.
dobolan jól mondja kell a teleport a buildbe ha van aw ha nincs, egyébként egyik ismerősöm olyan kardal ami neked is van lehozta 58-at, de annál feljebb 1 hete nem tud menni...
Ennek ellenére én a helyedben a 2600-as AW-t használnám, az a mobilitás amit ad az priceless

Ch0b: milyen karival lett meg a 60?

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#81128) dobolan válasza Edge (#81127) üzenetére


dobolan
senior tag

Hát akkor én nem is erőlködök. Majd ha lesz anci AW-m.

(#81129) TeeBee73 válasza KubanitoS (#81100) üzenetére


TeeBee73
addikt

Igen. 2000% dmg\sec, ha megvan a set.

MOD: Ja, látom, már megelőztek.

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#81130) Thrawn válasza KubanitoS (#81112) üzenetére


Thrawn
félisten

12-13 millió? Mázlista! Eddig ez volt a leghúzósabb: [link]

Season 4 monk loot: [link] :F

Edge: Grat!

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#81131) dobolan válasza Thrawn (#81130) üzenetére


dobolan
senior tag

Csodálatos! Mármint a loot... Nekem semmilyet nem ad, ez meg még elég szép darab is.

[ Szerkesztve ]

(#81132) KubanitoS válasza Thrawn (#81130) üzenetére


KubanitoS
veterán

Na az már igen! :C

Amúgy a pénzzel, mármint golddal nem tudom mihez fognak kezdeni, de érdemes lenne valamit kitalálni, mert magasabb szinteken embertelen mennyiségben tud jönni.

Na meg nem ártana egy Ramaldini kocka recept sem. :U

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#81133) Rayner válasza KubanitoS (#81132) üzenetére


Rayner
őstag

Na meg nem ártana egy Ramaldini kocka recept sem. :U

Na de mennyire kéne, esett elég jó anci fegyver S4ben amivel már lemenne GR50+ erre ez a xar nem esik....

(#81134) Edge válasza dobolan (#81128) üzenetére


Edge
veterán

Mostmár látszik az AW-m a profilomban(katt képre)

Thrawn: thx :) és lol az szép darab, ó nekem is dobott már anci calát wizemnek perf rollost adtam is tovább :) . Amúgy milyen érdekes hogy az AW az S1-es item és mostanra érett be igazán.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#81135) Edge válasza Edge (#81134) üzenetére


Edge
veterán

mmint 2.2-ben is top buildok része volt, de elkellett telnie 2 seasonnek mire az lett.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#81136) CactuS válasza Rayner (#81133) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Azért az megvan, hogy 1 hete indult az S4, de mindenki azon sajnálkozik, hogy miért nincs mindenből Ancient iteme, vagy több tucat ramaladni's gift-je. :U

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#81137) Reinhardt válasza CactuS (#81136) üzenetére


Reinhardt
őstag

Felhúztam ismerősnek egy wd-t lvl70-re, aztán mikor 24 perces lett a karija bejelentette, hogy nem akar esni a helltooth set, és a töke kivan már...
Amúgy szerintem jól esnek a dolgok, 5 óránál járok a szezon wd-mel és már minden kiesett neki ami kell, a gr57 elsőre meglett, magasabbak még nem próbálkoztam. Persze sokat számít, hogy előtte már felhúztam egy wizardot.

[ Szerkesztve ]

(#81138) Rayner válasza CactuS (#81136) üzenetére


Rayner
őstag

Egyáltalán nem nem tucat miatt sírok vagy anci miatt hanem hogy arányaiban már kellett volna esnie 1-2 db-nak.
Miért? Hát csak azért ha az összes set össes darabja + legek ki tudtak esni akkor ez miért nem?!
Mindegy tolom tovább csak mérges vagyok hogy ott a fegyver GR50+-ra és max fogpiszkának jó

(#81139) Djuree


Djuree
félisten

hogy lehet karit gyorsan felhúzni? mennék én szezonba, de mire végigtolom a kampányt vége a szezonnak kb. :DDD ezért inkább viszem tovább a sima módban a crusaderem, már lvl 20-as. lassan act1 vége.
egyedül játszok csak, nincs ismerősöm aki tolja, meg amúgy sincs nekem ilyenekre időm sajnos, kicsit leülök este, 1-2 órát oszt jóccaka. vagy így egyedül nincs módja a gyors haladásnak?
meg ilyen több ezres dmg-ű fegyók hol esnek? nekem van egy 60-at sebző kardom most lvl20-on. :DDD
régen ah-ból vettem pár nagy dmg-ű fegyót, de az is csak 1000 körül van, de nekem sosem estek ilyenek lvl60-on sem.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#81140) proci985 válasza Djuree (#81139) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

tegnap 20 perc alatt kb felhuztunk 70re egy barbart.

vagyunk paran akik stabilan tudnak mar t6on huzni, ha gondolod hozzam is beugorhatsz egy korre.

Thrawn: DHzol meg seasonban? neked hogy megy?

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#81141) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

-sg.hu-s buddy
-yep, HC :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#81142) Mirman válasza Edge (#81134) üzenetére


Mirman
őstag

Ez gyönyörű. Kb 700 dmg-vel jobb mint az én eddig legjobb esett aether walkerem. :D

Amúgy lecseréltem énis a blackholet meteorra , sikerult 7 egész másodpercet javitani a GR 58on igy . Bőven benne van a GR 59-60 még Aether ide vagy oda . :)

(#81143) Thrawn válasza proci985 (#81140) üzenetére


Thrawn
félisten

Monkot indítottam, nincs S4 DH-m. Nem is lesz idő és karihely miatt.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#81144) proci985 válasza Thrawn (#81143) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ahh ertem.

probalkozom jelenleg az lgt UE shuriken/multishot DHval, eddig szepen megy elore, GR35 megvan. nem sok, viszont most nem tudtam ket-harom ora utan T6ot farmolni mint anno season3ban.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#81145) CactuS válasza Rayner (#81138) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

+Reinhardt:

Nem lebaszás volt, csak furcsállom az embereket. Az is mák, hogy minden kiesett, szerintem ez már így is túl gyors gearelődés. Nem tudom, hogy néhány szezon után hova fogják még növelni a szinteket. Partyba csináltam Vyr wizz helyett egy supp monkot. Gyakorlatilag 5-6 játékóra alatt meglett minden item, ami kellett hozzá. Lassan úgy érzem, mint anno valami tört MMO szerveren, ahol voltak ilyen 500-10000x-es XP szorzók és minden fosta magából a lootot és az XP-t.

"Arányaiban kellett volna esni"-hez: Anno KJ-nek volt statisztikája, hogy miből mennyi esik, levetítve azokra, akik használták a hud-ot (nem 2 ember) és ott néztem az egyik nevezetes Legendary-t, ami nekem anno kellett a Crusaderemhez. Egykezes legendary flailből 1:10hez volt az arány "hivatalosan" a Gyrfalcon's Foote-ból, átlagosan 81 óránként esett egy egy crusadernek. Nekem 300+ óra és 32k shard beletolása után esett végül egy pylon-os rareből. Arányaiban csúnyán beszoptam anno. :)

A gift is ilyen, nekem 1 darab esett, lassan para 400, akivel játszom neki azt hiszem a 7. vagy 8. már, ha nem több. Ha kérnék biztosan adna, de support monk fegyverébe azt az 1 darab sajátot biztosan nem teszem bele. :B

Edge: Partyban toltál esetleg Vyr wizzel néhány magasabb Griftet? Ott mik a tapasztalataid? Én ma reggel is mentem pár kört solo-ban, úgy eskü nagyon bejön a wizz (mondjuk reggel simán szedtem ilyen 150-180 stacket is, ha jó tömeget hozott össze a random), de 4-es partyban (mondjuk összerántós support nélkül) elég esetlen. Mióta lecseréltem a monkra meg is ugrott a szintünk, 60 vagy 61 ha jól emlékszem. (mondjuk ez nem mérvadó, mert eleve hülyeség volt support nélkül megindulnunk Griftezni. :B )

Más: Azt lehet tudni, hogy az armory miért ilyen tetű lassú? Gyakorlatilag még a karakterek sem stimmelnek darabszámra. Az meg a másik, hogy mióta töröltem párat (régebben is) a total played time-nál mintha hiányozna az az óramennyiség, ami a törölt karikkal volt. Nem egy nagy érvágás, mert nem nézem minden nap, csak furcsa.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#81146) kokov


kokov
tag

hali
2730 DPS milyennek számít lvl70 egykezes fegyvernél? Átlagos, sok, kiugróan magas?
lvl60 vagyok, nem vettem meg a kieget, überezés közben találtam egy ilyen wandot 900 int-tel meg vittel és van korábbról egy kockám amivel fel tudnék dobni rá socket-et is, de nem tudom, hogy elhasználjam e a kockát, vagy ennél találni jobb egykezest is könnyedén?

(#81134) Edge

ehh, nem kérdeztem semmit.

Ebben a fórumban van valaki, aki rendszeresen online és dobna rám egy invite-t néha lvl70 T5 amikor fent vagyok? lvl60-at farmolni már akkor sem kihívás, ha még hárman bent vannak party-ban valahol tök máshol.

[ Szerkesztve ]

(#81147) Rayner válasza kokov (#81146) üzenetére


Rayner
őstag

vedd meg a kieget mert így lemaradsz a játék 80%-ról, ha jól tudom a napokban fogják megint leakciózni 6k-ra

[ Szerkesztve ]

(#81148) TeeBee73 válasza kokov (#81146) üzenetére


TeeBee73
addikt

Lvl. 60-hoz bőven jó, szvsz.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#81149) Edge válasza CactuS (#81145) üzenetére


Edge
veterán

Vyrrel amig nem anci a fegyó addig nem is fogok magasabbra menni nincs elég dps, gearelődni nehéz vele de ha megvan minden anciba akkor op lesz.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#81150) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Ez a program komolyan egy troll.

Szereztem 20 wandot, hogy upgrédelem őket, hátha lesz teleportos wand.

Első upgrédre ezt kaptam (utána semmi). Na jó, ha már így alakult, gondoltam pörgetek rá egy lyukat, mivel ramaldini ugye nincs. A képen az első pörgetés utáni állapotot lehet látni. Szerintem valahol most valami Blizzardos programozó rajtam élvezkedik. :W

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.